Ποιο είναι το δώρο που θα θέλατε να χαρίσετε ...

{summerdream}

Νεοφερμένος

Ο {summerdream} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
στον αγαπημενο σας ή στην αγαπημενη σας , αλλα δεν μπορεσατε να το εκπληρωσετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Να είμαστε στην ίδια πόλη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν θυμάμε να υπάρχεςι κάτι τέτοιο, ακόμα και τα πιό δύσκολα τα έχω προσφαίρει, απο ακριβά ταξίδια που ονειρευόταν μέχρι κάμερες και cd's τώρα αν υπάρχει κάτι άλλο θα σπάσω τα μούτρα μου, θα πολεμήσω και θα το κάνω πραγματικότητα, δεν μπορώ να τον έχω στο παράπονο, δεν θέλω να έχει ονειρευετει πράγματα και να μην τα πάρει, νοιώθω μιση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ένα σπίτι με δικό του (μεγάλο) πάρκινγκ, κήπο και εργαστήριο για τα εργαλεία του...
Επιφυλάσσομαι στο μέλλον !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ενα λουτρινο ροζ κροκοδειλακι τελικα το χαρισα στην απεναντι ταρατσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένα δονητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
bmw m3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
ένα τραγούδι με στίχους που θα έχω γράψει εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ένα τραγούδι με στίχους που θα έχω γράψει εγώ :)

με εμπνευση την δικια σου ιδεα,ενα cd με τα καλυτερα κομματια της χρονιας που γεννηθηκε το ατομο που σε ενδιαφερει(τα αγαπημενα μου songs)

π.χ. αν ηταν να μου εκαναν εμενα δωρο του '93:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπέμπα είχα υποσχεθεί στη μαμά μου να της κάνω δώρο ένα αεροπλάνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μυαλό σε αυτούς που δεν το έχουν - αυτό θα ήθελα να ήταν το δώρο μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ενα ταξιδι ολα πληρωμενα απο μενα,αλλα δυστυχως δεν το αντεχω οικονομικα αυτη τη στιγμη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ένα μαστίγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παντα ηθελα να το κανω δωρο σε ενα συγκεκριμενο ατομο αυτο:​
Μια κορνιζα ψηφιακη,απ τις καινουριες, σαν αυτη π.χ.
https://www.techpress.gr/wp-content/uploads/2008/10/hama-digital-frame.jpg

που να εχει για φοντο το πορτραιτο του,που ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ :D του εχω ζωγραφισει :D
και βιντεο με διαφορες ομορφες στιγμες και να παιζει και αγαπημενα τραγουδια (καλα και σκετη να ναι, κανονικη δηλαδη, δε με πειραζει αλλα φαντασιωση μου ειναι, οτι θελω κανω :P)​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ενα χαρεμι να του χορευει και να τον περιποιειται ....:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μακάρι να έχω την οικονομική δυνατότητα μόλις μεγαλώσουν τα αδέρφια μου να τους έχω απο ένα σπίτι και ένα αυτοκίνητο έτοιμο. :P
Και σε εκείνον το αγαπημένο του αυτοκίνητο αξίας περίπου1.000.000 ευρώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,623 μηνύματα.
Θρεντ διαμάντι αυτό. Βλέπεις πριν δέκα χρόνια όλα τα κορίτσια να λένε θα έδιναν στα αγόρια τους πληρωμένα ταξίδια, bmw, μέχρι και σπίτι θα τους αγόραζαν και τα αγόρια μπαταχτσήδες, δονητη λέει ο ένας, αρκουδάκια λέει ο άλλος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top