Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι!!!
Αρχισαμε τα πεδιλακια και τα ανοιχτα παπουτσακια! Περιμενα πως και πως!!:D

Γιααα επισυναψτε κανενα παπουτσακι να παρουμε καμια ιδεα!!!

Μου αρεσουν τα κροσια αλα Shakira και σε ρουχο και σε παπουτσι.




και οι πλατφορμες - δε βρηκα καποια αξιολογη εικονα να παραθεσω προς στιγμην...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Αυτά τα Birkenstock θα πάρω φέτος!! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι πρωτες καααλουτσικες, δε θα τις φορουσα, δε μου πανε νομιζω.

Τις δευτερες τι τις ηθελες? :worry:Εχω μια φιλη που πορωνεται με αυτες. Αντισεξυ εντελως. Υπαρχουν παντοφλακια το ιδιο ανετα αλλα με κανα λουλουδακι, κανενα στρασακι, πιο λεπτοκαμωμενα που ειναι πιο θηλυκα...



Ε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οι πρωτες καααλουτσικες, δε θα τις φορουσα, δε μου πανε νομιζω.

Τις δευτερες τι τις ηθελες? :worry:Εχω μια φιλη που πορωνεται με αυτες. Αντισεξυ εντελως. Υπαρχουν παντοφλακια το ιδιο ανετα αλλα με κανα λουλουδακι, κανενα στρασακι, πιο λεπτοκαμωμενα που ειναι πιο θηλυκα...



Ε?:)


Κοριτσάκι θέλεις να με πεθάνεις πασχαλιάτικο και να μην προλάβω να δοκιμάσω την φανταστική τυροκαυτερη που εφτιαξα αλλά και τα νοστιμοτατα φαγητα της γιαγιας;;;;;:P

Ούτε καν!Birkenstock forever! :D

Εντός λογικών πλαισίων σου λέω ότι φοράω σαν αυτές που μου έδειξες χωρίς όοοοολα όσα έχει πάνω...Σκέτες καφέ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως αμα δω γυναικα με τοσα κροσια στα ποδια οπως αποπανω θα την θεωρησω λιγο νουμερο..
μην κανετε αακροτητες κυριες και δεσποινιδες μου αν θελετε να σας παιρνουνε και σοβαρα οι ανδρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Αγγελο στο οτι τα πολλα κρόσια μου......κάνουν τα νεύρα κρόσια βρε αδερφεεε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παντως αμα δω γυναικα με τοσα κροσια στα ποδια οπως αποπανω θα την θεωρησω λιγο νουμερο..
μην κανετε αακροτητες κυριες και δεσποινιδες μου αν θελετε να σας παιρνουνε και σοβαρα οι ανδρες


Θα μπω στον κοπο να σου πω 5 πραματα εγω που φορω μποτινια κροσε και μου πανε πολυ, αντικειμενικοτατα. Αλλωστε, σε γενικες γραμμες γνωριζει μια γυναικα αν αυτο που φορα της παει η οχι, ανεξαρτητως αν αρκετες φορες ζητα και την επιβεβαιωση απο τους γυρω.

1. Αν τις δεις σε ενα ωραιο ποδι, με το σωστο ντυσιμο, θα αλλαξεις γνωμη. Εκτος απο το ωραιο ''υποκειμενικο'', υπαρχει το ωραιο''αντικειμενικο''. Πχ για να σου δωσω να καταλαβεις, τα παντοφλινια της Μαρως δε μου αρεσουν, οκ? Ομως τα φορα μια φιλη και το ''χει'', της πανε σα στυλακι και τυπο, τα συνδυαζει σωστα. Μαρεσει. Μαρεσει το ρουχο/παπουτσι να το φορας, κι οχι να σε φοραει.

2. Απολυταρχιες, προφανως θα γνωριζεις πως δεν τις μπορω. Κι οχι γιατι ειμαι ''κολλημενη'', αλλα γιατι παντα υπαρχει απο το ασημαντο εως το σημαντικο και η αλλη πλευρα του νομισματος που καποιοι αρνουνται να γυρισουν. Θα προτιμουσα να λειπουν οι χοντροκομμενοι, χωρις φινετσα χαρακτηρισμοι για καθετι διαφορετικο απο εσας μεσιε. Εχε κατα νου πως τα νουμερα ποτε μα ποτε δε κοιταζουν πρωτες τα νουμερα που τις λενε νουμερα:)

3. Τελικα ή ειμαι γλωσσου ή υπερασπιζομαι αυτα που πιστευω. Διαλεγεις και παιρνεις.:P

Φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Donna Karan spring 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ααα Αυτα ειναι πολυ ωραια ντυσιματα για κυριες Ρουμανα, πραγματικα. Πολυ σικ, μαρεσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ειναι το στιλ που μου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Donna Karan spring 2010

Το ένα κομψότερο από το άλλο.:clapup:


Θα συμφωνήσω με τα λόγια της μάιντ καθώς ένα ρούχο πρέπει να εκφράζει την προσωπικότητα σου και όχι τις επιταγές της μόδας. Με αλλα λόγια να το φοράς, να μην σε φοράει.

Για παράδειγμα αν δω ενα ωραια συνδυασμενο παπουτσακι οπως αυτα με τα κροσια της Μάιντ σίγουρα θα μου αρεσει σαν συνολο. Όμως το να βάλω εγω κάτι τετοιο κανένα θετικό στυλιστικό αποτέλεσμα θα έχει. Να είστε σίγουροι.

ΥΓ: Ουφ δεν γραφω άλλα γιατί έσκασα από το πολύ φαί και την πολύ τυροκαυτερή... :angel:

:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Σε νιώθω!

+Attrativo

+Helmi

:inlove:

Αχ ρε Μάρω σε παραδέχομαι... οι 3 μάρκες που λατρεύω! H mpourou θα έχει παρατηρήσει το αρνητικό του Badila...

το αγενές, καρασνομπ και αντιπαθές προσωπικό. Οι δύο κλασικές πωλήτριες και ο υπεύθυνος με την υφάρα... :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αχ ρε Μάρω σε παραδέχομαι... οι 3 μάρκες που λατρεύω! H mpourou θα έχει παρατηρήσει το αρνητικό του Badila...

το αγενές, καρασνομπ και αντιπαθές προσωπικό. Οι δύο κλασικές πωλήτριες και ο υπεύθυνος με την υφάρα... :mad::mad:

αυτο ακριβως γινεται στα δικα μας ατρατιβο του κορυδαλλου. οι πωλητριες ειναι για πολυ ξυλο.
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
παντως αμα δω γυναικα με τοσα κροσια στα ποδια οπως αποπανω θα την θεωρησω λιγο νουμερο..
μην κανετε αακροτητες κυριες και δεσποινιδες μου αν θελετε να σας παιρνουνε και σοβαρα οι ανδρες

Για να με δει ενας ανδρας σοβαρα δλδ θα πρεπει να φοραω συντηρητικουρες και οπωσδηποτε τιποτα κατι εξω απο το συνηθισμενο?! Ε ρε Δια και Αθηνα!
Τα συγκεκριμενα δε θα μπορουσα να τα φορεσω, οχι γιατι ειναι του ματς για το ματακι μου και το στυλ μου, ισα ισα...αλλα επειδη εκτος απο ενα ωραιο και αδυνατο ποδι, χρειαζεται να εχεις και ενα καποιο υψος, ωστε να μη μοιαζεις με παπουτσομενο γατο.
Μεταξυ μας, τιποτα δε θεωρω ακραιο, εαν μπορεις να το υποστηριξεις με το ολο στυλ σου .
Ακραια θεωρω ολα εκεινα που σε φορουν αντι να τα φορας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αχ ρε Μάρω σε παραδέχομαι... οι 3 μάρκες που λατρεύω! H mpourou θα έχει παρατηρήσει το αρνητικό του Badila...

το αγενές, καρασνομπ και αντιπαθές προσωπικό. Οι δύο κλασικές πωλήτριες και ο υπεύθυνος με την υφάρα... :mad::mad:

Συμφωνώ για το απαράδεκτο προσωπικό του Badila. Μα καλά είναι παντού το κακό?Και ετσι ψωνίζω μόνο τσάντες από το Badila που δεν χρειάζονται δοκιμή κτλ...

Εγώ πάντως στο Attrativo στο Μαρούσι έχω βρει την υγεια μου!Εξαιρετική εξυπηρέτηση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε τετοιου ειδους πωλητες που εχουν την εντυπωση πως ειναι διδακτορες πανεπιστημιου, αυτο που τους χρειαζεται, ειναι να τους κατεβασεις το μαγαζι, μιλωντας τους στον ενικο και στο τελος να την κανεις με αδεια χερια.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπραβο ρε Νεραιδα!
Βαλε κι αλλα να παρουμε ιδεες.

Εχω ερθει σε απογνωση διοτι δε βρικσω οπου κι αν γυρισα κατι που να μου αρεσει κι ετσι οπως το θελω σε αυτη τη φαση που το θελω.
Δηλαδη, δε θελω τακουνι. Τα θελω χαμηλα(συμβιβαζομαι με ελλλααααχιστο τακουνακι), κομψα και κλειστα(εντελως), οχι μπαλαρινες, οχι μοκασινια.
Γοβες ενα σωρο βρισκω.
Μου φαινεται θα καταληξω στις πλατφορμες, ειναι η στανταρ επιλογη.

Αντε βρες ακρη. Και πως τη παταω καθε φορα?
Κσθε φορα που μου καθεται κατι στο μυαλο, δε το βρισκω οταν θελω, αλλα την επομενη χρονια.

Ημαρτον Κυριε! Μονο σε μενα συμβαινει αυτο κοριτσια??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα μας τρελλανεις?!!!!:P
Θες κατι φλατ, να μην ειναι γοβα, να μην ειναι μοκασινι ή μπαλαρινα και να ειναι κλειστο?!!!
Εαν το βρεις δειξε το και σε μενα :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Toν ουρανό με τ' άστρα θέλει..
..ή μάλλον τώρα που το ξανασκέφτομαι, μάλλον κάτι τέτοιο θα της κάνει:


ή



ή



ή



ή τέλος..



:lol:

ΥΓ: Τα πρώτα τρία νομίζω καλύπτουν όλες τις απαιτήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.









Summertime
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top