Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
01.
(that is... if u r serena from gossip girl!)

02.

(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)


03.
(ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)


04.
(για κάθε μέρα στη δουλειά)



ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?

Εχω αγοράσει όλο το σύνολο Serena van der Woodsen απο το Ε-Bay!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
View attachment 29428
View attachment 29429
View attachment 29430

Λιγουρεύομαι ιδιαίτερα το φουστανάκι της κοπελιάς με το πιστόΛ καιτο φόρεμα της ξανθομαλλούσας στην σέκοντ πικ. Τα χάζευα σήμερα και μου γυάλισε το μάτι. Attrativo indeed.


Φανταστικά ρουχα!!!Σημερα πηγα μια βολτα...αλλα δεν χαζεψα πολυ γιατι βρηκα αυτο που ηθελα στα πρωτα 2 λεπτα της επισκεψης μου...Για την ακριβεια ειναι το μακρυ κολιε της 2ης φωτογραφιας...Για δωρακι.Λετε να αρεσει; Εμενα παντως μου αρεσει πολυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ειναι αναλογα το στυλ της κοπέλας που θελεις να το κάνεις δωρο....εμενα παντως μ' αρεσει πολυυυυ.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)
ναι..γιαυτο τιε φορανε αυτες και ψηλοτερες οι ταπες lady gaga και madona..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άγγελε έχεις σκεφτεί να γίνει τηλεμαϊντανός σε μεσημεριανό;

Έχεις γίνει γκουρού του γυναικείου lifestyle, των τάσεων της μόδας στην γυναικεία ενδυμασία και γενικότερα των προβλημάτων που απασχολούν τη σύγχρονη γυναίκα στον ερωτικό τομέα, στον επαγγελματικό τομέα κτλ. Το σεξ εντ δε σίτι είναι πατάτα μπροστά σου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
@mindcircus, πονέσανε τα ούλα μου από τα γέλια..... (αρνητική όμως δεν έβαλα) !!!!!

Βρε αθεόφοβο πλάσμα, ο Δεσμώτης (μας) είναι εξαιρετικά πολύτιμος να τον κάνεις σαν αρκούδα με τα μπουφάν αυτά, και κάπου προς το τέλος που πόσταρες και τον αγγουρά με τα ...πέτσινα, κόντεψα να πνιγώ!
Νομίζω κάτι φινετσάτο θα του ταίριαζε περισσότερο, η δική μου πρόταση από όσα επέλεξες είναι αυτή!
ARAI (AIR-X)
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΗΤΟ ΥΛΙΚΟ (AIRGUARD) ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ME ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ CE, ΑΓΚΩΝΕΣ ,ΩΜΟΥΣ ,ΠΛΑΤΗ, ΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ 3 Μ

@Δεσμώτη, πάρε αυτά να την τιμωρήσεις με στραγγαλισμό!!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 426_arai-summer2.jpg
    426_arai-summer2.jpg
    50.8 KB · Εμφανίσεις: 123
  • dteck_html_04_02.jpg
    dteck_html_04_02.jpg
    37.4 KB · Εμφανίσεις: 145
Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
@δαιμον

πονέσανε τα σιδεράκια μου από τα γέλια (αρνητική όμως δεν έβαλα)

ο desmotis δεν δίνει δεκάρα για υφάσματα

προσπαθεί απλώς να προσελκύσει γυναικείες απόψεις
με πρόφαση την γνώμη τους
και αιτία να μπουν μαζί στο δοκιμαστήριο

φυσικά και πήρε ήδη μπουφάν (οι γυναίκες τον φωνάζουνε πυροσβέστη)




οντόπικ :



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το πρωτο ειναι τελειο. πηγη μπρουμε να εχουμε? :)

Οπως εχει πει και η Ισι, κανοντας δεξi κλικ πανω στην εικονα μπορεις να δεις τις πληροφοριες αυτης!:P
Τα συγκεκριμενα ειναι
Victoria's Secret! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Οπως εχει πει και η Ισι, κανοντας δεξi κλικ πανω στην εικονα μπορεις να δεις τις πληροφοριες αυτης!:P
Τα συγκεκριμενα ειναι
Victoria's Secret! :P

κάνω κλικ , ξανακάνω κλικ και ακόμα να μου εμφανίσει το τηλέφωνο του μοντέλου :mad:

οντόπικ :

πολύ ωραία φορέματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


πολύ θηλυκό φόρεμα......παραμένει διαχρονικό.....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για μαγιώ :redface:

έχω σχεδόν καταλήξει : σε ένα σοβαρό και ένα τρέντυ






π.σ. ευχαριστώ τα μοντέλα που πόζαραν για χάρη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.




Η πινακίδα του αυτοκινήτου του
φέρει τα γράμματα ΖΧΒ.
Συμβολικώς , θα μπορούσε κανείς
να τα εκλάβει ως ακροστιχίδα
της φράσης : Ζωή Χωρίς Βάρη.
Οι φωτογραφίες από το Πρώτο Θέμα.

Καλύτερα εμπροσθοβαρής, μην είμαστε και πλεονέκτες, αμ πως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top