Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε;

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
έχετε κερδίσει ποτέ σε διαγωνισμό, όπως βιβλίο, ταξίδι και πολλά άλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ έχω πάρει μέρος σε πολλούς διαγωνισμούς αλλά ......:( τίποτα

ο πρώην μου πάλι είχε κερδίσει ένα ταξίδι στη eurodisney όταν ήταν μικρός , από την κουκουρούκου...


οι γονείς της φίλης μου ένα ταξίδι στην ιταλία, από ένα ταξιδιωτικό περιοδικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γενικά με θεωρώ τυχερή. Δεν έχω συμμετάσχει σε πολλά τέτοια, αλλά μια φορά είχα κερδίσει ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ από το Cosmopolitan (στο οποίο ποτέ δεν πήγα αφού δεν βρήκα παρέα) και την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε καζίνο (στο Πόρτο Καρράς συγκεκριμένα) έφυγα με 1000? δώρο από μια κλήρωση που έκαναν κάθε βράδυ και κέρδισε το δικό μου εισιτήριο εισόδου! (τσάμπα διακοπές λέμε :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Γενικά με θεωρώ τυχερή. Δεν έχω συμμετάσχει σε πολλά τέτοια, αλλά μια φορά είχα κερδίσει ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ από το Cosmopolitan (στο οποίο ποτέ δεν πήγα αφού δεν βρήκα παρέα) και την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε καζίνο (στο Πόρτο Καρράς συγκεκριμένα) έφυγα με 1000? δώρο από μια κλήρωση που έκαναν κάθε βράδυ και κέρδισε το δικό μου εισιτήριο εισόδου! (τσάμπα διακοπές λέμε :D)
αχ δεν πας καλά.... εγώ θα έπαιρνα όποιον να ναι στο αμστερνταμ, αδελφη , αδελφό, φιλη, μαμα μπαμπά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Τι να πω? Επί χρόνια οι φίλοι μου με φώναζαν Ντόναλντ λόγω της γκαντεμιάς και του εκρηκτικού μου χαρακτήρα. Αφού έχω κερδίσει σε δύο διαγωνισμούς και κάτι γίνεται πάντα ώστε να μην μπορώ να πάω να πάρω τα δώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
δε με θεωρούσα τυχερή γενικά σε αυτούς τους διαγωνισμούς..
Αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη...!!!!!!!!!!!



ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ!!:clapup::clapup:


και ήταν ότι έπρεπε γιατί είχε χαλάσει το παλιό μου..!!και είναι και καλό!όχι κανένα απλό!!;)

γενικά έχω κερδίσει κάτι μπλουζάκια κάτι σι ντι, εισιτήρια για το θέατρο...Έχω κληρωθεί για ταξίδι αλλά αποδείχτηκε μούφα :P και σήμερα κινητάκι και είμαι πολύ χαρούμενη!!:yahoo:και όσο το χαζεύω στο ίντερνετ το αδέρφι μου ζηλεύει!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
δε με θεωρούσα τυχερή γενικά σε αυτούς τους διαγωνισμούς..
Αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη...!!!!!!!!!!!



ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ!!:clapup::clapup:


και ήταν ότι έπρεπε γιατί είχε χαλάσει το παλιό μου..!!και είναι και καλό!όχι κανένα απλό!!;)

γενικά έχω κερδίσει κάτι μπλουζάκια κάτι σι ντι, εισιτήρια για το θέατρο...Έχω κληρωθεί για ταξίδι αλλά αποδείχτηκε μούφα :P και σήμερα κινητάκι και είμαι πολύ χαρούμενη!!:yahoo:και όσο το χαζεύω στο ίντερνετ το αδέρφι μου ζηλεύει!!!:devil:


Θα έλεγα τίποτα για το μέγεθος του πισινού σου Πατατάκι μου αλλά έχε χάρη (θα σου το πω από το τηλέφωνο μη φάω και κάνα μπαν για βρωμόλογα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάντα (οκ, σχεδόν πάντα :P) όποτε έχω εξετάσεις μού πέφτουν θέματα που τα βγάζω (κι αν υπάρχουν σειρές ασκήσεων, θα μου πέσει η εύκολη :P).


(Είμαι και σε κάτι τυχερός, χουχου. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είμαι γκαντέμης σε υλικά αγαθά:D αλλα είμαι τυχερή γενικά στην ζωή και φέρνω τύχη στους άλλους, όταν θέλω κάτι απο τράπεζα όλοι περιμένουν ώρες εγώ πάω αμέσως, ή όταν θέλω να κάνω κάτι που άλλοι κοπιάζουν πάντα το πέρνω ποιο γρήγορα απο όλους, αλλα διαγωνισμοι κλπ δεν είναι το φόρτε μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
αχ δεν πας καλά.... εγώ θα έπαιρνα όποιον να ναι στο αμστερνταμ, αδελφη , αδελφό, φιλη, μαμα μπαμπά

Eίχα και μόλις χωρίσει και δεν είχα κέφια και έπρεπε να παω ως συγκεκριμένη ημερομήνια, ενώ βασικά πληρωμένα ήταν μόνο τα αεροπορικά και τότε ως φοιτήτρια δεν είχα μία για το ξενοδοχείο.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χα, τώρα που είπες για εξετάσεις Ζορζ, για να δεις την ατυχία που με δέρνει, πέφτει στην εγκληματολογία το θέμα που έχω διαβάσει τέλεια και το ξέρω απ' έξω. Το γράφω τέλεια και όταν το παραδίδω στον επόπτη ξανακοιτάω τα θέματα για να παρατηρήσω ότι ήταν της άλλης ομάδας και προφανώς μηδενίζομαι... Καλά αυτό δεν είναι μόνο ατυχία, είναι και λίγο μα#$%$#$##$ία μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχω κερδισει παιχνιδομηχανες, κρεμες, αντιηλιακα, χρονο ομιλιας,ταξιδι,απειρα μπλουζακια, ρολοι, αφισες, χμ... γενικα ΟΠΟΥ παιζω, συνηθως κερδιζω :)
α και πολλα καλλυντικα απο περιοδικο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω εχω κερδισει τα φριδια μου (τα δυο οχι το ενα :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν έχω κερδίσει ποτέ...γι' αυτό δεν παίζω ποτέ πλέον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
α και πολλα καλλυντικα απο περιοδικο!!!!

Εσύ είσαι αυτή που πάντα με κερδίζει???????? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαχαχα!!! παιζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα. Ισως να χω καποιο γονιδιο Μητσοτακη. Αλλα ενα τζοκερακι τζακποτ θα το πιασω που θα παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μπα. Ισως να χω καποιο γονιδιο Μητσοτακη. Αλλα ενα τζοκερακι τζακποτ θα το πιασω που θα παει.
και ο παππούς μου τόσα χρόνια το τζακ ποτ περιμένει
αλλά με τα λεφτά που έχει δώσει πολυκατοικία θα είχε αγοράσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α εγω απλο δελτιο παιζω. Και αμα το θυμηθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειχα κερδισει στο δημοτικο μια molten ποδοσφαιρου(μεγαλη επιτυχια).
Απο τοτε μονο αναπτηρες και στυλο απο τα hondos center.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top