• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θα έκανες σεξ με τον/την σύντροφό σου, αν αποκτούσε AIDS;

Θα κάνατε sex με την κοπέλα/ αγόρι σας αν μαθαίνατε έτσι ξαφνικά πως έχει AIDS;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 75)
  • Θα έκανα

  • Δε θα έκανα

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ας υποθέσουμε πως έχεις μια κοπέλα / αγόρι που την/τον αγαπάς πολύ και αποφασίσατε να περάσετε όλο το υπόλοιπο της ζωής σας μαζί μέχρι να σας χωρίσει ο θάνατος. Νιώθετε ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στον κόσμο, πουλάκια κελαηδούνε και άλλα τέτοια.

Δυστυχώς έρχεται η κακιά η ώρα και η κοπέλα/ αγόρι μολύνεται με τον ιό του AIDS (η μόλυνση δεν ήρθε από ερωτική προδοσία αλλά από μετάγγιση και το ξέρετε).


Θα ξανακάνετε sex με το αγόρι/ κοπέλα σας;
Θα το διαλύατε;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Θα του το ελεγα.
Το και το.Ετσι εχουν τα πραγματα.
Θες να ειμαστε μαζι ;οκ (αν και φοβαμαι μην σε κολλησω)
Δεν θες; Το σεβομαι και το καταλαβαινω απολυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,849 μηνύματα.
Θα ήθελε αυτή να κάνει με μένα; :confused:
Εγώ αν ήμουν στη θέση της ούτε να την πλησιάσω από κοντά δεν θα ήθελα.

Το σεξ είναι μια απόλαυση. Είναι σαν να ρωτάς, μπορείς να ερεθιστείς με τη θηλιά στο λαιμό και το σκαμπό να τρίζει; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θα ήθελε αυτή να κάνει με μένα; :confused:
Εγώ αν ήμουν στη θέση της ούτε να την πλησιάσω από κοντά δεν θα ήθελα.

Το σεξ είναι μια απόλαυση. Είναι σαν να ρωτάς, μπορείς να ερεθιστείς με τη θηλιά στο λαιμό και το σκαμπό να τρίζει; :worry:

Δεδομένου ότι θα σε αγαπάει λογικά θα σου λέει ότι δε θα θελει να εισαι μαζι σου και να φύγεις μακριά. Θα βρίσκεται σε άθλια ψυχολογική κατάσταση. Εσύ τότε την παρατάς ή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,988 μηνύματα.
Στη φάση που είμαι τώρα με τον άνθρωπο που είμαι δηλώνω κατηγορηματικά ΟΧΙ. Θα συνεχίσω τη ζωή μου κανονικά θέτοντας νέα μέτρα ασφαλείας για μένα. Μόνο που θα λυπάμαι που δε θα μπορώ πια να κάνω παιδί μαζί του.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.
Για κανενα λογο
Βεβαια αμα βρισκομουν στη θεση που περιγραφετε, να εχω βρει το μεγαλο ερωτα κλπ , θα ηταν πιο δυσκολο αλλα η αποφαση θα ηταν και παλι η ιδια .
Λογικη πανω απ'ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Θα ξανακάνετε sex με το αγόρι/ κοπέλα σας;
Θα το διαλύατε;
Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έκανα, αλλά αν πραγματικά αγαπάς τον σύντροφο σου δεν τον αφήνεις σε μια τέτοια στιγμή που σε χρειάζεται. Δεν θέλω να μου τύχει απλά γιατι πιστεύω πως θα τα ΄παιζα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πώς θα μπορούσε κάποιος να πει ναι; Όσο ερωτευμένος/η και να είσαι, πρέπει να νοιάζεσαι και για την υγεία σου... Όσες προφυλάξεις και να πάρεις, πάντα θα μπορούν να πάνε στραβά τα πράγματα...

Θα είναι σίγουρα τραγικό... Αλλά δυστυχώς θα είμαι απόλυτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και γω θα συμφωνησω με τον απο πανω νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
οχι φυσικα . αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα την στηριζα
θα την στηριζα μεχρι εκει που δεν πηγαινε αλλο .
αλλο να ειμαι κοντα στον ανθρωπο μου και αλλο να καταδικασω και εγω την ζωη μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,988 μηνύματα.
οχι φυσικα . αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα την στηριζα
θα την στηριζα μεχρι εκει που δεν πηγαινε αλλο .
αλλο να ειμαι κοντα στον ανθρωπο μου και αλλο να καταδικασω και εγω την ζωη μου .

Τότε δεν αγαπούσες φίλε. Γιατί η αγάπη δεν είναι μόνο στα εύκολα - θέλει και θυσίες. Ντρέπομαι γι' αυτό που λες και την αγάπη σου με τα δικά σου μέτρα και σταθμά κράτα τη, χάρισμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θα έκανα.

Αν είχα εγώ,το πιθανότερο να μην την πλησίαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν ημουν σε μακροχρονια σοβαρη σχεση ,με τον συντροφο μου θα ακολουθουσα τις υποδειξεις των γιατρων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αν ημουν σε μακροχρονια σοβαρη σχεση ,με τον συντροφο μου θα ακολουθουσα τις υποδειξεις των γιατρων.....

Χοχο...Αυτό μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ. Έχω ακούσει γιατρό να λέει πως όσοι έχουν AIDS πρέπει να αυτοκτονούν :P
[ok, προφανώς extreme περίπτωση αλλά σου λέω ότι υπάρχουν και τέτοιοι]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
και ΠΑΦ σκάει το προφυλακτικό. Μετά χάνεις 20 χρόνια απ την ζωή σου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και πάλι σιγά μην ησυχάσεις. Η απάντησή μου είναι όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν ξέρω, είναι από αυτές τις περιπτώσεις που δεν θέλω ούτε να τις σκέφτομαι. Πολύ δύσκολη κατάσταση. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αν είχε εκείνος κατα πάσα πιθανότητα θα είχα και γω. Θα ήμουν εκεί όμως άγρυπνος φρουρός και θα προσπαθούσα να μην τον κάνω να νοιώσει άβολα. Μάλλον λοιπόν θα έκανα, ακολουθώντας τις συμβουλές του γιατρού μου. Εκείνος όμως ξέρω πως δεν θα έκανε... ούτε και γω αν ήμουν στη θέση του, γιατί αυτό είναι αγάπη... να νοιάζεσαι πρώτα για τον άλλο και μετά για τον εαυτό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χοχο...Αυτό μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ. Έχω ακούσει γιατρό να λέει πως όσοι έχουν AIDS πρέπει να αυτοκτονούν :P
[ok, προφανώς extreme περίπτωση αλλά σου λέω ότι υπάρχουν και τέτοιοι]
Προφανως δεν ηταν γιατρος αυτος που ξεστομησε αυτη την κουβεντα...εκτος ανηταν της εποχης που '' εθαβαν'' τους λεπρους στη Σπιναλογκα και τους ψυχικα ασθενεις στα κολαστηρια τυπου Λερου...:/:

Αν είχε εκείνος κατα πάσα πιθανότητα θα είχα και γω.
Σωστο....τα ειπες ολα με μια φραση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μάλλον όχι,το aids δεν είναι παιχνιδάκι είναι μια πολύ σοβαρή ασθένεια που τη ζωή σου τη κάνει πολύ δύσκολη,επίπονη και σου στερεί παρα πολλά χρονια ζωής,φυσιολογικής ζωής,δεν λέω θα τον στήριζα όσο μπορούσα αλλα sex δεν θα έκανα πια μαζί του,όσο σκληρό και αν ακούγεται και συγγνώμη αλλα δεν είμαστε όλοι μεγαλόψυχοι.αυτή η αρρώστια σου αλλάζει ολοκληρωτικά τη ζωή σου,όλοι σε αντιμετωπίζουν κάτι σαν τρόπαιο δυστυχώς και εγώ δεν θα το έκανα αυτό μονο και μονο για να κάνω sex με κάποιον που έχει aids.Στο κάτω κάτω τόσα πράγματα θα έχει να σκέφτεται δεν νομίζω να έχει όρεξη για αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
οι αποψεις μου σε τετοια θεματα ειναι απολυτες.
δεν θα εβαζα με τιποτα σε κινδυνο την σωματκη μου ακεραιοτητα για ενα π......σορρυ που το λεω ετσι αλλα αυτη ειναι η σκληρη πραγματικοτητα.
εχω διαβασει οτι υπαρχουν σαιτ οπου ατομα με AIDS βρισκουν ερωτικο συντροφο π να εχει και ο ιδιος την ασθενεια.
ναι το προφυλακτικο ειναι ενα μεσο προφυλαξης απο τη μολυνση....αλλα σκεφτειτε..... ειναι μια λεπτη φλουδα λατεξ που χωριζει την ζωη απο τον θανατο!
θα εμπιστευοσασταν το μελλον σας ,τη ζωη σας σε μια φλουδα λατεξ???????? προσωπικα δεν θα το εκανα και δεν προκειται να αλλαξω γνωμη.

αν ειχα κολλησει εγω τον ιο θα του το ελεγα και σε περιπτωση π ηταν απερισκεπτος και ηθελε να παραμεινει μαζι μου θα τον απομακρυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top