Ενδυνάμωση στήθους

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ποπο για γυναικες μιλαμε!!αλλο οι γυναικες και αλλο οι ανδρες!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για συσφιξη στηθους..
καλο κανουν οι μαλαξεις..

ετσι βοηθαμε στην υγεια των γυναικων μας..:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
με γυμναστικη ολα γινονται!!!! ομως ποιος κανει????? εγω παντως οχι!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εκτός απο γυμναστική που όπως είπαν οι προηγούμενοι είναι η καλύτερη μέθοδος σύσφιξης γενικά, εγώ το έχω σα συνήθεια απο πάντα, καθώς τελειώνω το μπανάκι μου να κρυώνω σταδιακά το νερό κι αφου παγώσει να με δροσίζω. Το πολύ ζεστό νερό ποτέ δε μου άρεσε και δεν κάνει και καλό. Επίσης, να περπατάς στητά, να μην αφήνεις να σε πολυτραβάνε..., να φοράς καλά σουτιέν στο σωστό νούμερο και δε θα'χεις κανένα πρόβλημα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top