Ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας από τα video-games;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ben o μηχανόβιος!!! ( The pollcats are not for sale)
Και April Ryan όχι όμως στο Dreamfall
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Μα πως τόλμησα να τον ξεχάσω! :( :(

Many Calavera από το Grimm Fantango!
"My scythe - I like to keep it next to where my heart used to be"


Θεός?!!!

:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Longest Journey εννοείται.........
Μια από αυτές τις ημέρες θα βάλω και το Dreamfall επιτέλους!

Longest Journey το αγαπημένο μου παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
emufear δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά εγώ δεν το ήξερα.
Το longest journey τελικά είναι το πρώτο μέρος από μια τριλογία παιχνιδιών. Το Dreamfall είναι το δεύτερο και τελειώνει
κάπως χύμα
.Πάντως εμένα δεν με έπεισε και προτιμώ το αρχικό έστω και χωρίς τα άλλα! Ελπίζω να μην πέσεις στο Dreamfall στην προβληματική διανομή που έχει ένα bug στο install.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
emufear δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά εγώ δεν το ήξερα.
Το longest journey τελικά είναι το πρώτο μέρος από μια τριλογία παιχνιδιών. Το Dreamfall είναι το δεύτερο και τελειώνει
κάπως χύμα
.Πάντως εμένα δεν με έπεισε και προτιμώ το αρχικό έστω και χωρίς τα άλλα! Ελπίζω να μην πέσεις στο Dreamfall στην προβληματική διανομή που έχει ένα bug στο install.

Εγώ θεωρώ ότι και το Dreamfall ήταν εξίσου καλό..όντως τελειώνει όπως λες,αλλά αυτό είναι γιατί θα υπάρξει και συνέχεια..προσωπικά,βρήκα το τέλος κα-τα-πλη-κτι-κό..!! :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Lara Croft και Harry Potter!!!! :thumbsup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Cloud Strife (FFVII)
Jill Valentine (ειδικά στην ταινία :whistle: )

Guybrush Threepwood ο κλασικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
O Max Payne βεβαίως...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemain

Νεοφερμένος

Η Nemain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Sephiroth... :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σουπερ μαριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μαριο και αργότερα god of war ο τυπάςείναι απεχτος μαζί με την λάρα κρόφτ:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αυτός μοιάζει με ένα πρώην συνάδελφο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Wolverine απο το X-Men το οποίο έπαιζα σε ηλικία 10 χρονών στο Sega Mega Drive. Απλά θεός ο Γουλβερίνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Απλά θεός ο Γουλβερίνος
Καλά το διάβαζα ώσπου είδα την τελευταία λέξη. Ε όχι και -ίνος? Μου ακούστηκε σαν αρκουδάκι ή έστω κάτι τριχωτό που χαρίζεται σε μια κοπέλα.
Μεγάλη ξενέρα έφαγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θαραλλεος, μουράτος, λιγομιλητος....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
μου αρεσε που τον ειχαν αφοσιωμενο στο σκοπό του..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
...οσο και να βρισκοταν παντα παγιδευμενος και κυνηγημενος,..
...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
παντα εβρισκε τροπο να να φερει εις περας την αποστολή του με σχεδον μαθηματικη ακριβεια, αψηφοντας τον κινδυνο και ερχομενος αντιμετωπος με το θανατα συχνα....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
....πινω στην υγεια σου Pac-Man ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Θαραλλεος, μουράτος, λιγομιλητος....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
μου αρεσε που τον ειχαν αφοσιωμενο στο σκοπό του..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
...οσο και να βρισκοταν παντα παγιδευμενος και κυνηγημενος,..
...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
παντα εβρισκε τροπο να να φερει εις περας την αποστολή του με σχεδον μαθηματικη ακριβεια, αψηφοντας τον κινδυνο και ερχομενος αντιμετωπος με το θανατα συχνα....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
....πινω στην υγεια σου Pac-Man ! :hehe:

Έλιωσα!!!:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μαριο και αργότερα god of war ο τυπάςείναι απεχτος μαζί με την λάρα κρόφτ:clapup:

Cratos....Απλουστατα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :worship: :worship: :worship:
Γι'αυτο σε παω ρε Μανια!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Guybrush Threepwood [smilie=7,38,22]



Α, καθώς κι ο....

Murray the Demonic Talking Skull :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top