Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Θέλω να είμαι καλά και εσείς καλύτερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Μια βροχή μας σώζει (όχι όμως από άλλα μέτρα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
...σε φάση ανασφάλειας σε όλους του τομείς....:worry: (εκτός από την υγεία που εντάξει...υπάρχει μια χαρά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ναι με αγαπαει και το ξερω αυτο,αλλα πρεπει να σεβαστω και εγω τη θεση του..Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι παντα ετσι..Ειναι ομως μερες που με καταρακωνει αυτο το πραγμα και δεν μπορω να το πω σε καποιον..Οι φιλες μου το περνανε στο φλου και πρεπει να δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου..!Λιγο δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως!!Τον αγαπαω πολυ και το μυαλο μου ειναι συνεχεια σ'αυτον!
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelika J.

Νεοφερμένος

Η Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.

Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!:)Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε..;) Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!:)Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε..;) Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!:worry:
και καλα εκανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χμ..φαση..!! Μετα απο καποια χρονακια λοιπον παρατασης απο τους παντες και τα παντα, αποφασιζω να ξαναπαρω την ζωη στα χερια μου, ξανα περνωντας απο αυτο το τρυπακι των πανελλαδικων (με 3 αποτυχημενες προσπαθειες στο παρελθον) και με πληρη αποφασηστικοτητα πλεον ωστε να πραγματοποιησω αυτο που παντα ονειρευομουν, αυτο που ποτε δεν πιστεψα οτι μπορω να το φτασω και τωρα ειναι η καταλληλη χρονια για να το κανω. Αντε να ζησω επιτελους και γω αυτη την περιβοητη φοιτητικη ζωη που ονειρευομουν παντα :D Εξαλου ειμα ακομα 22 και εχω την ζωη ολοκληρη μπροστα μου.
Και να πω κατι οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ!!
Κανε αυτο που γουσταρεις.. ξερετε γιατι;; ΓΙΑΤΙ απλα ΜΠΟΡΕΙΣ!! ;)
Keep Walking Guys !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τελευταια παιδια τι να πω, I'm walking on sunshine!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.
Χαλαρωσε!! Η ζωη ειναι ωραια και ας μην εχεις και παρεα !! :clapup: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!
Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,864 μηνύματα.
Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.

Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.P

Νεοφερμένος

Ο Mr.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σίγουρα σε μια από τις πιο ''περίεργες'' φάσεις της ζωής μου μέχρι σήμερα.Βαδίζω σε αχαρτογράφητες περιοχές και δοκιμάζω κάποια φρικιαστική μετάβαση υποθέτω,όπως θα δείτε εξάλλου και στο μπλόγκ μου στην υπογραφή μου.

Μια φάση τραγικά οξύμωρη.Με ηρεμία και συναισθηματικές εξάρσεις,με χαρά και στιγμές λύπης. Γενικά όμως θα έλεγα ότι είμαι σε μια φάση περίεργα ''ωραία'' ότι και να σημαίνει αυτό τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε αυτήν που μου φταίνε οι πάντες και τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....:)
Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.
Κανεις δεν κινει τιποτα εαν δεν το θελησουμε εμεις!! Ολα ειναι στο χερι μας!! Εμεις ειμαστε η ευτυχια και εμεις η δυστυχια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.
χαχαχαχαχαχ και εγω!λογω αρχαιων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top