Τον λατρεύω... αλλά εκείνος αγαπά άλλη!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τι κανουυμε σε αυτη την περιπτωση;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παμε με αλλον να δει τι χανει :p
νταξ,πλακιζω.
τον ξεχναμε κ παμε γι΄αλλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις,περασα σχεδον 2 χρονια με αυτη τη σκεψη.Θεωρω ομως οτι ειναι καλυτερα να τον αφησουμε στην ησυχια του,εκανε την επιλογη του και να κοιταξουμε καπου αλλου που ισως αποδειχτει και καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις,περασα σχεδον 2 χρονια με αυτη τη σκεψη.Θεωρω ομως οτι ειναι καλυτερα να τον αφησουμε στην ησυχια του,εκανε την επιλογη του και να κοιταξουμε καπου αλλου που ισως αποδειχτει και καλυτερο.
ισως εχεις δικαιο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πας στο σούπερ μάρκετ.
Παίρνεις ένα οικογενειακό 2λιτρο παγωτό.
Παίρνεις κάμια σοκολάτα.
Πάρε και χαρτομάντηλα.
Πάρε και κάνα πατατάκι, γιατί με τόση ζάχαρη θα πάθεις τίποτα.
Γύρνα σπίτι.
Βάλε το παγωτό στο ψυγείο.
Κατέβασε το "P.s: I love you".
Πάρε τηλ τη κολλητή σου και πες της να έρθει σπίτι σου να δείτε ταινία.
Καθήστε μπροστά από τη ταινία τρώγοντας παγωτό μέχρι να το τελειώσετε όλο, ενώ συγχρόνως κλαίτε.
Όταν τελειώσεις θα είσαι σε φάση "γιατί όλα σε μένα; γιατί να μου πάνε όλα στραβά;", αλλά μετά θα' σαι σε φάση "αφού κατάφερε αυτή να αντιμετωπίσει κάτι τόσο ΤΡΑΓΙΚΑ πιο άσχημο από αυτό που συνέβη σε μένα, τότε μπορώ κι εγώ με κάτι τόσο ασήμαντο".
Η κολλητή θα είναι εκεί για να σε ακούσει και να σου πει καμιά μαλακία να ξεχαστείς.
Θα ξεχαστείς και μετά θα βγείτε καμιά βόλτα να πάρεις αέρα και να φτιάξει η διάθεσή σου.
Τις επόμενες μέρες θα κάνεις μόνο τα 2 τελευταία. Δηλαδή θα μιλάς στη κολλητή μέχρι να βαρεθείς και θα βγαίνεις.

ΣΟΣΟΣΟΣΟΣΟΣ: μη σε ενδιαφέρουν οι θερμίδες. Σημασία έχει να ξεσπάσεις και να το βγάλεις από μέσα σου και να πας παρακάτω και κάνεις δίαιτα από Δευτέρα.

Μωρέ γλυκούλι είσαι 12; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ισως εχεις δικαιο...:(

Tωρα ειδα την ηλικια,εχω να πω οτι εγω στα 12 μου ηθελα καθε βδομαδα και αλλον ανεξαρτητα ενα ειχε κοπελα η οχι.Εμενα μου συνεβη στα 19 μου αυτο που περιεγραψα πριν και εφτασα στον πατο αλλα καταλαβα οτι οταν καποιος αλλος οριζει το πως λειτουργω,μονο καλο δεν ειναι.Θεματοθετρια,μην ανησυχεις ερχεται και καλοκαιρι,θα το δεις οτι θα εισαι καλα σε λιγο καιρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
από τη στιγμή που θα το αποφασίσεις ότι θες να πας παρακάτω θα τον ξεχάσεις...όσο κι αν δεν το πιστεύεις όταν είσαι "κολλημένη" με κάποιον το εμπνέεις στα υπόλοιπα αγόρια που ενδεχομένως να θέλουν να σε πλησιάσουν! ;) και θα δεις που όλο και πιο χαρούμενη θα νιώθεις και όλο λιγότερο θα σ'ενδιαφέρει με τον καιρό, ώσπου θα βρεις κάποιον που θα σου κινήσει το ενδιαφέρον και θα νοιαστεί για σένα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το λάθος σου φαίνεται ήδη. Ο τύπος μίλησε για αγάπη. Κι εσύ για ένα συναίσθημα που μπορεί να είναι και περιστασιακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
το λάθος σου φαίνεται ήδη. Ο τύπος μίλησε για αγάπη. Κι εσύ για ένα συναίσθημα που μπορεί να είναι και περιστασιακό.
τι ενοεις??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τι ενοεις??:)



αστον, έχει μεθύσει απο τις 5.
εσένα το ξέρει η μαμά σου πως είσαι στο ίντερνετ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αστον, έχει μεθύσει απο τις 5.
εσένα το ξέρει η μαμά σου πως είσαι στο ίντερνετ; :confused:
χμμμ
ξεχυλιζεις κακιιια σημερα :devil::knife::mastigio:mastigio:mastigio:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το εχω παθει ομως θα συμφωνησω με τον Τασο γιατι σε τετοιες ηλικιες (και δε μιλαω μονο για τη δικη σου μιλαω και για τη δικη μου καθως εχουμε μολις 2 χρονια διαφορα) τετοια πραγματα ειναι περιστασιακα. Με λιγα λογια σημερα εισαι ερωτευμενη με το Νικο και αυριο με το Μαριο ... :/: Κολλημα της ηλικιας ειναι σε λιγα χρονια θα σου φυγει αλλα νομιζω οτι συμβουλη ειναι μία ειτε εισαι μικρη ειτε μεγαλη : Παμε για αλλα πιο καλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Γενικα σε τετοιου ειδους ερωτηματα που κατα καιρους βλεπω στο στεκι θα ταιριαζε αυτο:
534283_410394818978126_1607827461_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν είπα σμρ θέλω αυτόν..αύριο εκείνον! Προσπαθούσα πάντα να βρω τον κατάλληλο..το καλό παιδί..με σωστή ανατροφή και καλό μαθητή! Κατάλαβα ότι το καλός μαθητής δεν παίζει ρόλο! Είχα 2 σχέσεις..1 χρόνο και κάτι η καθεμιά! Αλλά η επιπολαιότητα και τα λάθη δεν τις κράτησαν! Η πρώτη από ανωριμότητα του άλλου! Η δεύτερη από την παρέα του παιδιού! Έφτασα σε τραγικό σημείο..είχα τρελαθεί και δεν άντεχα άλλο την κατάσταση! Δεν είμαι άτομο που θα πληγώσει κάποιον και όμως..δεν άντεχα και το έκανα! :angelnot: Προσπάθησα να ξεκολλήσω με το καιρό και πήγα και κόλλησα αλλού :P 1χρόνο γνώριζα το παιδί που πήγα και κόλλησα...δεν έκανε τπτ απολύτως..απλά ήταν εκεί και με άκουγε..μου μιλούσε όταν κανείς άλλος δεν ήταν δίπλα μου! Αυτός είχε λοιπόν μια σχέση πριν 2μιση χρόνια διάρκειας 3μηνών (μικρό διάστημα)..αυτή τον πλήγωσε και πάει λέγοντας! Από τότε ήταν μόνος! Λοιπόν..όλο αυτό το διάστημα ήθελε μια κοπέλα η οποία δεν γυρνούσε να τον κοιτάξει και έλεγε συνέχεια στις φίλες της πως πρώτα θα τελειώσει τις πανελλήνιες και μετά θα κάνει σχέση! Αυτός όμως παρέμενε κολλημένος! 10μήνες περίπου τρέφω αισθήματα λοιπόν για το παιδί αυτό :) Καταλαβαίνετε..! :| Όμως ήμουν τόσο κοντά του που με γνώρισε..μιλούσαμε και όλα πολύ καλά :) Μέχρι που κατάφερα να τον κερδίσω! :D Ήταν δύσκολο..γιατί είχε αμφιβολίες στην αρχή..φοβόταν και διάφορα άλλα! Αλλά τελικά είμαστε μαζί και είναι όλα καλάααααα :D Και χαίρομαι που είναι αυτός που είναι..αρκετά ώριμος για την ηλικία του..σοβαρός..και θέλει κάτι σταθερό!
** Γι'αυτό σας προτείνω να μην τα παρατάτε..και όταν κάτι αξίζει να το κυνηγάτε! Κι εγώ μικρή είμαι και δεν ξέρω πολλά! Η προσπάθεια όμως μετράει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αντέστρεψε τα γένη των λέξεων(αρσενικό<---->θηλυκό) και φτάνεις στην κατάσταση που ήμουν εδώ και 2 σχεδόν χρόνια, μέχρι 1 μήνα πριν περίπου.

Το μόνο που μπορείς/πρέπει να κάνεις είναι να τον ξεχάσεις.Το ξέρω ότι κάθε φορά που θα τον βλέπεις θα πληγώνεσαι που αδιαφορεί, αλλά ταυτόχρονα θα συνεχίζεις να είσαι τρελή γι'αυτόν, αλλά μόνο ο χρόνος θα το εξαλείψει. Ένα μήνα μετά ακόμα μου φαίνεται θεά, αλλά σε λογικά επίπεδα, την ξεπερνάω σιγά σιγά.

Πάντως αν αυτά είναι πράγματα που έχουν γίνει σε μια βδομάδα, δηλαδή σε σχετικά μικρό χρονικό διάστημα, μην ενδώσεις. Give it a try ;) Πού ξέρεις; Ίσως με έξυπνες κινήσεις τον κατακτήσεις. Δύο χρόνια σου λέω προσπαθούσα μάταια :( :inlove::redface:

(Υ.Γ:Φτιάξ' τα με τον κολλητό του :hehe::hehe: j/k)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
τι κανουυμε σε αυτη την περιπτωση;:redface:

περασε απο κοντα του και πες του στο αφτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια και φυγε χωρις να κοιταξεις πισω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
περασε απο κοντα του και πες του στο αφτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια και φυγε χωρις να κοιταξεις πισω ;)
Πολλές ταινίες ρε παιδί μου πολλές ταινίες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top