To e-steki σε νέο server!

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το τσατ να δούλευε μόνο... :P

ωραίο το σκυλάκι :P πρώτη φορά το βλέπω μεγάλο (αυτό θα το λεγα στο τσατ αν λειτουργούσε )


συγγνώμη για το οφφτοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμένα άλλοτε τρέχει πολύ γρήγορα και άλλοτε σαν παλιά :/:
Επίσης θέλω να αναφέρω το γεγονός ότι ενώ έχω εγγραφεί 3 η 4 Ιανουαρίου του 2009 (το είχα ελέγξει πρόσφατα οτι ήταν ΟΚ) και το πρώτο μου μήνυμα το αποδεικνύει :



Τώρα μου εμφανίζει ότι γράφτηκα τις 25 Νοεμβρίου του 09 (25.11.09) !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα άλλοτε τρέχει πολύ γρήγορα και άλλοτε σαν παλιά :/:

+1
Κι εγώ αυτό παρατήρησα.
Το πρωί που μπήκα πήγαινε σφαίρα, δε κόλλαγε καθόλου, αλλά τώρα έχει αρχίσει πάλι τα παλιά.
Λογικά θα' ναι προσωρινό ε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λογικά θα' ναι προσωρινό ε;:worry:
ναι,,
ειναι οι μνημες της προηγουμενης ζωης..:worry:

Πόσα hoops έχεις; (με tracerοute το βλέπεις αυτό)
και πώς το κανουμε αυτο?
αα..11 πηδηματα μου εβγαλε..:worry:

( βρε παιδια,,πώς βλεπουμε τις ip adress στον firefox χωρις προσθετο?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πράγματι υπάρχει αισθητή βελτίωση στην ταχύτητα με την οποία ανεβαίνει το φόρουμ. Παρατήρησα πάντως ότι το chat and fun αργεί σημαντικά να φορτώσει στο δικό μου υπολογιστή. Όχι όμως και το i-school το οποίο ανοίγει μια χαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ρε παιδια φτιαξτε το τσατ μα καλα 5 ατομα απο το πρωι ειναι παλευω απο το πρωι και δεν μπορω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ρε παιδια φτιαξτε το τσατ μα καλα 5 ατομα απο το πρωι ειναι παλευω απο το πρωι και δεν μπορω:mad:

:P και εγώ μπήκα ο βλάκας και ξαναβγήκα μετά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Hellooooooo.
Μας τα πρήξατε με το τσατ, είπαν θα το κάνουν. :mad: :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπομονή με το chat, θα διορθωθεί. Είναι λίγο "δύστροπο" script και μονίμως δημιουργεί προβλήματα.

Έχασα όλες τις φωτογραφίες που έχω στο άλμπουμ στο προφιλ μουουουουουουου:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
Τις γααααατες μουουουουουου:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
Μην κλαίς, θα διορθωθεί (τώρα που το ανέφερες, γιατί δεν είχα προσέξει κάτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν πάω να μπω στο cnf, αρκετές φορές, που πετάει αυτό:

Uploaded with ImageShack.us

(επίσης αρνείται να ανεβάσει photos, αυτό είναι παλιό όμως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Καλή αρχή με το νέο server!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα με το chat (λογικά) διορθώθηκε. Για κάποιο λόγο είχε χάσει το license key στη μεταφορά, οπότε είχε γυρίσει στη δοκιμαστική έκδοση, η οποία επέτρεπε μέχρι 5 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To πρόβλημα με τις εικόνες στα albums (και λογικά και τα attachments) διορθώθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ρε παιδια μόνο σε μένα και στο jj! το iSchool σέρνεται ολίγον;;;:confused: Δε βλέπω διαφορά στην ταχύτητα... Νομίζω πως αργεί περισσότερο και από πριν..
Τεσπα Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εμενα με εβγαζε σε ενα αραβικο ηλεκτρονικο καταστημα :P και λεω τι, αλλαξανε και url??? τεσπα οντως φορτωνει πιο γρηγορα η σελιδα (ειδικα οταν εκανες επεξεργασια παλια κολλουσε εντελως σχεδον)...αλλα ας μη βιαζομαστε, προς το παρον μοιαζει να αξιζε η αναμονη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κατά τη μεταφορά, από server σε server, χάσαμε τον sid. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κατά τη μεταφορά, από server σε server, χάσαμε τον sid. :ermm:
θα τον πλακωσε καμια ντουλαπα στην μετακομιση..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ρε παιδια μόνο σε μένα και στο jj! το iSchool σέρνεται ολίγον;;;:confused: Δε βλέπω διαφορά στην ταχύτητα... Νομίζω πως αργεί περισσότερο και από πριν..
Τεσπα Καλή αρχή!
cnf και ischool σε μένα σέρνονται πολύ πάντως. ΑΠΑΞ και αποφασίσουν να φορτώσουν η ταχύτητα περιήγησης είναι συμπαθητική [δεν νομίζω βελτιωμένη όμως] αλλά από τη στιγμή που θα πατήσω μέχρι τη στιγμή που θα φορτώσει περνάνε αιώνες. Compared με παλιότερα βέβαια που το cnf τουλ έκανε συχνότατα timeout, τουλάχιστον τώρα φορτώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Εύχομαι και σε μεγαλύτερο server...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
cnf και ischool σε μένα σέρνονται πολύ πάντως. ΑΠΑΞ και αποφασίσουν να φορτώσουν η ταχύτητα περιήγησης είναι συμπαθητική [δεν νομίζω βελτιωμένη όμως] αλλά από τη στιγμή που θα πατήσω μέχρι τη στιγμή που θα φορτώσει περνάνε αιώνες. Compared με παλιότερα βέβαια που το cnf τουλ έκανε συχνότατα timeout, τουλάχιστον τώρα φορτώνει.
ωραία άλλο ένα άτομο προστέθηκε με επιτυχία στην ομάδα μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top