O ρόλος και οι δράσεις της ΕΕΤΤ

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mε καλυψε παλι ο φιλτατος faithplus.;)
Και αν φυγουμε απο την κινητη τηλεφωνια και μιλησουμε για σταθερη ή internet παλι ο οτε ειναι αυτος που πρεπει να περιοριστει μιας και ουσιαστικα αυτος "δανειζει" γραμμες σε ολους τους αλλους παροχους υπηρεσιων...Οποτε εαν το "νοικι" το βαζει οπου θελει οποτε θελει, αυτοματα και οι αλλες δεν μπορουν να ειναι τοσο ανταγωνιστικες οσο θα μπορουσαν-οσο θα επρεπε-οσο "επιβαλλεται".
Ο ΟΤΕ μια χαρα κερδοφορα επιχειρηση ειναι και γι' αυτο ειπα οτι το 1.000.000 ευρω ειναι απλως ενα "warning".Ουσιαστικα για στραγαλια το εχει.(με οποια υπερβολη)

P.S....πραγματικα την βιασα την λεξη "επιχειρηση"...ου να μου χαθω να μου χανομαι ωρες ωρες!!!!:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το έχετε σκοτώσει το "επιχείρηση", θα σας δείρω :bleh:

τι ωραίο χοροπηδηχτό ποντικάτσι...να κάνει παρέα με το δικό μου στο αβατάρι:P:P

και για οντόπικ, καλά τα λέει ο μάριος που συμφωνεί με τον φέηθ που συμφωνεί με μένα και γύρω-γύρω όλοι :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Καλύτερα θα ήταν να τους έβαζαν πρόστιμο επειδή τα αύξησαν αντί να τα μειώσουν και ας το έκαναν όλες μαζί:D
μα αυξηση εκαναν και οχι μειωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
μα αυξηση εκαναν και οχι μειωση
Αυτό λέει.

Κατά τα άλλα συμφωνώ με την dooooooo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
μα αυξηση εκαναν και οχι μειωση

Βρε εγώ πλάκα έκανα αλλά αυτοί δεν κάνουν επειδή τα αύξησαν αλλά επειδή το έκαναν και οι 3 σε μικρό χρονικό διάστημα:)

Αλλά εγώ μιλάω απο την μεριά του καταναλωτή να τους έκαναν μονο επειδή το άυξησαν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Βρε εγώ πλάκα έκανα αλλά αυτοί δεν κάνουν επειδή τα αύξησαν αλλά επειδή το έκαναν και οι 3 σε μικρό χρονικό διάστημα:)

Αλλά εγώ μιλάω απο την μεριά του καταναλωτή να τους έκαναν μονο επειδή το άυξησαν:D
Αν γινονταν αυτο που λες, μειωση και απο τις 3 θα ηταν αδικο για την Q ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Η Q είναι θυγατρική της vodafone οπότε είτε έχει κέρδος ή ζημία ισοσκελίζεται από αυτήν.;) Αλήθεια οι τωρινές τιμές των sms πως σας φαίνονται?ικανοποιητικές δεν είναι(έχουν πέσει πολύ)? ή στο εξωτερικό είναι ακόμα φτηνότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η q είναι θυγατρική της InfoQuest και απλως χρησιμοποιει το δικτυο της Vodafone.

Οσο για τις τωρινες τιμες τις βρισκω ελάχιστα πιο ακριβες απο τι θα επρεπε. Στο εξωτερικό κάποιες χώρες το εχουν φθηνοτερο καποιες ακριβοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αλήθεια??θυγατρική της infoquest είναι??Καλά ε μιιλάμε είναι τελείως άσχετοι οι υπάλληλοί τους!Ο ίδιος ο υπάλληλος που είχα πάει να κάνω μια σύνδεση q μου είπε ότι είναι θυγατρική της vodafone!!ε ρε κοροιδία που πέφτει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Αλήθεια??θυγατρική της infoquest είναι??Καλά ε μιιλάμε είναι τελείως άσχετοι οι υπάλληλοί τους!Ο ίδιος ο υπάλληλος που είχα πάει να κάνω μια σύνδεση q μου είπε ότι είναι θυγατρική της vodafone!!ε ρε κοροιδία που πέφτει...
Tι να σου πω... εγω αυτο ξερω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και πολυ σωστα ειναι αυτα που ξερεις Exposed.;)
Η Q Telecommunications S.A (Q-TELECOM) ειναι θυγατρικη της infoQuest (γεννηθηκε-Live June 2002) και απλως "δενειζεται" κεραιες αναμεταδωσης απο την Vodafone.Aν και ακουγοταν να φυγει απο αυτες της voda και να παει στις TIM.Κατι το οποιο ακομα δε εχει γινει και δεν ξερουμε αν και ποτε θα γινει.
Προς το παρων η Q συνεχιζει να κανει ουσιαστικα roaming μεσων των κεραιων της VODAFONE.;)

Τωρα diddle μου, αυτο πυο σου ειπε δεν ειναι κοροιδια καλη μου...απλως στην Ελλαδα ακομα ΔΕΝ υπαρχει εξειδικευμενο προσωπικο...Ειτε σε μαγαζια της Q, ειτε της VODA,Γερμανο κτλ κτλ.
Υπαρχουν και οι καλοι, αλλα υπαρχουν και αυτοι -οπως σε αυτον που επαισες- οι οποιοι δυστυχως δεν ξερουν ουτε καν "μπακαλικα" την ιστορια της εταιρειας που δουλευουν.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αδικο χαρακτήρησαν οι εταιριες το προστημο ... :/

Περισσοτερα εδω -> https://www.naftemporiki.gr/news/static/06/03/18/1167638.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μεταξυ μας βρε συ exposed περιμενες να μην εβγαζαν μια αναλογη ανακοινωση του τυπου "εχουμε πελατοκεντρικη πολιτικη", "ανταγωνιστηκες τιμες" κτλ κτλ.;)
Αυτες ειναι standar κινησεις ειδικα τοσο μεγαλων εταιρειων.(Στην οποιαδηποτε κατηγορια, να αρνουνται τις οποιες κατηγοριες και τις οποιες ποινες)Σιγα μην εβγαιναν κι ελεγαν "Ναι εχει δικιο η EETΤ...φταιξαμε γιατι τα καναμε "πλακακια" μεταξυ μας για τις χρεωσεις και δεν θα ξαναγινει;
Την ολη τους ενσταση δεν την εκαναν για το ποσο που τους επεβληθει, αλλα και καλα οτι ηταν "αδικη" η ολη τιμωρια τους και οτι εγινε "παρεξηγηση".;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...ακριβώς σούπερμάριολαντ, και τώρα κρυφοχαχανίζουν πίσω από τις κάμερες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Και πολυ σωστα ειναι αυτα που ξερεις Exposed.;)
Η Q Telecommunications S.A (Q-TELECOM) ειναι θυγατρικη της infoQuest (γεννηθηκε-Live June 2002) και απλως "δενειζεται" κεραιες αναμεταδωσης απο την Vodafone.Aν και ακουγοταν να φυγει απο αυτες της voda και να παει στις TIM.Κατι το οποιο ακομα δε εχει γινει και δεν ξερουμε αν και ποτε θα γινει.
Προς το παρων η Q συνεχιζει να κανει ουσιαστικα roaming μεσων των κεραιων της VODAFONE.;)

Τωρα diddle μου, αυτο πυο σου ειπε δεν ειναι κοροιδια καλη μου...απλως στην Ελλαδα ακομα ΔΕΝ υπαρχει εξειδικευμενο προσωπικο...Ειτε σε μαγαζια της Q, ειτε της VODA,Γερμανο κτλ κτλ.
Υπαρχουν και οι καλοι, αλλα υπαρχουν και αυτοι -οπως σε αυτον που επαισες- οι οποιοι δυστυχως δεν ξερουν ουτε καν "μπακαλικα" την ιστορια της εταιρειας που δουλευουν.:confused:

Καλά αν πάει στης ΤΙΜ και εχει το σήμα της τότε:down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Με τις υγείες τους..... :clapup: :clapup: :clapup:
Τσουχτερά διοικητικά πρόστιμα που φτάνουν μέχρι και 20 εκατ. ευρώ, επέβαλε η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων (ΕΕΤΤ) σε πέντε εταιρίες σταθερής τηλεφωνίας και Ιντερνετ (συνολικά 3,35 εκατ. ευρώ), αλλά και στον ΟΤΕ (συνολικά 27,25 εκατ. ευρώ), για παραβατικές συμπεριφορές και καταστρατήγηση του σχετικού νόμου.
Συγκεκριμένα, όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση της ΕΕΤΤ, μετά από την ανάλυση των στοιχείων μεγάλου αριθμού καταγγελιών, τόσο άλλων εταιρειών κατά του ΟΤΕ, όσο και καταναλωτών κατά εταιρειών παροχής υπηρεσιών ηλεκτρονικών επικοινωνιών, ως προς το είδος και την ποιότητα των υπηρεσιών που αυτές προσφέρουν, η Ανεξάρτητη Αρχή αποφάσισε ομόφωνα να επιβάλει τις αντίστοιχες διοικητικές κυρώσεις για παραβιάσεις της ισχύουσας νομοθεσίας αναφορικά με την Προεπιλογή Φορέα και την Παροχή Αδεσμοποίητης Πρόσβασης στον Τοπικό Βρόχο:
- Στην Tellas πρόστιμο ύψους 1.550.000 ευρώ,
- Στη VIVODI, πρόστιμο 200.000 ευρώ,
- Στην TELEDOME πρόστιμο 1.200.000 ευρώ,
- Στη FORTHNET πρόστιμο 350.000 ευρώ.
- Στην Η.O.L. πρόστιμο ύψους 50.000 ευρώ.
Επίσης επέβαλε πρόστιμο 1.000.000 ευρώ στην εταιρία MAKNAN για παραβιάσεις της ισχύουσας νομοθεσίας αναφορικά με αριθμούς υψηλής χρέωσης (υπόθεση Dialers), οι οποίες διαπιστώθηκαν κατόπιν διενέργειας δύο αυτοτελών ακροάσεων από την ΕΕΤΤ, κάθε μία εκ των οποίων αφορούσε σημαντικό αριθμό καταγγελιών καταναλωτών.
Η ΕΕΤΤ έχει επιβάλει ακόμα πιο μεγάλα πρόστιμα στον ΟΤΕ. Το μεγαλύτερο αφορά την επιβολή προστίμου 20.000.000 ευρώ για την από το 2004 διαρκή παραβίαση του άρθρου 2 του ν.703/1977 περί ελεύθερου ανταγωνισμού (δηλαδή κατάχρηση δεσπόζουσας θέσης) στην ελληνική αγορά της ευρυζωνικότητας, όπως αναφέρει στην ανακοίνωσή της η ΕΕΤΤ.
Επίσης του επέβαλε διοικητικό πρόστιμο ύψους 1 εκατ. ευρώ για παραβίαση της υποχρέωσής του να καταβάλει ποινικές ρήτρες για καθυστερήσεις στην παράδοση και αποκατάσταση βλαβών μισθωμένων γραμμών. Επίσης πρόστιμο 500.000 ευρώ για παραβίαση της Προσωρινής Διάταξης της ΕΕΤΤ, με την οποία επέβαλε την αποκατάσταση σε ποσοστό 60% της λειτουργίας των κυκλωμάτων της εταιρείας TELEPASSPORT.
Άλλα 500.000 ευρώ για μη συμμόρφωση του ΟΤΕ με εκδοθείσα απόφαση της ΕΕΤΤ, η οποία όριζε τις υποχρεώσεις του για την παροχή συνεγκατάστασης και διασύνδεσης 72 ασυρματικών κυκλωμάτων της VODAFONE. Ένα άλλο πρόστιμο, ύψους 4 εκατ. ευρώ, επέβαλε η ΕΕΤΤ στον ΟΤΕ για μη συμμόρφωσή του προς τις αποφάσεις κοστολογικού ελέγχου της ΕΕΤΤ για το έτος 2003. Ακόμα, του επέβαλε πρόστιμο 1.250.000 ευρώ για τη μη συμμόρφωση του ΟΤΕ Α.Ε. με απόφαση προσωρινών μέτρων της ΕΕΤΤ, που του επέβαλαν υποχρεώσεις σχετικά με την εφαρμογή της Αδεσμοποίητης Πρόσβασης στον Τοπικό Βρόχο.
Τέλος, η ΕΕΤΤ ενέκρινε ενέκρινε την συγκεκριμένη μορφή του προγράμματος Conn-X Talk του ΟΤΕ.
Σε ανακοίνωσή του ο υπεύθυνος Μεταφορών και Τηλεπικοινωνιών του Κοινοβουλευτικού Συμβουλίου του ΠΑΣΟΚ, Ντίνος Ρόβλιας, χαρακτηρίζει "κοροϊδία τα πρόστιμα, αφού ο ΟΤΕ δεν τα πληρώνει" και επισημαίνει ότι "η αγορά των τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα είναι και εξακολουθεί να παραμένει αρρύθμιστη, με μόνιμο θύμα τον έλληνα καταναλωτή".

πηγή

Έτσι για να βάλουν λίγο μυαλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι μόνο ένα πράγμα....
από ποιανού την τσέπη θα βγουν και θα πληρωθούν αυτά τα πρόστιμα...
όχι ότι διαφωνώ με τα πρόστιμα, αλλά πολύ αμφιβάλω αν θα βγουν απ το κέρδος της εταιρίας.... πολύ φοβάμαι ότι πάλι ο καταναλωτής θα τα πληρώσει με τον άλφα ή τον βήτα τρόπο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι μόνο ένα πράγμα....
από ποιανού την τσέπη θα βγουν και θα πληρωθούν αυτά τα πρόστιμα...
όχι ότι διαφωνώ με τα πρόστιμα, αλλά πολύ αμφιβάλω αν θα βγουν απ το κέρδος της εταιρίας.... πολύ φοβάμαι ότι πάλι ο καταναλωτής θα τα πληρώσει με τον άλφα ή τον βήτα τρόπο :/:

Επειδή ο ανταγωνισμός έχει αρχίσει να γίνεται πολύ μεγάλος οποιαδήποτε αλλαγή στα τιμολόγια μπορεί να φέρει μεγαλύτερα προβλήματα, άλλωστε καλό ήταν να φάνε πρόστιμο ακόμα και αν σταδιακά το βγάλουν μόνο και μόνο για την ηθική ικανοποίηση των συνδρομητών τους.
Εμένα πάντως αν μου αλλάξουν οτιδήποτε στις χρεώσεις θα τους πάρει και θα τους σηκώσει και αν το κάνουν γενικά να δεις για πότε θα φάνε και νέο πρόστιμο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλα τους εκαναν παντως..
Εγω τον τελευταιο μηνα εχω τραβηξει τα απιστευτα απο την τελας, κι ακομα δεν εχω βγαλει ακρη. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή ο ανταγωνισμός έχει αρχίσει να γίνεται πολύ μεγάλος οποιαδήποτε αλλαγή στα τιμολόγια μπορεί να φέρει μεγαλύτερα προβλήματα, άλλωστε καλό ήταν να φάνε πρόστιμο ακόμα και αν σταδιακά το βγάλουν μόνο και μόνο για την ηθική ικανοποίηση των συνδρομητών τους.
Εμένα πάντως αν μου αλλάξουν οτιδήποτε στις χρεώσεις θα τους πάρει και θα τους σηκώσει και αν το κάνουν γενικά να δεις για πότε θα φάνε και νέο πρόστιμο!:)

μπορεί να μην αλλάξουν το τιμολόγιο τους όπως λες γιατί θα είναι εμφανές αλλά σίγουρα θα αλλάξουν την "πολιτική" τους σε κάποιο σημείο.
Εκεί λοιπόν που θα έβγαζαν την Χ προσφορά προς όφελος του καταναλωτή, τώρα δεν θα το κάνουν γιατί θα πρέπει να βρεθεί αυτό το ποσό για τα πρόστιμα και πρέπει να βρεθεί χωρίς να αδειάσουν οι τσέπες των μετόχων φυσικά!
Και μιας που απ ότι είδα, πρόστιμα έφαγαν όλες οι μεγάλες εταιρίες.... θα συμβεί παντού το ίδιο και δεν θα υπάρχει πρόβλημα με τον ανταγωνισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top