• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αυξητική γλουτών

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
υπαρχει καποια που να εχει κανει η να γνωριζει;ποια μεθοδο μου προτινετε;ειμαι αδυνατη δεν εχω αισθητικο προβλημα αλλα βρε αδερφε ειπα να αποκτησω και γω brazil γλουτους.πως θα βρω τον καταληλο εξιδικευμενο γιατρο;με ενδιαφερει πολυ ν ακουσω εμπειριες απο παρομιες επεμβασεις και να μου προτινετε καποιον καλο αξιοπιστο γιατρο αν γνωριζετε.ευχαριστω :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη;
19 είσαι...Μπορεί να το μετανιώσεις αργότερα... Κ ακόμα χειρότερα να εθιστείς στις πλαστικές μετά.
Ζήσε την ηλικία σου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γιατι να το μετανιωσω;την ζω και την ηλικια μου :p
το ξερω οτι σας ακουγετε τραβηγμενο αυτο που λεω αλλα αν γνωριζει καποια και μπορει να με κατατοπισει θα με βοηθησει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τι να σου πω, εσύ ξέρεις!!
Δικό σου είναι το σώμα.

Καλή τύχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
τι να σου πούμε; Πήγαινε σε πλαστικό να σου λύσει τις απορίες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απλα φαε λιγο παραπανω ,,και δεν θα χρειαζεσαι αυξητικη.

αλλωστε η συνηθης αυξητικη γλουτων ειναι με λιπος..
ε,βαλτο μονη σου με φαι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
απλα φαε λιγο παραπανω ,,και δεν θα χρειαζεσαι αυξητικη.

αλλωστε η συνηθης αυξητικη γλουτων ειναι με λιπος..
ε,βαλτο μονη σου με φαι..:D

Aυτό που προτείνεις Άγγελε, προφανώς και δεν μπορεί να γίνει.
Αν φάει παραπάνω το πιο πιθανό είναι να το βάλει στα μπούτια, στην κοιλιά, παρά στα οπίσθια, γιατί ο σωματότυπός της είναι τέτοιος.


Δεν ξέρω στην Ελλάδα αν μπορείς να βρεις τόσο καλά εξειδικευμένο γιατρό πάνω σε αυτό, όπως θα έβρισκες λόγου χάρη για την αυξητική στήθους. Αν το αποτέλεσμα δεν είναι καλό σε αντίθεση με το στήθος, που με ένα σουτιέν κάπως διορθώνεται, τα οπίσθια δύσκολα τα συμμαζεύεις.
Θέλει ψάξιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Aυτό που προτείνεις Άγγελε, προφανώς και δεν μπορεί να γίνει.
Αν φάει παραπάνω το πιο πιθανό είναι να το βάλει στα μπούτια, στην κοιλιά, παρά στα οπίσθια, γιατί ο σωματότυπός της είναι τέτοιος.
Aν κάνει λιποαναρρόφηση στην κοιλιακή χώρα και αφήσει τους γλουτούς λογικά με το φαί θα αυξηθούν πρώτα οι γλουτοί και μετά η κοιλιά. Αν συνδυαστεί αυτό με κοιλιακούς πιστεύω ότι θα πετύχει το αποτέλεσμα αυτό χωρίς προσθετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
υπαρχει καποια που να εχει κανει η να γνωριζει;ποια μεθοδο μου προτινετε;ειμαι αδυνατη δεν εχω αισθητικο προβλημα αλλα βρε αδερφε ειπα να αποκτησω και γω brazil γλουτους.πως θα βρω τον καταληλο εξιδικευμενο γιατρο;με ενδιαφερει πολυ ν ακουσω εμπειριες απο παρομιες επεμβασεις και να μου προτινετε καποιον καλο αξιοπιστο γιατρο αν γνωριζετε.ευχαριστω :hmm::P
Ακόμη είσαι σε πολύ νεαρή ηλικία και αυτό που ζητάς είναι κάτι που μπορείς να το αποκτήσεις χωρίς επέμβαση, με τακτική γυμναστική και σωστή διατροφή.
Ρώτησα την μητέρα μου που είναι γυμνάστρια και ασχολείται με την αεροβική γυμναστική και μου είπε ότι και εκείνη νομίζει πως καλύτερα να απευθυνθείς σε ένα καλό γυμναστήριο και να μιλήσεις με ένα ειδικό. Έτσι θα έχεις διττό όφελος:
1) θα βοηθήσεις την υγεία και ευεξία του σώματός σου
2) θα επιτύχεις το αισθητικό αποτέλεσμα που θες.
Αυτή είναι η γνώμη μου - γυμναστική και σωστή διατροφή!;)

Aν κάνει λιποαναρρόφηση στην κοιλιακή χώρα και αφήσει τους γλουτούς λογικά με το φαί θα αυξηθούν πρώτα οι γλουτοί και μετά η κοιλιά. Αν συνδυαστεί αυτό με κοιλιακούς πιστεύω ότι θα πετύχει το αποτέλεσμα αυτό χωρίς προσθετική.
Φόκε νομίζω αυτό που λες δεν έχει καμία σχέση. Πρώτα από όλα εκείνη μας είπε ότι είναι αδύνατη και δεν έχει θέμα με το βάρος της- οπότε ποιος ο λόγος για να κάνει λιποαναρρόφηση?
Έπειτα, οι κοιλιακοί είναι μορφή άσκησης που γυμνάζει τους αντίστοιχους μυς - οπότε καμία σχέση δεν μπορεί να έχει με τους γλουτούς της. Αυτό που ενδεχομένως θα την βοηθήσει σε σύσφιξη και ανόρθωση είναι
ποδήλατο, ψαλιδάκια, αεροβική, κολύμπι και άλλες ασκήσεις πιο εξειδικευμένες, με όργανα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Aν κάνει λιποαναρρόφηση στην κοιλιακή χώρα και αφήσει τους γλουτούς λογικά με το φαί θα αυξηθούν πρώτα οι γλουτοί και μετά η κοιλιά. Αν συνδυαστεί αυτό με κοιλιακούς πιστεύω ότι θα πετύχει το αποτέλεσμα αυτό χωρίς προσθετική.

τι να μου βγαλουν απ την κοιλια στεκα ειμαι η καημενη :/
ιδικα στην κοιλια μου δεν υπαρχει ιχνος λιπους

απλα φαε λιγο παραπανω ,,και δεν θα χρειαζεσαι αυξητικη.

αλλωστε η συνηθης αυξητικη γλουτων ειναι με λιπος..
ε,βαλτο μονη σου με φαι..:D

αν ηταν ετσι φιλε μου ολες οι γυναικες θα ηταν με μεση δαχτυλιδι και βυζια και κολο τουμπανο...δε θελω να βαλω κιλα αν βαλω θα χοντρινει και ο κολος μου αλλα θα χοντρινω και γενικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με μια αναζήτηση το google βρήκα αυτό ως πρώτο αποτέλεσμα.

Μπορείς να ψάξεις κ σύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Aυτό που προτείνεις Άγγελε, προφανώς και δεν μπορεί να γίνει.
Αν φάει παραπάνω το πιο πιθανό είναι να το βάλει στα μπούτια, στην κοιλιά, παρά στα οπίσθια, γιατί ο σωματότυπός της είναι τέτοιος.


Δεν ξέρω στην Ελλάδα αν μπορείς να βρεις τόσο καλά εξειδικευμένο γιατρό πάνω σε αυτό, όπως θα έβρισκες λόγου χάρη για την αυξητική στήθους. Αν το αποτέλεσμα δεν είναι καλό σε αντίθεση με το στήθος, που με ένα σουτιέν κάπως διορθώνεται, τα οπίσθια δύσκολα τα συμμαζεύεις.
Θέλει ψάξιμο...

εγω ειμαι της γνωμης οτι αν υπαρχουν ατελειες που δε μας αρεσουν το καλυτερο ειναι να τις διορθωσουμε ριζικα και οχι μια Ζωη να προσπαθουμε να τις καμουφλαρουμε....αν κατι μας ενοχλει και μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι να μη το κανουμε.εφοσον βεβαια υπαρχει και η οικονομικη δυνατοτητα.γενικα ειμαι υπερ στις πλαστικες ιδικα οταν αυτο που ενοχλει καποιον στην εμφανηση του φτανει σε σημειο να του δημηουργει κομπλεξ και να επιρεαζει τη ζωη του. δεν εχω αισθητικο προβλημα ουτε υπαρχει κατι να με ενοχλει πολυ ωστε να θελω οποσδηποτε να το αλλαξω...ισως σας ακουγετε υπερβολικο αυτο που θελω να κανω αλλα η δουλεια μου εξαρτατε αποκλιστικα απο την εμφανηση μου και αφου μπορω να την κανω ακομα καλυτερη γιατι να μη το κανω(απευθηνομαι σε οσους αντεδρασαν αρνητικα στο θεμα μου,οχι δε θα μεγαλωνα τον κολο μου μονο και μονο για να αρεσω στους γκομενους οπως ειπε μια κοπελια)

ηρω ευχαριστω για την απαντηση...

λες να προτιμησω να την κανω στο εξωτερικο;
μηπως γνωριζεις σχετικα με αυτη την επεμβαση;αν ειναι ορατες οι ουλες μετα τι πιθανοτητες υπαρχουν να αποτυχει κτλπ.
θελω να παρω πρωτα μια γνωμη απο καποιον που να γνωριζει η ακομα καλυτερα που να εχει κανει(λιγο δυσκολο) γιατι αν παω σε καποιον γιατρο στην τυχη το πιο πιθανο ειναι να προσπαθησει να με πισει οτι οποσδηποτε πρεπει να το κανω και να μη μου αναφερει τα μειων της επεμβασης....λεφτα θα παρει μαλακας ειναι....;)

Ακόμη είσαι σε πολύ νεαρή ηλικία και αυτό που ζητάς είναι κάτι που μπορείς να το αποκτήσεις χωρίς επέμβαση, με τακτική γυμναστική και σωστή διατροφή.
Ρώτησα την μητέρα μου που είναι γυμνάστρια και ασχολείται με την αεροβική γυμναστική και μου είπε ότι και εκείνη νομίζει πως καλύτερα να απευθυνθείς σε ένα καλό γυμναστήριο και να μιλήσεις με ένα ειδικό. Έτσι θα έχεις διττό όφελος:
1) θα βοηθήσεις την υγεία και ευεξία του σώματός σου
2) θα επιτύχεις το αισθητικό αποτέλεσμα που θες.
Αυτή είναι η γνώμη μου - γυμναστική και σωστή διατροφή!;)


Ναι δε λεω καλη η γυμναστικη,γυμναζομαι ήδη αλλα οπως και να το κανεις το τελειο αποτελεσμα της πλαστικης δεν το κανει η γυμναστικη οσο και να υδρωσεις........

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οκ, εσύ ξέρεις!:)
Εγώ απλά πρότεινα μια λύση την οποία έχουν εφαρμόσει πάρα πολλές γυναίκες και ενίοτε την συστήνουν και οι γιατροί!
Αν θες πάντως στο εξωτερικό είχα ακούσει για κάτι κλινικές πλαστικής χειρουργικής στην Βραζιλία, ωστόσο εγώ δεν θα έβγαινα έτσι εύκολα, θα προτιμούσα την Ελλάδα σε αυτή την περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Με μια αναζήτηση το google βρήκα αυτό ως πρώτο αποτέλεσμα.

Μπορείς να ψάξεις κ σύ. :)

thanks!αρκετα κατατοπιστικο αρθρο το συγκεκριμενο αλλα εχω διαβασει και γω παρομια....
με ενδιαφει περισσοτερο να μαθω γνωμες απο προσωπικες εμπιριες αν υπαρχουν(απο καποια γνωστη ας πουμε που εκανε) και περισσοτερο αν γνωριζει καποιος να με βοηθησει να βρω καποιον καταληλο γιατρο για να απευθηνθω....
δε θελω να παω στα τυφλα......ουτε να παω σε χειρουργο εξιδικευμενο σε ρινοπλαστικη πχ
πως θα βρω τον καταληλο γιατρο;:/:

Οκ, εσύ ξέρεις!:)
Εγώ απλά πρότεινα μια λύση την οποία έχουν εφαρμόσει πάρα πολλές γυναίκες και ενίοτε την συστήνουν και οι γιατροί!
Αν θες πάντως στο εξωτερικό είχα ακούσει για κάτι κλινικές πλαστικής χειρουργικής στην Βραζιλία, ωστόσο εγώ δεν θα έβγαινα έτσι εύκολα, θα προτιμούσα την Ελλάδα σε αυτή την περίπτωση!

μα δεν διαφωνω μαζι σου....γυμναστκη κανω συστηματικα απο μικρη.....
γιατι νομιζεις οτι ολες αυτες με τα τελεια οπισθια και στηθοι που βλεπουμε στν τβ ειναι απο γυμναστικη;
γιατι δεν θα εβγενες;
αν ειμαι σιγουρη οτι θα εχω καλυτερο αποτελεσμα απ οτι εδω γιατι οχι...ευκαιρια και για διακοπες.....
βραζιλια ε;μμμ για πες μου περισσοτερα...:P
(γιαυτο οι βραζιλιανες ειναι σεξουαλες;χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί πραγματικά το πιστεύω και δεν μιλάω μόνο για γυναίκες που εμφανίζονται στην τηλεόραση, μιλάω για γνωστές μου - αν γυμνάζεσαι συστηματικά γνωρίζεις πόσο εξελίσσεται το σώμα! Πάντως, τώρα που το σκέφτομαι θα μπορούσες να απευθυνθείς και σε ένα ειδικό διατροφολόγο, γιατί υπάρχουν συγκεκριμένες τροφές με λιπαρά που πρέπει να τρως! :hmm:
Δεν θα έβγαινα εύκολα γιατί αφ΄ενός πιστεύω ότι στον τομέα της πλαστικής χειρουργικής η Ελλάδα έχει καλούς γιατρούς και αφ' ετέρου δεν μπορείς να είσαι βέβαιος για το προϊόν που προσπαθούν να σου πουλήσουν στο εξωτερικό. Ενώ εδώ, θα ρωτήσεις και κάποιον από τον περίγυρό σου, όλο και κάποιος θα ξέρει. ΑΚόμη, εδώ μπορείς να επισκεφτείς τις κλινικές - στο εξωτερικό δεν υπάρχει (εύκολα αυτή η δυνατότητα).
Βασικά ναι, λένε ότι εκεί στη Βραζιλία αυτές οι μικροεπεμβάσεις πάνε και έρχονται! :eek:
Αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω για αυτό..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Με μια αναζήτηση το google βρήκα αυτό ως πρώτο αποτέλεσμα.

Μπορείς να ψάξεις κ σύ. :)

τωρα προσεξα οτι αυτο ειναι αρθρο γιατρου....μηπως γνωριζεις αν ο συγγεκριμενος ειναι αξιοπιστος;

Γιατί πραγματικά το πιστεύω και δεν μιλάω μόνο για γυναίκες που εμφανίζονται στην τηλεόραση, μιλάω για γνωστές μου - αν γυμνάζεσαι συστηματικά γνωρίζεις πόσο εξελίσσεται το σώμα! Πάντως, τώρα που το σκέφτομαι θα μπορούσες να απευθυνθείς και σε ένα ειδικό διατροφολόγο, γιατί υπάρχουν συγκεκριμένες τροφές με λιπαρά που πρέπει να τρως! :hmm:
Δεν θα έβγαινα εύκολα γιατί αφ΄ενός πιστεύω ότι στον τομέα της πλαστικής χειρουργικής η Ελλάδα έχει καλούς γιατρούς και αφ' ετέρου δεν μπορείς να είσαι βέβαιος για το προϊόν που προσπαθούν να σου πουλήσουν στο εξωτερικό. Ενώ εδώ, θα ρωτήσεις και κάποιον από τον περίγυρό σου, όλο και κάποιος θα ξέρει. ΑΚόμη, εδώ μπορείς να επισκεφτείς τις κλινικές - στο εξωτερικό δεν υπάρχει (εύκολα αυτή η δυνατότητα).
Βασικά ναι, λένε ότι εκεί στη Βραζιλία αυτές οι μικροεπεμβάσεις πάνε και έρχονται! :eek:
Αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω για αυτό..:/:

μικροεπεμβαση θεωρηται;
μμμ εχεις δικιο νομιζω.....θα το ψαξω καλυτερα εδω..ευχαριστω για τη βοηθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
τωρα προσεξα οτι αυτο ειναι αρθρο γιατρου....μηπως γνωριζεις αν ο συγγεκριμενος ειναι αξιοπιστος;
.

Δε ξέρω. :/:
Γιατί δε ρωτάς κάποιον που να εμπιστεύεσαι απ' τη δουλειά σου; Ίσως ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina-92

Νεοφερμένος

Η xristina-92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δε ξέρω. :/:
Γιατί δε ρωτάς κάποιον που να εμπιστεύεσαι απ' τη δουλειά σου; Ίσως ξέρει.

δεν εχω γνωρισει καποια κοπελα που να εχει κανει...μαλλον που να εχει κανει και να το παραδεχεται για να μου πει...ολες μυτη γαλλικη βυζι κολο τουρλα και οταν τους λες για πλαστικο χειρουργο....καλε τι ειναι αυτο τρωγεται;δεν ξερω εγω απο αυτα τα πραγματα εγω ποτε δε θα εκανα εχω φυσικη ομορφια.....και διαφορα τετια για να καταλαβεις....
την αληθεια βεβαια αν κανω και γω δε νομιζω να το φωναζω..... :P
ενας ακομα λογος που δεν μπορω να μαθω απο καποιον γνωστο....γιατι και γω δεν ειναι οτι καλυτερο για μενα να ρωταω παντου και να το φωναζω οτι θελω να κανω κολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι γυναικες θελουν πιασιμο,,χειρολαβες..
:D

μην φοβαστε τα λιγα παχακια,,οι παχουλες γυναικες εχουν καλυτερες ορμονες και ειναι πιο υγιεις..
αρκει να εχουνε το λιπος στους γλουτους και οχι στο στομαχι..

δηλαδη να ειναι παχιες σαν γυναικες και οχι σαν ανδρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
δεν εχω γνωρισει καποια κοπελα που να εχει κανει...μαλλον που να εχει κανει και να το παραδεχεται για να μου πει...ολες μυτη γαλλικη βυζι κολο τουρλα και οταν τους λες για πλαστικο χειρουργο....καλε τι ειναι αυτο τρωγεται;δεν ξερω εγω απο αυτα τα πραγματα εγω ποτε δε θα εκανα εχω φυσικη ομορφια.....και διαφορα τετια για να καταλαβεις....

Μην πάμε και στο άλλο άκρο. Όποια δηλαδή έχει στητό στήθος και ..κώλο τούρλα δε σημαίνει ότι έχει κάνει και πλαστική!
Ειδικά στην Ελλάδα που το σχήμα του σώματος των περισσοτέρων γυναικών είναι αχλαδοειδές, δεν είναι και τόσο περίεργο να βρεις φυσικό τουρλωτό πωπό.


Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο. Δε γνωρίζω τίποτα επί του θέματος.
Καλή τύχη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top