Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
[FONT=&quot]Πιστεύετε οτι γνωρίζετε καλά την απάντηση ; [/FONT]:P:P:P
[FONT=&quot]Αλλά, ακόμα και αν γνωρίζετε, μπορείτε να το ισχυριστείτε δημόσια ;[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καλο σεξ, θυλικοτητα και να μην μας πριζουν τα ουμπαλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Καλο σεξ, θυλικοτητα και να μην μας πριζουν τα ουμπαλα?
χα χα χα χα χα χα χα!!!! Νομίζω ότι αυτή η τοποθέτηση-κόλαφος τα συμπεριλαμβάνει όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι άντρες θέλουν από τις γυναίκες το ίδιο πράγμα που ζητάνε από τα εσώρουχά τους: λίγη υποστήριξη, ζεστασιά, άνεση, ελευθερία.

~Jerry Seinfeld :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Σεξ, αλλά δεν θα το πάρουν.....;):whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλο σεξ, θυλικοτητα και να μην μας πριζουν τα ουμπαλα?
Το μόνο κακό είναι πως το "πρήζω τα ούμπαλα" συμπεριλαμβάνει συνηθως ΚΑΘΕ πιθανή φράση που μπορεί έστω και να υποννοεί πως κάνετε κάτι που δεν της αρέσει κι αυτό έχει συνήθως την συνέπεια να καταλήγουν οι γυναίκες να νιώθουν πως δεν μπορούν να μιλήσουν χωρίς να κατηγορηθούν πως γκρινιάζουν ή είναι υστερικές ή δεν ξέρω τι άλλο χαριτωμένο, εκτός κι αν σας εκθειάζουν ή τέλος πάντων σας λένε κάτι θετικό.

Παράδειγμα (όχι απίστευτα εύστοχο, αλλά τυπικό):
"Αγάπη μου, το ξέρεις πως με ενοχλεί να με στήνουν ε;"
"Ε... (κοιτώντας και τον υπολογιστή/δρόμο/διπλανό τραπέζι ταυτόχρονα) ...ναι, αγάπη μου. Αλλά σήμερα δεν άργησα πολύ, μόνο δέκα λεπτάκια"
"Ναι μωρό μου, αλλά δεν σου έχω πει πως αν είναι να αργήσεις θα εκτιμούσα να με ειδοποίησεις;"
"Ε ... ναι, αλλά έμπλεξα μωρέ και βασικά δεν υπολόγιζα πως θα καθυστερήσω"
"Ενταξει μωρό μου, αλλά αν μπορείς την επόμενη φορά θα ήθελα να με ειδοποιήσεις"
"Αμάν πια ρε καρδιά μου! Την γκρίνια έτοιμη στο στόμα την έχεις! Γιατί δεν μπορείς απλά να απολαύσεις το ότι είμαι εδώ τώρα;;;!!"
(οκ, πασά μου :look: Αναρωτιέμαι πως τόλμησα να ασχοληθώ με κάτι άλλο πέρα από σένα αφου εμφανίστηκες!:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

πλακίτσα......αφού βλέπεις ότι σφυρίζω......μήπως καμιά γυναίκα που να μοιάζει στη μαμά τους;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
H kajira έχει πάαααρα πολύ δίκιο σε αυτό που λέει. Οι άντρες έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου από την κοινωνία για την υποτιθέμενη γκρινο-λαγνεία των γυναικών που στην παραμικρή έκφραση δυσαρέσκειας για οτιδήποτε, είτε έχει η γυναίκα δίκιο είτε όχι, νομίζουν ότι βλέπουν την γκρίνια για την οποία άκουγαν από τους άλλους τόσο καιρό και αντιδρούν ανάλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οι άντρες θέλουν από τις γυναίκες το ίδιο πράγμα που ζητάνε από τα εσώρουχά τους: λίγη υποστήριξη, ζεστασιά, άνεση, ελευθερία.

~Jerry Seinfeld :teasing:
μωρουλι εγραψες!!!!!!!!!!!!!!!πριν καλα καλα ξεμυτισεις απ' τ' αυγο...και ξερεις τι θελουν οι ανδρες!:)

Βασικα οι ανδρες καλουνται να απαντησουν στο τοπικ....αλλα αν επιτρεπεται και σε εμας να πουμε την αποψη μας οι ανδρες νομιζω οτι ζητανε απο μας ενα ηρεμο λιμανι...να απαγκιασουν...,να ηρεμησουν,να χαλαρωσουν,να δουν ενα ζεστο βλεμα και ενα χαμογελο,ενα χαδι, τον ερωτα ,το σεξ,καπου να βασιστουν οταν χρειαζονται στηριγμα....με λιγα λογια τα παντα....μια διακριτικη και συναμα ισχυρη παρουσια διπλα τους....αγγελος και ιερεια τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
μωρουλι εγραψες!!!!!!!!!!!!!!!πριν καλα καλα ξεμυτισεις απ' τ' αυγο...και ξερεις τι θελουν οι ανδρες!:)

Βασικα οι ανδρες καλουνται να απαντησουν στο τοπικ....αλλα αν επιτρεπεται και σε εμας να πουμε την αποψη μας οι ανδρες νομιζω οτι ζητανε απο μας ενα ηρεμο λιμανι...να απαγκιασουν...,να ηρεμησουν,να χαλαρωσουν,να δουν ενα ζεστο βλεμα και ενα χαμογελο,ενα χαδι, τον ερωτα ,το σεξ,καπου να βασιστουν οταν χρειαζονται στηριγμα....με λιγα λογια τα παντα....μια διακριτικη και συναμα ισχυρη παρουσια διπλα τους....αγγελος και ιερεια τους....
Ταπεινά υποκλίνομαι !
Για να είναι τυχερός ο άνδρας που θα βρεθεί δίπλα σου, θα πρέπει να είναι ανοιχτομάτης, δηλ. τα ραντάρ του να πιάνουν πολλά μα πάρα πολλά. Διαφορετικά θα είναι αόματος και άφησε τον να συνεχίσει την ανούσια πορεία του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Σεξ, όχι παράπονα, όχι γκρίνια, όχι ζήλεια, γενικώς ο,τι τους βολεύει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
H kajira έχει πάαααρα πολύ δίκιο σε αυτό που λέει. Οι άντρες έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου από την κοινωνία για την υποτιθέμενη γκρινο-λαγνεία των γυναικών που στην παραμικρή έκφραση δυσαρέσκειας για οτιδήποτε, είτε έχει η γυναίκα δίκιο είτε όχι, νομίζουν ότι βλέπουν την γκρίνια για την οποία άκουγαν από τους άλλους τόσο καιρό και αντιδρούν ανάλογα.


Το ζήτημα είναι οτι κάποιοι γουστάρουν τρελά την γκρίνια. Κι όταν δεν τους γκρινιάξεις για τις μ@λ@κίες που κάνουν ξενερώνουν κιόλας!! Και μετά λες από μέσα σου "εγώ φταίω που δεν είπα τίποτα"!!!! Συγνώμη άντρες του στεκιού και άντρες γενικότερα, αλλά αν δεν τό'λεγα θα έσκαγα πραγματικά :P

Για να απαντήσω σοβαρά όμως, δεν νομίζω οτι όλοι οι άντρες θέλουν ακριβώς το ίδιο από τις γυναίκες. Γιατί ο καθένας είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικές ανάγκες... Γενικά είμαι κατά της κατηγοριοποίησης των ανθρώπων και δεν μ αρέσουν οι πεποιθήσεις του στυλ "οι άντρες αυτό" "οι γυναίκες εκείνο" κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειλικρινά αγαπητές συμφορουμίστριες, μ' αρέσετε πάρα πολύ...
Έχετε ήδη αρχίσει την ανάλυση του τι θέλουμε από σας λες και θέλουμε όλοι ακριβώς το ίδιο, λες και είμαστε όλοι ίδιοι, μα πάνω απ' όλα λες και ξέρουμε κι εμείς ακριβώς τι θέλουμε...
Το μόνο που μπορώ να πω είναι, πως ανάλογα με την κοπέλα και την κατάσταση θέλουμε και διαφορετικά πράγματα...

Οπότε please, αφήσε αυτό το τσουβάλιασμα, που δεν σας αρέσει να το κάνουν για σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tsarachaf, α) δεν απάντησες τελικά στο θέμα και β) αυτό περί γκρίνιας, αλήθεια σου λέω, άλλοι το είχαν λιγότερο κι άλλοι περισσότερο, αλλά δεν γνώρισα κανέναν (Έλληνα τουλάχιστον) που να μη το είχε καθόλου! Και στο δείγμα αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι φίλες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σεξ, αλλά δεν θα το πάρουν.....;):whistle::whistle:





Αλλά και ως ανδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;
Σαφέστατα. Με μία λέξη, μην είναι χαζογκόμενα. Και δόξα τω θεώ, απ' τις τελευταίες έχουμε μπόλικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Tsarachaf, α) δεν απάντησες τελικά στο θέμα και β) αυτό περί γκρίνιας, αλήθεια σου λέω, άλλοι το είχαν λιγότερο κι άλλοι περισσότερο, αλλά δεν γνώρισα κανέναν (Έλληνα τουλάχιστον) που να μη το είχε καθόλου! Και στο δείγμα αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι φίλες μου.

Νομίζω πως ήταν ξεκάθαρο πως δεν μπορώ να σου δώσω μία απάντηση που να ισχύει απόλυτα... Ούτε καν για τον ίδι μου τον εαυτό, πόσο μάλλον για όλους τους άντρες...

Όσο για την γκρίνια, δεν διαφωνώ μαζί σου... Ίσως μάλιστα να μας έχει μείνει ψυχολογικό, καθώς πέρα απ' ότι ακούγεται γενικά, έχουμε και τις μανάδες μας, που-κακά τα ψέματα- γκρινιάζουν πολύ ώρες ώρες:P... Αν και στην πραγματικότητα εμείς είμαστε πιο γκρινιάρηδες:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες;
Την γυναίκα την ίδια, αδερφέ. :pfff:
Δεν υπάρχουν στάνταρτς, κι αν υπάρχουν αργά ή γρήγορα καταρρίπτονται.



-μίλησε ο άντρας τώρα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ως συμπέρασμα μπορούμε να πούμε με αρκετή σιγουριά, οτι <<αι γνώμαι [FONT=&quot]διίστανται>>.

Αρα, άνδρες και γυναίκες, αν και δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας, πουλάτε μούρη. :redface: :hmm: :P:P
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα.
Κονσταντίν Μελιχάν, Ρώσος χιουμορίστας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top