Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πλέον είναι αρκετές οι κοπέλες που φοράνε από 39 έως 41. Ξέρω μπόλικες. Και δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με το ύψος (ισχύει και για τα δύο φύλα αυτό): η κολλητή μου είναι 1,78 και φοράει 38, η ξαδέρφη μου 1,75+ (δεν ξέρω πόσο ακριβώς) και φοράει 41, ενώ η άλλη ξαδέρφη μου με ύψος περίπου 1,70 φοράει 40. Από την άλλη ο μπαμπάς μου με ύψος 1,84 φορούσε επίσης 41 νούμερο, ενώ το μωρό μου με ύψος 1,84 επίσης φοράει 46 (και του λέω πως δεν είναι πόδια αυτά που έχει, αλλά βατραχοπόδια! Άμα πετύχεις παπούτσια του στο σπίτι, κάνεις ολόκληρη παράκαμψη για να .. γλιτώσεις από δαύτα! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Από την άλλη ο μπαμπάς μου με ύψος 1,84 φορούσε επίσης 41 νούμερο, ενώ το μωρό μου με ύψος 1,84 επίσης φοράει 46 (και του λέω πως δεν είναι πόδια αυτά που έχει, αλλά βατραχοπόδια! Άμα πετύχεις παπούτσια του στο σπίτι, κάνεις ολόκληρη παράκαμψη για να .. γλιτώσεις από δαύτα!

καταλαβαινω..:hmm:
και εγω βασικα 46 φοραω για ανετο παπουτσι..και ειμαι 180..και οντως τα παπουτσια μου μπαινουν συχνα στο δρομο..:P
εκνευριστικο για τους αλλους ανθρωπους στο σπιτι..
οπως ειδατε και στο ποστ με τις φωτο..κοιμουνται κανα 4αρι γατια μεσα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katia77

Νεοφερμένος

Η katia77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε :)
Μερικά άπιαστα λόγω τιμής...

...και μερικά πολύ πιο προσιτά και συμπαθέστατα!...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Αυτα τα δυο εναι πολυ ομορφα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι , αλλά στο ένα δεν φαίνεται πρόσωπο :/:


οντόπικ :

ψάχνω καπέλο για θεματικό πάρτυ <<η αλίκη στην χώρα των θαυμάτων>>

έχω σχεδόν καταλήξει :

https://roides.files.wordpress.com/2007/10/gavalasamnos.jpg


αλλά σκέφτομαι ότι είναι ίσως παράτολμο - να μην διαλέξω τον ρόλο του τρελού κούνελου

προτείνετε καπέλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.





Απο αυτο εδω το πανω:




σε συνδυασμο με το κατω μερος απο αυτο εδω σε χρωμα
μωβ:


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Πολύ ζουζουνίστικοο.:D


Έχουμε και λέμε :)
Μερικά άπιαστα λόγω τιμής...

...και μερικά πολύ πιο προσιτά και συμπαθέστατα!...


Εμένα μ' αρέσουν.:redface: Βέβαια ντάξει στη κοπελιά πάνε και πολύ, σε άλλα σώματα δε ξέρω αν θα μου άρεσαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.





Απο αυτο εδω το πανω:




σε συνδυασμο με το κατω μερος απο αυτο εδω σε χρωμα μωβ:


:)

Τα στράπλες είναι βολικά;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.





Απο αυτο εδω το πανω:


Όμορφο είναι αλλά να ρωτήσω κάτι: τα στράπλες μαγιώ πως στέκονται στην θέση τους;; :worry::worry:
Εννοώ αμα κάνεις ένα μακροβούτι ας πούμε, θα μείνει στην θέση του;; ή θα το ψάχνεις στα βραχάκια;; :P
Το έχει αποπειραθεί καμμία;;

Έντιτ: Μπουι το ίδιο ρωτήσαμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όμορφο είναι αλλά να ρωτήσω κάτι: τα στράπλες μαγιώ πως στέκονται στην θέση τους;; :worry::worry:
Εννοώ αμα κάνεις ένα μακροβούτι ας πούμε, θα μείνει στην θέση του;; ή θα το ψάχνεις στα βραχάκια;; :P
Το έχει αποπειραθεί καμμία;;

Έντιτ: Μπουι το ίδιο ρωτήσαμε...:P

Καλά με μακροβούτι δε μένει στην καμία .... άμα μπεις και με φόρα, κλάψ' τα Χαράλαμπε!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...θα το ψάχνεις στα βραχάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τελεια..ετσι σας θελουμε κοριτσια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Απο ολες που εχετε βαλει μονο η πρωτη τρωγεται(σε σχεση με τις αλλες...),αλλα και παλι δεν θα τη φορουσα ποτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοιτα...αναλογα με το μεγεθος του στηθους που εχεις...εγω εαν κανω μακροβουτι και δη με φορα οποιο μαγιω και να φοραω, πιθανον να φυγει μερικως ή τελειως απ τη θεση του:P

Κατα κυριο λογο ενδεικνυνται για μικρο και προπαντως στητο στηθος. Τα συγκεκριμενα που παρεθεσα και ολα βασικα τα στραπλες της Victoria's Secret συνοδευονται απο στραπς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katia77

Νεοφερμένος

Η katia77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.


Αυτα τα δυο εναι πολυ ομορφα...:)

Όντως! Και είναι και στη μόδα φέτος αυτά τα χρώματα. Μάλιστα έχω βάλει στο μάτι και μάλλον θα πάρω κάποια από αυτά μαζί με τα παρακάτω:

Από το τελευταίο κυρίως τη φούστα εννοώ, αν και το μπλουζάκι δε φαίνεται άσχημο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοιτα...αναλογα με το μεγεθος του στηθους που εχεις...εγω εαν κανω μακροβουτι και δη με φορα οποιο μαγιω και να φοραω, πιθανον να φυγει μερικως ή τελειως απ τη θεση του
ενδιαφερον..:hmm::hmm::D:D

γιαυτον τον λογο τα μπικινι ειναι περισσοτερο για φιγουρα και επιδειξη (που τν απολαμβανουμε βεβαιως ;).)στην παραλια και απλα πλατσουρισματα.. ..και οι γυναικες που κολυμπανε πραγματικα φορανε ολοσωμο..και αθλητριες και μη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω να πώ ότι δεν υπάρχει πιο ωραίο μαγιό απο ένα ολόσωμο αλλά σε ένα γυμνασμένο σώμα... Δεν συγκρίνεται με το μπικίνι! Κάποιος μάλιστα μου έλεγε ότι το ολόσωμο έχει σχεδιαστεί για αδύνατες κυρίες αρχικά... Τέσπα περι απόψεων... ότι νομίζει ο καθένας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
προσωπικα το αγαπημενο μου να φορανε οι γυναικες ειναι το περιεργο ολοσωμο ,το ενδιαμεσο..σε μπικινι και ολοσωμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ενδιαφερον..:hmm::hmm::D:D

γιαυτον τον λογο τα μπικινι ειναι περισσοτερο για φιγουρα και επιδειξη (που τν απολαμβανουμε βεβαιως ;).)στην παραλια και απλα πλατσουρισματα.. ..και οι γυναικες που κολυμπανε πραγματικα φορανε ολοσωμο..και αθλητριες και μη..


Να σε πω, να κανω ηλιοθεραπεια για να παρω χρωματακι που δεν το εχω απο φυσικου μου, επιτρεπεται?!:P
Εκτος απο επιδειξη, φιγουρα και πλατσουρισματα, κανεις και αυτο! Ναι ναι, στο υπογραφω!:P
Εαν ηθελα να κολυμπησω θα πηγαινα στο κολυμβητηριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top