Τα στυλό που παίρνω τις περισσότερες φορές χαλάνε!

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Λοιπόν, όπως λέει και ο τίτλος, παίρνω ένα στυλό και μετά από λίγες μέρες (μερικές φορές και ώρες), ενώ είναι γεμάτος, σταματάει να γράφει καλά. Αυτό μου συμβαίνει σε αρκετές μάρκες και όχι σε μια συγκεκριμένη. Και είναι σπαστικό να αγοράζω 5+ στυλούς το μήνα.Τι μπορεί να φταίει; Όταν δεν τον χρησιμοποιώ, πρέπει να τον βάζω σε συγκεκριμένη θέση, π.χ. κατακόρυφη με τη μύτη κάτω; Τι άλλο μπορώ να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Kαι σε εμένα συμβαίνει. -.-
Συνήθως, αν γράφω σε επιφάνεια με μπλάγκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kαι σε εμένα συμβαίνει. -.-
Συνήθως, αν γράφω σε επιφάνεια με μπλάγκο.
Λογικό αυτό. Ειδικά αν είναι ταινία το μπλάνκο ή είναι ακόμα υγρό.

Εγώ χρησιμοποιούσα polo (νομίζω) και ήταν μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Γράψε με μολύβι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
on: προτίμα gel στυλούς/στυλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εμένα γίνετε όταν πέφτει κάτω με τη μύτη και χαλάει η μύτη του... πολύ σπαστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ρε παιδια με τι στυλο γραφετε?
εμενα γιατι δεν μου εχουν χαλασει ποτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχα έναν φίλο που σπούδαζε στην Ουαλία και είχε αυτό το πρόβλημα με τα στυλό. Το είχε αποδώσει στον καιρό και τα είχε αντικαταστήσει με μια πένα.
Γιατί δεν το δοκιμάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είχα έναν φίλο που σπούδαζε στην Ουαλία και είχε αυτό το πρόβλημα με τα στυλό. Το είχε αποδώσει στον καιρό και τα είχε αντικαταστήσει με μια πένα.
Γιατί δεν το δοκιμάζεις;




Γιατί να σταθεί εκεί ο άνθρωπος; Ας δοκιμάσει με φτερό και μελάνι. Που ξέρεις...
Χμμμ, για κάτσε. :P









"...Σας γράφω πάλι υπό ανάγκην,
την ώραν πέμπτην πρωινήν.
Μονον δε πράγμα απομείνον,
ορθόν εις Κόσμον είσθε Εσείς.
Πως χρησιμεύουσι εις εμέ
αι τιμές των;
Αι αγορεύσεις αι θεατρικαί;
Εις τον καμβάν της νοήσεώς μου
ως είδωλα εκ χάρτου νεκραί.

Αγάπα μοι,
όσον δύνασαι
Αγάπα μοι..."









Υγ. Μπλιαχ. Πιό καλά με το μπικ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Συμβαίνει συχνά να σταματάνε να γράφουν, αλλά δεν μου έχει συμβεί με πιο επώνυμες μάρκες, π.χ. στα Bic δεν μου έχει συμβεί ποτέ (η πιο φτηνή επώνυμη φίρμα), για να μην αναφέρω ακριβότερες, όπως π.χ. Parker που γράφουν καταπληκτικά.

Το ίδιο συμβαίνει σε πολλά προϊόντα, ακόμα και σε λάμπες οικονομίας κινέζικες, που μπορεί να κρατήσουν από μία μέρα μέχρι μια εβδομάδα, ενώ κανονικά η διάρκεια ζωής τους είναι για χρόνια αν πάρεις επώνυμες όπως Philips, Osram κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orkisious

Νεοφερμένος

Η Χριστοφυλλιά Όρκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μπορεί να φταίει ο τρόπος που γράφεις. Αν πιέζεις πολύ το στυλό όταν γράφεις και έχει μπιλάκι στη μύτη, με την πίεση αυτό χαλάει. Δοκίμασε να γράψεις με στυλό-μαρκαδοράκι. Είχα κι εγώ πρόβλημα με στυλό που χαλούσαν κι έτσι το έλυσα.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εγω χρησιμοποιω pilot v5 κατα την γνωμη μου ειναι τα καλυτερα δεν μου εχουν χαλασει ποτε!!! το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι να μην τα ακουμπας σε επιφανειες που μολις εκανες με blanco....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Parker...αθάνατοι...Εχω ακόμα Parker από το δημοτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Protagonist

Νεοφερμένος

Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
( Parker και Pilot 0.7 gel )---> Αξίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BookLover

Νεοφερμένος

Η BookLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σε εμένα χαλάνε μέσα σε δύο μέρες τα στυλό τύπου gel. Τα άλλα κρατάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Bic: Απλά τα καλύτερα στυλό.
Εμένα συνήθως μου χαλάνε όσα έχουν τζελ.. Πχ bic δε μου εχει χαλάσει ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Λοιπόν, όπως λέει και ο τίτλος, παίρνω ένα στυλό και μετά από λίγες μέρες (μερικές φορές και ώρες), ενώ είναι γεμάτος, σταματάει να γράφει καλά. Αυτό μου συμβαίνει σε αρκετές μάρκες και όχι σε μια συγκεκριμένη. Και είναι σπαστικό να αγοράζω 5+ στυλούς το μήνα.Τι μπορεί να φταίει; Όταν δεν τον χρησιμοποιώ, πρέπει να τον βάζω σε συγκεκριμένη θέση, π.χ. κατακόρυφη με τη μύτη κάτω; Τι άλλο μπορώ να κάνω;

true story bro!

ολο αυτο συμβαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εμένα δεν μου χαλάνε σχεδόν ποτέ.... πρωτα τελειώνω ενα στυλό και μετά παιρνω άλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aniohaseo

Νεοφερμένος

Ο Aniohaseo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Parker με... διαφορά.
Γυρω στα 6-7 ευρώ ο απλός δεν χαλάει ποτέ,
γράφει τέλεια, ανταλλακτικά παντού, σε διάφορα χρώματα
εξωτερικά.
Τα ανταλλακτικα βγαίνουν σε medium, fine κλπ γι αυτό προσέχτε
να πάρετε το κατάλληλο κατά την αγορά τους.
Στυλό διαρκείας... πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top