Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τα αγορια με αρεσει να φορανε σλιπακια η κολλητα μποξερακια στην παραλια---αρκει βεβαια να μπορουν να το υποστηριξουν.....το θεμα! ε! να μην παρουμε και εμεις λιγο ματι βρε κοριτσια !! μονο αυτοι να μας βλεπουνε με τις στριγκαρες και τα τοπλεςς και τα ξεκολα (σε γενικες γραμμες)!!!

αχαχαχχααχ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα αγορια με αρεσει να φορανε σλιπακια η κολλητα μποξερακια στην παραλια---αρκει βεβαια να μπορουν να το υποστηριξουν.....το θεμα! ε! να μην παρουμε και εμεις λιγο ματι βρε κοριτσια !! μονο αυτοι να μας βλεπουνε με τις στριγκαρες και τα τοπλεςς και τα ξεκολα (σε γενικες γραμμες)!!!

αχαχαχχααχ!!!!!!!!!!

το θεωρω γελοιο αυτο το θεαμα στην παραλια.
πιο πολλες πιθανοτητες υπαρχουν να κοιταξω αυτον με τη κοιλιτσα και τη βερμουδα-μαγιω παρα τον σωματαρα που θα φοραει το κολλητο για να μοστραρει τα καλη του.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εξάλλου άμα θέλουμε να δούμε στριγκάρες και ξέκολα , υπάρχουν και τα άβαταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σωματαρα που θα φοραει το κολλητο για να μοστραρει τα καλη του
και να δειτε κατι τετοιους ναρκισους μπρατσαραδες που την κουνανε την αχλαδια.(ή το χτενιζουν το καταίφι..:hehe:..:P
μακρια απο τους πολυ επιδειξίες κοριτσια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτα ειναι αξιοπρεπη..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
τα αγορια με αρεσει να φορανε σλιπακια η κολλητα μποξερακια στην παραλια---αρκει βεβαια να μπορουν να το υποστηριξουν.....το θεμα! ε! να μην παρουμε και εμεις λιγο ματι βρε κοριτσια !! μονο αυτοι να μας βλεπουνε με τις στριγκαρες και τα τοπλεςς και τα ξεκολα (σε γενικες γραμμες)!!!

αχαχαχχααχ!!!!!!!!!!

Έλα καλέεεεε ... το σλιπάκι-μαγιό, προσωπικά εγώ, το βρίσκω χάλια! Όσο ωραίο σώμα κι αν έχει ο άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολύ ωραία και τα δύο, αλλά βρε χαϊβάνι μου, γιατί πήρες δύο παρόμοια; :redface:

Και η μηχανή καλή,... αλλά μηχανή χωρίς αναβάτη, λιακάδα δίχως ήλιο... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.

Το δευτερο τελειο και η μηχανη μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε καλα ελεγα εγω για το δεσμωτη οτι εχει γουστο..:D υποκλινομαι δεσμωτη :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πολύ ωραία και τα δύο, αλλά βρε χαϊβάνι μου, γιατί πήρες δύο παρόμοια; :redface:


Ίδιας μάρκας είναι μόνο μιμιτούλι (:redface::redface:),
(κουσιτάνια και τα δυο)
διαφέρουν όμως αρκετά σαν σχέδια αλλά και στο χρώμα.
Τι να κάνω μ'άρεσαν πολύ και τα δυο
και το μπλεδάκι πάει γάντι και με το ΜΤ zero κρανάκι
που είναι μαύρομπλε. :)

(έχω το στυλιστικό μέσα μου :redface:)

ενώ το άσπρο/κόκκινο είναι ο,τι πρέπει για το μαυρόασπρο Shoei XR 1100. :)


Άκου χαϊβάνι :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για τον αναβάτη κουβέντα ε;; Καααλάαααα....

...μια με το κράνος επάνω στη μηχανή μπορούσες να μας βάλεις. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Συμφωνώ με Ίσι... :P

Επίσης έχω να σου κάνω μία πρόταση Δεσμώτη... :rolleyes: εδώ δημόσια...

Θες να τα φτιάξουμε; :P:P:P:P:P (πλακίτσα πλακίτσα...μην βαράτε!)


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Για τον αναβάτη κουβέντα ε;; Καααλάαααα....

...μια με το κράνος επάνω στη μηχανή μπορούσες να μας βάλεις. :angel:

Έλα ρε συ Δεσμ κάνε τους τη χάρη :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Για τον αναβάτη κουβέντα ε;; Καααλάαααα....

Είμαι πυρόξανθος με μάτια αστραπή,
απολαμβάνω δροσερές μακαρονάδες 5/7
έχω το σχεδόν αίσθημα ότι η υπαρξη βρίσκεται αλλού,
είμαι ζουμερός, νόστιμος λαχταριστός,
μιμούμαι τα πτώματα,
ζηλεύω τη δόξα του Αρθούρ Κραβάν,
είμαι το αρχέγονο ημιθανάτιο σπαράγγι
με ζηλευτές σχιστές ματιές στα χείλη
γοητευμένος από τη γραμμή των οριζόντων,
(κοντά στο λιλά του ουρανού που αποπλανεί)
τη στιγμή που το κίτρινο γίνεται το νέο μαύρο..



Εμμ...

Ιtʼ a long way to the top
if you wanna ride

ή

Ιtʼ s only a bike
but I like it

Μου θες και μούτρα.
Με τι μούτρα?

(το χαϊβάνι σου:rolleyes:)


...μια με το κράνος επάνω στη μηχανή μπορούσες να μας βάλεις. :angel:

Αν είχα κολλητιλίκι με τον φούφουτο, μέημπι.
Τελειωμένες φωτό από κινητό είναι καρντιά μου.

Τι φαντάστηκες, τρίποδο και ώτο-μάτι-κ ζούμιγκ?

Η επιβεβαίωση του ευτελούς αναβάτη είναι εύκολη.
Η ανύψωσή του σε περιωπή είναι δύσκολη (δεν αρκεί το φιλμ). :worry:


@Μάρω:

το επισφαλές σημείο της δημοσίως εκφρασμένης διαστροφούλας
ενσταλάζει το παραχαρακτικό της νοοτροπίας ενός αδόκιμου αστεϊσμού
όταν μάλιστα προέρχονται από κορίτσια τουρμπίνια
που λακίζουν με την επίφαση της πλάκας
την ώρα που μια τσιπούρα πετάγεται από το στόμα τους
και η αμυγδαλόψιχα...ξεψυχά αναίσχηντα :confused:

όπως θα κατάλαβες:
ναι θέλω (πλακίτσα, χύστε βιτριόλια στο πρόσωπο στο πρόσωπο, ε?)


:D


υγ. θενκγιου μουνλάϊτ

(και σερά σερά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
@Μάρω:
το επισφαλές σημείο της δημοσίως εκφρασμένης διαστροφούλας
ενσταλάζει το παραχαρακτικό της νοοτροπίας ενός αδόκιμου αστεϊσμού
όταν μάλιστα προέρχονται από κορίτσια τουρμπίνια
που λακίζουν με την επίφαση της πλάκας
την ώρα που μια τσιπούρα πετάγεται από το στόμα τους
και η αμυγδαλόψιχα...ξεψυχά αναίσχηντα :confused:

Μην είσαι και τόσο σίγουρος, κράτα πισινή, αλλάξανε τα πράγματα δεν είναι όπως...πρώτα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Δεν σας προβληματίζει το μαύρισμα που θα κάνετε με αυτό το κόψιμο που έχει το μαγιό αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top