Υποκοριστικά στην σχέση

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αν ο συντροφος μας χρησιμοποιει μεν καποια υποκοριστικα απεναντι μας οπως μωρακι μικρο-μικρη μωρο αλλα ποτε δεν βαζει το μου...ουτε εχει αλλαξει το ονομα μας στισ επαφες στο κινητο του και τελος οταν ενας απο τους καλυτερους του φιλους λεει οταν βγαινουμε ολοι μαζι παρεα στους αλλους φιλους του αγοριου μας για μας οτι ειμαστε απλα η κοπελα που γνωρισε καπου ο φιλος του τι δειχνουν ολα αυτα?? οτι δεν βλεπει σοβαρα ο συντροφος μας τι σχεση μας οτι δλδ δεν την βλεπει αν ειναι μια προσφατη σχεση να εχει πολυ μελλον....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μπορείς να κάθεσαι ώρες να σκεφτεσαι, να συγκρίνεις, να αναλύεις όσα κάνει και όσα λέει. Πιο εύκολο όμως ειναι να συζητήσεις μαζί του για ότι σε απασχολεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αν ο συντροφος μας χρησιμοποιει μεν καποια υποκοριστικα απεναντι μας οπως μωρακι μικρο-μικρη μωρο αλλα ποτε δεν βαζει το μου...
Γυναίκες





Μπορούν να μετατρέψουν την απουσία μιας κτητικής αντωνυμίας σε ένδειξη χαλαρής σχέσης σε 6.31 δευτερόλεπτα. :giveup:


ουτε εχει αλλαξει το ονομα μας στισ επαφες στο κινητο του
Άλλαξες όνομα; Μεγιά!


και τελος οταν ενας απο τους καλυτερους του φιλους λεει οταν βγαινουμε ολοι μαζι παρεα στους αλλους φιλους του αγοριου μας για μας οτι ειμαστε απλα η κοπελα που γνωρισε καπου ο φιλος του τι δειχνουν ολα αυτα?? οτι δεν βλεπει σοβαρα ο συντροφος μας τι σχεση μας οτι δλδ δεν την βλεπει αν ειναι μια προσφατη σχεση να εχει πολυ μελλον....?
Νομίζω ότι υπερβάλλεις λίγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μ αρεσουν τα υποκοριστικα αρκει να μην το χεσουμε υποκοριστικα τυπου ''κεφτεδακι μου'' και αλλα:P

Το ονομα μου θελω να το λενε ολοκληρο,οποιοδηποτε αλλο υποκοριστικο καταστρεφει το βασιλικο μου ονομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
-Αγάπη...
-Τι είναι περιστεράκι μου;
-Σου αρέσουν τα περιστέρια;
-Όχι, όλο κουτσουλιές είναι. Είμαι κι αλλεργικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top