Adobe After Effects

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εδώ μπορούμε να ποστάρουμε απορίες για το πρόγραμμα και τις λειτουργίες του.

Ας ξεκινήσω με μία...
Έχω το CS4 στον υπολογιστή μου και ανοίγοντας το πρώτη φορά για να ξεκινήσω ένα composition μου βγάζει error όταν πάω να κάνω import στα αρχεία που θέλω να χρησιμοποιήσω...
Συγκεκριμένα το error λέει... View attachment 34416

Τι να κάνω;;; :/::(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το μόνο εντελώς σχετικό που βρήκα ήταν αυτό.

You deleted the file while working in the program. If you work with references across a network, it is also possible that the file was moved, renamed or deleted by a co-worker or the network connection is temporarily unavailable. Sometimes you may also try to load a file that has not yet been fully copied/moved to its new location, resulting in incomplete or invalid directory entries.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ QsLv. Όμως προσπάθησα να δουλέψω με αρχεία που έχω στον δίσκο και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται...Υπάρχουν!Αλήθεια!Ούτε τα έχω διαγράψει, ούτε τα μεταφέρω κάπου...
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου. Μπορώ να ρωτήσω εδώ, τι προσφέρει το After Effects? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
To ΑΕ προσφέρει ουσιαστικά εφέ και κινούμενα γραφικά. Αυτά είναι τα βασικότερα. Είναι πολύ καλό για όποιο επιθυμεί να κάνει video art αλλά και για όσους θέλουν να προσθέσουν εφέ στο μονταρισμένο βίντεο τους.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα. https://www.adobe.com/products/aftereffects/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχει ασχοληθεί κανείς με το AE?

Έχω δει τόσα tutorials για το πως λειτουργεί η κάμερα, όπως αυτό αλλά δεν μου βγαίνει το επιθυμητό αποτέλεσμα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γενικά τα λογισμικά για επεξεργασία βίντεο είναι πραγματικά κακό σπυρί στον κώλο: σπάνια κάνουν αυτό που νομίζεις και σε ενοχλούν και αφόρητα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χ*σε μέσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
SOS SOS SOS

Μήπωωωως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να δω το time-reverse σε μία composition?? :mpinelik:

Ακολουθώ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top