• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ninaa

Νεοφερμένος

Η ninaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας! Ενδιαφέρομαι κι εγώ για ρινοπλαστική, αλλά δεν ξέρω ποιον γιατρό να επιλέξω. Μπορεί κάποιος που έκανε την επέμβαση στην Αθήνα και έμεινε ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα, να μου στείλει σε πμ το όνομα του γιατρού του; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
το οτι στη διαφημιση πανω στη σελιδα λεει¨"ενας παγκοσμια αναγνωρισμενος ρινοπλαστικος ειναι η καλυτερη επιλογη"τα λεει ολα...υπεροψια...μας βλεπει με μισο ματι ...εχει ξεφυγει το ατομο....τον θεωρω επικινδυνο ειλικρινα...καλα ξεμπερδεματα με το ψωνιο...επισης ειναι προεδρος της εταιρειας που ο ιδιος εχει ιδρυσει....ωραιο?? για να παρω ενα ωραιο τιτλο...ιδρυω και ειμαι προεδρος...καλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penthesilia

Νεοφερμένος

Η penthesilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είχα επισκεφτεί κι εγώ τον Σ. αλλά το μόνο που κοίταξε είναι τις φωτογραφίες που τράβηξε η βοηθός του και όχι το πρόβλημα που είχα στο διάφραγμά μου το οποίο θεωρούσα ότι ήταν πιο σημαντικό. Δεν έκανε τον κόπο να με εξετάσει. Αυτό και μόνο με εκανε να τον απορρίψω.
Έκανα τελικά την επέμβαση ρινικού διαφράγματος και ρινοπλαστικής σε ΩΡΛ (ο οποίος δε διαφημίζει ότι είναι πλαστικός) κι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από το αποτέλεσμα. Υπάρχουν γιατροί που μπορείτε να εμπιστευθείτε. Θέλει ψάξιμο.

Ερώτηση προς όσους έχουν κάνει εγχείρηση στη μύτη λόγω στραβού διαφράγματος: Πόσες ημέρες μείνατε (αν μείνατε) πρησμένοι μετά την επέμβαση; Επίσης αληθεύει ότι μετά την εγχείρηση δεν κάνει να βγω για κάποιες ημέρες από το σπίτι;

Τη Δευτέρα θα μπω χειρουργείο και έχω γεμίσει προβληματισμούς. :worry:

-petros

Αν κάνεις μόνο ευθειασμό ρινικού διαφράγματος, δεν έχεις πρήξιμο. Αν κάνεις και ρινοπλαστική τότε έχεις πρήξιμο τις πρώτες μέρες το οποίο μετά την 6η ημέρα υποχωρεί. Γύρω στη 15η μέρα έχει φύγει τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Στον διαφημιζομενο πηγε και ενα φιλαρακι μου και αναπνεει πολυ χειροτερα και πολλα αλλα και αυτος του λεει δικιες του ιστοριουλες...οι ανθρωποι δε μπορουν να καταλαβουν οτι ο αλλος μπορει να υποφερει στη καθημερινοτητα του,απλα παιρνουν τα χρηματα κανουν οτι γουσταρουν,και γεια σας...αν αυτο λεγεται ιατρικη τι να πω?αλλα στο κρατος που ειμαστε ολοι ειναι ατιμωρητοι..αφου τα διαβαζουν αυτα οι συνεργατες του που τον διαφημιζουν γιατι δε του λενε να διορθωθει και να κανει σωστα τη δουλεια του?οι ασθενεις δεν ειναι τσουβαλια για να τους χειρουργεις τον ενα μετα τον αλλο.αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Στον διαφημιζομενο πηγε και ενα φιλαρακι μου και αναπνεει πολυ χειροτερα και πολλα αλλα και αυτος του λεει δικιες του ιστοριουλες...οι ανθρωποι δε μπορουν να καταλαβουν οτι ο αλλος μπορει να υποφερει στη καθημερινοτητα του,απλα παιρνουν τα χρηματα κανουν οτι γουσταρουν,και γεια σας...αν αυτο λεγεται ιατρικη τι να πω?αλλα στο κρατος που ειμαστε ολοι ειναι ατιμωρητοι..αφου τα διαβαζουν αυτα οι συνεργατες του που τον διαφημιζουν γιατι δε του λενε να διορθωθει και να κανει σωστα τη δουλεια του?οι ασθενεις δεν ειναι τσουβαλια για να τους χειρουργεις τον ενα μετα τον αλλο.αυτο.
εδω διαφημιζει στο site του οτι κανει 700 ρινοπλαστικες τον χρονο...ξεπεταει 4 5 την μερα ....φανταζεστε ποσο προσοχη θα δινει???εδω εμενα εφτασε στο σημειο να μου πει οτι δεν εχω μυτη...για να μου κανει αυτο που ηθελε..ειταν υπεροπτικος και οταν ειδε οτι δεν ψαρωσα και δεν εκλεισα θελησε ακομη και να μου κανει ευκολιες πληρωμης...εκει μαλακωσε η φωνη του...ενω πριν μου μιλουσε σα να μου κανε χαρη.λεει "θα τον κανω να νιωσει ασχημα-απογνωση οτι δεν μπορει κανενας αλλος να τον αναλαβει για να με χει σιγουρο..ειναι ο μονος που μπορει να με ενχειρησει ειπε ειδαλως μονο στην αμερικη...ειναι οτι να ναι..προσοχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος:mpliaks:, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος:mpliaks:, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.:loltooth:

Προσφατα? εδω και καιρο ειχε βγει αυτη η..βρώμα... μάλιστα μια γραμματέας του Λ. το έλεγε σε όλους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος:mpliaks:, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.:loltooth:


Χαχαχαχαχαχαχα θα γελάω για την υπόλοιπη εβδομάδα!!! Εεε ρε μούτρα που θα γλυτώσουν την παραμόρφωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος:mpliaks:, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.:loltooth:

Ενώ ο πρόεδρος της Ελληνικής Εταιρίας Λειτουργικής Ρινοπλαστικής και ένας παγκόσμια αναγνωρισμένος ρινοπλαστικός που διαφημίζεται πιο πάνω πάει πίσω.....Φαντάσου τι θα κατεβάζει ο τύπος..χαχαχαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgina

Νεοφερμένος

Η giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια χαρά σε όλους σας παιδιά! Παρακολούθησα με ενδιαφέρον τις εμπειρίες - απόψεις σας για το θέμα της ρινοπλαστικής. Με βάση τη προσωπική μου εμπειρία θα μπορούσα να δώσω τη συμβουλή σε όσους ενδιαφέρονται (εφόσον ερευνήσουν το θέμα!), να τολμήσουν την επέμβαση είτε αφορά αισθητικούς είτε λειτουργικούς μόνο λόγους. Η σωματική αλλά και ψυχολογική ανακούφιση που μπορεί να προσφέρει είναι ανεπανάληπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swaps

πες για τον δικο σου τον "μυτια" πρωτα και μετα μιλα για τον φουστανο..(που τα ιδια χαλια και ψωνια ειναι και οι δυο σαν γιατροι)

παντως εδω μεσα ολοι απο τον Σκ..ρα εχουμε παραπονο,τον πρόεδρο της Ελληνικής Εταιρίας Λειτουργικής Ρινοπλαστικής (που τα μονα μελη που θα εχει ειναι ο γιος του και η γυναικα του) και τον παγκόσμια αναγνωρισμένο ρινοπλαστικο χειρουργο (εχει χειρουργησει την lady-Ατζελα Δημητριου) και ειναι διεθνους φημης γιατρος ο Σκουρ.ς βλεπεις ......

ο παμπλο πικασο της ρινοπλαστικης (που κανει τις μυτες μεγαλυτερες απο οτι τις κανει ο πικασο στα εργα του) να δεις τι κατεβαζει πριν απο καθε χειρουργειο και μας εχει καταστρεψεις τις μυτες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
swaps

πες για τον δικο σου τον "μυτια" πρωτα και μετα μιλα για τον φουστανο..(που τα ιδια χαλια και ψωνια ειναι και οι δυο σαν γιατροι)

παντως εδω μεσα ολοι απο τον Σκ..ρα εχουμε παραπονο,τον πρόεδρο της Ελληνικής Εταιρίας Λειτουργικής Ρινοπλαστικής (που τα μονα μελη που θα εχει ειναι ο γιος του και η γυναικα του) και τον παγκόσμια αναγνωρισμένο ρινοπλαστικο χειρουργο (εχει χειρουργησει την lady-Ατζελα Δημητριου) και ειναι διεθνους φημης γιατρος ο Σκουρ.ς βλεπεις ......

ο παμπλο πικασο της ρινοπλαστικης (που κανει τις μυτες μεγαλυτερες απο οτι τις κανει ο πικασο στα εργα του) να δεις τι κατεβαζει πριν απο καθε χειρουργειο και μας εχει καταστρεψεις τις μυτες μας
XAXXAAXXAXAXA μη τα λες αυτα θα σε γεμισουν με(-) οι 'συνεργατες του¨.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgina

Νεοφερμένος

Η giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Όλες αυτές οι πληροφορίες είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσες.....! Αν είναι και αληθινές θα πρέπει να προβληματίσουν ιδιαίτερα όσους σκέφτονται να υποβληθούν σε τέτοιου είδους επεμβάσεις απο τους συγκεκριμένους χειρουργούς. Πρέπει όμως να υπάρχουν και προτάσεις εναλλακτικές (πέρα από τις κατά πρόσωπο επιθέσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εεεεε το πηρα αποφαση και τη μυτη θα την κοψω μονη μου να ηρεμησω χαχαχααχαχαχα :clapup::clapup::clapup:!οχι πειτε μου αν εχω αδικο που ενα καλο λογο δεν εχω ακουσει για κανεναν γιατρο..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaa

Νεοφερμένος

Η ninaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όντως κάποιος που να έμεινε ευχαριστημένος δεν υπάρχει να μας δώσει τα φώτα του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οπως στα λεγα giorgalis μολις λες κατι για τον συγκεκριμενο γιατρο τρως και ενα μειον...giorgina πραγματικες ειναι αλλα δεν υπαρχει τροπος να βρεις το δικιο σου δικαστικα,ασε που θα τρεχεις για χρονια και δε θα βγαλεις ακρη..τουλαχιστον ετσι προσπαθουμε να βοηθησουμε καποιον υποψηφιο για ρινοπλαστικη να προσεξει πολυ στην επιλογη γιατρου,γιατι σε περιπτωση αποτυχιας,ειναι πολυ δυσκολα και ψυχοφθορα τα πραματα..και ειναι πολλα ατομα που γραφουν για τον συγκεκριμενο γιατρο,τυχαιο?δε νομιζω.....καποιος που ειναι ικανοποιημενος απο τον γιατρο που επελεξε μπορει να σου στειλε private message για να μη θεωρηθει και διαφημιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εεεεε το πηρα αποφαση και τη μυτη θα την κοψω μονη μου να ηρεμησω χαχαχααχαχαχα :clapup::clapup::clapup:!οχι πειτε μου αν εχω αδικο που ενα καλο λογο δεν εχω ακουσει για κανεναν γιατρο..:hmm:


lol θα σε συμβούλευα να δεις αρκετούς γιατρούς πριν αποφασίσεις. επίσης, θα σου έλεγα να αποφύγεις τα "μεγάλα" ονόματα. από προσωπική εμπειρία σου το λέω αυτό. δες και γιατρούς σε δημόσια νοσοκομεία (ειδικά αν έχεις πρόβλημα με το διάφραγμα και δεν θέλεις να δώσεις πολλά χρήματα).

αααα και να διαλέξεις κάποιον που να ειδικεύεται μόνο σε μύτες και όχι μπούτια, στήθη, μάτια κτλ. κάνε μια έρευνα στο google αλλά μάλλον σε επισκέψεις στα ιατρεία/νοσοκομεία θα κρίνεις καλύτερα. πολλοί γιατροί φαίνονται ότι είναι για γέλια από την πρώτη κιολας επίσκεψη, οπότε αν κάποιος σου κάνει κακή εντύπωση με τον τρόπο που μιλά (υπεροψία, δεν είναι συγκεκριμένος για την εγχείρηση κα) ή δεν σου δίνει ενδιαφέρον, τότε φύγε μακριά. Επίσης καλό θα ήταν να έπαιρνες μια γνώμη κυρίως από ένα άτομο που εμπιστεύεσαι και ξέρεις,δλδ να ρωτήσεις γνωστούς σου αν κάποιος που ξέρουν έχει κάνει ρινοπλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgina

Νεοφερμένος

Η giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μετά απο όλα αυτά τα σχόλια μάλλον θα πρέπει να αισθάνομαι απλά.......τυχερή που στη δική μου περίπτωση όλα (για την ώρα πάντα) πήγαν καλά. Βέβαια, είναι αλήθεια πως οι γιατροί που εξειδικεύονται μόνο σε ενα αντικείμενο έχουν μεγαλύτερη εμπειρία και μπορούν να αντιμετωπίσουν με μεγαλύτερη επιτυχία τις δύσκολες καταστάσεις. Εγώ πάντως μπορώ να συστήσω σε όλους τους ενδιαφερόμενους που έχουν και λειτουργικό πρόβλημα να απευθύνονται μόνο σε γιατρούς ωρλ και οχι σε γενικούς πλαστικούς χειρουργούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
lol θα σε συμβούλευα να δεις αρκετούς γιατρούς πριν αποφασίσεις. επίσης, θα σου έλεγα να αποφύγεις τα "μεγάλα" ονόματα. από προσωπική εμπειρία σου το λέω αυτό. δες και γιατρούς σε δημόσια νοσοκομεία (ειδικά αν έχεις πρόβλημα με το διάφραγμα και δεν θέλεις να δώσεις πολλά χρήματα).

αααα και να διαλέξεις κάποιον που να ειδικεύεται μόνο σε μύτες και όχι μπούτια, στήθη, μάτια κτλ. κάνε μια έρευνα στο google αλλά μάλλον σε επισκέψεις στα ιατρεία/νοσοκομεία θα κρίνεις καλύτερα. πολλοί γιατροί φαίνονται ότι είναι για γέλια από την πρώτη κιολας επίσκεψη, οπότε αν κάποιος σου κάνει κακή εντύπωση με τον τρόπο που μιλά (υπεροψία, δεν είναι συγκεκριμένος για την εγχείρηση κα) ή δεν σου δίνει ενδιαφέρον, τότε φύγε μακριά. Επίσης καλό θα ήταν να έπαιρνες μια γνώμη κυρίως από ένα άτομο που εμπιστεύεσαι και ξέρεις,δλδ να ρωτήσεις γνωστούς σου αν κάποιος που ξέρουν έχει κάνει ρινοπλαστική.
προβλημα με διαφραγμα δεν εχω...εχω πισκευτει τον σκ. και οπως ειχα ξαναπει μου φερθηκε πολυ καλα απλα θελω να το ψαξω λιγο ακομα γιατι αν γινει λαθος δεν θα ειναι καθολου ευκολο να διορθωθει..εχεις ακουσει τιποτα για καποιον ιοαννιδη πλαστικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μετά απο όλα αυτά τα σχόλια μάλλον θα πρέπει να αισθάνομαι απλά.......τυχερή που στη δική μου περίπτωση όλα (για την ώρα πάντα) πήγαν καλά. Βέβαια, είναι αλήθεια πως οι γιατροί που εξειδικεύονται μόνο σε ενα αντικείμενο έχουν μεγαλύτερη εμπειρία και μπορούν να αντιμετωπίσουν με μεγαλύτερη επιτυχία τις δύσκολες καταστάσεις. Εγώ πάντως μπορώ να συστήσω σε όλους τους ενδιαφερόμενους που έχουν και λειτουργικό πρόβλημα να απευθύνονται μόνο σε γιατρούς ωρλ και οχι σε γενικούς πλαστικούς χειρουργούς.
μπορεις αν σου ειναι ευκολο να μου προτεινεις και εμενα??????????:D:D:D:D:D σου εχω στειλει και πμ αλλα δεν μου εχεισ απαντησει:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top