Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Roumana, για καλοκαιρι, επειδη ειναι ηδη βαρυ το τοταλ μπλακ και ειδικα το λεδερ λουκ, θα επελεγα ενα πεδιλο οσο γινεται πιο λεπτεπιλεπτο, σαν το παραπανω που παρεθεσε η Σιμπι...Ουτε πιπ τοου, ουτε γοβα...οσο πιο γυμνο ειναι το ποδι τοσο καλυτερο θα φαινεται το γενικοτερο συνολο. Βεβαια και το μεταλιζε θα ειναι πολυ ωραιο σε αυτη τη σκουρα αποχρωση. Και αυτο λογω καλοκαιριου. Σπασε τη μαυριλα με ενα τσαντακι αλλου χρωματος, εκτος απο λευκου εννοειται! Και οχι πολλα αξεσουαρ...μην το βαρυνεις παραπανω...λιγα και διακριτικα.
Ετσι τουλαχιστον θα το συνδυαζα εγω...(ωραιο σωμα btw)
ΑΝ βρω καποιο αλλο πεδιλο αναλογο αυτου που εννοω, θα στο παραθεσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Με τι υπόδημα ταιριάζει αυτό το παντελόνι ( leather-look ειναι, οχι δερματινο) αν θέλω να το φορέσω το καλοκαίρι?:hmm:

με τα γοβάκια της σταχτοπούτας :redface:

λεπόν
βρήκα και υπόδημα , μην σου πω και μπλούζα , τατουάζ , αμάξι και τρόπο να κάνεις θεαματική είσοδο - ίσως με κάποια θεατρικότητα και λίγο ίμο - αλλά δεν παύει το όλο στυλ να τονίζει το πανέμορφο παντελόνι βγαλμένο θαρρείς από την πρώιμη εποχή του σάκη ρουβά χωρίς να μιλάει , να διαφημίζει παγωτά πυραύλους και άλλα σαχλά .

στο σημείο , αυτό , θα κάνω ένα διάλλειμα , μένοντας εντός του θέματος , για να σώσω το πολύτιμο μου βίντεο (ναι , σου ετοίμασα και βίντεο)

μείνε μαζί μου μετά τις διαφημίσεις

ψάχνω καρό κοντομάνικο πουκάμισο όχι σαν τραπεζομάντηλο και όχι μάρκα τύπου όξφορντ γιατί είναι θεατρικά και ίμο
π.χ.

(τελικά θέλω κούρεμα)

ρουμ , τώρα βρες μια μεγάλη πέτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αυτά είναι. Εμείς τον έχουμε στα όπα όπα και εκείνος μας ρίχνει κοτρόνες…

Καλές ήταν οι μπότες αλλά θα σκάσω καλοκαιριάτικα. Όχι ότι δεν θα τις φορέσω, αλλά με κάτι κοντό, όχι με παντελόνι.

(Νερ από σένα περιμένω φωτο. Βασίζομαι πάνω σου.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτά είναι. Εμείς τον έχουμε στα όπα όπα και εκείνος μας ρίχνει κοτρόνες…

Καλές ήταν οι μπότες αλλά θα σκάσω καλοκαιριάτικα. Όχι ότι δεν θα τις φορέσω, αλλά με κάτι κοντό, όχι με παντελόνι.


(Νερ από σένα περιμένω φωτο. Βασίζομαι πάνω σου.
:P)




κατι σαν αυτα... :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σχετικά με το δερμάτινο... Το βρίσκω πολύ ασφυκτικό και βαρύ υλικό για το ελληνικό καλοκαίρι... εκτός αν μιλάμε για πολύ αρχές και πολύ τέλη. :hmm:
Πάντως είναι ωραίο παντελόνι, Ρουμάνα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αυτο ειναι.
τωρα που θα το βρω...

https://www.kaboodle.com/reviews/black-satin-metal-ring-sandals


....εδω!:)

αλλα οπως θα δεις, ειναι λιγο τσιμπημενο...!
retail value: $595.00
bluefly: $476.00

Ασχετο με τα παραπανω, αλλα μου αρεσει τρελλα ο συνδυασμος του καφε με το τιρκουαζ/θαλασσι και γενικοτερα με ανοιχτοχρωμες αποχρωσεις του μπλε:


Και αυτο τουλαχιστον κοστιζει
$59 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
τελειο ντυσιμο. :thumbup: μ'αρεσει πολυ. δωστε και καμια πηηγ βρε κοριτσια.

Aααα ναι το ξέχασα, η φούστα είναι Η&Μ και το μπλουζάκι το είδα χαζεύοντας στο Polyvore (delias λέγεται η μάρκα, δεν έχω παραπάνω πληροφόρηση :P) και μου φάνηκε πολύ γλυκούλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σχετικά με το δερμάτινο... Το βρίσκω πολύ ασφυκτικό και βαρύ υλικό για το ελληνικό καλοκαίρι... εκτός αν μιλάμε για πολύ αρχές και πολύ τέλη. :hmm:
Πάντως είναι ωραίο παντελόνι, Ρουμάνα μου!
ναι, θα το αφήσω. με προβλημάτιζε αρκετά.:P
...το φόρεσα μόνο μια φορά έξω. αν δεν θα είναι στη μόδα το φθινόπωρο... πάει στα σκουπιδια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ναι, θα το αφήσω. με προβλημάτιζε αρκετά.:P
...το φόρεσα μόνο μια φορά έξω. αν δεν θα είναι στη μόδα το φθινόπωρο... πάει στα σκουπιδια. :/:

To λεδερ λουκ ειναι διαχρονικο...Μην ανησυχεις.
Σκεψου μονο οτι εγω το δερματινο το παντελονι μου το πηρα το 2001 και φετος το φορεσα παλι :P
Εσυ να εχεις διαθεση να ντυθεις αναλογως και εκεινο παραμενει!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ενα δερματινο παντελονι, σακακι και μαυρο φορεμα ειναι παντα διαχρονικα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
...αλλά όχι και τα 3 μαζί :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
+
Eρωτεύτηκα :inlove:

(δεν φέρνετε κι εκείνα τα καταπληκτικά φουστανάκια από το γυναικείο σαλόνι κανάς Moδ προς τα εδώ???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

δεν είναι super chik;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ τα ψηλοτάκουνα παπούτσια :inlove:
Τώρα,λόγω ηλικία,δεν πολυφοράω αλλά στο μέλλον με βλέπω να μην τα αποχωρίζομαι ;)
Οι αγαπημένες μου γόβες είναι αυτό το φανταστικό ζευγάρι του εκλειπόντος Alexander McQueen(:()
https://www.net-a-porter.com/product/38572
Ακριβώς δίπλα,η ακόμα πιο φανταστική τιμή τους,που με πείθει πως θα μείνουν ένα όνειρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

δεν είναι super chik;;;;;
:hmm:
Όμορφα είναι ( φορεμένα δείχνουν πολύ καλύτερα) αλλά εκτός γάμο-βαφτίσια δεν ξέρω που θα μπορούσα να τα φορέσω.
Δεσμεύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

δεν είναι super chik;;;;;

εγω αποφευγω να παρω παπουτσια με αυτο το 'δεσιμο' πισω οσο και να μου αρεσουν γιατι ξερω οτι πολυ συντομα θα πεφτει πισω και δεν θα κρατα καλα στο ποδι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top