Κι αν σε απατούσε με άτομο του ιδίου φύλου;

Τι θα σας ενοχλούσε περισσότερο

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Η κοπέλα σου με άλλον;

    Ψήφοι: 14 24.6%
  • Η κοπέλα σου με άλλη κοπέλα;

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Ο άντρας σου με άλλη;

    Ψήφοι: 22 38.6%
  • Ο άντρας σου με άλλον;

    Ψήφοι: 8 14.0%
  • Ο κουμπάκιας δεν αγχώνετε για τίποτα!!!!

    Ψήφοι: 12 21.1%

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Μπσρεί να θέλουν να λένε ότι τα δοκίμασαν όλα πριν παντρευτούν. Πάντως έγώ δεν εγκρίνω ούτε τους μεν ούτε ο φίλο σου/μας. Βέβαια αύτος δεν το κάνει για την ψυχή της μαμάς του, όπως είπες "τον φωνάζουν για δουλειά", οπότε έχει ένα μικρό ελαφρυντικό. όπωσ και να έχει το θέμα είναι και οι δύο ΦΑΟΥΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Εγώ το ξέρω εκείνοι που έχουν το μυαλό τους, είχαμε πετείχει κάποιον κάποτε με την κοπέλα του αγγαλίτσες φιλάκια γουτσου και μου λέει ο φίλος μου τον βλέπεις αυτόν; σε 2-3 μήνες παντρέυετε εχτές μαζί του είμουν με φώναξε για ένα γρήγορο, ειναι απο τους καλύτερους πελάτες μου....:confused:

Πές μου ποιος φτέει τώρα; η άμοιρη κοπέλα τι φτέει;

LOL αυτόν στην παραλία λες έτσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει κάτι που αγνοούμε. Όταν δύο γυναίκες είναι επί... το έργον δεν περιμένουν κατ' ανάγκην έναν τρίτο επιβήτορα. Το κάνουν γι' αυτές και μόνο.



Κρίμα ρε γμτ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Βασικά υπάρχει κάτι που αγνοούμε. Όταν δύο γυναίκες είναι επί... το έργον δεν περιμένουν κατ' ανάγκην έναν τρίτο επιβήτορα. Το κάνουν γι' αυτές και μόνο.



Κρίμα ρε γμτ. :P

Στις τσόντες πάντως σχοδόν πάντα ερχεται και ο πιτσαράς από τη Βιλγαρία και τις αρχίζει και τις δυο στισ πίτσες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
LOL αυτόν στην παραλία λες έτσι?:P


Ναι αυτόν. Μια χαρά ήταν με την κοπέλα του, δεν ειδα να αγχώνετε καθόλου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε παιδια... Παντος σε καμια απο της δυο περιπτωσεις δεν θα την δικαιολογουσα η οτιδηποτε τετιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
όλα τα συγχωρώ...... στο κάτω κάτω... μπορεί να ήθελες να δει πως είναι και με κάποια άλλη-άλλον.....μετά όμως δεν θα του έπαιρνα πιτσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Είναι μεγάλη ιστορία. Αν το μάθαινα από άλλον δεν θα υπήρχε περίπτωση να τη συγχωρήσω. Αν είναι το θάρρος να παραδεχθεί το λάθος της σε μένα θα τη συγχωρήσα, αλλά πάντα μία φορά, γιατί μετά γίνεσαι και μαλάκας...

Sorry για την κακιά γλώσσα, πιπέρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσο και να το σκέφτομαι, καταλήγω οτι το ίδιο μου κάνει αν και μάλλον θα με πείραζε λίιιιιγο περισσότερο με γυναίκα. Άσε που αν τον έπιανα με άντρα μπορεί να πραγματοποιούσα την all time classic γυναικεία φαντασίωση "2 άντρες μια γυναίκα" :P Συμφωνώ κατα μεγάλο βαθμό με Γίδι. Σε παράλληλη σχέση θα χώριζα ασυζητητί. Σε απιστία της μιας βραδιάς μάλλον θα τη συγχωρούσα και μια και δύο και τρεις φορές (αρκεί να μην το είχε σύστημα, πχ άλλο 3 φορές σε 3 μήνες και άλλο 3 φορές σε 10 χρόνια). Αυτό που δεν θα μπορούσα να συγχωρήσω ακόμα και στην one night stand απιστία είναι:
Α) Να το μάθω απο άλλον. Την απιστία μπορεί να τη συγχωρώ, το ψέμα όχι.
Β) Να με εκθέσει. Πχ να πηδήξει μια συνάδελφο λίγο πριν βγούμε για φαγητό μαζί και μετά να με κοιτάει αυτή και να σκέφτεται "χαχα, το ζώον". Αν με απατήσει ποτέ θα ήθελα να είναι με άτομο που δεν με γνωρίζει και δεν ξέρει απολύτως τίποτα για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Β) Να με εκθέσει. Πχ να πηδήξει μια συνάδελφο λίγο πριν βγούμε για φαγητό μαζί και μετά να με κοιτάει αυτή και να σκέφτεται "χαχα, το ζώον". Αν με απατήσει ποτέ θα ήθελα να είναι με άτομο που δεν με γνωρίζει και δεν ξέρει απολύτως τίποτα για μένα.

Αυτό γιατί εγώ το έχω διαβάσει κάπου αλλού :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό γιατί εγώ το έχω διαβάσει κάπου αλλού :hmm: :P
Χαχα ναι γράφει μια τέτοια ιστορία στο Cosmopolitan Μαίου, απο εκεί πήρα την ιδέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαχα ναι γράφει μια τέτοια ιστορία στο Cosmopolitan Μαίου, απο εκεί πήρα την ιδέα :P

χαχαχα....Κι εγώ την διάβασα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Α) Να το μάθω απο άλλον. Την απιστία μπορεί να τη συγχωρώ, το ψέμα όχι.
.

Mα βρε συ Μισέλ..και η απιστία στα ψέμματα δεν συγκατάλεγεται? Αφού απιστείς πίσω από την πλάτη του άλλου...Δεν το "δηλώνει" κανείς λίγο πριν να γίνει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mα βρε συ Μισέλ..και η απιστία στα ψέμματα δεν συγκατάλεγεται? Αφού απιστείς πίσω από την πλάτη του άλλου...Δεν το "δηλώνει" κανείς λίγο πριν να γίνει...:worry:
Αυτό που εννοώ είναι να μου το πει αμέσως μετά. Ή και αμέσως πριν, γιατί όχι; Του στυλ "Μπορώ σε παρακαλώ να κάνω σεξ με μια που γνώρισα και θα ήθελα πολύ να το κάνω;". Το ίδιο θα του έλεγα και εγώ σε ανάλογη περίπτωση. Αρκεί όπως είπα να είναι κάτι ΠΟΛΥ σπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αυτό που εννοώ είναι να μου το πει αμέσως μετά. Ή και αμέσως πριν, γιατί όχι; Του στυλ "Μπορώ σε παρακαλώ να κάνω σεξ με μια που γνώρισα και θα ήθελα πολύ να το κάνω;". Το ίδιο θα του έλεγα και εγώ σε ανάλογη περίπτωση. Αρκεί όπως είπα να είναι κάτι ΠΟΛΥ σπάνιο.

χμμμ...Για μένα κάτι τέτοιο θα ήταν αδιανόητο και να το ζητήσω(που δεν παίζει) και να μου το ζητήσουνννν..ΝΟ WAY!!!;););)
Απλά γιατί η απιστία είναι απιστία για μένααα....Δεν μπορώ να μοιραστώ κανέναννννν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
χμμμ...Για μένα κάτι τέτοιο θα ήταν αδιανόητο και να το ζητήσω(που δεν παίζει) και να μου το ζητήσουνννν..ΝΟ WAY!!!;););)
Απλά γιατί η απιστία είναι απιστία για μένααα....Δεν μπορώ να μοιραστώ κανέναννννν!
Ο καθένας ορίζει διαφορετικά τις σχέσεις του. :) Ούτε εγώ θέλω και στα 2,5 σχεδόν χρόνια που έχω σχέση έχω καταφέρει να συγκρατηθώ απέναντι σε όποιον πειρασμό (όπως και ο φίλος μου). Ωστόσο δεν αποκλείω τίποτα, είναι κάτι που το θεωρώ ανθρώπινο να συμβει, αρκεί να μην συμβαίνει συχνά. Τώρα αν στα 5 χρόνια μου πει κάτι τέτοιο μια φορά, ε δεν θα με πειράξει ιδιαίτερα. Αρκεί να είναι just sex. Άλλωστε ποιά η διαφορά να στο ζητήσει πριν και ποιά να στο πει μετά; Εγώ βρίσκω πολύ πιο ειλικρινές το πρώτο, δεν θα μου έχει πει ψέματα ούτε στιγμή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
χμμμ...Για μένα κάτι τέτοιο θα ήταν αδιανόητο και να το ζητήσω(που δεν παίζει) και να μου το ζητήσουνννν..ΝΟ WAY!!!;););)
Απλά γιατί η απιστία είναι απιστία για μένααα....Δεν μπορώ να μοιραστώ κανέναννννν!

Και ποιος λέει οτι ο άλλος σου ανήκει για να τον μοιραστείς;
Δεν είναι κτήμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Είναι θέμα κτητικότητας πάνω από όλα! :)
Οσοι μπορούν ας μπορούν...εμένα αυτή η λογική θα με έβγαζε έξω από τα ρούχα μου...για να μην μιλήσω για την αυτοπεποίθηση και την ασφάλεια, που θα είχαν κάνει φτερά...σαν αυτά της ALWAYS ένα πράγμα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και ποιος λέει οτι ο άλλος σου ανήκει για να τον μοιραστείς;
Δεν είναι κτήμα σου.

Δεν είπα ότι είναι κτήμα μου κανείς πειρατή μου....:hmm:
Είναι όλα θέμα αντοχής και μη...Προφανώς και θα επιλέξω κάποιον ομοϊδεάτη μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι θέμα κτητικότητας πάνω από όλα! :)
Οσοι μπορούν ας μπορούν...εμένα αυτή η λογική θα με έβγαζε έξω από τα ρούχα μου...για να μην μιλήσω για την αυτοπεποίθηση και την ασφάλεια, που θα είχαν κάνει φτερά...σαν αυτά της ALWAYS ένα πράγμα!:redface:
Προσωπικά έχω αρκετή αυτοπεποίθηση για να μην τη χάνω απο τέτοια. Άλλωστε κατ'εμε η "μαγκιά" είναι στο να έχεις όσο το δυνατόν πιο ελεύθερο τον άλλον και να μην ΘΕΛΕΙ να πάει με άλλη. ;) Το να θέλει πολύ και να μην το κάνει για να μην χωρίσετε προσωπικά δεν μου λέει κάτι (γενικά μιλάω, όχι για σένα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top