Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Αχ ναι :) :) :) Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle :redface:

Σε παρακαλώ γλυκιά μου :loveangel αγάπη μου, λατρεία μου :inlove: βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι ! :mad:


:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Παντως εγω προσεχω την καθαροτητα στο βλεμμα και τον τροπο που θα με προσεγγγιζει..:happy: Εξωτερικα απ'τις γωνιες του μεχρι τον τροπο που περπαταει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
παντως οσο και να σε γοητευει ο αλλος εξωτερικα, ποσο να κρατησει αν δεν εχει αλλα στοιχεια στο ειναι του που δεν φαινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σε παρακαλώ γλυκιά μου :loveangel αγάπη μου, λατρεία μου :inlove: βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι ! :mad:
ΧεΧε γιατί ? :)
Αφού ο άντρας πρέπει να τα συνδυάζει και τα 2! Εκεί που πρέπει james hetfield :worship: και σε άλλες περιπτώσεις george clooney!
:rofl:

Σαν να λέμε και μαλακτικό και απορρυπαντικό μαζί;
Ω ναι!! :D

mmm...sounds good...:redface:
:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ΧεΧε γιατί ? :)
Αφού ο άντρας πρέπει να τα συνδυάζει και τα 2! Εκεί που πρέπει james hetfield :worship: και σε άλλες περιπτώσεις george clooney!
:rofl:

μην έχετε φαντασιώσεις κυρίες και κορίτσια, αυτός ο συνδυασμός που φαντασιώνεστε είναι τόσο σπάνιος όσο ο συνδυασμός της μονογαμικής Πόρνης μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μην έχετε φαντασιώσεις κυρίες και κορίτσια, αυτός ο συνδυασμός που φαντασιώνεστε είναι τόσο σπάνιος όσο ο συνδυασμός της μονογαμικής Πόρνης μου.
Όλοι έχουν φαντασιώσεις :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
κάποιοι τις πραγματοποιούν :yes:
Μακάρι να μπορούσε να πραγματοποιηθεί και η δικιά μου:confused: Τι λες γίνεται?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσε να πραγματοποιηθεί και η δικιά μου:confused: Τι λες γίνεται?:P
Ναι, αν πρωταγωνιστήσεις στο Twilight 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Eσυ ισως!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσε να πραγματοποιηθεί και η δικιά μου:confused: Τι λες γίνεται?:P

όχι με μένα πάντως. Για να αγριέψω πρέπει να μου έχεις σκοτώσει τον πίθηκο ή να παίζω θέατρο, συνήθεια εις την οποίαν δεν επιδίδομαι ποτέ. Είμαι το απόλυτο ντε@@λέ κάθε τέτοιας γυναίκας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
να ρωτησω...

οι ανδρες που δεν ειναι τοσο δυναμικοι ελκονται περισσοτερο απο τις γυναικες που τους αρεσει να επιβαλλονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι ανδρες που δεν ειναι τοσο δυναμικοι ελκονται περισσοτερο απο τις γυναικες που τους αρεσει να επιβαλλονται?
ναι,,συνηθως..

φυσικη ελξη..

ο ανδρας που εχει μεσα του μια γυναικα,,ελκύεται απο τη γυναικα που εχει μεσα της εναν ανδρα..
ετσι ερχεται η ισορροπια στη φυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
τωρα μιλαμε για το σεξ?.. η' για καθημερινα απλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να ρωτησω...

οι ανδρες που δεν ειναι τοσο δυναμικοι ελκονται περισσοτερο απο τις γυναικες που τους αρεσει να επιβαλλονται?


Αυτο που εχω καταλαβει (εμπειρικα μιλωντας και μονο) ειναι πως συνηθως μας ελκει ερωτικα το αντιθετο απο εμας.
Εγω ειμαι "θορυβωδης" ανθρωπος και μεχρι τουδε ποτε δε με τραβηξε ενας αντιστοιχος ανδρας.
Και στην τελικη "ταιριασμα" δε σημαινει να εισαι ακριβως ιδιος με τον αλλο, αλλα να εκπληρωνεται η αλληλοσυμπληρωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η διαφορετικοτητα του..
ό,τι εχει αυτο,,και μας λειπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ναι,,συνηθως..

φυσικη ελξη..


ο ανδρας που εχει μεσα του μια γυναικα,,ελκύεται απο τη γυναικα που εχει μεσα της εναν ανδρα..

ετσι ερχεται η ισορροπια στη φυση..


Ρε Αγγελε, ο δυναμισμος δεν ειναι χαρακτηριστικο ενος φυλου...ειναι ανθρωπινο χαρακτηριστικο και επιτελους μπαστα με αυτους τους διαχωρισμους!
Μη με εκνευριζεις πρωινιατικα! :P



η διαφορετικοτητα του..
ό,τι εχει αυτο,,και μας λειπει

Ναι χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι σε ολα ή στα περισσοτερα τελειως διαφορετικος απο εμας...Πρεπει κι εκει να υπαρχει μια "ισορροπια".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο δυναμισμος δεν ειναι χαρακτηριστικο ενος φυλου.
αναλογα το ειδος της δυναμης..

αλλη δυναμη εχει η γυναικα,άλλη ο ανδρας.

η γενικη ταμπελα δυναμισμος,,δεν λεει πολλα..


Μη με εκνευριζεις πρωινιατικα! :P
γιατι?
τι ειναι πιο γοητευτικο απο μια νευριασμενη γυναικα?:shifty:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top