Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τι θα κανατε αν μαθανετε αυτο για τον φιλο σας?θα τον χωριζατε?θα τον αφηνατε να σας εξηγησει??:hmm: θα ειχατε προβλημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν ειμαι κοριτσι, αλλα θα σου πω την γνωμη μου. Καταρχας ειναι πολλες οι παραμετροι στην ερωτηση.
1ον και κυριοτερον..Τι εννοεις με τον ορο τραβεστι,γιατι χωραει πολλες εννοιες...Αντρας που εκανε αλλαγη φυλου(ολο το πακετο πανω-κατω), η κατι ενδιαμεσο(καταλαβαινεις φανταζομαι).
2ον Το ηξερε η το καταλαβε στην πορεια?? Καμια φορα ορισμενοι πειραματιζονται με διαφορα(δεν σημαινει οτι το κανουν επι μονιμου βασεως..απλως εξερευνουνε πραγματα)
3ον Εγινε οταν ησασταν μαζι η πριν ??
Αυτα για αρχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν ειμαι κοριτσι, αλλα θα σου πω την γνωμη μου. Καταρχας ειναι πολλες οι παραμετροι στην ερωτηση.
1ον και κυριοτερον..Τι εννοεις με τον ορο τραβεστι,γιατι χωραει πολλες εννοιες...Αντρας που εκανε αλλαγη φυλου(ολο το πακετο πανω-κατω), η κατι ενδιαμεσο(καταλαβαινεις φανταζομαι).
2ον Το ηξερε η το καταλαβε στην πορεια?? Καμια φορα ορισμενοι πειραματιζονται με διαφορα(δεν σημαινει οτι το κανουν επι μονιμου βασεως..απλως εξερευνουνε πραγματα)
3ον Εγινε οταν ησασταν μαζι η πριν ??
Αυτα για αρχη :D

οχι απλα ερωτηση κανω να δω τι λενε οι κοπελες πανω στο θεμα :confused:,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
οχι απλα ερωτηση κανω να δω τι λενε οι κοπελες πανω στο θεμα :confused:,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος
Θα με πείραζε!! :worry::worry:

Ίσως να μην τον χώριζα για αυτόν το λόγο.
Αλλά θα με πείραζε υπερβολικά πολύ! Σε σημείο να ξενερώσω τόσο που να μην τον θέλω και σεξουαλικά μετά. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Θα με πείραζε!! :worry::worry:

Ίσως να μην τον χώριζα για αυτό το λόγο.
Αλλά θα με πείραζε υπερβολικά πολύ! Σε σημείο να ξενερώσω τόσο που να μην τον θέλω και σεξουαλικά μετά. :worry:

ποιος ο λογος???αφου μερικες τραβεστι μπορουν να ειναι πολυ ομορφες και ειναι σαν γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ο καθενας στο κρεβατι του κανει οτι θελει :D:D
Εαν ειναι bisexual το αγορι τι θα κανατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιος ο λογος???αφου μερικες τραβεστι μπορουν να ειναι πολυ ομορφες και ειναι σαν γυναικες
αν το κατάλαβε στην πορεία (δλδ τον/την γνώρισε φλερτάρανε και όταν γνωριστήκανε συνειδητοποίησε ότι είναι τραβεστί) τότε δεν θα το έκανα θέμα.
Όπως λες κι εσύ κάποιες τραβεστί είναι πολύ όμορφες και πραγματικά δεν μπορείς να το καταλάβεις παρά μόνο αν ...περάσεις στα ενδότερα :redface:
ΑΝ λοιπόν δεν είχε παει (όπως λέει ο τίτλος) αλλά είχε φλερτάρει κτλ θα ήμουν οκ

Αν όμως το έκανε εν γνώση του τότε το πιο πιθανό είναι ότι θα ξενέρωνα. Τώρα άμα τα είχαμε 5 χρόνια ξέρω γω και το μάθαινα δεν ξέρω τι θα έκανα, αν το μάθαινα σε σχετικά αρχή τότε νομίζω θα ξενέρωνα. Δεν με νοιάζει τι επιλέγει να κάνει κανείς στο κρεββάτι του, αλλά το τι κάνω εγώ στο δικό μου με ενδιαφέρει και δεν θα μπορούσα να βρεθώ σε αυτό με κάποιον που θα είχε κάνει αυτές τις επιλογές στη ζωή του.

Αν τα είχαμε πολλά χρόνια και το μάθαινα μετά πιθανόν άλλα πράγματα να με συγκρατούσαν από το να χωρίσω αλλά σίγουρα δεν θα ήταν εύκολο να το ξεπεράσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλα δεν περιμενα οτι θα σας πειραζε τοσο πολυ:confused:... αφου ειναι λογικο να υπαρχει ελξη μιας και αυτες ειναι ολοιδιες σαν τις γυναικες οχι ολες βεβαια αλλα υπαρχουν μερικες που δεν σου περναει απο το μυαλο καν...και δεν σημαινει καποιος οτι ειναι bi η gay επειδη πηγε με καποια τραβεστι... μαλλον ομως καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
καλα δεν περιμενα οτι θα σας πειραζε τοσο πολυ:confused:... αφου ειναι λογικο να υπαρχει ελξη μιας και αυτες ειναι ολοιδιες σαν τις γυναικες οχι ολες βεβαια αλλα υπαρχουν μερικες που δεν σου περναει απο το μυαλο καν...και δεν σημαινει καποιος οτι ειναι bi η gay επειδη πηγε με καποια τραβεστι... μαλλον ομως καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα:/:
Έχεις πάει με τραβεστί? :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μπορει ναι μπορει οχι....γιατι τι σημασια εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
μπορει ναι μπορει οχι....γιατι τι σημασια εχει?
To να υπάρχει έλξη με κάποια που νομίζεις ότι είναι γυναίκα,από το να πηγαίνεις με:
,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος
Aφού έχεις δεί τι έχει "εκεί" κάτω. Ε ναί απέχει πολύ! :worry:

Όχι ότι κρίνω κάποιον που πάει οr sth,δικαίωμά του.
Απλά δεν μπορείς να λές ότι "καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα".
Ι mean, δεν ξέρω και πολλούς άντρες-άντρες να έχουν τέτοια μυστικά! :P

Anywayz. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δηλαδη ειναι καπως να πηγαινεις με μια γυναικα τραβεστι η οποια ειναι πιο ομορφη απο πολλες γυναικες και σε αφηνει να την παρεις απο πισω ενω αλλες γυναικες ουτε να το σκεφτουν ξεροντας τι μανια εχουμε εμεις οι αντρες με την πισω πορτα...και αντρες-αντρες εινα αυτοι που πανε μονο με γυναικες:hmm: δηλαδη οι αντρες bi και οι αντρες gay δεν ειναι αντρες ειναι πισωγλεντηδες και δεν πρεπει να λεγονται αντρες μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xrhstoszzn εγώ δεν θα προβώ σε χαρακτηρισμούς. Ούτε θα βάλω ποσόστωση στον...ανδρισμό κανενός.
Αυτό που λέω είναι ότι ακόμα κι αν μιλάμε για ...πίσω πόρτες (στο μεταξύ [και άσχετο] αλλά αυτή η έκφραση για κάποιο λόγο ανέκαθεν μου φαινόταν πολύ αστεία :P) ναι, ο σύντροφός μου δεν θα μου άρεσε να έλκεται ή έστω να μην έχει πρόβλημα να πάει με μια ...πίσω πόρτα η οποία μπροστά είναι ...σφραγισμένη.
Δεν θα ήθελα ο άνδρας ο οποίος κοιμάται μαζί μου να μην έχει πρόβλημα να .. λειτουργήσει απλώς και μόνο επειδή υπάρχει μια ...τρύπα διαθέσιμη ανεξάρτητα από το πώς είναι το ... υπόλοιπο πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
xrhstoszzn εγώ δεν θα προβώ σε χαρακτηρισμούς. Ούτε θα βάλω ποσόστωση στον...ανδρισμό κανενός.
Αυτό που λέω είναι ότι ακόμα κι αν μιλάμε για ...πίσω πόρτες (στο μεταξύ [και άσχετο] αλλά αυτή η έκφραση για κάποιο λόγο ανέκαθεν μου φαινόταν πολύ αστεία :P) ναι, ο σύντροφός μου δεν θα μου άρεσε να έλκεται ή έστω να μην έχει πρόβλημα να πάει με μια ...πίσω πόρτα η οποία μπροστά είναι ...σφραγισμένη.
Δεν θα ήθελα ο άνδρας ο οποίος κοιμάται μαζί μου να μην έχει πρόβλημα να .. λειτουργήσει απλώς και μόνο επειδή υπάρχει μια ...τρύπα διαθέσιμη ανεξάρτητα από το πώς είναι το ... υπόλοιπο πακέτο.

χαχαχα αν ομως η μπροστινη πορτα ειχε γκρεμιστει και τωρα πια ηταν τρυπα τοτε θα ειχες προβλημα?με λιγα λογια σας πειραζει που πηγε με μια γυναικα που εχει πεος?αν δεν ειχε πεος και ειχε νινακι θα σας πειραζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χαχαχα αν ομως η μπροστινη πορτα ειχε γκρεμιστει και τωρα πια ηταν τρυπα τοτε θα ειχες προβλημα?με λιγα λογια σας πειραζει που πηγε με μια γυναικα που εχει πεος?αν δεν ειχε πεος και ειχε νινακι θα σας πειραζε?
ε αποφάσισε... την έκανε την εγχείρηση ή όχι? :P
Μας αλλάζεις συνέχεια τα δεδομένα :P

Κοίτα, προσωπικά, δεν θα συγκλονιζόμουν κιόλας αλλά δεδομένου οτι ..τεχνικά το "πακέτο" που θα είχε μπροστά του θα ήταν αμιγώς γυναικείο ναι δεν θα είχα θέμα πιστεύω.

Ο καθένας έχει τις απόψεις του και τις "κόκκινες γραμμές του" και η δική μου είναι ότι δεν με ενδιαφέρει ερωτικά ένας bisexual.
Στο θέμα των τραβεστί που δεν έχουν υποστεί εγχείρηση αλλαγής φύλου δε, μου φαίνεται ακόμα πιο άσχημο και προσωπικά ακόμα και αν κάποιος από τους άντρες φίλους μου μου έλεγε μια τέτοια εμπειρία ΔΕΝ θα μου άρεσε. Ένας κολλητός μου δεν θα με ενοχλούσε or s'th να είναι bi αλλά στο θέμα τραβεστί στήθος-πέος σετάκι μου φαίνεται αρκετά διαστροφικό για τα δικά μου γούστα και τη δική μου ιδιοσυγκρασία.

Αν το έκανε κάποιος κολλητός μου δεν θα μου έπεφτε λόγος προφανώς, αλλά για τον άντρα που βάζω στο κρεββάτι μου δεν θα προτιμούσα να έχει και τέτοιες προτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ναι εχεις δικιο ο καθενας εχει τις προτιμησεις του σε καταλαβαινω...ουτε εμενα θα μου αρεσε μια bisexual γυναικα να ειναι κοπελα μου αν και η megan fox η amber heard και angelina jolie ειναι bi 8)8)8) καλα σε αυτες δεν θα ελεγα οχι αλλα θα επρεπε να με παρακαλεσουν λιγο:P. Και δεν εχω παει με τραβελι ουτε τρανσεξουαλ εδω καλα καλα δεν εχω παει με γυναικα αλλα που θα παει δεν θα βρω μια? μετα θα της δειξω εγω:ropalo: απλη ερωτηση κανω παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τραβεστι ή τρανσεξουαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
O κολλητός μου το ειχε κάνει στο στρατό. Ηξερε ότι είναι (παιδιά, μην λέμε βλακείες. Μπορεί να είναι ωραίες και τα σχετικά, αλλά φαίνεται. Μπαμ κάνει) αλλά ήταν πολύ καιρό....χωρίς και τι να κάνει, αυτό βρήκε. Ντρέπεται κάθε φορά που τον πειράζουμε, κι ας έχουν περάσει δέκα χρόνια. Επειδή είχαμε την απορία τι βρήκε (γιατί του άρεσε περισσότερο από γυναίκες) μας είπε ότι η συγκεκριμένη κατηγορία κάνει πολύ καλό σεξ. Δεν τον θεωρώ γκέι, απλά πιστευω ότι όντως αυτα τα άτομα (για τραβεστί μιλάω πάντα) μιας και έχουν τον ίδιο...εχμ...εξοπλισμό, ξέρουν καλύτερα τι να κάνουν με το στόμα τους. Επίσης, παρέχουν πιό στενό μέρος και γενικά δημιουργούν την ψευδαίσθηση μιας γυναίκας που ξέρει ακριβώς τι θέλει ένας άντρας στο σεξ.
Τώρα αν το έκανε η σχέση μου θα με πείραζε το ίδιο όσο να είχε πάει με βιζιτούδες. Γενικά, με πειράζει να έχει πάει με πολλές (ο,τι και να ναι) αλλά εγώ είμαι και παράξενη με αυτά. Οχι ότι θα τον ήθελα παρθένο, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ότι έχουν περάσει αρκετές από το κρεβάτι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top