Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ωραίος είναι, αλλά πανάκριβος ρε παιδί μου. Μονο στις εκπτώσεις παίρνω για να μου φανούν κάπως λογικές οι τιμές.
Ωραία...αλλά ποια φοράει σουτιέν χωρίς κάτι να καλύπτει τις ρόγες; Εκτός και αν προορίζονται για σουτιέν του σπιτιού! :redface:
Ποιές φοράνε σουτιέν στο σπίτι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποιές φοράνε σουτιέν στο σπίτι? :worry:

Guilty. :redface:

Φοράω πολλές φορές κάποια αθλητικά σουτιέν μέσα στο σπίτι, ειδικά όταν μπαινοβγαίνει πολύς κόσμος ή εγώ πηγαινοέρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
TSAKIRIS MALLAS ο παράδεισος της γυναικας αχχ :D
Ε όχι και παράδεισος ο Mallas... Με ξενερώνει πολύ κατά καιρούς γιατί αντιγράφει σχέδια από ξένους οίκους και τα μοσχοπουλάει σε τρελές τιμές παρόλο που είναι απομίμηση όπως και να το κάνουμε αυτό που έβγαλε. Αν θες να κάνεις ένα καλό παπούτσι, βάλε τη δική σου φαντασία να δουλέψει και φτιάξ' το, μην κλέβεις σχέδια άλλων. :redface:
Ωραίος είναι, αλλά πανάκριβος ρε παιδί μου. Μονο στις εκπτώσεις παίρνω για να μου φανούν κάπως λογικές οι τιμές.

Ποιές φοράνε σουτιέν στο σπίτι? :worry:
Guilty κι εγώ. Δεν το αποχωρίζομαι ούτε όταν κοιμάμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ πάλι δε φοράω ούτε στο σπίτι ούτε έξω (συνήθως). Χοχο, το πλεονέκτημα του να έχεις φραουλίτσες κι όχι καρπούζια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ποιές φοράνε σουτιέν στο σπίτι? :worry:
Η πρώτη μου δουλειά μόλις γυρίσω σπίτι από έξω είναι να βγάλω τα παπούτσια μου και το σουτιέν. :P

Δεν μπορώ, με σφίγγει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συμφωνώ ότι σφίγγει. Ωστόσο, αισθάνομαι "άσχημα" αν για πολλές ώρες είμαι χωρίς σουτιέν. :redface:

Καλέ Μις, πως κοιμάσαι με σουτιέν;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εχμ, δεν ξέρω. Δεν αισθάνομαι αυτό που λέει η Dalian ούτε στον ύπνο μου. :P

Ίσως το βγάλω σε καμιά νύχτα που μου φταίει και το φως από τη λάμπα του δρόμου που δε φωτίζει καν το δωμάτιο, κοινώς όταν δεν αντέχω ούτε εμένα, αλλά συνήθως έτσι κοιμάμι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
[βγήκαμε λίγο off αλλά δεν πειράζει]

Μια φίλη μου έχει πολύ μεγάλο στήθος οπότε κοιμάται με το σουτιέν επειδή αν δεν το φορέσει και ξαπλώσει ανάσκελα, της έρχονται οι βυζάρες προς τα πάνω και δεν μπορεί να ανασάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
χαχαχαχαχ ζωή έλιωσα με τη περιγραφή! :hehe:

btw συμφωνώ κι εγώ με Misskit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Τώρα που καλοκαιριάζει χρειάζεται ένα ανοιχτόχρωμο ζευγάρι σταράκια και θέλω γνώμες. Ποιο χρώμα;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπώ ολόσωμα μαγιό να τα βλέπω σε άλλες. :P Δεν αντέχω την αίσθηση του βρεμένου ρούχου πάνω στην κοιλιά μου. Θα έβαζα ολόσωμο μόνο αν δεν επρόκειτο να το βρέξω. :redface:

Nafs, και τα τρία. :P (σκέψου με τι θα τα συνδυάσεις. Το χρώμα από μόνο του τι να λέει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Nafs, και τα τρία. :P (σκέψου με τι θα τα συνδυάσεις. Το χρώμα από μόνο του τι να λέει;)
Βασικά με τα πάντα:P. Σορτσάκια, φορέματα, παντελόνια μακριά. Επειδή είναι καλοκαίρι έχω πολλά χρώματα. Βέβαια τείνω πιο πολύ στο ροζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τώρα που καλοκαιριάζει χρειάζεται ένα ανοιχτόχρωμο ζευγάρι σταράκια και θέλω γνώμες. Ποιο χρώμα;


Aν και δεν μου αρέσουν τα σταράκια σου προτείνω να πάρεις τα ροζ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τώρα που καλοκαιριάζει χρειάζεται ένα ανοιχτόχρωμο ζευγάρι σταράκια και θέλω γνώμες. Ποιο χρώμα;




μου αρέσουν πολύ τα ροζ και τα μπλε σταρακια αλλά τα κιτρινα δεν μου αρέσουν καθόλου μα καθόλου

μου αρέσουν πολύ τα ολόσωμα μαγιό
:inlove: τέλειο αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα πάλι από αυτά τα τρία, μόνο τα μπανανί (κίτρινα) θα έβαζα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πάει το μπλε με το κίτρινο?
Μπλε παντελόνι (σκούρο μπλε) - κίτρινη μπλούζα, ας πούμε?
Ένα θεμελιώδες ερώτημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάει. Πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top