• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Kat_Cat

Νεοφερμένος

Η Kat_Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!! Ενω ετοιμαζομουν να κλεισω στον Σκ.. με αυτα που εχω διαβασει εχω τρομοκρατηθει.. Και δυστυχως αυτο που διακρινω ειναι το μαυρο και το ασπρο οσον αφορα τις αποψεις σας.. Η που τον μισειτε η που λετε τα καλυτερα..
Εγω θελω να κανω επαναληπτικο χειρουργειο γιατι μετα το πρωτο στο προφιλ δημιουργηθηκε μια καμπουρα στο χονδρινο κομματι της μυτης. Ανφας λεπτυνε ακριβως οπως την ηθελα με καποιες ασσυμετριες παρολα αυτα (αλλα ετσι οπως ηταν σαν φυσικη παλι καλα που δεν εγινε χειροτερη να λεω). Σε γενικες γραμμες ο γιατρος (ο οποιος καμια σχεση με διασημοτητα και πολυ καλος κ εξυπηρετικος γιατι τον γνωριζω κιολας) εκανε μια αξιοσημειωτη προσπαθεια και οφειλω να ομολογησω οτι ημουν τυχερη που δεν διαλεξα κανενα γιατρο να μου κανει χειροτερα και αν δεν υπηρχαν αυτες οι ατελειες θα ηταν η μυτη των ονειρων μου και μου παει ακριβως... Απλα η καμπουρα που υπαρχει στο προφιλ ειναι κατι που θελω να αλλαξω γιατι η φυσικη μου μυτη ηταν ολοισια στο προφιλ, ανφασ ειχα το προβλημα.. Τι να πω? Με αυτα που ακουω αρχιζω να σκεφτομαι σοβαρα μηπως να ξαναπαω και στον ιδιο. Εγω ελεγα να παω σε ιδιωτη για να ειναι πιο εγγυημενο το αποτελεσμα αλλα...Αληθεια για τον Παυλ.... δεν εχει να πει κανεις τιποτα? Η αδερφη της κολλητης μου εκανε σε αυτον τον γιατρο με το ιδιο ακριβως προβλημα με εμενα και της την εκανε τελεια. Αλλα αρκει να ακουσεις και να δεις ενα παραδειγμα μονο για να πας? Σας κουρασα το ξερω.. Συγγνωμη! ολοι που κανουν επαναληπτικα χειρουργεια ομως τοσο σχολαστικοι ειναι γιατι θελουν να ξεμπερδευουν και να μην μπουν σε ενα κυκλο διορθωτικων επεμβασεων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!! Ενω ετοιμαζομουν να κλεισω στον Σκ.. με αυτα που εχω διαβασει εχω τρομοκρατηθει.. Και δυστυχως αυτο που διακρινω ειναι το μαυρο και το ασπρο οσον αφορα τις αποψεις σας.. Η που τον μισειτε η που λετε τα καλυτερα..

Εγώ πάντως ούτε τον μισώ, ούτε λέω τα καλύτερα.
Είμαι αρκετά (αλλά όχι απόλυτα) ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, μιας και το σχήμα είναι σούπερ, αλλά μου άφησε ένα γρομπαλάκι στο πλάι που ναι μεν δεν φαίνεται (εκτός από πολύ συγκεκριμένο φωτισμό και γωνία), αλλά στην αφή είναι λίγο creepy.
Όσον αφορά τη συμπεριφορά του, ούτε εμένα μου άρεσε, αλλά οκ, δεν το θεωρώ και πολύ σπουδαίο πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kat_Cat

Νεοφερμένος

Η Kat_Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πάντως ούτε τον μισώ, ούτε λέω τα καλύτερα.
Είμαι αρκετά (αλλά όχι απόλυτα) ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, μιας και το σχήμα είναι σούπερ, αλλά μου άφησε ένα γρομπαλάκι στο πλάι που ναι μεν δεν φαίνεται (εκτός από πολύ συγκεκριμένο φωτισμό και γωνία), αλλά στην αφή είναι λίγο creepy.
Όσον αφορά τη συμπεριφορά του, ούτε εμένα μου άρεσε, αλλά οκ, δεν το θεωρώ και πολύ σπουδαίο πλέον.


Subject to change γεια σου! Μηπως υpαρχει περιπτωση να δω φοτο σου? Γιατι εχω κουραστει να βλεπω τιw 'τελειες' φοτο που βαζουν οι γιατροι στα site τους (οι οποιες σημειωτεον οτι πολλες φορες ειναι κοινες ολως τυχαιως για μερικους)... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω τελικα τον επισκευτηκα τον ΣΚ. η συμπεριφορα του ηταν πολυ καλη και μαλιστα η επισκεψη κρατησε περιπου μια ωρα μου ειπε ακριβως τι θα μου κανει στη μυτη μου πριν προλαβω να του πω τι και πως εγω και μαλιστα επεσε μεσα,δεν εκλεισα ραντεβου για χειρουργειο γιατι εχω καποιες υποχρεωσεις...σε γενικες γραμμες σαν πρωτη επαφη εμεινα ευχαριστημενη...αν και ειμαι ακομα διστακτικη καθως οι αποψεις σας με εχουν μπερδεψει λιγο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
επισκευτηκα τον χρισ...λο μιλησα με βοηθο του για επαενχειρηση,διοτι ελειπε σε αδεια ο γιατρος ...ο βοηθος χειρουργος ωρλ κιαυτος ειταν πολυ ευγενικος μου εδωσε να καταλαβω τι μπορει να γινει και πως...καμια σχεση με τον σκου..α μου ειπε να ξανακλεισω για να δω τον ιδιο τον γιατρο...ο χρισ...λος βλεπει και βεσω βιοιατρικης...του πα οτι ειδα και τον σκ..ρα ..μου πε πως ειναι πολυ καλος και οτι τον γνωριζει αλλα οντως εχει ακουσει και αυτος για την κακη -παραξενη συμπεριφορα του....θα ξαναπαω και θα σας πω...μου φαινεται πολυ καλο το αποτελεσμα που εχει δωσει απο τις ενχειρησεις που βλεπω στο site του...τον ξερει καποιος? για το καρουμπαλακι που εχει λεχθει το χω και γω που εχω κανει ηδη μια επεμβαση αλλα ειναι πολυ μικρο και αν δεν το αναφερατε δε θα του εδινα σημασια...αληθεια που οφειλεται?? υπαρχει καποια εξηγηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
επισκευτηκα τον χρισ...λο https://www.echristopoulos.gr/gr/ μιλησα με βοηθο του για επαενχειρηση,διοτι ελειπε σε αδεια ο γιατρος ...ο βοηθος χειρουργος ωρλ κιαυτος ειταν πολυ ευγενικος μου εδωσε να καταλαβω τι μπορει να γινει και πως...καμια σχεση με τον σκου..α μου ειπε να ξανακλεισω για να δω τον ιδιο τον γιατρο...ο χρισ...λος βλεπει και βεσω βιοιατρικης...του πα οτι ειδα και τον σκ..ρα ..μου πε πως ειναι πολυ καλος και οτι τον γνωριζει αλλα οντως εχει ακουσει και αυτος για την κακη -παραξενη συμπεριφορα του....θα ξαναπαω και θα σας πω...μου φαινεται πολυ καλο το αποτελεσμα που εχει δωσει απο τις ενχειρησεις που βλεπω στο site του...τον ξερει καποιος? για το καρουμπαλακι που εχει λεχθει το χω και γω που εχω κανει ηδη μια επεμβαση αλλα ειναι πολυ μικρο και αν δεν το αναφερατε δε θα του εδινα σημασια...αληθεια που οφειλεται?? υπαρχει καποια εξηγηση?
ποιον να ξερουμε ? γιατι μπερδευτηκα λιγο ειναι και περασμενη η ωρα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Είμαι αρκετά (αλλά όχι απόλυτα) ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, μιας και το σχήμα είναι σούπερ, αλλά μου άφησε ένα γρομπαλάκι στο πλάι που ναι μεν δεν φαίνεται (εκτός από πολύ συγκεκριμένο φωτισμό και γωνία), αλλά στην αφή είναι λίγο creepy.
Αν το γρομπαλάκι αυτό σε χαλάει λιγότερο(που αυτό έχω καταλάβει απο αυτά που έχεις πει) απο οτι σε ενοχλούσε κάποιο ''ελάττωμα'' στην παλιά σου μύτη τότε ok.
Αν κάποιος όμως τον χαλάει περισσότερο η μύτη του απο οτι πριν την εγχείριση τότε κακως το έκανε.


P.S.Προσοχή στην επιλογή γιατρού για 2η ρινοπλαστική.Η επέμβαση αυτή είναι πιο δύσκολη απο την πρώτη.Καλό θα ήταν να γνωρίζει κάποιος προσωπικά,τα άτομα τα οποία έκαναν 2η επέμβαση σε συγκεκριμένο γιατρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βρε παιδια αν σας ειναι ευκολο οσοι εσετε κανει βαλτε και καμια φωτογραφια να δουμε και εμεις που σκεφτομαστε να κανουμε >!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
γεια σας παιδια

μετα απο τοσο καιρο ειπα να μπω,να δω τι λεει ο καθενας!επιτελους ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ γιαυτα που ελεγα για τον γνωστο "μυτια" τον ΣΚ. που χειρουργησε την Ατζελα (αυτη την μεγαλη προσωπικοτητα) και μετα μιλαγε στο star σαν να εκανε κανενα μεγαλο κατορθωμα (δειτε γιατι επιπεδο γιατρου μιλαμε!!!)

βλεπω αυτο με το γουρμπαλακι το εχουν και αλλοι εκτος απο μενα,εστω και αν ο επιστημονας της show bizz μου ελεγε δεν ειναι τιποτα μετα απο δυο μηνες θα σου φυγει,ενω 1 χρονο μετα ακομα τα ιδια...
το σχημα ακομα ιδιο ειναι, η μυτη απο θεμα αναπνοης χαλια και με το παραμικρο βουλωνει...ακομα και το καλοκαιρι που δεν ειχε κρυο αν το βραδυ εβαζε λιγο κρυο βουλωνε αμεσως!!!
και φετος το χειμωνα θα τραβηξω οτι τραβηξα περσυ με το βουλωμα της μυτη (6 μηνες βουλωμενη μυτη)

αυτο παντως που με χαλαει περισσοτερο ειναι η δυσοσμια που εχει η μυτη μου οταν ειναι βουλωμενη!και μετα σου λεει εγω κοιταω να την αριστη λειτουργεια της μυτης και μετα το σχημα...(και τα δυο σκ..τα τα κανει παντως)

αυτα ειναι τα πραγματικα κατορθωματα του Σκ... οχι στην περιπτωση μου αλλα στου καθε ατομου που εκφραζει παραπονα για την δουλεια του και την αλαζονεια του!

αποψη μου ειναι "μακρια απο τα γνωστα σουργελα που βγαινουν στην TV και το παιζουν επιστημονες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γεια σας παιδια

μετα απο τοσο καιρο ειπα να μπω,να δω τι λεει ο καθενας!επιτελους ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ γιαυτα που ελεγα για τον γνωστο "μυτια" τον ΣΚ. που χειρουργησε την Ατζελα (αυτη την μεγαλη προσωπικοτητα) και μετα μιλαγε στο star σαν να εκανε κανενα μεγαλο κατορθωμα (δειτε γιατι επιπεδο γιατρου μιλαμε!!!)

βλεπω αυτο με το γουρμπαλακι το εχουν και αλλοι εκτος απο μενα,εστω και αν ο επιστημονας της show bizz μου ελεγε δεν ειναι τιποτα μετα απο δυο μηνες θα σου φυγει,ενω 1 χρονο μετα ακομα τα ιδια...
το σχημα ακομα ιδιο ειναι, η μυτη απο θεμα αναπνοης χαλια και με το παραμικρο βουλωνει...ακομα και το καλοκαιρι που δεν ειχε κρυο αν το βραδυ εβαζε λιγο κρυο βουλωνε αμεσως!!!
και φετος το χειμωνα θα τραβηξω οτι τραβηξα περσυ με το βουλωμα της μυτη (6 μηνες βουλωμενη μυτη)

αυτο παντως που με χαλαει περισσοτερο ειναι η δυσοσμια που εχει η μυτη μου οταν ειναι βουλωμενη!και μετα σου λεει εγω κοιταω να την αριστη λειτουργεια της μυτης και μετα το σχημα...(και τα δυο σκ..τα τα κανει παντως)

αυτα ειναι τα πραγματικα κατορθωματα του Σκ... οχι στην περιπτωση μου αλλα στου καθε ατομου που εκφραζει παραπονα για την δουλεια του και την αλαζονεια του!

αποψη μου ειναι "μακρια απο τα γνωστα σουργελα που βγαινουν στην TV και το παιζουν επιστημονες"
εχεις τουλαχιστον να μας προτεινεις καποιον ετσι ωστε να μην την πατησουν κ αλλοι??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν το γρομπαλάκι αυτό σε χαλάει λιγότερο(που αυτό έχω καταλάβει απο αυτά που έχεις πει) απο οτι σε ενοχλούσε κάποιο ''ελάττωμα'' στην παλιά σου μύτη τότε ok.
Αν κάποιος όμως τον χαλάει περισσότερο η μύτη του απο οτι πριν την εγχείριση τότε κακως το έκανε.
Ε ναι, σαφώς προτιμώ τη νέα μύτη.

Subject to change γεια σου! Μηπως υpαρχει περιπτωση να δω φοτο σου? Γιατι εχω κουραστει να βλεπω τιw 'τελειες' φοτο που βαζουν οι γιατροι στα site τους (οι οποιες σημειωτεον οτι πολλες φορες ειναι κοινες ολως τυχαιως για μερικους)... :hmm:
Σκέφτηκα να σου στέιλω με pm, αλλά δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. Μια χαρά φαίνεται η μύτη στις φωτογραφίες, ειδικά στο προφιλ είναι τέλεια, σαν αυτές που βλέπεις στα sites των γιατρών. Στην αφή είναι που γίνεται έντονα αντιληπτό αυτό το καρουμπαλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
γεια σας παιδια

μετα απο τοσο καιρο ειπα να μπω,να δω τι λεει ο καθενας!επιτελους ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ γιαυτα που ελεγα για τον γνωστο "μυτια" τον ΣΚ. που χειρουργησε την Ατζελα (αυτη την μεγαλη προσωπικοτητα) και μετα μιλαγε στο star σαν να εκανε κανενα μεγαλο κατορθωμα (δειτε γιατι επιπεδο γιατρου μιλαμε!!!)

βλεπω αυτο με το γουρμπαλακι το εχουν και αλλοι εκτος απο μενα,εστω και αν ο επιστημονας της show bizz μου ελεγε δεν ειναι τιποτα μετα απο δυο μηνες θα σου φυγει,ενω 1 χρονο μετα ακομα τα ιδια...
το σχημα ακομα ιδιο ειναι, η μυτη απο θεμα αναπνοης χαλια και με το παραμικρο βουλωνει...ακομα και το καλοκαιρι που δεν ειχε κρυο αν το βραδυ εβαζε λιγο κρυο βουλωνε αμεσως!!!
και φετος το χειμωνα θα τραβηξω οτι τραβηξα περσυ με το βουλωμα της μυτη (6 μηνες βουλωμενη μυτη)

αυτο παντως που με χαλαει περισσοτερο ειναι η δυσοσμια που εχει η μυτη μου οταν ειναι βουλωμενη!και μετα σου λεει εγω κοιταω να την αριστη λειτουργεια της μυτης και μετα το σχημα...(και τα δυο σκ..τα τα κανει παντως)

αυτα ειναι τα πραγματικα κατορθωματα του Σκ... οχι στην περιπτωση μου αλλα στου καθε ατομου που εκφραζει παραπονα για την δουλεια του και την αλαζονεια του!

αποψη μου ειναι "μακρια απο τα γνωστα σουργελα που βγαινουν στην TV και το παιζουν επιστημονες"

Άστα να πάνε φιλαράκι..αφού ο τύπος λέει ότι είναι ο καλύτερος γιατί κάνει τόσο τραγική δουλειά; έχω δει φίλους μου εγχειρισμένους απ αυτόν των οποίων οι μύτες έχουν πολλά αισθητικά λάθη και όπως μου λένε από ανάσα είναι χειρότερα απ ότι πριν...αυτό που είπες για τη δυσοσμία το έχουν και αυτοί...εγώ επισκεύτηκα τον εν λόγω κύριο για 2η εγχείρηση και μου είπε χαρακτηριστικά ότι όλα θα γίνουν χωρίς να συζητήσουμε το τι και πως θα γίνουν τα πράματα...στο 5λεπτό με στείλε...εδώ jean δεν αγοράζεις σε 5 λεπτά,πως γίνεται μέσα στο χρονικό διάστημα αυτό να κανονίσεις εγχείρηση; εσύ giorgalis τι σκέφτεσαι να κανείς; μίλησες με το γιατρό καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
και που να μιλησω με τον Σκ. τι θα καταλαβω?
αυτος θα λεει τα δικα του παλι πχ ωραια στην εκανα και τετοια!
αφου ειναι νουμερο ο ανθρωπος μονο στην ατζελα και κατι ξεκ@λα που το παιζουν μοντελα δινει σημασια αυτος.
Οσο καιρο πηγενα ειδαν τα ματια μου...να μπαινουν στο γραφειο του στο ΙΑΣΩ με το ετσι θελω και οι αλλοι να περιμενουμε σαν μα@@κες

γιατι τοσο καιρο δεν τα λεγατε αυτα ρε παιδια!!!ειχαμε την swamps να κανει τον δικηγορο του και νομιζαμε ολοι οτι ειναι ο καλυτερος!

οσο σκεφτομαι οτι ηθελα να παω σε ενα πλαστικο χειρουργο που τον ηξερα, πηγα στον ΣΚ. για σιγουρια και τελικα η αδελφη μου που πηγε στον πλαστικο εχει πολυ ωραια μυτη, ενω εγω πηγα σε αυτον.......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μπορεισ να μου πεις σε ποιον πηγε η αδερφη σου/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κλεισε ενα ραντεβου με τον σκ..ρα και θα καταλαβεις μονη σου...ειναι τραγικο ατομο...την εχει δει και κοκορευεται....σαν κατι χωριατες που κατεβηκαν στην αθηνα και το λενε στους συνχωριανους τους...μια επισκεψη θα σε πεισει....δε θα μιλησετε καθολου για το πως θα γινει η ενχειρηση θα σε ρωτησει που δουλευεις(να δει με ποιον εχει να κανει)θα σε κοιταξει παραξενα θα βρισει την βοηθο του και καμια δυο ασθενεις του την ωρα που θα σου δειχνει τις φωτο...αν τον ρωτησεις για το τι να περιμενεις η τι θελεις μπορει να αγριεψει και να σε στειλει με τον τροπο του...τα 80 ευρω θα τα παρει...στην γραματεα θα σου πει...και αντε γεια....φανταστικος επιστημονας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
μαρεσει που διαφημιζεται και στο site....μηπως γι αυτο εχει τοσους υποστηρικτες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως βλέπεις, ο καθένας γράφει την θετική ή αρνητική του άποψη ελέυθερα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι το (ιδιαίτερα προσβλητικό) υπονοούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Όπως βλέπεις, ο καθένας γράφει την θετική ή αρνητική του άποψη ελέυθερα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι το (ιδιαίτερα προσβλητικό) υπονοούμενο.
αν απευθυνεσαι σε μενα το "ιδιαιτερα προσβλητικο" που το βλεπεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ο καθενας ειχε την προσωπικη του εμπειρια με τον συγκεκριμενο γιατρο ...εγω παντως το ξαναλεω πηγα εκει πριν 2 εβδομαδες ισως και παραπανω...η συμπεριφορα του ητα πολυ καλη μου εδειξε τι θα μου κανει ακριβως και δεν εδειχνε να τσαντιζεται με τισ πολλες ερωτησεις μου....για τι σας λεω το ραντεβου κρατησε περιπου μια ωρα...ουτε ασθενεις τον ακουσα να βριζει ουτε τιποτα ...και με τη βοηθο του ισα ισα που εκανε και πλακα και γελαγαμε ολοι μαζι...λετε να τον πετυχα απλα σε πολυ καλη μερα?τι να πω...η αληθεια ομως ειναι οτι εχω αρχισει και αμφιβαλλω για τισ ικανοτητεσ του γιατι εχω διαβασει αρκετα αρνητικα σχολια απο αρκετους εδω..δεν λεω οτι εχουν αδικο οσοι εχουν κανει αρνιτικη κριτικη στη δουλεια του ... τι να πω δεν ξερω και ηθελα μεχρι δεκεμβρη να παω:(..τωρα εχω δευτερες μη πω και τριτες σκεψεισ...καλο θα ηταν πιστευω οσοι εχουν χειρουργηθει απο τον συγκεκριμενο γιατρο να ανεβασουν καποιες φωτο πριν και μετα ωστε και εμεις να εχουμε μια προσωπικη αποψη πανω στο θεμα..μπορει και να ειναι ιδεα πολλων οτι η μυτη ειναι ασχημη μιλωντας απο αισθητικη πλευρα...και εγω για παραδειγμα κοιτω πολυ τις λεπτομερειες και πολλες φορες βλεπω πραγματα πανω μου αρνιτικα που οι αλλοι ουτε καν τα παρατηρουν με αποτελεσμα να με πιανουν τα ψυχολογικα μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ερώτηση προς όσους έχουν κάνει εγχείρηση στη μύτη λόγω στραβού διαφράγματος: Πόσες ημέρες μείνατε (αν μείνατε) πρησμένοι μετά την επέμβαση; Επίσης αληθεύει ότι μετά την εγχείρηση δεν κάνει να βγω για κάποιες ημέρες από το σπίτι;

Τη Δευτέρα θα μπω χειρουργείο και έχω γεμίσει προβληματισμούς. :worry:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top