Shopping Therapy

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δυο παντελονια και ενα τιραντακι λουλουδατο!
και μετα κατι χαρντγουερικα πραματα απο ιντερνετ!:P
με γεια μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με γειέεες!
Εγώ πήρα, όσο ήμουν Ελλάδα, ένα ζευγάρι δερμάτινα πέδιλα φλατ, ένα μπλουζάκι άσπρο κρουαζέ με τυπωμένα πολύχρωμα λουλούδια, ένα μαύρο αμάνικο με όλη την πλάτη λουλούδια-πατς-αντί-για-πλάτη, κοκκαλάκια... αρωματικό χώρου, μπικίνι χακί... τι άλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επίσηηης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σαμπουάν και διάφορα τέτοια από Hondo και 1 επιτραπέζιο από το jumbo για το αδέλφι μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
πριν λίγο καιρό πήρα 3 φουστιτσες(δυο τζιν και μια υφασμάτινη ).μια μαυρη μπλούζα καλοκαιρινή με μια πεταλούδα κεντημένη,ενα χακι τιραντάκι.Ασπρες μπαρετες(για δουλεια βέβαια:/:) ...Αν βρω λεφτά(:whistle: ζανιν για ποιόν χτυπάει η καμπάνα???!!:P) θα πάρω μαγιουδάκι που βρήκα και κανένα φουστανάκι ή πέδιλα...Αυτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΧΑ, σας τρώω. :P



Σήμερινό, σημερινό. :)


Είναι δυνατό να έρθω Αθήνα και να μην ψωνίσω; Πήρα μία μπλούζα από Berska να την φοράω σαν φούστα (μην ρωτάτε:P ), ένα φουστάνι Attrativo, βιβλία και body-lotion.

δυο παντελονια και ενα τιραντακι λουλουδατο!
και μετα κατι χαρντγουερικα πραματα απο ιντερνετ!:P
με γεια μας :)

Με γειέεες!
Εγώ πήρα, όσο ήμουν Ελλάδα, ένα ζευγάρι δερμάτινα πέδιλα φλατ, ένα μπλουζάκι άσπρο κρουαζέ με τυπωμένα πολύχρωμα λουλούδια, ένα μαύρο αμάνικο με όλη την πλάτη λουλούδια-πατς-αντί-για-πλάτη, κοκκαλάκια... αρωματικό χώρου, μπικίνι χακί... τι άλλα;

Σαμπουάν και διάφορα τέτοια από Hondo και 1 επιτραπέζιο από το jumbo για το αδέλφι μου :D

Μεγιές, μεγιές σε όλες. :D

Αναστέναξαν οι πιστωτικές, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η δικια μου ναι!

με γεια και σε σενα!! ειναι ιδιο με το δικο μου,οεοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Oh lala George! Μεγεια μεγεια!! Μοιάζει και με το δικό μου! :D


Εγώ πήγα σήμερα το πρωί και πήρα μια ροζ μπλουζίτσα από bershka που είναι όοοολη ανοιχτή μπροστά για να φοριέται με τιραντάκι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Oh lala George! Μεγεια μεγεια!! Μοιάζει και με το δικό μου! :D


Εγώ πήγα σήμερα το πρωί και πήρα μια ροζ μπλουζίτσα από bershka που είναι όοοολη ανοιχτή μπροστά για να φοριέται με τιραντάκι. :D
Μεγιά, μεγιά. :D



Εγώ όμως δεν έχω κάτι που να του φέρνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
^χαχαχα lol!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ενα περτικαλί στράπλες φόρεμα, μια μαύρη στράπλες φόρμα ολόσωμη με κοντό παντελονάκι από κάτω (φοβερή!), ένα ανοιχτό μωβ μπλουζάκι που γυαλίζει (αλλά δεν το δοκίμασα εκεί και στο σπίτι που το έβαλα δεν με τρέλανε..), μια ακομα κοντή ολόσωμη φόρμα στράπλες για δώρο και espresso illy για το σπίτι!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θεωρήτε σόπιγκ ότι τζούρνεψα τα πανάκρυβα γιαλιά ηλίου του αδερφού μου πρίν προλάβει να τα βάλει;:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χθες σήκωσα όλο το Hondos στο τμήμα καλλυντικών (μάσκαρα,lip gloss,πούδρα bronze, μανό,αποσμητικό, carefree:P ), ένα φοβερό αλυσιδάκι για το πόδι, ένα φανελάκι φοβερό κίτρινο, μία τσάντα bronze με δίχτυ που πάει με τις bronze σαγιονάρες χαχα ε τι άλλο... αυτά προς το παρών!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια μπλούζα από bershka ριγέ ροζ.
Την magic 8 ball που περίμενα τόσο καιρό και μία ίδια αλλά σε shrek έκδοση για την αδελφή μου, δωράκι για την αρχή του καλοκαιριού (θα της τη δώσω μόλις τελειώσει το σχολείο!)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Λοιπόν,πήγα το πρωί για ψώνια και πήρα ένα ζευγάρι bronze σαγιοναροπεδιλάκια,ένα τζιν παντελόνι,ένα πράσινο φορεματάκι κοντουλι,μια πιο μακριά χακί φούστα,4 μπλούζες(1κίτρινη,1πράσινη,1πολύχρωμη και 1άσπρη!!),ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου...Εεε,νομίζω τελείωσα προς το παρόν!(το ίδιο και ο μισθός μου!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τελευταία φορά : 2 βιβλία: το άξιον εστί του ελύτη και τα τέσσερα κοριτσάκια του πικάσσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μια ασημένια αλυσίδιτσα για το πόδι.. θα την κοιτάζω και θα θυμάμαι πόσο όμορφα περάσαμε στην Πάρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ενα ζευγαρι γυαλια ηλιου gucci:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια φουστίτσα από bershka σε χρώματα πορτοκαλοκίτρινα πολύ κοντή (φοριέται με κολάν)
Μια πολύ καλή κολώνια από Hondo
Dvd για εγγραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top