Εδώ κάνουμε δίαιτα!

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!



:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!

μπραβο σου φυλίς!!! :clapup:

αντε και στα δικα μας!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Νανά μου, οι κουταλιές του λαδιού είναι όντως κουταλιές γλυκού;

Ναι, κουταλάκια του γλυκού. Γιατί να μην είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω πω.. εγώ δεν θα μπορέσω ποτέ να αδυνατίσω όσο θέλω.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπα, μην το λες... εδω εγω που ζω απο, με και για τα γλυκα και κουτσα-στραβα τα καταφερνω.. ενα καλο προγραμμα απο ενα σωστο διαιτολογο θελεις και εισαι ενταξει.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φυλις συγχαρητηρια!

Εγω τρια θελω να χασω κι ολο την αναβαλλω τη διαιτα αλλα τωρα το πηρα αποφαση, ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Φυλις συγχαρητηρια!

Εγω τρια θελω να χασω κι ολο την αναβαλλω τη διαιτα αλλα τωρα το πηρα αποφαση, ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!

ελα καλε 3 κιλακια δεν ειναι τιποτα!!

θα τα χασεις τσακ μπαμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Νανα sorry αν γινομαι αδιακριτος αλλα ποσα κιλα εισαι, ποσα θες να χασεις, ποσο γρηγορα, και ποσες θερμιδες ειναι η διαιτα που σου εδωσαν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!

κι εγω θελωωωωωωωωωωωωω (εμοτικον που σπαραζει στο κλαμα:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εγώ θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εσυ θα πρεπει να περιμενεις λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν ξεκίνησα χορτοφαγεία που δεν με ποιάνει καθόλου σαν θερμίδες, τρώω όλων των ιδών τα χωρταρικά εκτώς απο κρέας, υπάρχει κάτι που πρέπει να αποφύγω λόγω θερμίδας; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
λιπη και απλους υδατανθρακες

Δεν θα εκανα χορτοφαγια ποτε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λιπη και απλους υδατανθρακες

Δεν θα εκανα χορτοφαγια ποτε παντως...

ούτε εγώ άλλα πρέπει να χάσω 20 κιλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
20;;;; Καλέ όχι δα!!!!

Άλλωστε, τι πάει να πει χορτοφαγία;;
Μόνο χόρτα;

Αν φας πέντε ντομάτες δεν είναι καθόλου το ίδιο, με το αν φας πέντε φαλάφελ, δηλαδή κάτι τηγανητό... Και τα τηγανιτά κολοκυθάκια χορτοφαγικά είναι, αλλά να τα λίπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
20;;;; Καλέ όχι δα!!!!

Άλλωστε, τι πάει να πει χορτοφαγία;;
Μόνο χόρτα;

Αν φας πέντε ντομάτες δεν είναι καθόλου το ίδιο, με το αν φας πέντε φαλάφελ, δηλαδή κάτι τηγανητό... Και τα τηγανιτά κολοκυθάκια χορτοφαγικά είναι, αλλά να τα λίπη...

Τρώω τα πάντα άλλα όχι τιγανητά, κολοκύθεια κουνουπίδια τα πάντα όλα άλλα όχι τιγάνι, η μάνα μου δηλαδή πώς επιβιώνει τώσα χρόνια; εξάλου 25 είναι κανονικά άλλα έχασα 5 στο δρόμο, είμαι 83 κιλά πάλι είχα χάσει 9 και πήρα 5:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μανια με μονοφαγιες το μονο που θα καταλαβεις ειναι να ανεβοκατεβαινεις στα κιλα μονιμως..σκοπος ειναι να σταθεροποιηθεις, κι αυτο θα γινει αν τωρα που εισαι σε διαιτα τρως κατι λιγοτερο απ'ο,τι πρεπει να τρως σε κανονικες συνθηκες.. Δηλαδη νορμαλ πραγματα, και κρεας 2-3 φορες τη βδομαδα, και κοτοπουλο, και λαδερα, και απ'ολα. Απλα φροντισε να αποφευγεις τηγανιτα, γλυκα, πατατακια-ξηροκαρπια-ολα αυτα που συνοδευουν τελεια τη μπυρα, και τρωγε περισσοτερα φρουτα και λαχανικα.

Στο θεμα, εχασα 3 κιλα, αλλα δε χαιρομαι καθολου γιατι ειμαι ακομη 4 κιλα πανω απ'τα κανονικα μου, και συνολικα θελω να παω στα -6 απο τωρα..δηλαδη, ουαααΧ!
Πιο πολυ τσαντιζομαι γιατι με τοσο αστατο ωραριο δεν προκειται ποτε να καταφερω να κρατησω διαιτολογιο, και το μονο που μπορω να κανω ειναι να κοβω γευματα για να ρθει σε ισορροπια το πραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mε προλαβε η Νυφη-Πτωμα.

Κατι αλλο. Μη κοβετε γευματα τελειως. Απλα μειωστε τα σε θερμιδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top