Με συγχωρείτε…λάθος…?!

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πρίν χρόνια, μου είχε τηλεφωνήσει μέσα στη νύχτα ο φίλος μου και άρχισε να μου γκρινιάζει ,( δεν θυμάμαι για ποιό λόγο) κι εγώ μέσα στον ύπνο μου του λέω: " Έλα μωρέ Λάμπρο μου τώρα...τι σου'ρθε βραδιάτικα ??? "

Τί έγινε?
Ήρθε στο σπίτι μου κι άρχισε να χτυπάει τα κουδούνια, ( ήμουν μόνη), για να πειστεί !!!
Αποτέλεσμα ???
Με παντρεύτηκε......και...δεν τον λένε Λάμπρο, ( αυτός ήταν ο πρώην...):D
Κι εγώ που πίστευα οτι αυτές οι καταστάσεις είναι εντελώς ακίνδυνες.
Κοίτα τι μπορεί να πάθεις στα καλά καθούμενα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Κι εγώ που πίστευα οτι αυτές οι καταστάσεις είναι εντελώς ακίνδυνες.
Κοίτα τι μπορεί να πάθεις στα καλά καθούμενα.... :D

Μην το σκέφτεσται καθόλου "καλέ μου κύριε" !!!
Μακριάαααα.....μυρίζει μπαρούτι....:D :D

Βρε, τι ακούμε σήμερα.....ουουουουουφφφ !!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasz

Νεοφερμένος

Η sasz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το εχω κανει την ωρα που καναμε ερωτα αντι να πω το ονομα του ειπα ενος φιλου και φυσικα εγινε της κακομοιρας! σταματησαμε επιτοπου και ζητουσε εξειγησεις, αλλα τι να πεις εκεινη την ωρα? μπερδευτηκε η γλωσσα απο μονη της γιατι ειλικρινα δεν σημαινε τιποτα για μενα το ονομα που ειχα πεταξει ξεκαρφωτα, ηταν απλα ο κολητος μου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Γι΄αυτό και οι περισσότεροι χρησιμοποιούν υποκοριστικά και χαριτωμενιές τύπου
καρδιά μου, αγαπουλίνι μου,
ομορφιά μου, αγόρι μου
παίδαρε μου.... έλα το παράκανα....:P

Πάντως η αλήθεια είναι ότι παντρεμένοι και παντρεμένες που κάνουν τη "κουτσουκέλα" επί καθημερινής σταθερής εξωσυζυγικής σχέσης... δεν προτιμούν και αποφεύγουν να λένε με το όνομα τους την ερωμένη ή τον εραστή τους... για να μην έχουν το βράδυ παντόφλα.....:P

Νομίζω ότι δεν είναι ενοχλητικό μόνο όταν κάνεις έρωτα, αλλά κι όταν περπατάτε ρομαντικά κάπου ή σε αγκαλιάσει να πει άλλο όνομα.... αλλά εντάξει ανθρώπινο είναι....να συμβεί....απλά σου χαλάει τη μαγεία γιατί τον θες και την θες αποκλειστικά δικό σου και δική σου... κι αρχίζουν οι δεύτερες σκέψεις ειδικά αν ο άλλος είναι ζηλιάρης..... και η μουρμούρα....

Αλλά να μας φοβίζουν ...αυτά είνα πταισματάκια.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top