[Γυναίκες] Θυλακίτιδα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά, εγώ έχω μόνο βαμβακερά και είναι όλα ωραιότατα! Ή κάτι δικτυωτά, που επίσης δίνουν αέρα και έχουν βαμβακερές άκρες... Δες και στο Marks and Spencer...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά, εγώ έχω μόνο βαμβακερά και είναι όλα ωραιότατα! Ή κάτι δικτυωτά, που επίσης δίνουν αέρα και έχουν βαμβακερές άκρες... Δες και στο Marks and Spencer...
ΙΟΥΥΥΥ, ειδικά στο Marks and Spencer είχα πάει πρόσφατα και όλα τους τα εσώρουχα τα βρήκα απαίσια! Ίσως βέβαια εκεί που είσαι να έχει μεγαλύτερη ποικιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι, εδώ δεν έχουμε καθόλου! ;)
Στης Κηφισιάς πήγες;
Τι να σου πω, μη σε αηδιάζω κιόλα. Εγώ βρήκα πολλά συμπαθητικά. Έχει βέβαια και από τα βαρετά... αλλά στα σετάκια βρίσκεις πολλά αστεία, και με σχεδιάκια, κι απ' όλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ε 60 σε κάθε επίσκεψη δεν είναι και λίγα! Δεδομένου οτι τώρα με 40 κάνω πόδια, ολόκληρο το μπικίνι, ποπό, το κάτω μέρος της πλάτης και χέρια!

κοιτα αν εχεις προβλημα με σπυρια μισελ μου δεν υπολογιζεις τα λεφτα πιστεψε με:worry: τουλαχιστον εγω τα δινω γιατι αλλιως θα γινω χαλια αν κανω με κερι.
και εκτος αυτου δινεις 60 ευρω και κανεις μια φορα και το επαναληπτικο που ειναι δωρεαν αρα στην ουσια σου βγαινει 30 ευρω τη φορα σωστα;;)
εδω στα χερια που εκανα με λειζερ απ τα δαχτυλα μεχρι τους ωμους ξερεις για τι ποσο μιλαμε; 170 ευρω παρακαλω...τα 60 θα μου φανουν πολλα; τι να λεμε τωρα... καλα εγω δεν κανω το μπικινι αλλα ειχα ξεκινησει με το προσωπο που ειναι 60 ευρω τωρα εκανα τα χερια 170 ευρω και η πλατη 80 ευρω... ενα καρο λεφτα για την ομορφια...:P:P:P:P τι να κανουμε; αν πρεπει ... κανεις θυσιες και τα δινεις.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
κοιτα αν εχεις προβλημα με σπυρια μισελ μου δεν υπολογιζεις τα λεφτα πιστεψε με:worry: τουλαχιστον εγω τα δινω γιατι αλλιως θα γινω χαλια αν κανω με κερι.
και εκτος αυτου δινεις 60 ευρω και κανεις μια φορα και το επαναληπτικο που ειναι δωρεαν αρα στην ουσια σου βγαινει 30 ευρω τη φορα σωστα;;)
εδω στα χερια που εκανα με λειζερ απ τα δαχτυλα μεχρι τους ωμους ξερεις για τι ποσο μιλαμε; 170 ευρω παρακαλω...τα 60 θα μου φανουν πολλα; τι να λεμε τωρα... καλα εγω δεν κανω το μπικινι αλλα ειχα ξεκινησει με το προσωπο που ειναι 60 ευρω τωρα εκανα τα χερια 170 ευρω και η πλατη 80 ευρω... ενα καρο λεφτα για την ομορφια...:P:P:P:P τι να κανουμε; αν πρεπει ... κανεις θυσιες και τα δινεις.:/:
Δεν είναι ακριβώς σπυράκια, απλά βλέπεις την τρίχα που μεγαλώνει κάτω απο το δέρμα. Ουσιαστικά σκούρα σημάδια. Σπυράκια κάνει πότε πότε, αλλά σπάνια.
2 επισκέψεις μόνο; Όλοι λένε οτι χρειάζονται πολύυυ περισσότερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς σπυράκια, απλά βλέπεις την τρίχα που μεγαλώνει κάτω απο το δέρμα. Ουσιαστικά σκούρα σημάδια. Σπυράκια κάνει πότε πότε, αλλά σπάνια.
2 επισκέψεις μόνο; Όλοι λένε οτι χρειάζονται πολύυυ περισσότερες!


κοιτα περιοχη με περιοχη δερματος ειναι τελειως διαφορετικη.:worry: δεν θα κανεις και 10 συνεδριες... αλλα με 2-3 θα δεις μεγαλη διαφορα;)
εγω στο προσωπο που ειχα ξεκινησει αρχικα καθαρισα τελειως με 3 επισκεψεις ;) τωρα βγαινει μονο το μουστακι αλλα κι αυτο σαν χνουδι οχι εντονα. οποτε νομιζω οτι χρειαζεται αποτριχωση και φαινεται παω και το κανω...μονο το μουστακι πλεον;)
στα χερια μου ειπε η δερματολογος που μου κανε το λειζερ οτι επειδη η περιοχη ειναι πιο σκληρη δεν θελει καθε μηνα αλλα καθε τρεις μηνες... οποτε δεν σου φαινονται πολλα τα 170 ευρω;) ειδικα τωρα με την πρωτη φορα αραιωσαν παααααααααααααρα πολυ μιλαμε οι τριχες. καμια σχεση με το κερι που οσες βγαλεις τοσες θα βγουν. με το λειζερ βγαινουν πολυ λιγοτερες καθε φορα και πιο εξασθενημενες...να το δεις αν εχεις προβλημα θα σωθεις:)
επισης αν εχεις χοντρη και μαυρη τριχα θα πιασει ακομη καλυτερα το λειζερ και θα κανει καλυτερη δουλεια.στο χνουδι δεν πιανει μονο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ πιστωτική δέχονται οι δερματολόγοι; Γιατί απο μετρητό...ντεν! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν τελικά αποφασίσεις κάποια στιγμή για laser, μην πας καλοκαίρι αλλά χειμώνα.
έχω την εντύπωση ότι είναι καλύτερα να μη το δει ο ήλιος το δέρμα μετά από laser
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Χμμμ πιστωτική δέχονται οι δερματολόγοι; Γιατί απο μετρητό...ντεν! :(

νομιζω οτι στα κεντρα δερματολογιας και λειζερ οπως αυτο που παω εγω δεχονται πιστωτικη;)
να το ψαξεις καλα το θεμα του δερματολογου... θελει προσοχη στο να ξερει να χειριζεται λειζερ για να μη σου κανει εγκαυμα.να πας σε μεγαλο κεντρο που κανουν λειζερ.μη πας με τπτ σε μποντιλαιν πρινου κλπ... οι γιατροι εκει ειναι αμφιβολου ποιοτητος.:/:
αν ψαξεις θα βρεις... εγω στη σαλονικα που παω..αυτος εχει 2 κεντρα δερματολογιας και λειζερ και ειναι πασιγνωστος;) απο στομα σε στομα μαθαινεις ετσι παει.
και επισης δεν πρεπει να μαυρισεις καθολου στην περιοχη που κανεις λειζερ να το ξερεις.;) οποτε αντιηλιακο και βουρ για την ομορφια;)

Αν τελικά αποφασίσεις κάποια στιγμή για laser, μην πας καλοκαίρι αλλά χειμώνα.
έχω την εντύπωση ότι είναι καλύτερα να μη το δει ο ήλιος το δέρμα μετά από laser

σωστη κουε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε τότε αμα είναι θα το ψάξω το χειμώνα :)
Ευχαριστώ πάντως Βίκυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. τι ειναι η λουφα?
και 2. αν μιλαμε για λιγες τριχες, τις παρακολουθεις πολυ συχνα και αν δεις κατι περιεργο (μια τριχα να αρχισει να μπαινει) το διορθωνεις με βελονιτσα η ειδικο τσινπιδακι -αντιστοιχο με αυτο των φρυδιων.
αν ειναι μεγαλυτερο... δεν εχω ιδεα!

μου γινεται σπανιοτατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1. τι ειναι η λουφα?
και 2. αν μιλαμε για λιγες τριχες, τις παρακολουθεις πολυ συχνα και αν δεις κατι περιεργο (μια τριχα να αρχισει να μπαινει) το διορθωνεις με βελονιτσα η ειδικο τσινπιδακι -αντιστοιχο με αυτο των φρυδιων.
αν ειναι μεγαλυτερο... δεν εχω ιδεα!

μου γινεται σπανιοτατα!
Ε προφανώς βρε Τζιο, κι εγώ αν ήμουν ξανθιά, σπανιότατα θα μου γινόταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πράγματι γίνετε ποιο πολλύ στις μελαχρινές, εγώ πάλι επίσεις σπάνια γίνετε και χρισημοποιώ τσιμπιδάκι, πιστέυω ότι η καλή τριβή με το σφουγγάρι το κάνει σπάνιο, δεν έχω σχεδών καθόλου τετοιο πράγμα οπότε τσιμπιδάκι είναι ταμάμ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ε προφανώς βρε Τζιο, κι εγώ αν ήμουν ξανθιά, σπανιότατα θα μου γινόταν :P


τι ειναι η λουφα μονο δεν ειπες:P

επισης, η κολλητη μου ειναι μελαχροινη και τις γινεται παιζει και λιγοτερο απο εμενα:|:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τι ειναι η λουφα μονο δεν ειπες:P

επισης, η κολλητη μου ειναι μελαχροινη και τις γινεται παιζει και λιγοτερο απο εμενα:|:hmm:

Η λούφα είναι κάτι τέτοια σφουγγάρια:


Όσο για την κολλητή σου, τι να πω, εγώ είμαι και ιδιόμορφη περίπτωση: Ενώ είμαι μελαχρινή (άρα σκούρες και χοντρές τρίχες), έχω λεπτό και ευαίσθητο δέρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ειναι πολυ σκληρα!!! ελα παναγια μου, μη μου πειτε ρε παιδια οτι ΑΥΤΑ τα ακουμπατε πανω σας:P
ναι, εχει πολυ νορμαλ τριχοφυια... νομιζω οτι ειναι θεμα ορμονικο σε κεινη παντως, δε μπορει να εξηγειται αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ χρησιμοποιώ ακόμα πιο σκληρό απ αυτά :P
η λούφα με τον καιρό μαλακώνει γιατί είναι φυτική
τα συνθετικά που χρησιμοποιώ εγώ όμως όχι
τα συνηθίζεις.. και αυτά είναι σαν να κάνεις κάθε φορά που κάνεις μπάνιο πίλινγκ και σου χαρίζουν απίστευτη επιδερμίδα ;)
συνήθεια είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγώ χρησιμοποιώ ακόμα πιο σκληρό απ αυτά :P
η λούφα με τον καιρό μαλακώνει γιατί είναι φυτική
τα συνθετικά που χρησιμοποιώ εγώ όμως όχι
τα συνηθίζεις.. και αυτά είναι σαν να κάνεις κάθε φορά που κάνεις μπάνιο πίλινγκ και σου χαρίζουν απίστευτη επιδερμίδα ;)
συνήθεια είναι ;)

Ναι βρε κουε αλλά αντέχονται στο ΜΠΙΚΙΝΙ? Και μάλιστα σε όλο, όχι μόνο σε αυτό που φαίνεται απο το μαγιώ :(
Εγώ φοβάμαι οτι θα πεθάνω στον πόνο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ξεκινάς σιγά σιγά βρε Λία μου... δεν πλακώνεσαι κατευθείαν στο τρίψιμο...
βλέπεις όσο αντέχεις και κάνεις... σιγά σιγά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλε ειναι πολυ σκληρα!!! ελα παναγια μου, μη μου πειτε ρε παιδια οτι ΑΥΤΑ τα ακουμπατε πανω σας:P

καλε τι σφουγγαρια ειναι αυτα;:confused:
αυτα σου βγαζουν το δερμα...αν ειναι δυνατον!!!:confused: :confused:
εγω ποτε δεν χρησιμοποιησα τετοια....:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top