Τρεις νεκροί στη Σταδίου κατά τη διάρκεια της πορείας (Μάιος 2010)

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
To σημείο που φτάσαμε είναι όντως απροχώρητο. Επομένως ήταν αναμενόμενη μια τέτοιου είδους συνέπεια και περιμένω προσωπικά κι άλλες από τη στιγμή που βλέπω τον κόσμο αγανακτισμένο. Πρέπει να ξυπνήσουμε επιτέλους, αρκετά ανεχόμαστε τον καθένα που μας κυβερνά!!!! Αλλά προς Θεού, σε τίποτα δεν φταίει ο απλός κοσμάκης!!!!

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
αληθεια?? αυτο το λες εσυ, αν ο πατερας σου ομως ειχε ενα ξενοδοχειο σε ενα νησι η μια ταβερνα κ εκανε τζιρο χαρη στους τουριστες, θα ειχες αλλη γνωμη, αλλα στην Ελλαδα αδυνατουμε να σκεφτουμε περα απο τη μυτη μας...

το μνμ παει στο #10

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
To σημείο που φτάσαμε είναι όντως απροχώρητο. Επομένως ήταν αναμενόμενη μια τέτοιου είδους συνέπεια και περιμένω προσωπικά κι άλλες από τη στιγμή που βλέπω τον κόσμο αγανακτισμένο. Πρέπει να ξυπνήσουμε επιτέλους, αρκετά ανεχόμαστε τον καθένα που μας κυβερνά!!!! Αλλά προς Θεού, σε τίποτα δεν φταίει ο απλός κοσμάκης!!!!

Σιγουρα θα ερθουν κ αλλα.... Και χειροτερα μην σου πω... Το καλοκαιρι θα ειναι δυσκολο... Ο απλος λαος που φτυνει αιμα για να βγαλει 500 ευρω τι φταιει?

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
τι να πει κανεις......μπραβο τους......απ την μια λεω μα δεν το περιμενατε......εγω περιμενα οτι κατι θα συνεβενε αλλα οχι και τον θανατο......ελπιζω να ειναι το πρωτο και το τελευταιο περιστατικο...... δυστυχως με αυτη την κριση πολλοι χασαν την λογικη.......και ξεσπουν με λαθος τροπο......ουτε μια ειρηνικη διαδηλωση δεν ειμαστε αξιοι να κανουμε......οσον αφορα την εικονα μας στο εξωτερικο αυτο μας ενδιαφερει τωρα? η εικονα μας?:confused: .....θελω να ελπιζω οτι ολο αυτο θα εχει καποιο καλο και θα αρχισουμε να διεκδικουμε οσα μας ανεικουν......

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τι να πει κανεις......μπραβο τους......απ την μια λεω μα δεν το περιμενατε......εγω περιμενα οτι κατι θα συνεβενε αλλα οχι και τον θανατο......ελπιζω να ειναι το πρωτο και το τελευταιο περιστατικο...... δυστυχως με αυτη την κριση πολλοι χασαν την λογικη.......και ξεσπουν με λαθος τροπο......ουτε μια ειρηνικη διαδηλωση δεν ειμαστε αξιοι να κανουμε......οσον αφορα την εικονα μας στο εξωτερικο αυτο μας ενδιαφερει τωρα? η εικονα μας?:confused: .....θελω να ελπιζω οτι ολο αυτο θα εχει καποιο καλο και θα αρχισουμε να διεκδικουμε οσα μας ανεικουν......

δεν ειναι θεμα εικονας....σκεφτειτε λιγο!!! η Ελληνικη οικονομια βασιζεται στον τουρισμο. Πες μου εσυ ποιος θα ερθει Ελλαδα οταν του εχουν πει στη χωρα του οτι γινονται πορειες με επεισοδια καθε τρεις κ λιγο. Προφανως κ μας ενδιαφερει η εικονα μας στο εξωτερικο.

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αληθεια?? αυτο το λες εσυ, αν ο πατερας σου ομως ειχε ενα ξενοδοχειο σε ενα νησι η μια ταβερνα κ εκανε τζιρο χαρη στους τουριστες, θα ειχες αλλη γνωμη, αλλα στην Ελλαδα αδυνατουμε να σκεφτουμε περα απο τη μυτη μας...

επειδη ομως ο πατερας μου δεν εχει ξενοδοχεια μπλα μπλα και δεν ειναι μεγαλος κεφαλαιοκρατης, ισως να μην εισαι σε θεση να μου εξασφαλισει τα βασικα μεχρι να τελειωσω τις σπουδες μου, μπορει να μην ειναι σε θεση να εξασφαλισει για τον ιδιο τα βασικα. και μην ανησυχεις, αυτοι που εχουν τον πλουτο, μια χαρα την εχουν βολεψει με τις υπερμετρες νομιμες φοροελαφρυνσεις τους. οι μικρες και μεσσαιες επιχειρησεις, ομως, οχι, καθως πλεον και η αγορα δεν εχει καθολου ρευστο (λογω παγκοσμιας κρισης), τωρα που περιοριζουν την αγοριστικη ισχυ των δημοσιων υπαλληλων η αγορα θα στραγκιξει ακομα περισσοτερο. δεν καταλαβαινω, δηλαδη, τι περισσοτερη σημασια εχει ο ταβερνιαρης, απο τη στιγμη που ολη η ελληνικη αγορα πληγεται απο τα μετρα που επελεξε να εφαρμοσει ο πρωθυπουργος μας, ενω θα μπορουσε να διαπραγματευτει με πολυ πιο ισχυρες βασεις.

η εικονα του εσωτερικου ειναι πολυ πιο σημαντικη, απο την εικονα που θα βγαλεις προς τα εξω.
για πιο λογο βασιζουμε την οικονομια μας... στον τουρισμο; στις υπηρεσιες δηλαδη;

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Τα αρχεία λέει τώρα δεν κινδυνεύουν, βρίσκονται αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
δεν ειναι θεμα εικονας....σκεφτειτε λιγο!!! η Ελληνικη οικονομια βασιζεται στον τουρισμο. Πες μου εσυ ποιος θα ερθει Ελλαδα οταν του εχουν πει στη χωρα του οτι γινονται πορειες με επεισοδια καθε τρεις κ λιγο. Προφανως κ μας ενδιαφερει η εικονα μας στο εξωτερικο.
μηπως θα ταν καλυτερα στην κατασταση που χουμε φτασει να μας νοιαζει περισσοτερο τι θα κανουμε για να μην ερθουν τα χειροτερα....και οχι μεσα απο τρεις θανατους να λεμε α τι θα πουν οι ξενοι.....νομιζω οτι αν αλλαξουμε πρωτα την κατασταση (πραγμα που θα παρει μηνες) τοτε θα παψουν να υπαρχουν τετοιου ειδους επεισοδια αρα θα βελτιωθει και η εικονα μας......αλλα δεν νομιζω οτι τωρα ειναι ωρα να λεμε τι θα κανουμε για να μην λενε οι ξενοι..........

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

georgiageo111

Νεοφερμένος

Η georgiageo111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν ειναι θεμα εικονας....σκεφτειτε λιγο!!! η Ελληνικη οικονομια βασιζεται στον τουρισμο. Πες μου εσυ ποιος θα ερθει Ελλαδα οταν του εχουν πει στη χωρα του οτι γινονται πορειες με επεισοδια καθε τρεις κ λιγο. Προφανως κ μας ενδιαφερει η εικονα μας στο εξωτερικο.


ναι δηλαδη να μην κανουμε τιποτα για να εχουμε τουρισμο και να καταντησουμε να παιρνανε καλυτερα οι ξενοι στην χωρα μας απο οτι εμεις.....ο τουρισμος δεν θα βοηθησει αν δεν εχει λεφτα ο ελληνικος λαος για να κινηθει η αγορα......

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
παιδια ειναι απλα τραγικο...οι ανθρωποι που τα κανουν αυτα πως κοιμουνται ξεροντας οτι εχουν προκαλεσει πονο σε τασα πολλα ατομα?:no:

Πολιτική σημαίνει να δίνεις ελπίδα μέσα από την ελπίδα...δηλαδή, ευγενική καλοστημένη κοροϊδία...:D

Σημασία είναι ότι χάθηκαν κάποιοι άνθρωποι...και ότι και να λέμε δεν θα ξαναγυρίσουν. Οι οικογένειές τους διαλύθηκαν. :( :/: ...και η κοινή γνώμη χτενίζεται! Η πολιτική χτενίζεται! Η "αριστερά" χτενίζεται! Τα ΜΜΕ χτενίζονται! Η εγκληματική πράξη αυτή έχασε τον προκαλούμενο ανθρώπινο πόνο και πλέον θα αποτελεί γεμιστήρα ειδήσεων στα τηλεδικαστήρια των ΜΜΕ (τηλεπαράθυρα). Όλοι χτενιζόμαστε...μόνο που δεν είδαμε ότι η χτένα είναι μπατανόβουρτσα. Η προβοκάτσια είτε αριστερίζουσα είτε δεξιοσοσιαλίζουσα, τα ίδια μπιπ είναι. Το πολιτικό σύστημα μέσω του εξεγερμένου λαού (ωραίο σενάριο ταινιών) αυτοσυντηρείται διότι έχει «μάτια». Οι ταλαντώσεις είναι γύρω από θέσεις ισορροπίας. Παιχνίδι γάτας-ποντικου. Η ελευθερία διαμμαρτυρίας στημένη, τηλεσκηνοθετιμένη, κομματική, συνδικαλιστική, πολιτική, παρακρατική, ελεγχόμενη...Οι πορείες, οι διαδηλώσεις, οι κουραδομαγκιές των «αγανακτησμένων», η τρομοκρατημένη κοινή γνώμη, είναι απλά η υποβοηθούμενη ατμόσφαιρα για ποιο αποτέλεσμα; Αυτό που πληρώσαμε και θα πληρώνουμε για άλλα 1.000 χρόνια (ποιος ξέρει)...

Αν δεν υπάρξει αυθόρμητη και ανεξέλεγκτη επανάσταση χωρίς κατευθυνόμενες οδηγίες από το «σύστημα» από τα έσω και τα έξω...πάντα, θα αναζητούμε ευθύνες για την κατάντιά μας, στο κενό!

Λυπάμαι και ντρέπομαι που είμαι Έλληνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν δεν υπάρξει αυθόρμητη και ανεξέλεγκτη επανάσταση χωρίς κατευθυνόμενες οδηγίες από το «σύστημα» από τα έσω και τα έξω...πάντα
υπηρξε ..εξω απο του βουλη φωναζανε και θελανε να μπουνε μεσα απλοι -μη κουκουλοφοροι- ανθρωποι ...φωναζανε ΄Κλεφτες " κλπ..η πραγματικγ επανασταση ξεκινησε..και γιαυτο ανησυχουν πια οι πολιτικοι πραγματικα..αλλιως τα καθιερωμενα καψιματα και με νεκρους ακομα

δεν τους πολυενδιαφερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Βασικά μου έρχεται να ξεράσω όσο σκέφτομαι ότι τις επόμενες μέρες θα αρχίσουν οι φιέστες καραγκιόζη περί ανείπωτης λύπης και οδύνης των πολιτικών «πατέρων» για τον χαμό των ανθρώπων αυτών, στις κάμερες, όλων των ιδεολογιών. Δηλ., μια από τα ίδια! για τον ευκολοσυγκίνητο και ξεχασιάρη τηλεψηφοφόρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντροπη σε ολους μας.
Ξεφτιλισμενοι ειμαστε και εχουμε στο αιμα μας τον τραμπουκισμο
Δεν αλλαζουμε με τιποτα!

Ουστ και πιο περα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
παιδια ειναι απλα τραγικο...οι ανθρωποι που τα κανουν αυτα πως κοιμουνται ξεροντας οτι εχουν προκαλεσει πονο σε τασα πολλα ατομα?:no:

Σε τούτο τον κόσμο υπάρχουν επαγγέλματα και επαγγέλματα, από το πιο αρχαίο και μέχρι και το πιο ειδεχθές: το επάγγελμα των κατά παραγγελία δολοφόνων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
ρε παιδια...ελεος...ξερουμε πολυ καλα οτι οταν εισαι ιδιωτικος υπαλληλος..ειναι πολυ δυσκολο,εως αδυνατο να κανεις απεργια...τι λεμε τωρα...και εγω,δεν ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος(μην νομ ισετε δηλαδη οτι το λεω για αυτο..)

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...

Λυπάμαι και ντρέπομαι που είμαι Έλληνας...
Εύστοχα όλα τα αλλά, αλλά γιατί αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ρε παιδια...ελεος...ξερουμε πολυ καλα οτι οταν εισαι ιδιωτικος υπαλληλος..ειναι πολυ δυσκολο,εως αδυνατο να κανεις απεργια...τι λεμε τωρα...και εγω,δεν ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος(μην νομ ισετε δηλαδη οτι το λεω για αυτο..)

Ετσι ακριβως ειναι!!! και αυτα τα αποβρασματα δεν σεβαστηκαν τιποτα!!:mad::mad:
Εχω εκνευριστει τοσο πολυ απο την ωρα που το εμαθα που απο μεσα μου τους εχω χαρακτιρισει ποικιλοτρόπος!!!:mad::mad::redface:

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
επειδη ομως ο πατερας μου δεν εχει ξενοδοχεια μπλα μπλα και δεν ειναι μεγαλος κεφαλαιοκρατης, ισως να μην εισαι σε θεση να μου εξασφαλισει τα βασικα μεχρι να τελειωσω τις σπουδες μου, ... στον τουρισμο; στις υπηρεσιες δηλαδη;

Έλεος με την αριστερά του καναπέος.

Και εσένα τι σε κόπτει, με ποιον τρόπο ο καθένας θέλει να βγάλει το ψωμί του; Τι σε νοιάζει; Ο άνθρωπος αυτός δεν κοιτάει την δουλειά του, δεν απασχολεί κόσμο (οικογένειες) προσφέροντας το κοινωνικό αγαθό της εργασίας, δεν πληρώνει τους γ***μένους τους φόρους, δεν βιώνει την μειωμένη πελατεία (ως οικονομικό αντίκτυπο) στο κατάστημά του; Φταίει και αποπάνω; Φταίει που δεν είναι ρομαντικός ιδεολόγος χασομέρης; Φταίει; ε;;;;; Με κάτι τέτοια, φτιάξαμε ένα φασιστικό κράτος απάνθρωπου κομματισμού (κοινωνία ζούγκλας).

Πλουτοκράτης είναι ο μόνιμος φοροαπαλλαγμένος πολιτικάντης. Είναι ο επαγγελματίας πολιτικός, ο κομματόσκυλος, ο βολεψάκιας, ο κομματικός εργατικός «πατέρας», ο παρατρεχάμενος πολιτικού...και όσοι αποτελούν την αυλή του κόμματος είτε αριστερό είτε κεντρώο είτε δεξιό...

Έλεος...Τόση σχιζοφρένεια πια. Αυτός ο μέγας κεφαλαιοκράτης που βρίζουμε, έβριζα, βρίζεις, βρίζουνε στην μπανανιστάν-ψωροκώσταινα Ελλάδα μπορούσε να αποτελέσει πηγή θέσεων εργασίας πολλών οικογενειών...Με κάτι τέτοια, με κάνετε, να συχαίνομαι και να ντρέπομαι που είμαι Έλληνας. Είναι τελείως αρρωστημένο, να βάζουμε τα χέρια μας και να βγάζουμε τα μάτια μας...:whistle:

Αναγνώστη, μην προσπαθείς να γεμίσεις άδεια κεφάλια. Έχεις δίκιο σε όσα λες. Αλλά που να το βρεις...:/:

.

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Ετσι ακριβως ειναι!!! και αυτα τα αποβρασματα δεν σεβαστηκαν τιποτα!!:mad::mad:
Εχω εκνευριστει τοσο πολυ απο την ωρα που το εμαθα που απο μεσα μου τους εχω χαρακτιρισει ποικιλοτρόπος!!!:mad::mad::redface:
μην σκοτωνεσαι...ενας ειναι ο χαρακτηρισμος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ...

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top