Πώς σκέφτονται οι άντρες;

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Σόρι , αλλά αγαπάμε αγόρια που δεν το πολυβασανίζουν , που ξέρουν να ζήσουν , που πηγαίνουν γήπεδο , που έχουν φίλους , ξέρουν να χαμογελάνε και που δεν μου σκοτίζουν τον έρωτα με τα ψυχονευρωτικά τους . :D

:worship::worship::worship:


Αυτό που σίγουρα οφείλει να μάθει η φίλη σου από αυτή τη σχέση είναι πως δεν υποκαθιστούμε τη μαμά του άλλου
ούτε παίζουμε τον ψυχιάτρο .
Και πως ακόμα και το μεγαλύτερο λαβ στόρι να ζούμε δεν αφήνουμε τους φίλους μας , τα ενδειαφέροντά μας και δεν εκχωρούμαστε σε τέτοιο σημείο ώστε να αλλοτριωθούμε τόσο πολύ .

:worship::worship::worship:


πς1. μαρη καλα σου ειπα οτι ειμαι σαν τα νειατα και γω!!:hehe:
πς2. μικρη μου εισαι πολυ τυχερη που σου απαντησε η μελιω μου! να διαβασεις καλα αυτα που σου ειπε και να την ακουσεις προσεχτικα! :)

και ελπιζεις πως με μια συζητηση θα καταλαβει καποια πραγματα και θα καλυτερεψει σχεση?
δεν ειμαι κοπελα που με την πρωτη δυσκολια φευγω...το παλευω οσο μπορω και θελω

με πασα βεβαιοτητα και πληρη επιγνωση των οσων λεγω αυτη τη στιγμη σου λεω οτι με καμια συζητηση δεν αλλαζει χαρακτηρα καποιος. αν μπορεις να ανεχτεις κατι που εχει τοτε καλως αν οχι τοτε να ξερεις οτι δεν θα αλλαξει με τιποτις. οσο και να μενεις, οσο και να κτυπιεσαι οτι και να το παλευεις αμα το πραγμα δεν τσουλαει ή ο αλλος ειναι οπως ειναι και συ δεν το αντεχεις πολυ απλα θα χαλας την υγεια σου και την ζαχαρενια σου. στο λεει η αρχιμαζοχα των νιατων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ:
Λεπόοον περίμενε να δω στην κρυστάλλινη σφαίρα μου ....:P
Μμμμ , βλέπω σχεσούλα στα σκαριά ή που πάει να παιχτεί τεςπα ... και το παληκάρι μας , βλέπει ποδόσφαιρο
γουστάρει να βγαίνει και με τα φιλαράκια του , βαριέται τις πολλές συζητήσεις και εκεί που πάει να σε βουτήξει
για να πεις τον δεσπότη παναγιώτη ... εσύ του αρχίζεις τα : μα , μήτσο ʽμ πρέπει να μιλήσουμε για τη σχέση μας .
Γιατί το είπες αυτό χτες , και τι εννοούσες με κείνο προχτές ?

Αν έπεσα μέσα ...
καταρχήν μου χρωστάς ένα 20ευρώ με την έκπτωση , φιλική τιμή λόγω στεκιού :P
και δεύτερον να σε πληροφορήσω πως μια χαρά παιδί έχεις βρει , πάνε να πιείτε κανα ποτάκι ,
να ρίξετε κανα χορό και μετά να κάνετε έναν έλληνα ακόμα .
Έχουμε υπογεννητικότητα κι εσείς το ρίχνετε στις συζητήσεις . :mad:



χεχε:hehe:
σορρυ,αλλα δεν επεσες μεσα,αυτα τα κανα στα 15 μου:P
τωρα ειμαι πολυ πιο χαλαρη και τον εχω αφησει εντελως ελευθερο μπορω να πω...
ισα ισα,εκεινος μου ζηταει μερικες φορες να μιλησουμε,αρχιζει να λεει κατι και μετα ξαφνικα καταλαβαινει οτι δεν θελει να συνεχισει την κουβαντα:whistle:
ντιρινταχτα δηλαδη!
απλα οταν λεει θελω να μιλησουμε εννοει θελω να σου μιλησω και συ να με ακουσεις και μολις αρχιζω εγω να μιλαω,επειδη προφανως δεν του πολυαρεσουν αυτα που λεω,τοτε η θα πεινασει η θα νυσταξει η θα θελει να παει στο μπανιο και δεν ξερω κ γω τι αλλο...
κ γω φυσικα γινομαι τουρμπο
:verymad:
η ας πουμε οτι μια βδομαδα συνεχεια βγαινει με τους φιλους του,δεν λεω τιποτα ακομα και αν αυτο με πειραζει και γυριζει τσαντισμενος στο τελος της βδομαδας και μου λεει οτι δεν βρεθηκαμε..ενω εκεινος δεν μπορουσε!
ειναι να μην τρελενεσαι μετα???
σορρυ κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Συνήθως προτιμούν τη γυναίκα γατούλα οπότε.. μάλλον είσαι σε καλό δρόμο :P

Πολυ πολυ το πηρες αγαπητη... Ειμαστε και μεις που δεν τις θελουμε(ολη την ωρα:redface:) γατουλες...


ενα αλλο ερωτημα ειναι το εξης..
γιατι οι αντρες δεν ανοιγονται και μολις πας να τους μιλησεις η θα πεινασουν,η θα εχουν να δουν καποιο ματσ η δεν ξερω και γω τι???
δεν σας αρεσουν καθολου οι κουβεντες απ'οτι εχω καταλαβει!
βεβαια ισχυει αυτο που λες..ο καθενας εχει τον χαρακτηρα του,δεν ειναι ολοι το ιδιο!


Οχι μας αρεσουν οι κουβεντες... Αλλα οταν γινονται ΜΙΑ φορα... Κσι ειδικα αν εχει ματς το οποιο γινεται μια φορα μονο και δεν προκειται να αναβληθει επειδη θελει η κοπελα μας να κανουμε μια συζητηση(πολλες φορες για 1000στη φορα) που ομως μπορει να γινει και σε 2 ωριτσες βρε αδερφε, συγνωμη, αλλα δεν φταιμε εμεις, αλλα το κακο σας Timing...

Να λεμε και τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη δηλαδη...
Οχι πως δεν υπαρχουν και καποιοι που απλως αποφευγουν τις συζητησεις γιατι δεν τους συμφερει...

απλα οταν λεει θελω να μιλησουμε εννοει θελω να σου μιλησω και συ να με ακουσεις και μολις αρχιζω εγω να μιλαω,επειδη προφανως δεν του πολυαρεσουν αυτα που λεω,τοτε η θα πεινασει η θα νυσταξει η θα θελει να παει στο μπανιο και δεν ξερω κ γω τι αλλο...
κ γω φυσικα γινομαι τουρμπο
:verymad:
η ας πουμε οτι μια βδομαδα συνεχεια βγαινει με τους φιλους του,δεν λεω τιποτα ακομα και αν αυτο με πειραζει και γυριζει τσαντισμενος στο τελος της βδομαδας και μου λεει οτι δεν βρεθηκαμε..ενω εκεινος δεν μπορουσε!
ειναι να μην τρελενεσαι μετα???
σορρυ κιολας!

Ε, εδω εχεις ενα δικιο κι εσυ η αληθεια ειναι... Αλλα πραγματικα το χω δει να παιζει κι απο την αναποδη... Οποτε ειναι οπως μας βολευει και των 2 φυλων...


Ας πω κι ενα γενικο μια που καθομαι εδω και γραφω...
Οχι, δεν μπορουμε να σου πουμε πως σκεφτομαστε τα αγορια... Κανεις δεν μπορει... Οπως κι εσυ δεν μπορεις να μου πεις πως σκεφτονται τα κοριτσια... Καλα θα ταν, αλλα επειδη ειμαστε τοσο ιδιοι και τοσο διαφορετικοι ειναι πρακτικα αδυνατον...

Γιατι?? Γιατι δεν ξερουμε ουτε κι εμεις οι ιδιοι πως ακριβως σκεφτομαστε... Ουτε κι εσεις ξερετε...

Αρα πως να το εξηγησουμε αμφοτεροι???

Συνεπως, θα πρεπει να αρκεστουμε στην μαγεια του να μην ξερουμε τι ακριβως θελει και τι οχι... Να περιδιαβαινουμε στα μονοπατια της αβεβαιοτητας και των ικασιων... Κι αν τα καταφερουμε, να γευομαστε την γλυκια γευση της επιτυχιας και της ευτυχιας...;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μόνο εγώ πέφτω σε τέτοιους καμμένους ? :worry:
Αυτοκριτικη που μεταβιβαζει τον χαρακτηρισμο στους αλλους για να μην πονεσει..:P

Ο καθείς βλέπει ότι τον συμφέρει καλό μου .
Εσύ βλέπεις εσένα και τις προσπαθειές σου , ο άλλος βλέπει τις δικές του .
Το Εγώ , μας κάνει πάντα τη ζημιά . Άστα , ο Φρουντ μας κλαίει εδώ και χρόνια .
Μονο που ο Φρουντ εννοουσε το "Εγω" σαν "υποκειμενο" και οχι σαν φνηνο εγωισμο που κρυβει ανασφαλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
εσεις κοριτσια εχετε καταλαβει πως λειτουργουν τα αγορια???
Συνήθως μπορείς εύκολα να καταλάβεις πράγματα για τον τρόπο σκέψης τους, αν συζητήσεις ή συναναστραφείς μαζί τους.
Εκείνο που είναι ίσως δυσκολότερο, είναι να δεχτείς κάποια πράγματα που σε ξενίζουν.
Πχ αρκετοί από αυτούς δεν έχουν πρόβλημα να συνευρεθούν με μια γυναίκα απλά και μόνο για μια βραδιά.
Μπορεί σε εσένα ή σε οποιαδήποτε άλλη γυναίκα να φανεί κυνικό αυτό. Κάπου εκεί αρχίζεις και αναρωτιέσαι για τον τρόπο σκέψης τους, τα συναισθήματά τους και γενικά το πώς λειτουργούν.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και ομως θα σου πω κατι επι τουτου. εγω παραδειγμα ειχα εξ ανεκαθεν πολλους φιλους αντρες και ακομα εχω. παρολο που ξερω πολυ καλα πως σκεφτονται γενικα οι αντρες και τις περισσοτερες φορες τους υποστηριζω κιολας και τους καταλαβαινω ειναι πολυ διαφορετικο να εισαι σε μια σχεση. αλλιως θα δεις μια κατασταση σε φιλικο επιπεδο και αλλιως θα τη δεις οταν σε αφορα αμεσα σαν ζευγαρι.
ξερεις ποσες φορες εχω πει οτι θα λεω 'βρε πεταει ο γαιδαρος πως δεν πεταει' και οταν ερχεται η δεδομενη στιγμη δεν μπορω να κρατησω κλειστο το ρημαδι το στομα μου! :P

οι αντρες σε φιλικο επιπεδο μπορω να σου πω οτι ειναι οτι καλυτερο. χαλαρα πραγματα, γελιο πολυ και ανεμελια. οταν ομως τιθεται θεμα σχεσης εκει αλλαζει το σκηνικο... εκει και οι δυο εχουν αλλες απαιτησεις, μαλλον επιπροσθετες απαιτησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
κ γω εχω φιλους αγορια που σε αυτους μπορω να καταλαβω τον τροπο σκεψεις τους,αλλα δεν συμφωνω μαζι τους:/:
ολοι σχεδον,βεβαια δεν ξερω αν το κανουν για επιδειξη,αλλα λενε οτι δεν θελουν δεσμευσεις και οτι μονο το σεξ τους ενδιαφερει αυτη τη στιγμη και κατι τετοια και μετα τους βλεπεις και εχουν σχεση 2 και 3 χρονια,αλλα εξακολουθουν να πιστευουν το ιδιο!
αυτο ειναι που δεν μπορω να καταλαβω...
πως απο τη στιγμη που εχουν κατσει με την χ κοπελα τοσο καιρο,στην φιλη τους η στους φιλους τους λενε οτι δεν θελουν δεσμευσεις και οτι μονο το σεξ τους ενδιαφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπορω να σου απαντησω... Αλλα δεν κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αγαπη μου ο τροπος σκεψης των αγοριων ειναι ακρω απλος!!απλα μας δυσκολευει να τον καταλαβουμε διοτι εμεις σκευτομαστε διαφορετικα και προπαντων πιο συνθετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μπορω να σου απαντησω... Αλλα δεν κανει...


πες καλε...γιατι δεν κανει???:worry:




αυτο αρχιζω και καταλαβαινω κ γω...
μαλλον δεν μπορω να τον καταλαβω,επειδη ειναι υπερβολικα απλος για μενα:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αγαπη μου ο τροπος σκεψης των αγοριων ειναι ακρω απλος!!απλα μας δυσκολευει να τον καταλαβουμε διοτι εμεις σκευτομαστε διαφορετικα και προπαντων πιο συνθετα!

Ποιος σου ειπε πως σκεφτονται πιο συνθετα οι γυναικες??? Επειδη πραττουν πιο συνθετα???

πες καλε...γιατι δεν κανει???:worry:


Ε.. Και να εκθεσω τους υπολοιπους αντρες??? Κανει?? Δεν κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
να ξερεις τα περοσσοτερα κοριτσια,εγω τουλαχιστον εκτιμω την ειλικρινεια παρα τα παραμυθια!!
δεν εκθετεις κανεναν γιατι δεν εχουν ολοι το ιδιο τροπο σκεψης;)
οποτε μπορεις μεν να πεις καποια πραγματα αλλα δεν ισχυουν για ολους!
πες μας,εσυ πως σκεφτεσαι?
και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια???:)

θα σου πουμε κ μεις πως σκεφτομαστε μετα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
γιατι να κατσει τοσα χρονια??
τωρα μπηκα στη συζητηση για παντρια θα παει????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αγαπη μου ο τροπος σκεψης των αγοριων ειναι ακρω απλος!!απλα μας δυσκολευει να τον καταλαβουμε διοτι εμεις σκευτομαστε διαφορετικα και προπαντων πιο συνθετα!

Ορίστε!!Και έλεγα πως κάποιος "Ελληνάρας-φαλλοκρατικός" έχει ξεκινήσει αυτές τις φήμες...:P:P:P

Μόνες μας βγάζουμε τα ματάκια μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
γιατι να κατσει τοσα χρονια??
τωρα μπηκα στη συζητηση για παντρια θα παει???
δεν πολυκαταλαβαινω σε ποιο ποστ αναφερεσαι???
για τον 1,5 χρονο λες???


Ορίστε!!Και έλεγα πως κάποιος "Ελληνάρας-φαλλοκρατικός" έχει ξεκινήσει αυτές τις φήμες...:P:P:P

Μόνες μας βγάζουμε τα ματάκια μας...:P

πιστευεις πως σκεφτομαστε το ιδιο με τα αγορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εκει που λες ''και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια???:) ''
γιατι να κατσει για παντρια θα παει λεω εγω τωρα αν ειναι να γινει αυτο τοτε σπαταλας τα χρονια σου και ιδιως της κοπελας τα χρονια γιατι μετα αν χωρησει και ας που αν ειναι 25 και κανει σχεση και κρατησει 5 χρονια μετα θα ειναι κλαφτα χαραλαμπε!

Ακομη τι θες να πεις οτι σκεφτεσαι καλυτερα απο τα αγορια μηπως ηστε και ανωτερες μας?;)
Θα ελεγα τι λες τωρα απο ενα πλευρο γινατε αλλα σαν καλο παιδι που ειμαι:P θα πω οτι στην ισοτητα ημαστε ολοι
ιδιοι εξαλου εσεις ζητησατε ισοτητα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οι αντρες αγαπουν ποτε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε είπαμε, δεν αγαπάει μόνο η γυναίκα.
Μην λέμε και βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οι αντρες αγαπουν ποτε; :hmm:
ΠΟΤΕ! ...αφού το γράφει το cosmopolitan...είναι δυνατόν να κάνει λάθος; :D:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οι αντρες αγαπουν ποτε; :hmm:

Τι είναι για να μην αγαπούν οι άντρες; :P
Αγαπούν πως ακριβώς και εμείς... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top