Google Chrome

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οταν αποθηκευεις μια σελιδα,,στην επιφανεια εργασιας πχ..τι εικονιδιο δειχνει?
google chrome ή internet explorer ? με ποιο απο τα δυο ανοιγει ?


εχεις internet explorer 8? windows vista ή 7?

ξανακατεβασε και εγκατεστησε ξανα..τον internet explorer 8.. και πιστευω θα στρωσει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ :/:
Κι όμως έχει...

Άνοιξε τον chrome ->Πάνω δεξία click-> Chrome.jpg-> Επιλογές-> Βασικά Στοιχεία-> Προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης: Ορισμός του Google Chrome ως προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης-> Done. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ωραια!!! ευχαριστω για την βοηθεια παιδια!!! καλες γιορτες και χρονια πολλα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
βοήθειααααααα!....
:wall:


κατά λάθος μόλις διέγραψα έναν φάκελο που είχα δημιουργήσει με σελιδοδείκτες στον google chrome... :'(

ξέρει κανείς αν και πώς μπορώ να τον επαναφέρω??.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν νομίζω ...
Βλέπω στον bookmanager δεν υπάρχει κάτι σαν κάδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ακομη πιο γρηγορο το chrome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,145 μηνύματα.
Λοιπον.Ενω μου αρεσει ο chrome,δεν μπορω να τον εχω..και αυτο γιατι.Πριν απο πολυ καιρο,τον ειχα βαλει κανονικα.Μια μερα ομως,ανοιγοντας τον,δεν ανοιγε κανονικα.Τι εννοω:Το παραθυρο δεν επιανε ολοκληρη την οθονη,αλλα ηταν κατω -κατω δεξια.Εβλεπα ενα παρα πολυ μικρο κομματι του παραθυρου-αχρηστο δηλαδη.Μαλιστα δεν εκλεινε κιολας.Τελικα..εκλεισα τον υπολογιστη..Ανοιγοντας..παλι τα ιδια ακριβως.Μετα απο απειρες προσπαθεις,τελικα απεγκατεστησα το προγραμμα.Πριν απο κανενα μηνα,ειπα να τον ανεβασω παλι να δω.Ε..στο Θεο σας..τα ιδια ακριβως.Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν παιζει καλυτερος browser(αν εξαιρεσουμε τον Opera) ποσο χαιρομαι που τα add-ons δε μου καλυπτουν το 60% της οθονης!το έχω καιρο τώρα και δεν μπορω να ξεκολλησω

simplicity is the most important, isn't it?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..:/:
Μεγιστοποίηση δοκίμασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ελα ντε..
δεν μεγιστοποιειται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,145 μηνύματα.
οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.

περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..

Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.



Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..
Τσέκαρε!

Delete a file called First run in the following location. When you restart chrome, it will do all the setups again but opens in maximized mode!

C:\Users\User1\AppData\Local\Google\Chrome\Application
Δοκίμασε στο run ή στο windows explorer να γράψεις απλά "%appdata%" αν δεν καταλαβαίνεις τις αλλαγές που πρέπει να κάνεις στο url
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Στην αρχή όταν τον εγκατέστησα ενθουσιάστηκα από την φαινομενικά γρήγορη ταχύτητα που άνοιγε τις σελίδες.
Έπειτα από 1-2 μέρες, μερικές άνοιγαν γρήγορα, μερικές άνοιγαν μέχρι τη μέση, και μετά ξαναπερίμενα να ανοίξει και η υπόλοιπη.
Όταν εγκατέστησα τον firefox από την 4 έκδοση και μετά, είδα πόσα ομαλά άνοιγαν όλες οι σελίδες.
Όταν μετρώ με το "Speedtest" μου βγάζει στο γράφημα τον Chrome με διακυμάνσεις, ενώ τον firefox με σταθερή ταχύτητα.
Δεν τον μειώνω τον Chrome, τον έχω σαν δεύτερο περιηγητή, αλλά από την 4η έκδοση και έπειτα ο Firefox με έχει κερδίσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Google Chrome ftw:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στο html5 youtube chrome κανει πληρη οθονη τελειως.. και δεν κολλαει πια,,το φτιαξανε..

στο firefox ομως παραμενει μισο full screen ,,λετε να το φτιαξουν?

τωρα πια μονο σε html5 βλεπω βιντεο,,πολυ καθαρο και γρηγορο..

επισης στο chrome εχει διαφορετικες επιλογες για ταχυτητα κλπ απο το firefox πώς εξηγήται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)

Αυτο το παθαινω και εγω...Συνηθως οταν εχω απειρα ταμπς ανοιχτα...Ξεκινα απο εκει πρωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αποχωριστώ τα ταμπς μου.... :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top