Το sms που δεν στείλατε ποτέ

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
''δν σε θέλω''

δυστηχώς όμως δν το έστειλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''εισαι η χειροτερη φιλη εβερ.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
"Αν είχες τα αρχ...α θα μου το έλεγες αμεσως! Και όχι σε μια κρίση ειλικρινειας! Μ@λ@κ@!!!! "
Αποφάσισα οτι τελικά δεν άξιζε ούτε καν να τον βρίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Μιας και είδα το θέμα αυτό και έχω κάνει πέρσι το εξής πόστ:

Το κάτωθι αποτελεί αρχαία ιστορία πλέον. Παλιότερα με έτρωγε όμως να το στείλω:

"Κάποτε σου είχα πει ότι δε σημαίνεις τίποτα για μένα πια. Αυτό ήταν το ένα και μοναδικό ψέμα που σου είπα ποτέ!"


...τελικά ήθελα δεν ήθελα, της το "έστειλα" πριν λίγο καιρό και καλά έκανα! Ήταν που ήταν αρχαίο τρομάρα μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
''Εισαι γελοιος πραγματικα εχω αρχισει και σε λυπαμαι.Το ελεγξα σημερα αυτο που μου ειπες και εσυ συνεχιζεις να με κοροιδευεις μπροστα στα μουτρα μου.Μην μου ξαναστειλεις μηνυμα,θα το διαγραψω πριν καν το διαβασω οπως εκανα και με το προχθεσινο σου μηνυμα και ξερεις γιατι?γιατι .....,γιατι οταν .....,γιατι .....,γιατι....
Δεν τους αδικω που σε μεγαλωσαν ετσι,ωστε να μην εξαρτασαι απο τιποτα μια και εισαι μονος σου στον κοσμο τουτο και δεν θες να βασιζεσαι σε κανεναν και σε τιποτα,σε λυπαμαι μονο που δεν εχεις μαθει να μοιραζεσαι και το κενο σου δεν καλυπτεται ουτε με τα βιβλια σου,αντιο σου.''

δεν του το εστειλα σε sms αλλα δεν κρατηθηκα για πολυ,του το εστειλα μεσω pc:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το sms που δεν στείλατε ποτέ


"Μου τελειωσε η καρτα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Η επόμενη φορά που θα ακούσω νέα σου θέλω να είναι για την κηδεία σου... Για να έρθω να στήσω πάρτυ πάνω στον τάφο σου.. Ξεφτιλισμένε..

Σε ένα απο τα πολλά καθίκια που πέρασαν απο τη ζωή μου και το έπεξαν φιλοι...
Δεν το έστειλα γτ ήταν κυριακή του πάσχα και σεβάστηκα τη ημέρα.. Την επόμενη φορά που θα κάνει το λάθος να στείλει κάτι, θα του το στείλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σπιντυ, σου προτεινω
να σου προσφερουν μια αγκαλιτσα
και μετα στο καπακι
ζεστο γαλα με μπισκοτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
"Κάτσε στη μιζέρια σου. Είμαι ευτυχισμένη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
"Ξέχασα όλες τις βρύσες ανοιχτές"

"Πρέπει να μου τελειώσαν οι μονάδες"

<<θα σε πάρω τηλέφωνο μόλις μπορέσω
και για το μήνυμα μου δεν είμαι σίγουρος ότι θα φτάσει
γιατί μάλλον μου τελείωσε η κάρτα>>

"Μάλλον μου τελειώνει η κάρτα, δες αν έκλεισα τα μάτια της κουζίνας."



Μου στοίχισε ακριβά.
Έκτοτε έκανα σύνδεση.

"Μου τελειωσε η καρτα"

Βάλτε σύνδεση (για το καλό όλων)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εισαι μ@λ@κας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
''αμα σε ρωτησει ο μπαμπας που ημουν θα πεις οτι ημουν στο σχολειο..οκ?'':whistle:

δεν το εστειλα γιατι ηρθε ο πατερας και δεν προλαβα γαμωτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Παράτα με! χαίρομαι που δεν έγινε τίποτα μεταξύ μας, γιατί τελικά δεν έξιζε τον κόπο... πήγαινε να παίξεις παραπέρα! :mad:........:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η επόμενη φορά που θα ακούσω νέα σου θέλω να είναι για την κηδεία σου...
Aυτό.

Αν και νομίζω πως από στιγμή σε στιγμή δεν θα ανήκει πλέον στην κατηγορία των sms που δεν έστειλα ποτέ.

Αχέμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
γεια σου!πως τα πας? μπορει να φαινεται σε ολους τοσο απλο αλλα εγω ακομα δεν εχω καταφερει να το στειλω αυτο το μηνυμα σε αυτον που μου αρεσει(κατι τετοιες στιγμες απορω κι εγω με τον εαυτο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
γιατι?
γιατι εγινε αυτο?
γιατι επρεπε να γινει αυτο...?
γιατι?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
α και ενα αλλο!
σταματα επιτελους να μου τα πριζεις!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εδώ και καιρό είμαι στο τσακ να στείλω ένα μήνυμα :)

μάλιστα ξέρετε και αυτόν που θέλω να το στείλω , είναι στεκίτης :)

Η επόμενη φορά που θα ακούσω νέα σου θέλω να είναι για την κηδεία σου...

<<έλα...έχω νέα>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εχασα δέκα κιλά από τότε που χωρίσαμε. Τυχαίο ; Δεν νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top