Σοκαριστικά videos

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εδω θα βαζουμε ο,τι ανατριχιαστικο και αηδιαστικο βιντεο εχουμε δει :P ξεκιναω...
LABIAPLASTY HUNGRY BEAST: EP 14 on Vimeo

neeeext!:P


Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα, όπως λέει και ο τίτλος του, περιέχει σοκαριστικά videos. Όποιος δεν αντέχει, παρακαλείται να μην τα παρακολουθήσει
και να αποφύγει τα προσβλητικά σχόλια για τους υπόλοιπους χρήστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εδω θα βαζουμε ο,τι ανατριχιαστικο και αηδιαστικο βιντεο εχουμε δει :P ξεκιναω...
LABIAPLASTY HUNGRY BEAST: EP 14 on Vimeo

neeeext!:P
Πού ακριβώς το βρίσκεις το αηδιαστικό ?

Έχε χάρη που βαριέμαι τώρα να ψάξω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Πού ακριβώς το βρίσκεις το αηδιαστικό ?

Έχε χάρη που βαριέμαι τώρα να ψάξω... :P
αντε ψαξε να το γεμισουμε το θρεντιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀποτυχημένη ἀπόπειρα σφαγῆς γουρουνιοῦ

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ὅσοι δὲν ἀντέχετε νὰ βλέπετε σφαγές, μὴν ἀνοίξετε τὸ σύνδεσμο. Τὸ βίντεο ἔχει πολὺ αἷμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 307 μηνύματα.
Smack My Bitch Up


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

Είχα δει παλιά αυτό το βίντεο και υπήρχαν ένα σωρό άλλα βίντεο, που εξηγούσαν γιατί ήταν αληθινό και άλλα που έλεγαν πως δεν ήταν. Εμένα προσωπικά, μου φαίνεται από τις αντιδράσεις σαν αληθινό. Αν είναι πάντως αληθινό, είναι πάρα πολύ ακραίο.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

Είχα δει παλιά αυτό το βίντεο και υπήρχαν ένα σωρό άλλα βίντεο, που εξηγούσαν γιατί ήταν αληθινό και άλλα που έλεγαν πως δεν ήταν. Εμένα προσωπικά, μου φαίνεται από τις αντιδράσεις σαν αληθινό. Αν είναι πάντως αληθινό, είναι πάρα πολύ ακραίο.​

fake κατα την αποψη μου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
η τελευταια σκηνη απο τη ταινια grotesque
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Γεια σας! Εδώ θα βάζουμε τα πιο τρομακτικά videos που κυκλοφορούν στο internet!

ΠΡΟΣΟΣΟΧΗ: Αν τρομάζετε εύκολα... Ε, τότε μην τα δείτε! Ή αν τα δείτε... Καλή σας τύχη!


Μπορούμε να βάζουμε videos από horror movies, με φαντάσματα, με κάτι να πετάγεται και να τσιρίζει στο τέλος (τα λεγόμενα pop-ups) και γενικά ό,τι περιέχει τρόμο!

Καλή μας διασκέδαση!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αχαχαχαχαχ !!!!!!!!!!!!!!!!!:hehe: το κατάλαβα πως θα πεταχτεί σκελετός, αλλά να πω την αλήθεια δεν περίμενα να τσιρίξει και τρόμαξα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τρόμαξες και γελάς; Νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω αυτό :P

Μπορεί να ακουστώ χαζή, αλλά αυτό το παιχνίδι με τρομάζει:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
η στοιχειωμενη καρεκλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miou..miar

Νεοφερμένος

Η Mιαούρι =Ρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Να πω ότι έμεινα ατάραχη.. Ψέμα θα 'ναι. Μάλλον ήμουν κάπως έτσι::eek: και μετά έτσι::knife:

:warn:Προσοχή: Κίνδυνος καρδιακής προσβολής:P



Βρήκα κι άλλο..
Αυτό με τρομάζει πιο πολύ από το πρώτο και δεν ξέρω και γιατί ρε γ*****

:warn:Προσοχή: Κίνδυνος καρδιακής προσβολής και κουφαμάρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miou..miar

Νεοφερμένος

Η Mιαούρι =Ρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τρόμαξες και γελάς; Νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω αυτό :P

Μπορεί να ακουστώ χαζή, αλλά αυτό το παιχνίδι με τρομάζει:



Έχεις λόγους...
Με τέτοιο γέλιο...
Σα δαιμονισμένο ακούγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top