Τα τρελά της γειτονιάς

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πρέπει να το δω αυτό!!!!!!:clapup:



Να τος.
Αν του μοιάζει, υπάρχει πρόβλημα να ξέρεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εγώ θα είχα χάσει την υπομονή μου από το πρώτο δευτερόλεπτο ειδικά αυτό με τη μουσική μου κάνει τα νεύρα θρύψαλα φαντάσου να έχω πιει και καφέ...
το μωρο ειναι χειροτερο!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
AAAAAAAA!!!!!!!
πωωωωω.... καλα ε?, παλι τα ιδια σημερα...!!!
χμου χμου χμου :hmm: :hmm: :hmm: εγω παντως ΧΑΝΩ την υπομονη μου. :devil:

Δεν πειραζει...τα αγορια πρεπει να εξασκιθουν οπωσδηποτε στην υπομονη,ωστε να μην παραφερονται αργοτερα:P

Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
(εγω δεν θα ειχα προβλημα,αλλα fuck!!Δεν ακουνε ολοι την ιδια μουσικη:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν πειραζει...τα αγορια πρεπει να εξασκιθουν οπωσδηποτε στην υπομονη,ωστε να μην παραφερονται αργοτερα
τα ποια?? εισαι σιγουρη??? ξαναριξε μια ματια!!
(εγω δεν θα ειχα προβλημα,αλλα fuck!!Δεν ακουνε ολοι την ιδια μουσικη)
φυσικα!! αλλα εγω ποτε μου δεν εβαλα τοσο δυνατα μου μουσικα που να με ακουει ολη η γειτουνια!!
τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
θα ροκαρω και γω!!!
Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα.
κοιτα να δεις. πρωτα απο ολα δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνω διαπλατα τα πορτοπαραθυρα! και ενταξει αμα ειναι και δικο σου θα το υπομεινεις τι να γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
τα ποια?? εισαι σιγουρη??? ξαναριξε μια ματια!!

φυσικα!! αλλα εγω ποτε μου δεν εβαλα τοσο δυνατα μου μουσικα που να με ακουει ολη η γειτουνια!!

θα ροκαρω και γω!!!

κοιτα να δεις. πρωτα απο ολα δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνω διαπλατα τα πορτοπαραθυρα! και ενταξει αμα ειναι και δικο σου θα το υπομεινεις τι να γινει...
μπερδεψα φυλο,τα σπαω χαχα :clapup:
Ενιγουει,αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις υπομονη γενικοτερα και να μην τσατιζεσαι με τετοιες καταστασεις..θα ακολουθησουν και χειροτερα.Μην ξεχνας οτι ακομη 13 εισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
Μην περιγράφεις έτσι το μέλλον (ειδικά με μωρά και τέτοια!!) με τρομάζεις :worry: :( Αν οι γείτονες είναι σπαστικοί και το παιδί ακούει μέταλ πρέπει να το ενθαρρύνουμε να άκούει το είδος και να ανοίγουμε και τα πορτοπαράθυρα!!:pfff: :yes: χαχα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μπερδεψα φυλο,τα σπαω χαχα
Ενιγουει,αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις υπομονη γενικοτερα και να μην τσατιζεσαι με τετοιες καταστασεις..θα ακολουθησουν και χειροτερα.Μην ξεχνας οτι ακομη 13 εισαι...
χαχα τελοσπαντων!... απλα το συγκεκριμενο μου τρυπησε τα αυτια... ewww!
οσο για την μουσικη υπαρχουν και ακουστικα!! εε και αλλο να βαζουν μεταλ αλλο τα κατι μοιρολογια... αν ειναι δυνατον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
χαχα τελοσπαντων!... απλα το συγκεκριμενο μου τρυπησε τα αυτια... ewww!
οσο για την μουσικη υπαρχουν και ακουστικα!! εε και αλλο να βαζουν μεταλ αλλο τα κατι μοιρολογια... αν ειναι δυνατον...
Γιατί τα καψουροτράγουδα??? Χριστέ μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Νέκρα η περιοχή μου. Γίνεται λίγο τζέρτζελο όταν τσακώνεται κάνα αντρόγυνο και φεύγουν κατσαρόλια και τηγάνια στον αέρα. Εκεί που κάνω πάρτι, είναι όταν ακούσω κάνα σεξάκι στον αέρα και πάω κοντά να ακούσω ή να μάθω νέα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Νέκρα η περιοχή μου. Γίνεται λίγο τζέρτζελο όταν τσακώνεται κάνα αντρόγυνο και φεύγουν κατσαρόλια και τηγάνια στον αέρα. Εκεί που κάνω πάρτι, είναι όταν ακούσω κάνα σεξάκι στον αέρα και πάω κοντά να ακούσω ή να μάθω νέα πράγματα...
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....................ντροπη σου να κρυφακους ...δεν ειναι comme il faut :pfff:...να κανεις σεξακι με το κοριτσι σου ....οχι να κρυφακους τη γειτονια....απαπα...:pfff: :pfff: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top