Tattoo ή henna;

Tattoo ή henna????

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Tattoo

    Ψήφοι: 20 37.0%
  • Henna

    Ψήφοι: 19 35.2%
  • τιποτα απο τα δυο

    Ψήφοι: 8 14.8%
  • και τα δυο

    Ψήφοι: 7 13.0%

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τι θα κανατε ή τι νομιζετε οτι ειναι καλυτερο tattoo ή henna??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πιστευω και τα δυο ειναι ωραια!!:)Αναλογως βεβαια ο καθενας τι προτιμαει και για ποσο χρονικο διαστημα το θελει:PΕγω ειχα κανει πριν 2 χρονια χενα,ενα τριανταφυλλο στν πλατη,και μου κρατησε περιπου 2 μηνες..:PΧενα εχω σκεφτει πολλες φορες να ξανακανω,τωρα για tattoo μονιμο δεν το χω σιγουρο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Από την στιγμή που ρωτάς δεν πρέπει να κάνεις tatoo γιατί μάλλον δεν το θέλεις και θα το μετανιώσεις.
Άρα henna. Αν και διαφωνώ γενικά με την henna (και όχι για τον λόγο που ακολουθεί).

Αν έχεις ευαίσθητο δέρμα υπάρχει πιθανότητα να αποκτήσεις κάποια αλλεργία μετά την henna.
Συμβουλεύσου δερματολόγο για να μην τρέχεις μετά (και δεν φτάνεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εαν εισαι σιγουρη για το σχεδιο που θελεις να κανεις και δεν το μετανιωσεις μετα κανε τατου διαφορετικα αν απλα θελεις μια αλλαγη η απλα να ακολουθησεις τη μοδα κανε χενα..
κι εγω θελω να κανω ενα μικρουλη στο δεξι ποδι πανω απο τον αστραγαλο αλλα θα το κανω οταν βρω κατι για το οποιο δεν θα μετανιωσω αργοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις που μπορω να αγορασω χεννα οnline αλλα με αντικαταβολη????? γιατι οτι ειδα ειναι για αγορα με πιστοτικη η καταθεση σε τραπεζα...δεν εχω βρει καπου στο βολο και θελω να κανω μονη μου το σχεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το τατου βγαινει νομιζω μονο με laser και ποναει..διορθωστε με αν κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όντως έτσι είναι. Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το κάνεις...
Εγώ δεν θα κάνω επειδή θέλω να γίνω αιμοδότρια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και σε σημαδευει το τατου..επικινδυνο για πολλους λογους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Eγώ θα κάνω τατουάζ όταν θα έχει προχωρήσει αρκετά η τελευταία μου σχέση, η επόμενη δηλαδή και τελευταία. 'Εχω βρει και το θέμα, κι ούτε με πειράζει αν δεν φεύγει μετά το τατουάζ. Αυτάααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Tatto δαγκωτω!:P:P δεν μου αρεσει οτιδηποτε fake!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου.. γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

ειναι ενα τεραστιο σημαδι φαρος...
εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος.. και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου.. γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

ειναι ενα τεραστιο σημαδι φαρος...
εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος.. και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..

εαν εχεις σκοπο να διαπραξεις εγκλημα τοτε απλα αποφευγεις το Tattoo!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φαντασου ολες τις περιπτωσεις που καποιος ή καποια για διαφορους λογους σε ψαχνει..ταυτοποιησαι πανευκολα απο απιστιες εως αστυνομικα θεματα, ή εγκληματα μονο με το τατου..


γιαυτο μαρκαρανε τους εγκληματιες και δουλους με τατου ,για να τους βρισκουν πιο ευκολα..

:worry::worry::worry:

ειναι ενα τεραστιο σημαδι φαρος...


εκτος αν ειναι σε πολυ αποκρυφο μερος..

:redface: , ουφ ησύχασα

και παλι καποιος μπορει να το αναγνωρισει..

όχι μωρέ , μαζί με το μωρό κλέψαμε εκείνα τα ποτήρια από την καμπίνα πλοίου - θα πάει να με καρφώσει τώρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Επίσης νομίζω ότι το τατουάζ αν παραμείνει για πολλή ώρα στον ήλιο κινδυνεύεις από καρκίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bασικά δεν θα κανα τίποτα απο τα δύο.Πρώτα απ όλα τα θεωρω κακόγουστα και μια "μόδα" και δεύτερον μη υγιεινά.Ειδικά τα αμφιβόλου ποίοτητας υλικά που χρησιμοποιούνται ιδιαιτερα απο πλανόδιους όπως σε νησιά και τουριστικά μέρη.Εγω προσωπικά δεν θα έκανα πάντως.Αν επιμενεις πάντως μην κάνεις κάτι μόνιμο γιατί αυτοί που το μετανιωσαν δεν ειναι λιγοι.Εκτος αν κανεις κατι μικρό και διακριτικό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Tattoo ή henna????


τατού από γλειφιτζούρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
το θεμα ειναι να εισαι απολυτως σιγουρη για αυτο που θες και να μην βαριεσαι κατι ευκολα γιατι τοτε αν κανεις tattou θα το μετανιωσεις γρηγορα και μετα θα ειναι δυσκολο να το ξεφορτωθεις...γι'αυτο κι εγω προτιμω τη χενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε θα ήταν λίγο περίεργο αν έκανες μόνιμο τατουάζ στα 14 σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε καλα αυτο ειναι σιγουρο αλλα και αργοτερα δεν θα ηθελα να κανω κατι τοσο μονιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top