Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τον αριθμό ή αναζήτηση στα post του;

ΤΑ ποστ του.
πχ σε αυτο εδω το θεμα, να δω ποσες φορες εχει απαντησει ο ταδε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α κι εγω το θελα αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αναζήτηση σε αυτό το θέμα -> Εξελιγμένη αναζήτηση :)
Θα με αφήσεις χωρίς δουλειά στο τέλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ωωωωωωωωωωωωχ το είχα πάθει και στη μεταφορά του e-steki, τόσο παλιά που δεν θυμάμαι τι έφταιγε τότε!
:lol: :lol: :lol: Έτσι είναι Μισέλ οι παλιές αμαρτίες, γυρνάνε και σε κυνηγούν!!
Θα προσπαθήσω να θυμηθώ και να το φτιάξω ξανά...
Ευχαριστούμεεε!!:happy:

(Με τις εξετάσεις όλα καλά φαντάζομαι, ε; Άντε, καλά αποτελέσματα! :up: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρέπει να φτιάχτηκε τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Χθες το απόγευμα πάλι δεν είχα MyCat! Δεν μπορούσα να μπω με τίποτα! Κάποια στιγμή κατά τις 20:00 μπήκα για λίγο και μετά πάλι μέχρι το βράδυ τα ίδια... Υπήρχε πρόβλημα και χθες Μισέλ? Ελπίζω να μην ξανασυμβεί γιατί δεν θα το αντέξω. Κάτι η ζέστη κάτι τόσες μέρες χωρίς το MyCat τα νεύρα μου τσατάλια έχουν γίνει....:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ναι και εγώ το ίδιο με Ασπασία... μέχρι αργά το βράδυ!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Χθες το απόγευμα πάλι δεν είχα MyCat! Δεν μπορούσα να μπω με τίποτα!

Ούτε εγώ μπόρεσα να μπω σήμερα το πρωί -αυτό δεν είναι κατ' ανάγκη κακό, βγαίνει δουλειά έτσι.:P :P
Μόλις τώρα τα κατάφερα.
Φαντάζομαι ο server θα θέλει λίγες μέρες μέχρι να μας συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσοι είχατε πρόβλημα να μπείτε:
1. Απο τότε που καταφέρατε να μπείτε παρουσίασε ξανά πρόβλημα;
2. Τι σας έβγαζε όταν πηγαίνατε να μπείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Προσωπικά μου έβγαλε μερικές φορές μήνυμα ότι δεν μπορούσε να βρει το διακομιστή (αν το λέω σωστά). Το refresh δεν έπιανε, αλλά τις περισσότερες φορές μπόρεσα να μπω με τη δεύτερη προσπάθεια.

Επίσης μια φορά μου έβγαλε μήνυμα Error 5000 (αν θυμάμαι καλά). Σου έστειλα μέιλ στο webmaster, αλλά μου γύρισε πίσω. Δυστυχώς το έχω σβήσει και δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.

Πάντως, δεν έχω αντιμετωπίσει άλλα προβλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά μου έβγαλε μερικές φορές μήνυμα ότι δεν μπορούσε να βρει το διακομιστή (αν το λέω σωστά). Το refresh δεν έπιανε, αλλά τις περισσότερες φορές μπόρεσα να μπω με τη δεύτερη προσπάθεια.

Επίσης μια φορά μου έβγαλε μήνυμα Error 5000 (αν θυμάμαι καλά). Σου έστειλα μέιλ στο webmaster, αλλά μου γύρισε πίσω. Δυστυχώς το έχω σβήσει και δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.

Πάντως, δεν έχω αντιμετωπίσει άλλα προβλήματα.
1. Πότε περίπου σταμάτησαν αυτά τα προβλήματα;
2. Απο τότε δεν υπήρξε κανένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι που συμβαίνει συνέχεια.
Νομίζω ότι πρόβλημα μη φόρτωσης σελίδας πρέπει να είχα και χτες ή προχτές (μια φορά). Μπόρεσα να μπω, όταν ξαναπροσπάθησα μετά από λίγη ώρα.
Επειδή το πρόβλημα λύνεται από μόνο του, δεν του έχω δώσει μεγάλη σημασία κι έτσι δεν μπορώ να απαντήσω με βεβαιότητα.
Αν ξανασυμβεί, θα κρατήσω ακριβή στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κι εγώ έχω προβλήματα τις περισσότερες φορές μπαίνω πρωι,ύστερα μου εμφανίζει το μήνυμα ο internet explοrer δεν μπορεί να εμφανίσει αυτή τη σελίδα,δοκιμάστε αργότερα,κάνω και εγώ refresh ελπίζω να μην τα σκοτώνω,αλλά τίποτα.Μεχρι και από το ιστορικό έχω προσπαθήσει να μπω αλλά τίποτα,αν θες και την σύνδεση είναι conn-x 1000:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Εδωσα κινέζικα,το περνάω το μάθημα;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ερώτηση: επειδή σε κάποια φάση είχα υπογραφή πάνω από το όριο που έχει θεσπιστεί, έχω χρεωθεί Infraction;
Μπορώ αυτό να το μάθω κάπως ή ακόμη μπορώ να έχω ένα link για να διαβάζω τα περί Infraction;
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aν είχες infraction Borat, θα το ήξερες. :D

Νομίζω πως τα infraction δεν είναι ορατά από τους απλούς χρήστες (εκτός αν τα έχουν "φάει" οι ίδιοι) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aν είχες infraction Borat, θα το ήξερες. :D

Νομίζω πως τα infraction δεν είναι ορατά από τους απλούς χρήστες (εκτός αν τα έχουν "φάει" οι ίδιοι) :)
:hmm:
Σε ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ερώτηση: επειδή σε κάποια φάση είχα υπογραφή πάνω από το όριο που έχει θεσπιστεί, έχω χρεωθεί Infraction;
Μπορώ αυτό να το μάθω κάπως ή ακόμη μπορώ να έχω ένα link για να διαβάζω τα περί Infraction;
Ευχαριστώ.
όπως είπε η kajira είναι
αν είχες φάει infraction θα το ήξερες. Ερχεται αυτόματη ενημέρωση με πμ που σου λέει τον λόγο, το ποσοστό και την διάρκεια.
Τα απλά μέλη βλέπουν μόνο το δικό τους Infraction (αν έχουν πάρει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
...συν ότι φαίνεται τόσο στο προφίλ του χρήστη, όσο και στον πίνακα ελέγχου του. :)
(Κι είναι ορατό, από τα απλά μέλη, μόνο στο μέλος που το έχει χρεωθεί, όπως σου 'πε κι η ΚουΕ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top