Χωρίς εμπειρία

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλησπερα σας ειμαι καινουριος στο site και θελω να πω πως τα σπαει!!!θα ηθελα τις γνωμες και τις απαντησεις στο προβλημα μου δν ξερω βεβαια αν εχει ξανασυζητηθει παρομοιο...μολις τελειωσα το λυκειο και το θεμα ειναι οτι δν εχω κανει σχεση με κοπελα ακομα!!!αν και δν φαινεται οτι ειμαι απειρος δν εχω καθολου εμπειρια(μονο μερικα φλερτ) και ειμαι ντροπαλος με τις κοπελες...να πω πως ευκαιριες υπηρχαν με κοπελες αλλα δν μου αρεσαν αυτες που ψιλοκαταλαβαινα οτι με γουσταρουν και μου την εχουν πεσει και αγνωστες και εχω ακουσει και σχολια στο δρομο και με κοιτανε αρκετα οι κοπελες :D(μην με περασετε για ψωναρα)...το προβλημα μου και ενος φιλου μου(τα ιδια περναει και αυτος) ειναι οτι οι γνωστοι που εχουμε η οι φιλοι μας δν εχουν καποια κοπελα που να μας ενδοιαφερει δηλαδη με λιγα λογια γνωριμια απο γνωστους δεν γινεται και στις σχολες που θα παμε δν νομιζω να χει και πολλες κοπελες:/:... και θα ηθελα να μου πειτε τροπους για να βρουμε και εμεις καμια κοπελα που να μας αρεσει εκτος απο facebook και ιντερνετ, πχ στις καφετερειες αμα υπαρχουν βλεμματα,κοιταζομαστε συχνα και γελακια απο τις δυο πλευρες κτλ και καταλαβαινω οτι αρεσω σε μια κοπελα ισχυει οτι και και να παω και της μιλησω και πεταξω καμια χαζομαρα δν θα δωσει σημασια και θα δωσει κανα νουμερο??? η ρε παιδια να σταματησουμε και οι δυο τις επιδρομες στις καφετερεις και να αφησουμε τον ερωτα να ερθει απο μονος του (αμα ερθει ποτε) και να χαλαρωσουμε???τι λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω... Υπαρχουν ανδρες στο φορουμ που θα σε κατατοπισουν πρακτικά. Εγω απλως αναρωτιεμαι γενικα, σε καποιο παρτυ δεν ηρθες πιο κοντα με μια κοπελα; Με τους φιλους σου δεν πειραζετε κοριτσια; Πως θα κανετε σχεσεις, αν δεν πειραξετε τις κοπελες, δεν επιμεινετε κι ας φατε χυλοπιτες ρε αδερφε και τι εγινε; Πως θα κανετε σχεσεις αν δε ρισκαρετε; Αν δεν παιξετε; Και δε μιλω για τα σαχλα παιχνιδια τα εγωιστικα! Βλεπω σημερα οι κοπελες κινουν τα πραματα, εκεινες κανουν τα πεσιματα, να παιρνουν τις πρωτοβουλιες.. δεν ξερω αν μου αρεσει αλλα αν ειναι να μην είναι μόνοι/ες τους, θα πω ενταξει... Βλεπω κι εσενα να αναρωτιεσαι εντονα αν θα δωσει νουμερο(! τι ειναι το νουμερο....?), να αναρωτιεσαι αν θα χαλαρωσεις... απο τι να χαλαρωσεις; Σε εξοντωνει/ κουραζει το παιχνιδι του ερωτα; Αγωνα τον θεωρεις, μαχη δινεις τι γινεται; Θα σε χαλαρωσει το φλερτ, δε θα χαλαρωσεις αμα δε φλερταρεις...
Αφηστε τα πολλα λογια και βουρ στον πατσα, εγω αυτο λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ο ερωτας χτυπα παντα την πορτα......φροντισε να εισαι μεσα να ανοιξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ο ερωτας χτυπα παντα την πορτα......φροντισε να εισαι μεσα να ανοιξεις :P


Τωρα εσυ τον φωτισες, τι να σου πω. :PΟχι διαφωνω, δεν εισαι μεσα και χτυπα την πορτα ο ερωτας. Πρεπει ναχεις κι ερωτικη διαθεση για να γινει η δουλεια., αερα, ορεξη για περιπετεια, για ερωτα. Αμα αρχιζει καποιος ΄΄κι αμα φαω νουμερα? κι αμα με κοιταξει λοξα? κι αμα κι αμα κι αμα'' ε παει, καλυτερα αστο.

Αλλα μαλλον εχουν γινει και οι κοπελες λιγο μη μου απτου και τα χουν παρει τα νεαρα αρσενικα
Γενικα πολυς εγωισμος εχει πεσει απο τις μικρες κιολας ηλικιες
Αν αποβληθει αυτος, ολα πιο ευκολα θα ειναι για τους μεν και τους δε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ε δν γινεται να ΜΗΝ ερωτευτεις...και ο τελευταιος, κρυος, κλειστος, μουχλας χαρακτηρας ερωτευεται....αυτο που λες αναφερεσαι σε φλερτ, κινησεις κτλ...εννοια σου κι οταν ερωτευτει θα γινουν αυτα απο μονα τους...δν θα τα κινει αυτος τα νηματα, για να ντροπαστει...αυτη η ομορφη δυναμη θα τον παρασυρει, ακομα κι αν ολο συμβαινει εσ'το μυαλο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ε δν γινεται να ΜΗΝ ερωτευτεις...και ο τελευταιος, κρυος, κλειστος, μουχλας χαρακτηρας ερωτευεται....αυτο που λες αναφερεσαι σε φλερτ, κινησεις κτλ...εννοια σου κι οταν ερωτευτει θα γινουν αυτα απο μονα τους...δν θα τα κινει αυτος τα νηματα, για να ντροπαστει...αυτη η ομορφη δυναμη θα τον παρασυρει, ακομα κι αν ολο συμβαινει εσ'το μυαλο του


Αναφερομουν σε κινήσεις, ναι, στο φλερτ. Αυτο ομως ζηταει την προκειμενη στιγμη.. Να κανει γνωριμίες...Ομως και για να ερωτευτείς υπόγεια στο μυαλό επικρατεί η διάθεση του ερωτα, να νιώσει, να ζήσει εντονότερα, να φύγει απο τα τετριμμένα. Ναι μεν, ενα ατομο τον εμπνέει εν τελει, αλλα υπαρχει μια προδιάθεση. Αυτήν του πρότεινα να βγάλει απο μέσα του κι απο κει και πέρα...αν ερθει το ατομο στη ζωη του, μιλά η καρδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλα ενταξει μην βαρας :P εχω φαει και χυλοπιτες βεβαια δεν τις προσεγγιζα και σωστα αλλα και εχω τολμησει να φαω τα μουτρα μου... και εγω εχω ως προτυπο τους αντρες που δεν μασανε σε αυτα και και γενικα ειναι κυνηγοι αλλα ειμαι και λιγο ντροπαλος και δεν εχω και πειρα και θεωρω για να την πεσεις σε καποια αγνωστη πρεπει να εχεις και λιγο πειρα για αυτο το λεω, με το νουμερο εννοω τον αριθμο του κινητου καποιας κοπελας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αναφερομουν σε κινήσεις, ναι, στο φλερτ. Αυτο ομως ζηταει την προκειμενη στιγμη.. Να κανει γνωριμίες...Ομως και για να ερωτευτείς υπόγεια στο μυαλό επικρατεί η διάθεση του ερωτα, να νιώσει, να ζήσει εντονότερα, να φύγει απο τα τετριμμένα. Ναι μεν, ενα ατομο τον εμπνέει εν τελει, αλλα υπαρχει μια προδιάθεση. Αυτήν του πρότεινα να βγάλει απο μέσα του κι απο κει και πέρα...αν ερθει το ατομο στη ζωη του, μιλά η καρδιά

α οκ τοτε....ε, ο ερωτας ερχεται οπουδηποτε, οποτεδηποτε, ακομα κι αν δν υπαρχει η προδιαθεση, πιστεψε με εγω δν ειχα ΚΑΜΙΑ προδιαθεση :P....κι ομως....οκ, ναι καλα τα λες

καλα ενταξει μην βαρας :P εχω φαει και χυλοπιτες βεβαια δεν τις προσεγγιζα και σωστα αλλα και εχω τολμησει να φαω τα μουτρα μου... και εγω εχω ως προτυπο τους αντρες που δεν μασανε σε αυτα και και γενικα ειναι κυνηγοι αλλα ειμαι και λιγο ντροπαλος και δεν εχω και πειρα και θεωρω για να την πεσεις σε καποια αγνωστη πρεπει να εχεις και λιγο πειρα για αυτο το λεω, με το νουμερο εννοω τον αριθμο του κινητου καποιας κοπελας

ηρεμα αιμοβορο αρσενικο, κυνηγε! :P (σε πειραζω ε? εισαι και καινουριος, μην παρεξηγηθουμε :P )..εχμ ναι, κοιταξε βασικα, προσπαθησε να κατανοησεις τον χαρακτηρα και να γινει κουβεντα, το βασικο ειναι η κατανοηση σε αυτο το επιπεδο...στον ερωτα ειναι αλλιως, σε παει μονο του και χεστηλατε κι οι δυο για ολα, ο ερωτας ειναι τυφλος, το μονο που θες ειναι αυτος που ποθεις κι ας μην ταιριαζεται καθολου...στη περιπτωση σου πρεπει να προσαρμοζεσαι...εννοω να μπορεις να ανοιξεις κουβεντα αναλογα με το χαρακτηρα της και να το δεις μετα, γτ αν δν εισαι διατεθημενος μετα να συνεχισεις να εισαι προσαρμοσμενος, αν δν ταιριαζετε δλδ...δε λεει...πφφφ αυτα ειναι που δν μ'αρεσουν σ'αυτα τα φρι φλερτ....ερωτας, αγαπη και ξερο ψωμι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειναι πολυ ρομαντικο αυτο που λες, απλο και ομορφο αλλα ισως ειναι πιο συνθετο τελικα...εχω καποια παραδειγματα στη ζωη γενικα που μου αποδεικνυουν πως ειναι και θεμα προδιαθεσης.
Ενας ενηλικας δε θα ερωτευτει τοσο ευκολα, τοσο γρηγορα, με τετοιον ενθουσιασμο οπως θα κανει ενας νεαροτερος. Δε σημαινει πως δε θα βρεθει μια καταλληλη γυναικα διπλα του που θα τον εμπνευσει, εκεινος μπορει ομως να αρνηθει εναν ερωτα. Δεν ειναι τυχαιο που ατομα πχ ((χωρισμενα ή και ελευθερα)) μεγαλυτερης ηλικιας επιλεγουν ευκολοτερα τη μοναξια, δε θελουν να ερωτευτουν, δεν εχουν τη διαθεση. Πιστευω ειναι και θεμα διαθεσης. Αλλα παλι ατομα, εχουν ορεξη για ερωτα, περνα διπλα τους το ατομο που ζητα τα ιδια και ερωτευονται απο την αρχη. Πιστευω πως αυτα ενδομυχα ξεκινουν απο μεσα μας κι αν τυχει να κανει τη βολτα του μπροστα μας ΤΟ ατομο... τοτε εκεινο ειναι που μας κανει ολα αυτα που ενδομυχα δεν ειχαμε καταλαβει πως νιωθουμε, να τα βγαλουμε προς τα εξω και να τα ζησουμε. Αν η ψυχη η ιδια αρνειται τον ερωτα, οποιος κι αν περασει, θα κλεισει την πορτα. Οποτε εκει θα συμφωνησουμε στο τελευταιο κομματι του πρωτου σου ποστ ''μολις σου χτυπησει την πορτα, ανοιξε''
Αλλα για να ανοιξεις, εχε προηγουμενως ανοιξει την ψυχουλα σου και δεξου τις επιθυμιες σου να ερωτευτεις και να ζησεις αλλιως απο'τι εκανες μεχρι σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χαχαχαχα :D δεν παρεξηγω μην ανησυχεις ...ναι απλα GEORGE διαβαζω και ακουω πως οι κοπελες δυσκολα μιλανε σε αγνωστους και πως φαινεσαι ληγουρης αν την πεσεις στην αλλη που δεν ξερεις κτλ...και εκει κομπλαρω λιγο...παντως εμενα μου φαινεσαι πολυ ερωτευμενος GEORGE χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
καλα ενταξει μην βαρας :P εχω φαει και χυλοπιτες βεβαια δεν τις προσεγγιζα και σωστα αλλα και εχω τολμησει να φαω τα μουτρα μου... και εγω εχω ως προτυπο τους αντρες που δεν μασανε σε αυτα και και γενικα ειναι κυνηγοι αλλα ειμαι και λιγο ντροπαλος και δεν εχω και πειρα και θεωρω για να την πεσεις σε καποια αγνωστη πρεπει να εχεις και λιγο πειρα για αυτο το λεω, με το νουμερο εννοω τον αριθμο του κινητου καποιας κοπελας


Αυτο εννοούσες; Ε δε φταίω εγώ έτσι 'οπως το γραψες νόμιζα είναι νέα εκφραση:P

Για να αποκτήσεις την πείρα που θέλεις, θα πρέπει να αρχίσεις απο κάπου. Σωστα; Μια δυο τρεις, θα αποκομίσεις. Οσο για τις αγνωστες, τι σε νοιαζει κι αν δε παει καλα; Αν δε παει καλά, άγνωστες θα παραμείνουν! Θες να μου πεις τι ακριβως φοβάσαι; Μη σου κάνει η άλλη τι; Μη σου πει τι; Μη γίνει τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ειναι πολυ ρομαντικο αυτο που λες, απλο και ομορφο αλλα ισως ειναι πιο συνθετο τελικα...εχω καποια παραδειγματα στη ζωη γενικα που μου αποδεικνυουν πως ειναι και θεμα προδιαθεσης.
Ενας ενηλικας δε θα ερωτευτει τοσο ευκολα, τοσο γρηγορα, με τετοιον ενθουσιασμο οπως θα κανει ενας νεαροτερος. Δε σημαινει πως δε θα βρεθει μια καταλληλη γυναικα διπλα του που θα τον εμπνευσει, εκεινος μπορει ομως να αρνηθει εναν ερωτα. Δεν ειναι τυχαιο που ατομα πχ ((χωρισμενα ή και ελευθερα)) μεγαλυτερης ηλικιας επιλεγουν ευκολοτερα τη μοναξια, δε θελουν να ερωτευτουν, δεν εχουν τη διαθεση. Πιστευω ειναι και θεμα διαθεσης. Αλλα παλι ατομα, εχουν ορεξη για ερωτα, περνα διπλα τους το ατομο που ζητα τα ιδια και ερωτευονται απο την αρχη. Πιστευω πως αυτα ενδομυχα ξεκινουν απο μεσα μας κι αν τυχει να κανει τη βολτα του μπροστα μας ΤΟ ατομο... τοτε εκεινο ειναι που μας κανει ολα αυτα που ενδομυχα δεν ειχαμε καταλαβει πως νιωθουμε, να τα βγαλουμε προς τα εξω και να τα ζησουμε. Αν η ψυχη η ιδια αρνειται τον ερωτα, οποιος κι αν περασει, θα κλεισει την πορτα. Οποτε εκει θα συμφωνησουμε στο τελευταιο κομματι του πρωτου σου ποστ ''μολις σου χτυπησει την πορτα, ανοιξε''
Αλλα για να ανοιξεις, εχε προηγουμενως ανοιξει την ψυχουλα σου και δεξου τις επιθυμιες σου να ερωτευτεις και να ζησεις αλλιως απο'τι εκανες μεχρι σημερα


ομορφα τα λες, παντως δε με θεωρω ρομαντικο...δλδ ελεος αφου ο ερωτας υφισταται, ολα αυτα τα ομορφα υπαρχουν δεν υπαρχει λογος να τα συνδεουμε με "παραμυθι"....αν θελετε παντως ας μιλησουμε για τη φυση του ερωτα...σε σπλιτ....;)


Αυτο εννοούσες; Ε δε φταίω εγώ έτσι 'οπως το γραψες νόμιζα είναι νέα εκφραση:P

Για να αποκτήσεις την πείρα που θέλεις, θα πρέπει να αρχίσεις απο κάπου. Σωστα; Μια δυο τρεις, θα αποκομίσεις. Οσο για τις αγνωστες, τι σε νοιαζει κι αν δε παει καλα; Αν δε παει καλά, άγνωστες θα παραμείνουν! Θες να μου πεις τι ακριβως φοβάσαι; Μη σου κάνει η άλλη τι; Μη σου πει τι; Μη γίνει τι;

να κατι για να ξεκινησουμε, καλα παμε, για πες φιλε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
βασικα δεν θελω να γινω ρεζιλι στις καφετερειες που μπορει να συχναζω η που συχναζουν γνωστοι μου...απλα δεν θελω να ρεζιλευτω κανοντας αυτο και να μην ξαναπατησω για αρκετο καιρο σε καποια καφετερια που μου αρεσει να πηγαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε φίλε τι λες τώρα;
Θα ρεζιλευτείς επειδή έφαγες χυλόπιτα;; Έλεος... Ε οκ, αν την πέφτεις σε ό,τι κινείται λογικό... Αλλά είπαμε ρε συ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ρε φίλε τι λες τώρα;
Θα ρεζιλευτείς επειδή έφαγες χυλόπιτα;; Έλεος... Ε οκ, αν την πέφτεις σε ό,τι κινείται λογικό... Αλλά είπαμε ρε συ...

δηλαδη εσυ το το εχεις δοκιμασει να την πεσεις σε καποια αγνωστη σε καφετερεια,μπαρ,club κτλ...και να ανταλαξετε αριθμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δηλαδη εσυ το το εχεις δοκιμασει να την πεσεις σε καποια αγνωστη σε καφετερεια,μπαρ,club κτλ...και να ανταλαξετε αριθμους?

Όχι... Γιατί δεν είναι το στυλ μου αυτό... Αλλά δεν είναι και τόσο τραγικό, ούτε και απίθανο... Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο θα είναι το πρόβλημα αν δεν τα καταφέρεις να ανταλλάξετε αριθμούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
οχι δεν θα παθω τιποτα αλλα απλα δεν εχω δει και πολλους να την πεφτουν σε αγνωστες ολες κανουν γνωριμιες με γνωστους κτλ...και ενταξει πιστευω οτι οι περισσοτερες κοπελες θα κομπλαρουν η θα φοβουνται με εναν αγνωστο...βεβαια δεν εχω δοκιμασει ποτε για να πω την αληθεια αλλα εχω αυτο το σκεπτικο...αλλα οκ θα το δοκιμασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βεβαια δεν απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα, δηλαδη τι φοβασαι. Προσπαθησε να το κανεις εικονα (πχ φοβαμαι πως θα με προσβαλλει, φοβαμαι πως θα με κλωτσησει, φοβαμαι πως θα μου πει την ταδε φραση και θα μεινω μουγκος. φοβαμαι πως θα με αποπλανησει..) Φτιαξε τις εικονες και στο τελος, αναρωτησου ''ακόμα κι έτσι να γίνει, γιατι να νιωσω αβολα; Δεν κανω κατι κακο... απλως φλερταρω''

Επίσης μην το χαλάς, ξεκαθαρίσου: Εσυ κομπλαρεις και φοβασαι, οχι αυτες. Εκει μείνε, μην την κανεις απο πίσω και ριχνεις τις ευθυνες πανω τους χωρις να τις γνωριζεις και για το πως θα αντιδρασουν. Μολις παραδεχτεις στον εαυτο σου οτι εσυ φοβασαι και κομπλαρεις, θα χεις βρει τη μιση λυση, η αλλη μιση ειναι πραξη. Η δικη σου πραξη. Λοιπον αναλαβε ευθυνες, ανδρας εισαι πλεον, εκτος απο το να φορας παντελονια, δειξε τι κρυβεις κατω απο αυτα (οχι κυριολεκτικα με το καλημερα σας, γιατι παιζει να βρεθεις σε κανα νοσοκομειο/σημερα πολλες γυναικες εχουν κανει και μαθηματα αυτοαμυνας:P) , ασε τις φοβιες για τις γυναικες (που τις εχουνε και μπολικες...) και βουτα. Το πολυ πολυ να τσιμπηθεις ειτε απο ψαρακια, ειτε απο σκυλοψαρα*. Ε και; Παρακατω παιζει να πετυχεις γοργονα.... :happy:

*τα σκυλόψαρα είναι μια ιδιαίτερη κατηγορία, ητοι άλλο θέμα, οπότε αν φτάσεις εκεί τα ξαναλέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Βεβαια δεν απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα, δηλαδη τι φοβασαι. Προσπαθησε να το κανεις εικονα (πχ φοβαμαι πως θα με προσβαλλει, φοβαμαι πως θα με κλωτσησει, φοβαμαι πως θα μου πει την ταδε φραση και θα μεινω μουγκος. φοβαμαι πως θα με αποπλανησει..) Φτιαξε τις εικονες και στο τελος, αναρωτησου ''ακόμα κι έτσι να γίνει, γιατι να νιωσω αβολα; Δεν κανω κατι κακο... απλως φλερταρω''

Επίσης μην το χαλάς, ξεκαθαρίσου: Εσυ κομπλαρεις και φοβασαι, οχι αυτες. Εκει μείνε, μην την κανεις απο πίσω και ριχνεις τις ευθυνες πανω τους χωρις να τις γνωριζεις και για το πως θα αντιδρασουν. Μολις παραδεχτεις στον εαυτο σου οτι εσυ φοβασαι και κομπλαρεις, θα χεις βρει τη μιση λυση, η αλλη μιση ειναι πραξη. Η δικη σου πραξη. Λοιπον αναλαβε ευθυνες, ανδρας εισαι πλεον, εκτος απο το να φορας παντελονια, δειξε τι κρυβεις κατω απο αυτα (οχι κυριολεκτικα με το καλημερα σας, γιατι παιζει να βρεθεις σε κανα νοσοκομειο/σημερα πολλες γυναικες εχουν κανει και μαθηματα αυτοαμυνας:P) , ασε τις φοβιες για τις γυναικες (που τις εχουνε και μπολικες...) και βουτα. Το πολυ πολυ να τσιμπηθεις ειτε απο ψαρακια, ειτε απο σκυλοψαρα*. Ε και; Παρακατω παιζει να πετυχεις γοργονα.... :happy:

*τα σκυλόψαρα είναι μια ιδιαίτερη κατηγορία, ητοι άλλο θέμα, οπότε αν φτάσεις εκεί τα ξαναλέμε :P

καλα δεν φοβαμαι οτι θα μου ριξει καμια σφαλιαρα η τιποτα τετοιο ετσι και αλλιως θα μιλησω ευγενικα αυτο που φοβαμαι ειναι πχ κοιταω μια κοπελα και με κοιταει κτλ και οταν παω να της μιλησω με γραφει(απλα επαιζε μαζι μου και μου δωσε ελπιδες)η αμα μιλησουμε λιγο και δεν θελει τελικα να μου δωσει τον αριθμο της με λιγα λογια θα της αρεσω εξωτερικα αλλα οχι ως προσωπικοτητα γιατι ειμαι ντροπαλος και δεν ειμαι πολυ κοινωνικος αυτο φοβαμαι απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα δεν θα μου άρεσε να μου μιλήσει ένας τελείως άγνωστος και να περιμένει και κάτι. Προτιμώ το ''μέσω παρέας'' κι ας ειναι φίλος του φίλου του φ'ιλου. Τουλάχιστον να υπάρχει μια βάση.
Η αλήθεια είναι ότι κάποιον άγνωστο σε ένα μπαρ που θα μου μιλήσει θα τον χαρακτηρίσω λιγούρη θέλοντας και μη.Μου βγαίνει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top