Τι είναι αυτό που κάνει τον Άντρα;

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
επίσης είστε όλες σας σίγουρες ότι θα αντέχατε έναν άντρα-άντρα στο πλευρό σας?

καλα κατσε να βρεθει ενας τετοιος πρωτα γιατι ειναι πολυυυυυυυ δυσκολο πιστεψε με και μετα σας λεμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
καλα κατσε να βρεθει ενας τετοιος πρωτα γιατι ειναι πολυυυυυυυ δυσκολο πιστεψε με και μετα σας λεμε:P


Τοσο πολύ προχώρησε το γκέη κίνημα λοιπόν... :redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αστα να πανε μπαγκς μου..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Συνφωνω δεν υπαρχουν πολλοι ανδρες τελευταια. Φοβαμαι ομως οτι φταιμε λιγο κι εμεις κοριτσια που πολλες φορες δεν ξερουμε τι θελουμε.. μας τυχαινει τρυφερος ευγενικος δοτικος μετα απο λιγο μας κουραζει πεφτουμε σε σκληρο και αλητη και ενω τον βλεπουμε επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε και αφου φαμε τα μουτρα μας αναφωνουμε αναμεσα σε λυγμους δεν υπαρχουν πια ανδρες΅!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Συνφωνω δεν υπαρχουν πολλοι ανδρες τελευταια. Φοβαμαι ομως οτι φταιμε λιγο κι εμεις κοριτσια που πολλες φορες δεν ξερουμε τι θελουμε.. μας τυχαινει τρυφερος ευγενικος δοτικος μετα απο λιγο μας κουραζει πεφτουμε σε σκληρο και αλητη και ενω τον βλεπουμε επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε και αφου φαμε τα μουτρα μας αναφωνουμε αναμεσα σε λυγμους δεν υπαρχουν πια ανδρες΅!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτή η παρα-λογική των γυναικών που περιγράφεις, θέλει ψυχιατρική αγωγή! :)

(υ.σ.: δεν αναφέρομαι προσωπικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ε δε φταιμε εμεις.. πανε και αυτοι στα ακρα, χαθηκε λιγο η μεση κατασταση λιγο απο τα δυο :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ε δε φταιμε εμεις.. πανε και αυτοι στα ακρα, χαθηκε λιγο η μεση κατασταση λιγο απο τα δυο :redface::P

καλά καλά...αν θέλουμε να λέμε ότι δεν βλέπουμε, δένουμε μαντήλι στα μάτια μας...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κατά την άποψη μου δεν φταίνε οι ομοφυλόφυλοι για την κατάσταση των ετεροφυλόφυλων. Ο εγκέφαλός τους φταίει... (και εμείς λίιιγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyripos_xalkida

Νεοφερμένος

Ο eyripos_xalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε
Και τι είναι ο άνδρας για να τον αλλάξετε; τραπεζομάντιλο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Κατά την άποψη μου δεν φταίνε οι ομοφυλόφυλοι για την κατάσταση των ετεροφυλόφυλων. Ο εγκέφαλός τους φταίει... (και εμείς λίιιγο)

ενώ οι γυναίκες έχουν τέλειο εγκέφαλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
καλά καλά...αν θέλουμε να λέμε ότι δεν βλέπουμε, δένουμε μαντήλι στα μάτια μας...:whistle:

σωστοοοοος:clapup:

Κατά την άποψη μου δεν φταίνε οι ομοφυλόφυλοι για την κατάσταση των ετεροφυλόφυλων. Ο εγκέφαλός τους φταίει... (και εμείς λίιιγο)


σαφώς και δεν φταίνε για κάτι,αν όλα τα ρίχνουμε στους δίπλα τότε πάει...όλο "γύρω-γύρω όλοι" θα είναι η κατάσταση και θα ψάχνουμε να βρούμε τον "μανωλάκι" ενώ θα είναι μπροστά στα μάτια μας.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
oxi ακομα τουλαχιστον npb αλλα δεν υποσχομαι στο μελλον μπορει ομως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ενώ οι γυναίκες έχουν τέλειο εγκέφαλο;

Ποιός μίλησε για τελειότητα;;;;;;;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παιδια ας μιλησουμε/σω δηλ. λιγο σοβαρα.. το τελειο δεν υπαρχει και ουτε θα υπαρξει ποτε. ο καθενας μας απλα ψαχνει να βρει το ιδανικο ταιρι γιαυτον που θα τον κανει ευτυχισμενο. το ιδανικο δεν εχει να κανει ουτε με το ποσο αντρας/γυναικα ειναι καποιος/α ουτε τιποτα.
οταν ερθει ο καταλληλος ανθρωπος τοτε και ομορφος σου φαινεται και αντρας/γυναικα σε ολα και ιδανικος.. θα κανεις υποχωρησεις , θα συμβιβαστεις και θα πορευθεις στη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.


Θα έρθει μια φορά να νιώσω πως κι εγώ ανήκω κάπου.
Θα έρθει σαν θεός, άνθρωπος καθαρός κι εγώ η σκιά του.
Θα μου κρατάει σφιχτά-σφιχτά το χέρι,
και λόγια καθαρά μόνο θα μου φέρει.

Θα γνωρίσω έναν άνθρωπο που λέει ναι και το εννοεί.
Να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί.
Μες στα μάτια να τον βλέπω να'χει λόγο, να'χει μπέσα.
Να νυχτώνει, να χαράζει και να πέφτω πάντα μέσα.

Μες στα μάτια να τον βλέπω και να μένω ο εαυτός μου,
να το λέω να το εννοώ πως είναι αυτός ο άνθρωπός μου.
Κι αν πέρασα πολλά, μπορώ σε μια στιγμή να τα διαγράψω.
Μπορώ να του δοθώ, να του παραδοθώ κι ας ξανακλάψω.
Φτάνει για μια φορά αυτός να φέρει, δυο λόγια καθαρά στο άδειο μου το χέρι.

Να γνωρίσω έναν άνθρωπό που λέει ναι και το εννοεί,
να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί,
να έχω λόγο να του δίνω και να παίρνω από εκείνον την μπέσα.
Να χαράζει, να νυχτώνει και να πέφτω πάντα μέσα.

Μες στα μάτια να τον βλέπω και να μένω ο εαυτός μου.
Να το λέω να το εννοώ πως είναι αυτός ο άνθρωπός μου.
Πέρασα πολλά, μπορώ σε μια στιγμή να τα διαγράψω...
θέλω να του δοθώ, να του παραδοθώ κι ας ξανακλάψω...αρκεί,
να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί....εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ο χαρακτήρας του.......άρα η παιδεία του, η κοινωνική του μόρφωση......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
επίσης είστε όλες σας σίγουρες ότι θα αντέχατε έναν άντρα-άντρα στο πλευρό σας?:whistle:
Άντε ρε, αυτό ήταν το πρόβλημα κι έλεγα κι εγώ, "γιατί δεν με αντέχει καμμία, γιατί δεν με αντέχει καμμία"; Ευτυχώς φίλε μου που το είπες κι ένιωσα κι εγώ μια κάποια ανακούφιση, γιατί νόμιζα πως είμαι απλά μαλάκας...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Άντε ρε, αυτό ήταν το πρόβλημα κι έλεγα κι εγώ, "γιατί δεν με αντέχει καμμία, γιατί δεν με αντέχει καμμία"; Ευτυχώς φίλε μου που το είπες κι ένιωσα κι εγώ μια κάποια ανακούφιση, γιατί νόμιζα πως είμαι απλά μαλάκας...:hehe:

ε δε στο λενε βρε χαουλα οτι ειναι γιαυτο για να μην παρεις πανω σου παιδι μου:P σου λενε το αλλο για να νιωθεις και ασχημα απο πανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Άντε ρε, αυτό ήταν το πρόβλημα κι έλεγα κι εγώ, "γιατί δεν με αντέχει καμμία, γιατί δεν με αντέχει καμμία"; Ευτυχώς φίλε μου που το είπες κι ένιωσα κι εγώ μια κάποια ανακούφιση, γιατί νόμιζα πως είμαι απλά μαλάκας...:hehe:
Ξέρεις πώς είναι να θέλεις να γελάς δυνατά και να κοιμούνται όλοι; Να… αυτά τραβάω…

Κριτικάκη, πώς είναι ένας "άντρας- άντρας"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
... πώς είναι ένας "άντρας- άντρας"?

Λιονταρόψυχος, πίσω από μια...οθόνη (πλέον) :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top