Ιστορίες χωρισμών

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Οκ....με απλά λόγια: Άλλο γκρίνια και άλλο παράπονο. Θέλουμε να μην γκρινιάζετε! Από εκεί και μετά, κοίτα να δεις τι γίνεται....

Γιατί τον θέλεις τον άνδρα; Για όλα θα μου πεις. Ο άνδρας όμως θα σου φανεί εξαιρετικά χρήσιμος στο κρεβάτι (αν σε ενδιαφέρει αυτή η προοπτική) και στο να σκοτώνει τις κατσαρίδες του σπιτιού! Αν θέλεις ταυτόχρονα να λες τον πόνο σου στον άνδρα «φίλο» σου, η καλύτερη πρακτική είναι να του δώσεις μια ζεστή αγκαλίτσα, δυο σβουριχτά φιλάκια και μετά...πες το παράπονο σου. Θα σε ακούσει σαν καλό προβατάκι!

Μάθετε και λίγο τους άνδρες. Δεν είναι ο άνδρας που έχεις απέναντί σου η φιλενάδα που πίνετε μαζί καφέ. Η «ενήλικη» συζήτηση θέλει και λίγο ροζ χρωματάκι για να δέσει το γλυκό...;)

με αυτό το σκεπτικό, κι εσείς αν θέλετε να σας καταλαβαίνει η γυναίκα όταν βλέπετε μπάλα, πάρτε τη μια αγκαλίτσα, δώστε της μια αγκαλιά λουλούδια, πηγαίντε την και την προηγούμενη μέρα κάπου για φαγητό, δώστε και το κωλομονόπετρο και θα βλέπετε μπάλα με την ησυχία σας όταν αυτή την άλλη μέρα θα δείχνει το δαχτυλίδι στις φιλενάδες της


:P:P:P:P:P:P:P:P

ελπίζω να πιάνεις το νόημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οκ....με απλά λόγια: Άλλο γκρίνια και άλλο παράπονο. Θέλουμε να μην γκρινιάζετε! Από εκεί και μετά, κοίτα να δεις τι γίνεται....

Ακριβως. Οταν μαθετε τη διαφορα θα αρχισουμε να τα πηγαινουμε πολυ καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nαι, αλλά μερικές φορές είναι απλά αδύνατο να καταλάβει τι του λες.. Λες κι έχετε διαφορετικές προσλαμβάνουσες- άλλο λες κι άλλο καταλαβαίνει ή δεν καταλαβαίνει καν! :D

Και μετά φταις εσύ που τσατίζεσαι και έχεις νεύρα και δεν τον καταλαβαίνεις κι από πάνω! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ο μεγαλύτερος χωρισμός μου ήτανε πέρσι... τέτοιες μέρες, για την ακρίβεια! :confused: Χωρίσαμε μετά από 4 και κάτι χρόνια σχέσης. Το ζήτησα εγώ. Κατάλαβα ότι ο έρωτας είχε πια χαθεί... είχα συνηθίσει να είμαι μαζί του, και δεν είχα σκεφτεί ποτέ τον χωρισμό, μέχρι που είδα ότι ήτανε η μόνη λύση. Γνωριστήκαμε, όταν σπουδάζαμε στην Θεσσαλονίκη, εγώ από εκεί, αυτός από αλλού. Χριστούγεννα, Πάσχα και καλοκαίρια τα περνούσαμε χωριστά :( . Μετά, ήρθε Αγγλία για μεταπτυχιακό, κι εγώ ήμουνα στο τελευταίο έτος των σπουδών μου. Ένας χρόνος σχεδόν χώρια :( . Όταν ήρθα εγώ Αγγλία για σπουδές, αυτός τελείωνε και κατέβηκε στην πόλη του. Κι εγώ περίμενα πότε θα ανέβαινε ξανά, για σπουδές πάλι, και για να είμαστε μαζί, φυσικά. Κι όλο περίμενα... μέχρι που ήρθε το χαρτί του στρατού. Εκείνη την μέρα, ένιωσα χάλια... σκέφτηκα: τι κάνεις τώρα; Κάθεσαι και περιμένεις σίγουρα άλλον έναν χρόνο και αν θα ανέβει και τότε, ή δίνεις ένα σουτ; Επέλεξα το δεύτερο... δεν το μετάνιωσα... μετά τον χωρισμό ένιωσα ήρεμη... ελεύθερη! Ξέρω ότι έκανα πολλές προσπάθειες για την σχέση αυτή... και δεν έχω καμία τύψη, καμία ενοχή... κι ας μην έχει καταλάβει αυτός το μερίδιο ευθύνης που είχε για τον χωρισμό (ίσως να μην το καταλάβει και ποτέ). Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πώς βρήκα την δύναμη να ξεστομίσω ότι θέλω να χωρίσουμε... Τώρα πια δεν έχουμε καμία επαφή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ την δικοί μου ιστορία.

1999 μόλις ένα χρόνο στην Αθήνα, παντρεμένος με τρία παιδία 6, 4 και 2 χρονών, 17 Δεκεμβρίου, ημερομηνία επετείου γάμου ξυπνώ κατά τις 7 το πρωί (Σάββατο ήταν) για να ετοιμαστώ να πάω σε μια δουλεία, η γυναίκα μου άφαντη και να λείπουν 50.000Δρχ από το πορτοφόλι μου, λέω εντάξει θα πήγε στην λαϊκή για ψώνια κτλ.
Ξύπνα τα παΐδια, τα ντύνω, τα βάζω στο αμάξι και τα πάω στην μανά μου, πάω εγώ στην δουλεία μου μια χαρά, τελειώνω κατά τις 4 το απόγευμα και πάω στην μανά μου – η γυναίκα μου ακόμα άφαντη, κινητό δεν είχε τότε, ρε να ψάχνω από δω να ψάχνω από κει τίποτα. Πάω στο αστυνομικό τμήμα και δηλώνω εξαφάνιση.
Παίρνει μια μέρα, τίποτα, περνά δεύτερη τίποτα, τα παΐδια να έχουν φρικάρει και εγώ επίσης. Περνά μια εβδομάδα και εκεί που καθόμουν στο γραφείο μου κτυπάει το κινητό – βλέπω νούμερο Αγγλίας – το σηκώνω και ακόλουθη ο εξής διάλογος: «Έλα εγώ είμαι» που είσαι;; «στην Αγγλία είμαι» και τι κάνεις εκεί; «έμαθα ότι ξενοπηδας και έφυγα» - Ταρακούνα εγώ (δεν έχω και δεν πρόκειται ποτέ να απατήσω καμία) μα μου σου κτλ κτλ – εκεί αυτή, βρε κορίτσι μου γλυκό χρυσό κτλ κτλ – τίποτα.
Παίρνω στην γραμματεία τηλέφωνο και της λέω να μου κλείσει εισιτήριο για Λονδίνο αμέσως, παίρνω αστυνομία να δηλώσω πως επικοινώνησε, και φεύγω για Λονδίνο.
Φτάνω, την παίρνω τηλέφωνο να μου πει ακριβώς που είναι και μου λέει: «θα έρθω εγώ στο Λονδίνο με το τραίνο το πρωί» καλά λέω, πάω σε ένα ξενοδοχείο και κοιμάμαι, το επόμενο πρωί έρχεται, καθόμαστε, μιλάμε, τα βρίσκουμε με τα χίλια δυο ζόρια και την καταφέρνω να γυρίσει στην Ελλάδα (και στα παιδία της – για μένα χεστηκα).
Περνά ένα διάστημα , όλα μια χαρά και λαμπρά που λέτε, έλα που ένα ωριαίο πρωινό ξυπναω και πάλι και βρίσκω το κρεβάτι άδειο, και ένα σημείωμα πάνω στην οθόνη μου να λέει «Βαρέθηκα – φεύγω»
Έξι μήνες έκανε να δώσει σημεία ζωής, τι email έστελνα, τι τηλεφωνά στο πατέρα της και στην μάνα της έκανα – τίποτα, μετά από έξι μήνες με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει: «βρήκα άλλον και τον αγαπάω» ωραία της λέω τα παιδιά σου τα σκέφτηκες που σηκώθηκες και έφυγες έτσι χωρίς να πεις κουβέντα; «θα γυρίσω μονό εάν υπογράψεις χαρτιά διαζυγίου που σου έχω στείλει» από Αμερική διαζύγιο; «ναι από Αμερική» καλά της λέω θα τα υπογράψω, (καμία αναφορά για τα παιδιά που γέννησε βέβαια).
Γυρνά μετά από κάνα μήνα, της δίνω τα χαρτιά στο χέρι της και γυρνά και μου λέει: «το ξανασκέφτηκα και λέω να τα ξαναβρούμε» (ΝΑ ΜΑΛΑΚΑ που το δέχτηκες δεύτερη φορά).
Όλα λαμπρά λοιπόν για μια άλλη φορά, φεύγουμε από Αθήνα και πάμε Λειβαδιά για μια πολύ καλή ευκαιρία για δουλεία, βρίσκω σπίτι, σχολειό για τα παιδιά, όλα λαμπρά λέμε!
Παίρνει ένας χρόνος, και παραμονή Χριστουγέννων μπαίνει μέσα στο μαγαζί με μια βαλίτσα (το μαγαζί τίγκα στον κόσμο – οι δυο κοπέλες υπάλληλοι μόλις την είδαν με την βαλίτσα κατάλαβαν αμέσως τι παίζει και άδειασαν το μαγαζί από τον κόσμο).
Έρχεται πίσω από τον πάγκο και μου λέει: «φεύγω πάω στον Μπαμπά μου, δεν αντέχω άλλο αυτήν την κατάσταση, δεν ξέρω πότε θα γυρίσω»
Λέω εγώ περίμενε: και παίρνω έναν φίλο ταξιτζή τηλέφωνο: «Έλα Κώστα έχεις τίποτα να κάνεις; Πόσα θες για μια κούρσα μέχρι το αεροδρόμιο;» 100 ευρώ μου λέει, «έλα σε δέκα λεπτά στο μαγαζί να την πάρεις»
Η γυναίκα παράτησε παιδιά, σκυλιά σπίτια, άντρα, οικογένεια για έναν γκόμενο και από τότε που έφυγε (ούτε τα παιδιά της δεν χαιρέτησε – τα είχα φέρει την προηγούμενη μέρα Αθήνα στην Γιαγιά τους και τον παππού τους) έχει να δώσει σημεία ζωής.
Τα παιδιά σήμερα είναι 14,12 και 10 ετών και δεν ξέρουν που βρίσκετε η μάνα τους.
Εγώ γνωρίζω που είναι και με ποιον, την έχω γραμμένη, διαζύγιο έχει βγει, και μπορώ να σας πω ότι τα 100 ? που έδωσα ήταν η καλύτερη επένδυση που έκανα ποτέ :D


Sorry για το μεγάλο κείμενο αλλά κάπου έπρεπε να το γράψω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Hunter, να ρωτήσω κάτι?
Η συγκεκριμένη δεν είχε δείξει τίποτα πριν παντρευτείτε?
Δεν είχες πονηρευτεί ότι είναι τόσο (ας το πω) ανεύθυνη?
Δεν σε κατηγορώ, απλά απορώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Hunter

Απίστευτη ιστορία... έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Hunter, να ρωτήσω κάτι?
Η συγκεκριμένη δεν είχε δείξει τίποτα πριν παντρευτείτε?
Δεν είχες πονηρευτεί ότι είναι τόσο (ας το πω) ανεύθυνη?
Δεν σε κατηγορώ, απλά απορώ
οχι τιποτα απολυτος, μια χαρα ηταν - ολα λαμπρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν είναι σωστό και ότι δεν μου επιτρέπεται να σχολιάσω. Απλά θα πω αυτό που σκέφτηκα στιγμιαία.
Ανεξάρτητα με το πως μπορεί να φέρθηκες σε αυτή τη γυναίκα, γιατί για μένα φωτιά χωρίς καπνό Δεν υπάρχει, η συμπεριφορά της είναι Άκυρη μόνο και μόνο που άφησε τα παιδιά της. Τη λυπάμαι. Όχι εσένα, εκείνη.
Σου εύχομαι πραγματικά καλή συνέχεια και πολλή δύναμη. Γιατί ανεξάρτητα αν είναι κάποιος άνδρας ή γυναίκα θέλει ένα "μπράβο" που μπορεί μόνος του να είναι μάνα και πατέρας και στην ουσία να "δημιουργεί" τρεις ανθρώπους. That' s all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν είναι σωστό και ότι δεν μου επιτρέπεται να σχολιάσω. Απλά θα πω αυτό που σκέφτηκα στιγμιαία.
Ανεξάρτητα με το πως μπορεί να φέρθηκες σε αυτή τη γυναίκα, γιατί για μένα φωτιά χωρίς καπνό Δεν υπάρχει, η συμπεριφορά της είναι Άκυρη μόνο και μόνο που άφησε τα παιδιά της. Τη λυπάμαι. Όχι εσένα, εκείνη.
Σου εύχομαι πραγματικά καλή συνέχεια και πολλή δύναμη. Γιατί ανεξάρτητα αν είναι κάποιος άνδρας ή γυναίκα θέλει ένα "μπράβο" που μπορεί μόνος του να είναι μάνα και πατέρας και στην ουσία να "δημιουργεί" τρεις ανθρώπους. That' s all.


εχεις ΚΑΘΕ δικαιωμα να σχολιασεις, εαν δεν ειχες, δεν θα το εγραφα το κειμενο.

μια ερωτηση ομως, γιατι την λυπασαι; το λες σαν να την "αναγκασα" να παρατησει τα παιδια της.

εγω μια ζωη δουλευω για την οικογενια μου, και δουλευω παρα πολλες ωρες, ναι μπορει να ηταν αυτο ο καταλυτης που την οδηγησε στο να με αφησει αλλα να αφησει τα παιδια της ειναι ασυγχωρητο πιστευω - οτι και να γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
χωρίς να χρειαστεί να το σχολιάσεις αυτό που θα πω...

εμένα πάντως μου ήρθε στο μυαλό μία πολύ γνωστή ψυχιατρική πάθηση...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Hunter δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη στη σχέση σας και πήρε μια τέτοια απόφασισει η πρώην γυναίκα σου όμως πιστεύω πως ό,τι και να έγινε δεν εχει δικαίωμα(και σε αυτό είμαι ΑΠΟΛΥΤΗ) μια μάνα να αφήνει τα παιδιά της για οποιοδήποτε λόγο!!Μπράβο σου που συνέχισες τη ζωή σου και είσαι δίπλα στα παιδιά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Hunter δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη στη σχέση σας και πήρε μια τέτοια απόφασισει η πρώην γυναίκα σου όμως πιστεύω πως ό,τι και να έγινε δεν εχει δικαίωμα(και σε αυτό είμαι ΑΠΟΛΥΤΗ) μια μάνα να αφήνει τα παιδιά της για οποιοδήποτε λόγο!!Μπράβο σου που συνέχισες τη ζωή σου και είσαι δίπλα στα παιδιά σου!

μπραβο χαντερ οτι κ να εκανες οτι κ να εκανε δεν αξιζει στα παιδια να μεγαλωνουν χωρισ μανα... ελπιζω να τα καταφερνεις τωρα μονος σου...
κ να κανεις οτι καλυτερο για αυτα...γιατι αυτα δεν φταινε σε τιποτα

ασυνχωριτο αυτο που εκανε... απλα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το οτι μεγαλωνεις τα παιδια σου με τον καλυτερο τροπο ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις...οσο για την πρωην γυναικα σου τι να πω...:/:
δεν μπορω να καταλαβω ομως τι ηταν αυτο που την εκανε να βαρεθει και να φερθει ετσι...δεν μπορει στα καλα του καθουμενου να τα κανει ολα αυτα ετσι δεν ειναι;:hmm:
γιατι δεν σε κοβω για ατομο που κπ βαριεται ευκολα μαζι του:worry:
δεν περιμενω να μου απαντησεις αν δεν θες...εσυ επιλεγεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το οτι μεγαλωνεις τα παιδια σου με τον καλυτερο τροπο ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις...οσο για την πρωην γυναικα σου τι να πω...:/:
δεν μπορω να καταλαβω ομως τι ηταν αυτο που την εκανε να βαρεθει και να φερθει ετσι...δεν μπορει στα καλα του καθουμενου να τα κανει ολα αυτα ετσι δεν ειναι;:hmm:
γιατι δεν σε κοβω για ατομο που κπ βαριεται ευκολα μαζι του:worry:
δεν περιμενω να μου απαντησεις αν δεν θες...εσυ επιλεγεις...:)
πιστευω πως ηταν οι πολλες ωρες δουλειας μου που την εκαναν να βαρεθει, συν τα βρωμολογια που της εβαζαν αλλοι οτι ξενοπηδαω κτλ κτλ

δεν την δικαιολωγω σε καμια περιπτωση - για μενα ειναι μια πο****να τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πιστευω πως ηταν οι πολλες ωρες δουλειας μου που την εκαναν να βαρεθει, συν τα βρωμολογια που της εβαζαν αλλοι οτι ξενοπηδαω κτλ κτλ

δεν την δικαιολωγω σε καμια περιπτωση - για μενα ειναι μια πο****να τιποτα αλλο
μηπος εκανες κ εσυ την λαδια σου?:P



πλακα κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πιστευω πως ηταν οι πολλες ωρες δουλειας μου που την εκαναν να βαρεθει, συν τα βρωμολογια που της εβαζαν αλλοι οτι ξενοπηδαω κτλ κτλ

δεν την δικαιολωγω σε καμια περιπτωση - για μενα ειναι μια πο****να τιποτα αλλο

συγνωμη αλλα το οτι δουλευες πολυ δεν νομιζω οτι ειναι λογος για να βαρεθεις μεσα σε εναν γαμο ειδικα αν εχεις και τρια παιδια...ετσι δεν ειναι;:hmm:
τεσπα...δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση και το σταματαω εδω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[..], η γυναίκα μου άφαντη και να λείπουν 50.000Δρχ από το πορτοφόλι μου, λέω εντάξει θα πήγε στην λαϊκή για ψώνια κτλ.[..]

Καλα ρε, κι εσυ με 50 χιλιαρικα, λαϊκη φανταστηκες οτι θα πηγε? omg. :confused:





Παντως κυνηγε, τι να σου πω.. Σου αξιζουν πολλα μπραβο, για την υπομονη που -απ' οτι φαινεται- εδειξες σε εκεινη αλλα κυριως για το οτι δεν "αφησες" τα παιδια σου. Πολλα μπραβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Hunter

Μπράβο σου που μεγαλώνεις τα παιδιά σου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Απαράδεκτο για την πρώην γυναίκα σου να αφήσει τα παιδιά της έτσι, μόνα. :(

Η ζωή συνεχίζεται, όμως...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μηπος εκανες κ εσυ την λαδια σου?:P



πλακα κανω:P

ποτε μα ποτε, δεν ειμαι απο αυτους εγω ;)

συγνωμη αλλα το οτι δουλευες πολυ δεν νομιζω οτι ειναι λογος για να βαρεθεις μεσα σε εναν γαμο ειδικα αν εχεις και τρια παιδια...ετσι δεν ειναι;:hmm:
τεσπα...δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση και το σταματαω εδω:)


ο καθενας εχει την δικια του ψυχολογια, αυτη ισως να θεωρουσε οτι αυτο που εκανα ηταν κακο, αλλες μπορει και οχι
Καλα ρε, κι εσυ με 50 χιλιαρικα, λαϊκη φανταστηκες οτι θα πηγε? omg. :confused:





Παντως κυνηγε, τι να σου πω.. Σου αξιζουν πολλα μπραβο, για την υπομονη που -απ' οτι φαινεται- εδειξες σε εκεινη αλλα κυριως για το οτι δεν "αφησες" τα παιδια σου. Πολλα μπραβο.


@ Hunter

Μπράβο σου που μεγαλώνεις τα παιδιά σου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Απαράδεκτο για την πρώην γυναίκα σου να αφήσει τα παιδιά της έτσι, μόνα. :(

Η ζωή συνεχίζεται, όμως...;)


τα παιδια μου ειναι η ζωη μου, χωρις αυτα (και την μικρη μου πλεον) δεν εχω λογους υπαρξης, ειναι Ιερα για μενα τελεια και παυλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top