• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

paneli

Νεοφερμένος

Ο paneli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας,

με ενδιαφέρει και εμένα να κάνω ρινοπλαστική... παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνεται ορισμένα ονόματα όσοι είστε ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα και την συμπεριφορά του γιατρού...

έχω διαβάσει όλες τις σελίδες και έχω σημειώσει 2 ονόματα:

Ε. Χριστ...λος
Α. Κυπρ..ου

Μια βοήθεια σας παρακαλώ....

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimis79

Νεοφερμένος

Ο dimis79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω γυαλια ποτε μπορουμε να βαλουμε?οπως και γυμναστηριο ποτε μπορουμε να ξεκινησουμε,ειμαι στουσ 2 μηνες εγω και ακομα την νιωθω πρισμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εγώ γυμναστήριο ξεκίνησα μετά από ένα μήνα και γυαλιά ηλίου φόρεσα μετά από 3 μήνες και κάτι... αλλά διάλεξα πολύ ελαφρύ σκελετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamis

Νεοφερμένος

Ο tamis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχουν περάσει 25 ημέρες από την εγχείρηση και κάθε φορά που πέφτει νερό πάνω της αυτη ξεφλουδίζει. Πώς στο καλό να την πλένω; Κάθε προσωπική εμπειρία - βοήθεια καλοδεχούμενη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CapricornV

Νεοφερμένος

Η CapricornV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Η μόνη λύση είναι πολύ Bepanthol για να μαλακώσει το δέρμα και να γίνει ανάπλαση. Να βάζεις κάθε μέρα πρωί βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimis79

Νεοφερμένος

Ο dimis79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Wishmaster_88

Νεοφερμένος

Η Wishmaster_88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας!!!! Ανακαλυψα το στεκι ψαχνοντας κατι για την ρινοπλαστικη και ετσι αποφασισα να πω και εγω την εμπειρια μου :) 20/7 εκανα ρινοπλαστικη!!! Ολα καλα ολα ωραια! Διαβασα τα σχολια καποιον και μου φανικαν λιγακι υπερβολικα. Παραδειγμα το δερμα πανω την μυτη μετα το βγαλσιμο του γυψου ειπαν καποιοι οτι εχει μαυρα στιγματα και διαφορα τετοια. Εγω σημερα εβγαλα τον γυψο και περα απο την λιπαροτητα και το πρηξιμο το δερμα μου ειναι συπερ!!! Μπορει να ειναι και αναλογα το δερμα. Δεν ξερω :confused:. Ειχα ανησυχισει παρα πολυ διαβαζοντας τα σχόλια καποιων και φοβομουν για το τι θα αντικρισω!!!!!
Αναφερομενη σε αυτους που θελουν να κανουν ρινοπλαστικη μονο να τους παροτρινω μπορω;)!!! Παιδια δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ!!! Περα απο το θέμα της αναπνοής που αναγκαστικα θα πρεπει να παιρνεις ανασα απο το στομα(μονο στον υπνο θα υπαρχει μικρο προβλιμα αλλα παλευεται!!!) δεν νιωθεις κανενα πονο!!!! Τα μονα που με ενοχλησαν σε ολο αυτο ηταν που ανεπνεα απο το στομα και που καθε λιγο και λιγακι αλλαζα γαζα κατω απο την μυτη γιατι εβγαζε λιγο αιμα. Κατα τ'αλλα μονο υπομονη χρειαζεται γιατι το αποτελεσμα θα σε ανταμοιψει :D
Να σημειώσω οτι ειμαι Θεσσαλονικια και η επεμβαση μου εγινε σε κλινικη της Θεσσαλονικης. Οποιος χρειαζεται καποια δευτερη γνωμη για γιατρο, μπορει να μου στειλει μηνυμα και πολυ ευχαριστως να του απαντισω! Αυτα απο μενα! Φιλακια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni fotiou

Νεοφερμένος

Η eleni fotiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
wishmaster καλησπερα.με ενδιαφερει και εμενα για ρινοπλαστικη και θελω να την κανω θεσσαλονικη ,θα το εκτιμουσα παρα πολυ να μου δωσεις πληροφοριες.το email μου ειναι ellikioss@gmail.com οποτε μπορεις στειλε μου να τα πουμε ανετα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για εναν γιατρο στην θεσ/νικη που δεν μπορω να τον αναφερω εδω , εννοειται θα ηθελα να μαθω και για τον δικο σου γιατρο,σ ευχαριστω εκ των προτερων.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishmaster_88

Νεοφερμένος

Η Wishmaster_88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα... Μπορεί να μου πει κάποιος πότε ακριβώς ξεπρήζεται η μύτη;;;; Και πόσο δηλαδή ξεπρήζεται;;;

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα. Το κάπνισμα πότε μπορώ να το αρχίσω πάλι; Βασικά μόλις άναψα ένα τσιγαράκι :P αλλά το κάνω με μισή καρδιά!!! :D Άσε που δεν έχω ακόμα γεύση και δεν το ευχαριστιέμαι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμα. Το κάπνισμα πότε μπορώ να το αρχίσω πάλι; Βασικά μόλις άναψα ένα τσιγαράκι :P αλλά το κάνω με μισή καρδιά!!! :D Άσε που δεν έχω ακόμα γεύση και δεν το ευχαριστιέμαι!!! :D


Κι εγώ είχα τύψεις στην αρχή...άσε που δεν μου άρεσε η γεύση και πιέστηκα να την συνηθίσω (ναι, όλοι μου λένε ότι έκανα μ@λακία, αλλά το κάπνισμα δεν θα το κόψω άμα δεν μείνω έγκυος. Μ' αρέσει πολύ).
Περίμενα όμως 3 εβδομάδες για να γίνουν όλα αυτά...Πιό πριν είχα τέτοια μπούκωμα που πίστευα ότι θα αρχίσω να βήχω και θα "χαλασω" τη μύτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishmaster_88

Νεοφερμένος

Η Wishmaster_88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι εγώ είχα τύψεις στην αρχή...άσε που δεν μου άρεσε η γεύση και πιέστηκα να την συνηθίσω (ναι, όλοι μου λένε ότι έκανα μ@λακία, αλλά το κάπνισμα δεν θα το κόψω άμα δεν μείνω έγκυος. Μ' αρέσει πολύ).
Περίμενα όμως 3 εβδομάδες για να γίνουν όλα αυτά...Πιό πριν είχα τέτοια μπούκωμα που πίστευα ότι θα αρχίσω να βήχω και θα "χαλασω" τη μύτη!

χαχαχαχχαχαχα και εγω πιεζομαι κ δεν θελω να το κοψω προς το παρρον :P Ποτε εκανες την επεμβαση και μετα απο ποσο καιρο σου εφυγε το πρηξιμο αν επιτρεπεται;;; Ρωταω γιατι εχω αγανακτισει!!!!:devil: χαχαχαχαχχαχαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αχ παιδια εμενα εχουν περασει 2,5 μινεσ και το πρηξιμο ειναι αρκετό ακόμα και σήμερα παρατηρησα και εεχασα 10 χρονια απο την ζωή μου πωσ όταν πέρνω πολύ αερα το ένα ρουθούνι κλείνει !!! τι ειναι αυτο ας με βοηθήσει καποιοσ δεν ειμαι καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paneli

Νεοφερμένος

Ο paneli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
plakaki που την έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
χαχαχαχχαχαχα και εγω πιεζομαι κ δεν θελω να το κοψω προς το παρρον :P Ποτε εκανες την επεμβαση και μετα απο ποσο καιρο σου εφυγε το πρηξιμο αν επιτρεπεται;;; Ρωταω γιατι εχω αγανακτισει!!!!:devil: χαχαχαχαχχαχαα

Εχω τώρα 2 μήνες και κάτι μέρες. Το πρήξιμο εγώ το βλέπω να έχει φύγει ελάχιστα εξωτερικά, αλλά εσωτερικά έχει υποχωρήσει αρκετά. Πήγα στο γιατρό προχτες και λέει ότι εχω πρόοδο απλά επειδή την κοιτάω κάθε μέρα δεν μπορώ να το καταλάβω. Ετσι κι αλλιώς, παίρνει πολλούς μήνες να ξεπρηστεί (μπορεί και πάνω από χρόνο) κι εγώ έχω χοντρό δέρμα λέει οπότε θα μου πάρει καιρό.
Μην αγανακτείς, οι περισσότεροι δεν το βλέπουν καν, εσύ απλά ασχολείσαι συνέχεια με τη μύτη όπως όλοι μας, για αυτό σου φαίνεται "κάπως".

Αχ παιδια εμενα εχουν περασει 2,5 μινεσ και το πρηξιμο ειναι αρκετό ακόμα και σήμερα παρατηρησα και εεχασα 10 χρονια απο την ζωή μου πωσ όταν πέρνω πολύ αερα το ένα ρουθούνι κλείνει !!! τι ειναι αυτο ας με βοηθήσει καποιοσ δεν ειμαι καλα!!!

Πήγαινε στο γιατρό σου. Μήπως την χτύπησες πολύ πουθενά? Μήπως δεν την καθαρίζεις? Δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό αυτό αν προσέχεις, οπότε κλείσε ενα ραντεβου γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ξερετε ποσο καιρο πρεπει να προσεχουμε τον ηλιο μετα την εγχειρηση????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatz83

Νεοφερμένος

Η mariatz83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας ..τηα ηθελα να καταθεσω και εγω τιν δικη μου εμπειρια.!πριν απο 20 ημερες μπηκα στην διαδικασια να κανω για δευτερη φορα επεμβαση ρινοπλαστικης αφου η πρωτη σε ηλικια 18 ηταν μεγαλη αποτυχια απο τον γιατρο παυλ.!να σας πω οτι δεν ειχα ποτε προβληματα αναπνοης παρα μονο αισθητικης.η μυτη μου ηταν μεγαλη και χοντρη και με καμπουρα.επειτα απο την πρωτη επεμβαση το μονο που αλλαξε ηταν οτι δεν υπηρχε η καμπουρα .ωστοσο παρεμινε ημυτη μου χοντρη ..αρκετα χαλια.να σας πω οτι ο γιατροσ αυτος ειναι ωτορινολαριγκολογος και υποτιθετε πλαστικος.δεν το ειχα ψαξει αρκετα.πριν 20 μερεσ αποφασισα να ξαναμπω σε δευτερη επεμβαση ...!με ανελαβε ο κυριος ζη.μπ. πλαστικος χειρουργος .οταν με ειδε μου ειπε οτι την επεμβαση που ειχα κανει δεν μου την εκανε πλαστικος αλλα ωτορινο/γος.και οτι στο χειρουργειο που εκεινοσ θα μου εκανε θα υπαρχει ωτορ/γος και εκεινος θα εκανε την πλαστικη.και ετσι εγινε.θα σας πω οτι μου εχει κανει την μυτη πολυ καλητερη απο οτι την ειχα φανταστει...θα σας πω οτι δεν χρεισημοποιει γαζες στα ρουθουνια αλλα 2 ταμπον τα οποια βγηκαν πολυ ευκολα και χωρις πονο και 2 σιλικονεσ που κρατουσαν το διαφραγμα τα αποια αφαιρεθηκαν μετα απο λιγεσ μερες.και η μετενχεριτικη περιοδοςπου διανειω ειναι εντελως ανοδυνη σε συγκρισημε την πρωτη.ειμαι βεβαια λιγακη μουδιασμενη στην μυτη και αν και ειναι λιγακι πρισμενη και ετσι μαρεσει πολυ..ακομα και ετσι να παρεμενε θα μου αρεσει ....!σε 4 μηνες που θα εχει φυγει το πριξιματακι θα παω για μου φωτογραφισει το αποτελεσμα....!ελπιζω καπου να βοηθησω με την εμπειρια μου και να σας πω οτι μην δισταζετε να ρισκαρετε .η ομορφια θελει θυσιες ..ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
γεια σας ..τηα ηθελα να καταθεσω και εγω τιν δικη μου εμπειρια.!πριν απο 20 ημερες μπηκα στην διαδικασια να κανω για δευτερη φορα επεμβαση ρινοπλαστικης αφου η πρωτη σε ηλικια 18 ηταν μεγαλη αποτυχια απο τον γιατρο παυλ.!να σας πω οτι δεν ειχα ποτε προβληματα αναπνοης παρα μονο αισθητικης.η μυτη μου ηταν μεγαλη και χοντρη και με καμπουρα.επειτα απο την πρωτη επεμβαση το μονο που αλλαξε ηταν οτι δεν υπηρχε η καμπουρα .ωστοσο παρεμινε ημυτη μου χοντρη ..αρκετα χαλια.να σας πω οτι ο γιατροσ αυτος ειναι ωτορινολαριγκολογος και υποτιθετε πλαστικος.δεν το ειχα ψαξει αρκετα.πριν 20 μερεσ αποφασισα να ξαναμπω σε δευτερη επεμβαση ...!με ανελαβε ο κυριος ζη.μπ. πλαστικος χειρουργος .οταν με ειδε μου ειπε οτι την επεμβαση που ειχα κανει δεν μου την εκανε πλαστικος αλλα ωτορινο/γος.και οτι στο χειρουργειο που εκεινοσ θα μου εκανε θα υπαρχει ωτορ/γος και εκεινος θα εκανε την πλαστικη.και ετσι εγινε.θα σας πω οτι μου εχει κανει την μυτη πολυ καλητερη απο οτι την ειχα φανταστει...θα σας πω οτι δεν χρεισημοποιει γαζες στα ρουθουνια αλλα 2 ταμπον τα οποια βγηκαν πολυ ευκολα και χωρις πονο και 2 σιλικονεσ που κρατουσαν το διαφραγμα τα αποια αφαιρεθηκαν μετα απο λιγεσ μερες.και η μετενχεριτικη περιοδοςπου διανειω ειναι εντελως ανοδυνη σε συγκρισημε την πρωτη.ειμαι βεβαια λιγακη μουδιασμενη στην μυτη και αν και ειναι λιγακι πρισμενη και ετσι μαρεσει πολυ..ακομα και ετσι να παρεμενε θα μου αρεσει ....!σε 4 μηνες που θα εχει φυγει το πριξιματακι θα παω για μου φωτογραφισει το αποτελεσμα....!ελπιζω καπου να βοηθησω με την εμπειρια μου και να σας πω οτι μην δισταζετε να ρισκαρετε .η ομορφια θελει θυσιες ..ευχαριστω!
Μην το λες ακόμα το "ακόμα κι έτσι να μείνει μου αρέσει" γιατί θα πρηστεί κι άλλο. Κι αν είσαι ατσούμπαλη οπως εγώ και την χτυπάς, καλά κρασιά. Εγώ είμαι στους δυόμιση μήνες περίπου και είναι πιό χοντρή από οτι ήταν στην αρχή. Εχει ξεπρηστεί λίγο, αλλά λόγω βαρύτητας τα υγρά μαζεύονται κάτω οπότε το πάνω μέρος ναι μεν ξεπρήζεται σχετικά γρήγορα, αλλά το υπόλοιπο θέλει πολύ. Και ειδικά σε σένα που έχεις ξανακάνει...Εκτός και αν είσαι σούπερ οργανισμός, τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatz83

Νεοφερμένος

Η mariatz83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μην το λες ακόμα το "ακόμα κι έτσι να μείνει μου αρέσει" γιατί θα πρηστεί κι άλλο. Κι αν είσαι ατσούμπαλη οπως εγώ και την χτυπάς, καλά κρασιά. Εγώ είμαι στους δυόμιση μήνες περίπου και είναι πιό χοντρή από οτι ήταν στην αρχή. Εχει ξεπρηστεί λίγο, αλλά λόγω βαρύτητας τα υγρά μαζεύονται κάτω οπότε το πάνω μέρος ναι μεν ξεπρήζεται σχετικά γρήγορα, αλλά το υπόλοιπο θέλει πολύ. Και ειδικά σε σένα που έχεις ξανακάνει...Εκτός και αν είσαι σούπερ οργανισμός, τι να πω.
το τελικο αποτελεσμα σιγουρα θελει πολυ ομως επειδη εχω ξαναμπει στην ιδια διαδικασια συγκρινω την μια επεμβαση με την αλη και η διαφορα τεραστια. ακομα και να πρηστω ι διαφορα μου ειναι τεραστια. αν και καθε μερα βλεπω διαφορα προς το καλυτερο. η ουσια σε οτι εγραψα ειναι οποιος αποφασισει να μπει σε αυτη τη διαδικασια να επιλεξει πλαστικο και οχι ωτορινολαρυγγολογο . ο καθε ενας εξαλλου ειναι για το ειδος του. μακαρι να μπορουσα να δειξω φωτο πριν και μετα. ευχαριστω....

και επισης ειμαι αρκετα προσεκτικη και η διαφορα μου απο την πρωτη μερα της επεμβασης μεχρι σημερα τεραστια προς το καλυτερο! εχω βγαλει φωτο για να βλεπω τη διαφορα. επειδη απλα απο την πρωτη φορα την πατησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σαν βαλτη μου κανεισ εσυ αλλα τι να πω μπορει. εγω εκανα στον κολ.παν. ξερει κανεισ τιποτα για αυτον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishmaster_88

Νεοφερμένος

Η Wishmaster_88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εμενα η μυτη μου μ'αρεσε καλυτερα οπως ηταν πριν την επεμβαση.... χαχαχχαχαχαχχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top