Τι ΝΟΚΙΑ να πάρω με 345?;

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλησπέραααα!!! Τί ωραίο θέμα ανακάλυψα.:D
Λοιπόν,με ενημέρωσαν από την Vodafone ότι έχω 345 ευρώ επιδότηση:clapup: ....και φυσικά θ'αλλάξω συσκευή. Είμαι "εθισμένη" με τα ΝΟΚΙΑ.:worry: Τώρα έχω το 6230i,όπου πραγματικά είναι μία καλή συσκευή. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει,μόνο ΝΟΚΙΑ:hmm:,κάποιο καλύτερο μοντέλλο που να έχει κυκλοφορήσει στην αγορά???
Αναμένω πληροφορίες από τούς "ειδικούς".....:D:D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
345? για αναβαθμιση συσκευης; δεν θελω ν ξερω τον λογαριασμο σου :bleh:

τα ΝΟΚΙΑ εγω τα αντιπαθω πολυ αρα η γνωμη μου δεν θα ειναι και πολυ αντικειμενικη, αλλα θα ελεγα το Ε65
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ποιες ειναι οι βασικες σου προτεραιοτητες αγαπητη PYLH?:)
Και τι εννοω...
Πρωτα να μας πεις τι στυλ θες να ειναι η συσκευη?
Να ανοιγει σαν κοχυλι?(clamshell)?
Να ειναι συρταρωτη?Να κατεβαινει το πληκτρολογιο συρταρωτα προς τα κατω δηλαδη.(sliding)
Η να ειναι μονοκοματη?Αποτελουμενη απο ενα κομματι δηλαδη.(candybar)

Μετα απο αυτη υπαρχουν αλλες παραμετροι...
Τι θες να εχει?
Να ειναι με καλη καμερα καλο ηχο,καλη οθονη και καλες multimedia δυνατοτητες δηλαδη?
Να παιρνει προγραμματα?
Να εχει καλη αυτονομια?
κτλ κτλ κτλ...;)

Πες μας γενικα τι θα ηθελες να κανει το κινητο σου και θα σου προτεινουμε.
Παντως εχεις πολυ υψηλη επιδοτηση.Σκοπευεις να προσθεσεις κι εξτρα χρηματα ή μονο αυτα της επιδοτησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολλα λεφτα ρε συ...
τι δγιαολο χρηση κανεις?
ελπιζω τουλαχιστον να μη το εχεις συνεχεια στο αυτι σου...
εμ, καλα λεει ο μαριος, τι θες να εχει? σκοπευεις να δωσεις κ κατι παραπανω η μονο απο την επιδοτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όπως είπε ο Mario, πες μας τι ζητάς από το κινητό σου να σου πούμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Nα μην πάρεις ΝΟΚΙΑ καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλησπέρα! Λυπάμαι που "σημείωσα" απουσία,αλλά είχα πρόβλημα με την σύνδεση στο Internet.Τέλος πάντων,η βλάβη αποκαταστάθηκε!:)
Πολλά λεφτά εεε?:hmm: Έχω ένα οικογενειακό πακέτο,το οποίο όμως, μόνο ώς "τέτοιο" δεν χρησιμοποιώ.Θα τ'αλλάξω όλα τώρα , και συσκευή και πρόγραμμα. Φυσικά και δεν πρόκειται να διαθέσω κι άλλα λεφτά! Προτιμώ τα ΝΟΚΙΑ γιατί μέχρι τώρα,όσες φορές χρησιμοποίησα κάποια άλλη μάρκα,πολύ με ταλαιπώρησε:mad:. Τα γνωρίζω τα ΝΟΚΙΑ κι έτσι δεν χρειάζεται να ψάχνομαι. Αγαπητέ @ Mario :) πολύ επιστημονικά μου τα λές και μπερδεύτηκα:P:D. Λοιπόν,κοχύλι δεν θέλω,έως τώρα είχα μονοκόματες συσκευές αλλά δεν θα έλεγα όχι και σε μία συρταρωτή. Άρα: ή μονοκόματη ή συρταρωτή,ανάλογα ποιά θεωρείται λιγότερο "ειαίσθητη".
Για πολλά προγράμματα μάλλον δεν ενδιαφέρομαι! Θέλω να έχει καλή κάμερα,ήχο.οθόνη,αυτονομία,να μπορώ να έχω μουσική...γενικότερα "αυτές τις multimedia δυνατότητες" πού αναφέρεις! Σας διαφώτισα καθόλου???:D Ελπίζω!
Δεν είμαι κι εντελώς αρνητική σε κάποια άλλη μάρκα ,άν έχετε να μου προτείνετε κάτι. Με την ησυχία σας,μην βιάζεστε!:mad::D
Αλλά μέχρι το πρωί....πρέπει να ξέρωωωωωωω:D:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγαπητη μου πυλη επειδη εισαι γυναικα με στυλ (σε εχω καταλαβει εγω ντε) κι επειση προσωπικα απο την στιγμη που δεν ψαχνεις το κινητο να εχει τετοιο λειτουργικο συστημα ωστε να βαζει προγραμματα, θα σου προτεινω να στραφεις σε συσκευη με καλες multimedia δυνατοτητες (κυριως καμερα) καλα υλικα κατασκευης και να ειναι ομορφο.
Αυτη την στιγμη δυο χαρακτηριστικα παραδειγματα που μου ερχονται στο μυαλο και που δεν ανοικουν στην οικογενεια της ΝΟΚΙΑ.
Και τα δυο τα εχω δει απο κοντα και τα εχω περιεργαδστει αρκετα.
Προκειτε για το shine της LG και το U600 της Samsung.

Αρχιζουμε απο το LG και θα σου γραψω απλα δυο λογια.
Tα θετικα στοιχεια του LG KE970 Shine ειναι:
Eχει παρα πολυ καλη κατασκευη.Πολλα τα μεταλλικα μερη (σαφες πλεονεκτημα στην αντοχη και την οψη απο τα πλαστικα) που εχει η συσκευη και πολυ καλο το δεσιμο της.Δεν εχει τριξηματα και..."κουνηματα"(τζογο δηλαδη)
Παρα πολυ καλη οθονη με πολυ ζωντανα χρωματα.Μεγαλη ευαναγνωστη και λειτουργει και σαν καθρεπτης.
Η φωτογραφικη μηχανη της συσκευης αν και ειναι "μονο" 2 Mpixel βγαζει πολυ καθαρες φωτογραφιες.Πραγματικα ομως.Ουτε "θορυβο" εχουν ουτε χανουν χρωματα.Λογικο μιας και εχει φακους Schneider-Kreuznach.Εχει και autofocus.
Παιρνει καρτες μνημης
Καλη και καθαρη ποιοτητα ηχου!

Τα μονα αρνητικα ειναι:
Λογο της μεταλικης κατασκεςυης, τραβαει ευκολα τις....δαχτυλιες.
Το video που τραβαει αν και ειναι πολυ "καθαρο" δεν εχει υψηλη αναλυση.
Το πληκτρο πλοηγησησης ειναι roller και θελει λιγο χρονο για να το συνηθισεις.
Τελος επειδη η οθονη ειναι και καθρεπτης, οταν την κοιτας ακριβως κατω απο το φως του ηλιου ισως να μην ειναι τοσο ευαναγνωστη.
Λιγο πιο βαρυ απο τον μεσο ορο, αλλα διακιολογειται 100% λογο υλικων κατασκευης.

Φωτογραφιες του:



Το δευτερο ειναι πιο προσφατο και ειναι απο τα αγαπημενα μου αυτη την στιγμη.Και σαν ομορφια και σαν κατασκευη.
Samsung U600
Θετικα του:
  • Eξαιρετικης ποιοτητας οθονη.Απεικονηση,ζωντανια χρωματων,ευαναγνωστη.
  • Παρα πολυ καλης ποιοτητας υλικα κατασκευης.Υψηλης ποιοτητας πλαστικα και μεταλο.
  • Πολυ καλος και καθαρος ηχος.
  • Παρα πολυ καλη καμερα.3.2MPixel, με autofocus.Καθαροτατες εικονες χωρις να "χανουν".
  • Καλης ποιοτητας εγγραφη video.
  • FM radio
  • Πολυ λεπτο και στυλατο
  • Υποδειγματικο το sliding του πληκτρολογιου

Τα αρνητικα ειναι κυριως η μπαταρια του...ειναι μικρης περιεκτικοτητας και θα σε κραταει κανα 2μερες...παραπανω...χλωμοτατο!
Και τις δυο μερες θα τις δεις μετα τις 4-5 φορες που θα του κανεις πληρη φορτιση.(που θα αδειασει τελειως και θα γεμισεις την μπαταρια)
Επεισης ισως χρειαστεις λιγο χρονο μεχρι να συνηθισεις τα πληκτρα αφης που εχει.(οχι στο πληκτρολογιο που κατεβαινει.Αλλα τα αλλα...τα απο πανω!)


Προσωπικα το samsung εαν δεν σε προβληματιζεςι η μπαταρια το θεωρω εξαιρετικη επιλογη και ειναι μαι συσκευη που δεν θα την βαρεθεις και ειναι πολυ ομορφη.


Φωτογραφισ του samsung



Απο εκει και περα καλη μου Πυλη αυριο που θα πας εχω να σου πω κατι σημαντικο:
ΚΟΙΤΑ οσο το δυνατων περισσοτερες συσκευες και να δεις ποια σου αρεσει περισσοτερο.
Μην νομισεις οτι θα τους καθυστερισεις.Δουλεια τους ειναι και κοιτα και ρωτα τα παντα.
Εαν εχουν καλη μπαταρια.
Εαν εχουν παρουσιασει προβληματα(σγα μην σου πουν "ναι", αλλα λεμε...)
Εαν εχουν καλη ποιοτητας καμερα.
Εαν παιρνουν καρτες μνημης.(σημαντικοτατο για να μην αγχωνεσαι εαν τελειωσει η μνημη της συσκευης)
Και οτι αλλο σου κατεβει στο μυαλο.Αλλα κυριως, επειδη εσυ θα το εχεις, να σε ικανοποιει και αισθητικα.
ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟ!


Συγγνωμη που εγγραψα τοσα...
Θα εβαζα περισσοτερες συσκευες αλλα φαντασου ποσα θα εγραφα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αγαπητέ @ Mario σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες σου κι επειδή είμαι με γυναίκα με στύλ:P (καλά "αυτός" πού το κατάλαβε?:hmm::D)...,θα μελετήσω όσα μού είπες και θ'αποφασίσω.:clapup:Ήσουν ιδιαίτερα κατατοπιστικός!!!
Και φυσικά δεν θα μπορούσα να μην ευχαριστήσω και τον φίλτατο @ Hunter (πού φάγαμε κι ωραίο κοκορέτσι μαζί:D:D ) και να δηλώσω τα :worship: :worship: :worship: :worship: για την υπογραφή του...!!!:1eye: :cry_x: :mastigio
Κι όλους τούς υπόλοιπους βέβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μαριε πολυ καλες πληροφοριες.... τι μνημη εχει η συσκευη???? υπαρχει δυνατοτητα καρτας μνημης? με το υλικο κατασκευης του λιγο κολλαω:hmm:
στης γρατζουνιες του δεν θα φαινετε ποιο πολυ?

κ ειναι απο οτι ειδα τσης φωτο αρκετα λεπτο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eπειδη Νοκια ζητησε η γυναικα, ας πεταξω ετσι στα γρηγορα 2 προτασεις on the top of my head :

Ν72


www.gsmarena.com

Kαι αν θες ετσι κατι πιο περιεργο αισθητικα :

7500 Prism


Με παρομοιες δυνατοτητες, αρα και παραπλησια τιμη (αν και δε ξερω αν εχει ερθει εδω αυτο ακομα γιατι τωρα βγηκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έιναι όντως μια εξαιρετική επιλογή, αλλά είναι πολύ επαγγελματικό τηλέφωνο.
Προσωπικά χαλαρότατα θα το επέλεγα γιατι είναι και πλήρες και ποιοτικά εξαιρετικό, αλλά είναι μονόχνωτο για μια κοπέλα.
Η πρότασή μου σε κάτι μη smartphone ειναι το πλήρες χαρακτηριστικών s40 της ΝΟΚΙΑ το 7390



Είναι πληρέστατο, ποιοτικά πάρα πολύ καλό και αν μη τι άλλο θηλυκότατο.:)


Ιδού και μία σελίδα με τα πλήρη χαρακτηριστικά του:
https://www.gsmarena.com/nokia_7390-1691.php αλλά και με γνώμες κατόχων.


Lorien τo prism είναι πολύ πρόσφατο ακόμη, θα αργήσει να έρθει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έιναι όντως μια εξαιρετική επιλογή, αλλά είναι πολύ επαγγελματικό τηλέφωνο.
Προσωπικά χαλαρότατα θα το επέλεγα γιατι είναι και πλήρες και ποιοτικά εξαιρετικό, αλλά είναι μονόχνωτο για μια κοπέλα.
Η πρότασή μου σε κάτι μη smartphone ειναι το πλήρες χαρακτηριστικών s40 της ΝΟΚΙΑ το 7390
Είναι πληρέστατο, ποιοτικά πάρα πολύ καλό και αν μη τι άλλο θηλυκότατο.:)


Ιδού και μία σελίδα με τα πλήρη χαρακτηριστικά του:
https://www.gsmarena.com/nokia_7390-1691.php αλλά και με γνώμες κατόχων.


Lorien τo prism είναι πολύ πρόσφατο ακόμη, θα αργήσει να έρθει.:)


Τελικά η θηλυκότητα έχει αρχίσει και γίνεται συνώνυμη της χαζομάρας, της τεχνοφοβίας και της άγνοιας.

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας (και ιδίως τις κόρες μας) Νίκο Τσιαμτσίκα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πύλη δεν θα σου το πρότεινα, θα δώσεις ? για feature που δεν θα χρησιμοποιήσεις (wifi, symbian).

Έιναι όντως μια εξαιρετική επιλογή, αλλά είναι πολύ επαγγελματικό τηλέφωνο.
Προσωπικά χαλαρότατα θα το επέλεγα γιατι είναι και πλήρες και ποιοτικά εξαιρετικό, αλλά είναι μονόχνωτο για μια κοπέλα.
Δηλαδή μια επαγγελματίας θα πρέπει διαλέξει ντε και καλά κάποιο χαζοχαρούμενο κινητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δηλαδή μια επαγγελματίας θα πρέπει διαλέξει ντε και καλά κάποιο χαζοχαρούμενο κινητό.

Προφανώς για τους περισσότερους το "μια" και το "επαγγελματίας" δεν κολλάνε να είναι δίπλα δίπλα [smilie=1,18,23]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τελικά η θηλυκότητα έχει αρχίσει και γίνεται συνώνυμη της χαζομάρας, της τεχνοφοβίας και της άγνοιας.

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας (και ιδίως τις κόρες μας) Νίκο Τσιαμτσίκα; :P
:confused:
Ε;

Δηλαδή μια επαγγελματίας θα πρέπει διαλέξει ντε και καλά κάποιο χαζοχαρούμενο κινητό.
Όχι.:hmm:

Προφανώς για τους περισσότερους το "μια" και το "επαγγελματίας" δεν κολλάνε να είναι δίπλα δίπλα [smilie=1,18,23]

Ε;:|
Δεν έχει να κάνει με το αν είναι γυναίκα και επαγγελματίας, φυσικά και αυτό είναι δυνατό και μάλιστα θεμιτό (και ανάλογα με τη περίσταση και sexy :P ).
Aπλά θεωρώ πως η γυναίκα που είναι εκ φύσεως το πλάσμα με το περισσότερο στυλ και το καλύτερο γούστο προτιμά κάτι πιο στυλάτο.

Με παρεξηγήσατε.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Έιναι όντως μια εξαιρετική επιλογή, αλλά είναι πολύ επαγγελματικό τηλέφωνο.
Προσωπικά χαλαρότατα θα το επέλεγα γιατι είναι και πλήρες και ποιοτικά εξαιρετικό, αλλά είναι μονόχνωτο για μια κοπέλα."


νομιζω οτι το λεγοντας "επαγελματικο" ηθελε να καταληξει στο "μονοχνωτο"....οποτε το συμπερασμα "Προφανώς για τους περισσότερους το "μια" και το "επαγγελματίας" δεν κολλάνε να είναι δίπλα δίπλα" ειναι λιγο ατοπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Επαγγελματικό εννοώ εξωτερικά, όχι απο πλευράς δυνατοτήτων.

Σα να λέω opel agila vs lancia y. ;) (Άκυρο παράδειγμα)
Με πιάνετε; Ελπίζω το παράδειγμα να το κάνει σαφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top