Backup contacts του κινητού τηλεφώνου

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Επειδή πρόσφατα είχα χάσει το κινητό μου με όλα τα contacts απορώ δεν υπάρχει καμιά υπηρεσία να σώνεις στο νούμερα τέτοιες πληροφορίες?
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για τηλέφωνα. Έστω να πληρώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ο καλύτερος τρόπος για εμένα είναι συχνός συγχρονισμός με outlook.Ωστόσο νομίζω ότι παρέχει κάτι η vodafone. Αν βρω κάτι θα επανέλθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Επειδή πρόσφατα είχα χάσει το κινητό μου με όλα τα contacts απορώ δεν υπάρχει καμιά υπηρεσία να σώνεις στο νούμερα τέτοιες πληροφορίες?
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για τηλέφωνα. Έστω να πληρώνεις.
Tι κινητό έχεις;:hmm:
Αν είναι symbian μπορείς να κάνεις πλήρες Backup καταλόγου στη κάρτα μνήμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mήπως αυτό το θέμα να μεταφερεί ακέραιο εδώ: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=8021 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Συχγρονισμός με outlook φίλε μου.
Γι αυτό και όχι μόνο έχω εγκαταλείψει προ πολλού όλες τις συσκευές, και χρησιμοποιώ μόνο wm....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Mήπως αυτό το θέμα να μεταφερεί ακέραιο εδώ: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=8021 :hmm:
Διαφωνώ, το παραπάνω θέμα ας το κρατήσουμε για απλά πράγματα ώστε να αποφύγουμε το χάος

Συχγρονισμός με outlook φίλε μου.
Γι αυτό και όχι μόνο έχω εγκαταλείψει προ πολλού όλες τις συσκευές, και χρησιμοποιώ μόνο wm....:)
Και οι symbian, αν εξαιρέσεις το uiq που έχει κάποιο προβληματάκι με κάποια δευτερεύοντα πεδία, έχει πολύ συγχρονισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Διαφωνώ, το παραπάνω θέμα ας το κρατήσουμε για απλά πράγματα ώστε να αποφύγουμε το χάος
OK, κανένα πρόβλημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top