Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όταν έμενα μόνη μου και ειδικά στο πρώτο έτος ναι. Πλέον δύσκολα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οταν εμενα και εγω μονος μου το πρωτο ετος το συνηθιζα..Συνηθως μετα απο μπανιο.Και παντα καλοκαιρι που εκανε καυσωνα.
Αλλα κατα κανονα εμενα με ενα σορτσακι.
Τον χειμωνα οχι..Φοραγα πολλα πολλα ρουχα για να κανω οικονομια στο κλιματιστικο...Δεν ηταν καιρος για "γουστα".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τι γυμνη ρε παιδια???Εχετε δει που εχει φτασει το πετρελαιο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αδυνατώ μια θυμηθώ έστω και μια φορά μετά τα 17 μου να μην έχω κοιμηθεί γυμνός.Εννοώ ολόγυμνος,χειμώνα καλοκαίρι.Μόνο στρατό αναγκαστικά για ενα 12μηνο το είχα κόψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εγώ τα καλοκαίρια που κοιμάμαι στο δωματιάκι μου στην ταράτσα, κοιμάμαι ολόγυμνος με ένα σεντόνι μόνο, έτσι για να μη νιώθω εντελώς εκτεθειμένος. :redface:
Κατά τα άλλα, όταν είμαι ξύπνιος ακόμα και 45oC να έχει, τη μπλούζα μου δε τη βγάζω (ντρέπομαι για το σώμα μου :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Xειμώνα κοιμάμαι με σορτσάκι μακρύ και φανελάκι (κολλητό,με τα άλλα νιώθω πολύ χαλαρός) ενώ το καλοκαίρι μόνο με σορτσάκι.Το να φοράω κάτι από πάνω όταν κάνει ζέστη και σκάει ο τζίτζικας είναι το χειρότερο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εγω παλι αν εχει κοσμο σπιτι...Και καυσωνα να εχει..Δεν βγαζω μπλουζα..Εστω και εαν ολος ο αντρικος πληθυσμος του σπιτιου το κανει.
Δεν μου αρεσει αισθητικα..Μια χαρα ειναι και το t-shirt..Ασε που εχεις και κατι να σκουπιζεις τον ιδρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
καφε δεν πινω κ τσιτσιδι....δουλειες δεν κανω τσιτσιδι....ε αμα βγω απ το μπανιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex30Dj

Νεοφερμένος

Ο Alex30Dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Απολαμβάνω να μένω γυμνός στο σπίτι μου.Φυσικά δεν υπάρχουν άλλοι στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τώρα που μένω μόνη μου, ναι! Άλλη αίσθηση το γυμνό βρε παιδί μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!:P
Ε λογικό φαίνεται :hmm:κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ε λογικό φαίνεται :hmm:κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ:P
Ακριβώς ένα τέτοιο θέμα έχω κ γω με το τραπέζι, τον καναπέ κλπ αντικείμενα. Αλλά έξω cool!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
αμέ αμέ..στο σπίτι μου πολύ συχνά..όσο να ναι νιώθεις πιο άνετη βρε παιδί μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaret13

Νεοφερμένος

Η margaret13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
https://www.dromostherapeia.gr/paidi...-na-eimai-gimnos-i-mprosta-sto-paidi-mou.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα


Ερμηνεία:

"Μαιρούλα - Φοιτήτρια, ετών 18, της αρέσει να γυρνάει γυμνή στο διάδρομο της πολυκατοικίας - Checked"

ΥΓ: Έρευνα αγοράς - Can't hide the damn habit eh;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Οσο πηγαινα σχολειο ειχα τρομερο προβλημα,δεν μου αρεσε καθολου...ακομη και στα χαλαρα ας πουμε μεσα στο σπιτι το καλοκαιρι που ο πατερας και ο αδερφος κυκλοφορουσαν με μποξερακι,εγω ντρεπομουν μεχρι και για τους ιδιους..η στις καλοκαιρινες διακοπες που οι φιλοι πηγαινοερχονταν χαλαρα παλι σε τετοια φασ,εγω ουτε καν με το φανελακι (ενταξει βεβαια ενας λογος ειναι οτι δν μου αρεσει το σωμα μου,αλλα γυμνασμενος να ημουν παλι δεν θα μου αρεσε). Τωρα που ως φοιτητης μενω μονος,εχει αρχισει να μου αρεσει να ειμαι μεχρι και γυμνος....τι γινεται ο ανθρωπος αμα ωριμασει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο δωμάτιό μου δεν έχω πρόβλημα, αλλά στο υπόλοιπο σπίτι.............

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top