• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Νεύρα & Εμμηνορρυσία

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η εμμηνος ρυση..ειναι οταν η γυναικα κατεβαζει αυγα ή αυγουλακια-ωαρια αρχαιοπρεπως-...:D
κυριολεκτικα αυτο ειναι..

οπως ποναει η κοτα ,ετσι ποναει και η γυναικα ,αλλα ισως χειροτερα..:P



βαρατε γυναικες βαρατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:jumpy::jumpy::jumpy::bleh::kissing::kissing::hug:8)8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω ειμαι απο τις τυχερες! ουτε πονο νιωθω, ουτε κουραση, ουτε νευρα, ουτε εναλλαγες διαθεσης, τιποτα απολυτως μονο φουσκωμα και καθε φορα το καταλαβαινω οταν ειναι πλεον πολυ αργα...

Εσύ είσαι λαχείο :eek: Πες το μυστικό σου για να το εφαρμόσουν και άλλες:redface::redface:



Θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μπορώ να μοιραστώ
τον πόνο που νιώθει η κοπέλα μου να τον απαλύνω

Δεν ξέρω για σένα άλλα εγώ άμα λάχει ρίχνω και κάνα βογκητό για συμπαράσταση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εσύ είσαι λαχείο :eek: Πες το μυστικό σου για να το εφαρμόσουν και άλλες:redface::redface:




Δεν ξέρω για σένα άλλα εγώ άμα λάχει ρίχνω και κάνα βογκητό για συμπαράσταση :redface:

hahahhahaha

ακούγονται βογγητά στον κα΄τω όροφο
όλοι νομίζουν ότι κάποιοι το κάνουν
τα βογγητά συνεχίζονται
κάποιος εξαγριωμένος χτυπά το κουδούνι και λέεει
αμάν σταματήστε
τι κάνετε πια????

και τον κοιτάζει ο deviance με την κοπέλα του
και λένε "ΠΕΡΙΟΔΟ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
hahahhahaha

ακούγονται βογγητά στον κα΄τω όροφο
όλοι νομίζουν ότι κάποιοι το κάνουν
τα βογγητά συνεχίζονται
κάποιος εξαγριωμένος χτυπά το κουδούνι και λέεει
αμάν σταματήστε
τι κάνετε πια????

και τον κοιτάζει ο deviance με την κοπέλα του
και λένε "ΠΕΡΙΟΔΟ"

Που να δεις στις εγκυμοσύνες τη θα κάνω:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Που να δεις στις εγκυμοσύνες τη θα κάνω:redface::redface::redface:



θα έχεις και εσύ πόνους και συσπάσεις της μήτρας??? o.O

ντάξει άμα βογγας και εσύ δεν θα φαίνεται η κοπέλα υστερική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
θα έχεις και εσύ πόνους και συσπάσεις της μήτρας??? o.O

ντάξει άμα βογγας και εσύ δεν θα φαίνεται η κοπέλα υστερική :P

Αμε έχω πάρει και αέρινα ρούχα :redface: Θα κάνω και αχχ βαχχ μια ψεύτικη κοιλιά και σαν σιαμαία θαμαστέ:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top