• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Επείγον περιστατικό: Κοριτσάκι 14 ετών χρειάζεται αιμοπετάλια

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι ψεύτικο το μήνυμα παιδιά αλλά το έλαβα και είπα να το μεταφέρω εδώ μιας και υπάρχει κόσμος και αν αυτό το κοριτσάκι υπάρχει όντως στο νοσοκομείο, να το βοηθήσουμε εαν μπορούμε. Το μήνυμα είναι το εξής:


Η Μαργαρίτα Δημητρέλη 14 ετών ( Δημητρέλη Κατερίνα (μητέρα) : 6947155966 ) που βρίσκεται στο Νοσoκομείο Αγλαΐα Κυριακού (στο ογκολογικό τμήμα, 5ος όροφος) και πάσχει από οξεία Λευχαιμία ΧΡΕΙΑZΕΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ

Παρακαλώ όποιος μπορεί να δώσει αίμα ας επικοινωνήσει με το Νοσoκομείο ή τη μητέρα της.


Το έλαβα από αξιόπιστη πηγή. Η πηγή της πηγής δεν ξέρω αν ήταν αξιόπιστη. Δεν παίζουμε όμως με αυτά. Αν είναι μούφα, απλά θα το πετάξουν οι μοντς και θα είναι όλα οκ, αλλά αν δεν είναι, δε θέλω να έχω το βάρος επάνω μου ότι δε βοήθησα έστω με τη δημοσίευση του μηνύματος εδώ, ενω μπορούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και οι μοντς που να ξέρουμε αν είναι αλήθεια ή όχι βρε συ?! :)

Εγώ προτείνω όποιος θέλει να βοηθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο στο Αγλαϊα Κυριακού να του πουν εάν νοσηλεύεται εκεί το κοριτσάκι με αυτό το όνομα!

Να 'σαι καλά που το προώθησες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Και οι μοντς που να ξέρουμε αν είναι αλήθεια ή όχι βρε συ?! :)

Εγώ προτείνω όποιος θέλει να βοηθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο στο Αγλαϊα Κυριακού να του πουν εάν νοσηλεύεται εκεί το κοριτσάκι με αυτό το όνομα!

Να 'σαι καλά που το προώθησες! :)

Έβαλα το τηλέφωνο της μαμάς της. Το είχε ξεχάσει η φίλη που μου το μετέφερε! Το κοριτσάκι να ναι καλά πρώτα και μετά βλέπουμε και για μας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η εκκληση ΔΕΝ ειναι μουφα, σας το επιβεβαιωνω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anyparktos

Νεοφερμένος

Ο anyparktos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν είναι μούφα όντως! Δυστυχώς δεν είμαι συμβατός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Τι ομάδα έχει η πιτσιρίκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top