Τα τρελά της γειτονιάς

Vicky

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Mπά..12-13 είναι αυτό που λέω εγώ.Άσε που δεν ξέρω καμία βίκυ εδώ στην γειτονιά.Εκτός αν είσαι εκείνο το υπέροχο μωράκι που βγαίνει κάθε πρωί απο την διαγώνια πολυκατοικία και είναι γύρω στα 1.65...Ε;:P

Μπά εγω είναι 1.73:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
περιστατικό ένα
το κάνανε ένα ζευγάρι στο πάρκο απέναντι από το σπίτι μου
περιστατικό δύο-θλιβερό-
αστυνομικός γείτονας αυτοκτόνισε με πιστόλι στον κρόταφο μαθένοντας ότι η γυναίκα του τον απατούσε εφτά χρόνια ....................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
περιστατικό ένα
το κάνανε ένα ζευγάρι στο πάρκο απέναντι από το σπίτι μου
περιστατικό δύο-θλιβερό-
αστυνομικός γείτονας αυτοκτόνισε με πιστόλι στον κρόταφο μαθένοντας ότι η γυναίκα του τον απατούσε εφτά χρόνια ....................................................................

Σε ποιά γειτωνιά είσαι να μην περάσω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αλεξανδρούπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
περιστατικό ένα
το κάνανε ένα ζευγάρι στο πάρκο απέναντι από το σπίτι μου
περιστατικό δύο-θλιβερό-
αστυνομικός γείτονας αυτοκτόνισε με πιστόλι στον κρόταφο μαθένοντας ότι η γυναίκα του τον απατούσε εφτά χρόνια ....................................................................

Πολύ θλιβερό όντως...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
περιστατικό ένα
το κάνανε ένα ζευγάρι στο πάρκο απέναντι από το σπίτι μου
περιστατικό δύο-θλιβερό-
αστυνομικός γείτονας αυτοκτόνισε με πιστόλι στον κρόταφο μαθένοντας ότι η γυναίκα του τον απατούσε εφτά χρόνια ....................................................................

Πάλι καλά που δεν την πυροβόλησε και αυτήν πριν να αυτοκτονήσει!
Τι να πω...ακόμα δεν έχω καταλάβει, γιατί δεν ελέγχουν προσεκτικά ποιους βάζουν για μπάτσους σε τούτον τον κόσμο!
Ό,τι τρέλλα και να κουβαλάει ο άλλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν την πυροβόλησε και αυτήν πριν να αυτοκτονήσει!
Τι να πω...ακόμα δεν έχω καταλάβει, γιατί δεν ελέγχουν προσεκτικά ποιους βάζουν για μπάτσους σε τούτον τον κόσμο!
Ό,τι τρέλλα και να κουβαλάει ο άλλος....

Οτι πρέπει να ελέγχουν κάποιον προσεκτικότατα πριν του δώσουν όπλο πρέπει κ όχι μόνο στην αστυνομία αλλά γενικά... Το θέμα είναι οτι εκείνος ο άνθρωπος μπορεί να ήταν μια χαρά μέχρι που έγινε αυτό το γεγονός κ αντέδρασε όπως αντέδρασε...
Καλώς ή κακώς όλοι μα όλοι οι άνθρωποι παθαίνουμε κατάθλιψη τουλάχιστον 1 φορά στην ζωή μας... Άλλοι την ξεπερνάνε, άλλοι χρειάζονται φαρμακευτική αγωγή κ ψυχοθεραπεία κ άλλοι δυστυχώς δεν προλαβαίνουν να το κάνουν αυτό...:( Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι οτι κ υγειής να είναι κάποιος μπορεί να συμβεί κάτι τραγικό για αυτόν, να πέσει σε κατάθλιψη κ να συμβεί ένα από τα παραπάνω ή ηπιότερα ή δυστυχώς κ χειρότερα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά έλεος, στην πολυκατοικία που φροντίζω εδώ στο γραφείο έχει μια κουτσομπόλα, πάω να πάρω καφέ απο τον φούρνο απο κάτω και μου λέει η κοπέλα

-τα παιδιά που μέναν Πάνω έφυγαν;
-Ναι της λέω
-Ε τότε τι μου έλεγε η κυρα ντίνα; είπε ότι πρέπει να γύρισαν γιατί έίδε λέει παπούτσια στο δωμάτιο και χαρτιά στα κομοδίνα:confused:
-που τα είδε ρε; αφού το μπαλκόνι χωρίζετε με ένα τοίχο και έχω κουρτίνες...;

Παιδιά έσκηβε να δεί, έν το μεταξύ εκείνη είναι 65 χρονών και την ενοχλούσαν λέει επιδή δεν μπορούσε να βρεί με τα εσώρουχα έξω.:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στη γειτονια μου εγω ειμαι το περιεργο.:redface:

το δωματιο μου ειναι στη πισω πλευρα του σπιτιου, εκει που ναι ολες οι αυλες και του υπολοιπου τετραγωνου...μια λοιπον γειτονισσα, ειναι φιλη με τη νονα μου... ετσι μαθαινω τα καθεκαστα!
οταν ημουν αρκετα μικρη ειχα το ψωνιο να τραγουδαω... χωρις να χω ιδεα οτι ακουγομαι εξω απο το σπιτι... ωσπου παει και λεει η γειτονισσα στη νονα:'' καλεεεε τι ωραια φωνη που εχει η βαφτηστηρα σου...ολη μερα τραγουδαει και καθομαι κα την ακουω!:redface:

το πιο προσφατο ειναι στις πανελλαδικες...
εγω για να μαθω κατι το διαβαζω δυνατα και μετα το λεω πολλες φορες εξισου δυνατα μεχρι να το μαθω (παπαγαλια.. θεωρητικη γαρ..)
ετσι που λετε ανοιξη ηταν, ζεστες ειχε, τα πραθυρα ανοιχτα μερα νυχτα με ακουγες να φωναζω για τους προσφυγες και την αστικη αποκατασταση τους. και ακουω ξαφνικα τη γειτονισσα να φωναζει στο γιο της : ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?? ΑΚΟΥ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ , ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ! και εκεινος απανταει : δε μας παρατας με το φυτο διπλα?? :P
και μετα λεει η γειτονισσα στη νονα:''καλεεε η βαφτιστηρα σου ολη μερα διαβαζει! εχω μαθει ολη την ιστορια απεξω.:redface:

την ιδια περιοδο νοικιαζαν κατι γιουφτοι ενα διαμερισμα εκει και ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 4 τα ξημερωματα να σηκωθω γιατι την επομενη εδινα αρχαια κατευθυνσης. και ακους μες στα σκοταδια τη φωνη του γυφτου : ''ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥ@@@ΛΟ ΣΟΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εχει η γειτονια μας κι εμας εναν παλαβο, μεσης ηλικιας, που φωναζει ολη την ωρα, βαζει μεταλ στη διαπασων και μια φορα, ειχα βγει στο μπαλκονι κι ηταν τσιτσιδι εξω και γκαριζε, τα καλοκαιρια κοιμαται στην ταρατσα που ναι ακριβως απεναντι μου σε ενα ραντζο. και τον ακουω να ροχαλιζει.:mad:

Μια αλλη φορα γινοταν ενας γαμος στην εκκλησια που χω απεναντι μου. Ειχα βγει λοιπον να χαζεψω κι αυτος ηταν απεναντι στο μπαλκονι και μου λεει- ε εσυ! αντε και στα δικα σου! γιατι εγω δεν το βλεπω, δε γουσταρω!:blink::wacko::laugh:

το περιεργο της υποθεσης ποιο ειναι? πως οσες φορες τον πετυχαινω στο δρομο ειναι οχι απλα ευγενεστατος αλλα υπερευγενεστατος. Τις προαλλες με ειχαν κλεισει και ετρεξε να φωναξει καποιον για να παρει το αμαξι του!
τι να πω.... οποτε τον ακουω παντως να γκαριζει κλεινω τα παντα γιατι με θλιβει ο ανθρωπος, ενω καποτε γελουσα πιο μικρη. νομιζω εχει παραγινει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εχει η γειτονια μας κι εμας εναν παλαβο, μεσης ηλικιας, που φωναζει ολη την ωρα, βαζει μεταλ στη διαπασων και μια φορα, ειχα βγει στο μπαλκονι κι ηταν τσιτσιδι εξω και γκαριζε, τα καλοκαιρια κοιμαται στην ταρατσα που ναι ακριβως απεναντι μου σε ενα ραντζο. και τον ακουω να ροχαλιζει.:mad:

Ο άνθρωπος είναι στον παράδεισο και δεν το έχεις πάρει είδηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτος μπορει να ειναι. Και καλα κανει και ειναι.
Η μανα του που ναι κοντα στα 80 τι φταιει να τη βριζει ασυστολως να τον ακουει ολος ο κοσμοςνα βριζει χωρις ενδοιασμους? Σπαει πραματα και ολοι βγαινουν στα μπαλκονια μηπως γινει κανα κακο. παραλειψις μου επρεπε να πω κι αυτα.
Κι εμεις τι φταιμε παιδακια(γιατι τοτε παιδι ημουν) να βλεπουμε τα καλλη του νταλα μεσημερι? Μωρε και νυχτα ναταν το ιδιο θα μου κανε(απλως τη νυχτα δε θα χα ορατοτητα:P )
Ο ανθρωπος εχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Αυτο σκεφτομαι και ριχνω δικαιολογητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω μενω κατω απο ενα νεκροταφειο και δεν υπαρχει αλλο σπιτι διπλα!δεν εχω ομως κανενα παραπονο δεν με εχει στοιχιςσει κανενας τοσα χρονια γειτονες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
διπλα στην πολυκατοικια μου μενει μια οικογενεια οι οποιοι βαζουν τερμα μουσικη (Καζατζιδη , Ζαγοραιο κλπ) στις 6.30 - 7.00 καθε πρωι και ειδικα τωρα το καλοκαιρι ακουγεται ακομα πιο δυνατα.επισης η ιδια οικογενεια (παιδια, γονεις,παπουδες) βριζονται μεταξυ τους μερα-νυχτα με τα χειροτερα λογια .. ελεος..
και απεναντι μου ακριβως μενει η Λαμπιρη της γειτονιας ! μια κυρια γυρω στα 65-70 η οποια εχει κιαλια και κατασκοπευει ολον τον κοσμο , δεν της ξεφευγει τιποτα απολυτως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ζώ σε αυτή την γειτονιά περίπου 12 χρόνια... Το σπίτι μου είναι κοντά στην κεντρική πλατεία της περιοχής κ συνήθως περνάνε πολλά άτομα κάτω από το σπίτι μου...
Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΚΑΨΟΥΡΙΔΩΝ!


Περιστατικό 1ο:
Πριν 10 λεπτάκια περίπου, εκεί που έπαιζα πασιέντζα στο MSN με μιά φίλη ακούω ξαφνικά κάποιω να ουρλιάζει: "Σ'ΑΓΑΠΑΩΩΩ Σ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ"":blink: εγώ!!!! Μετά ακούω κάτι φωνές κ βγαίνω στο μπαλκόνι.....
Περιστατικό 2ο:
Πριν κανένα 15μερο.. Ώρα 3 το βράδυ! Εγώ κλασσικά υπολογιστή κ ακούω απέξω κλασσικά μια παρέα να περνάει κ να μιλάει ώσπου ξαφνικά ακου ησυχία κ να φωνάζει ένας :"Γυρισεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!" κ τραγούδαγε κ οι άλλοι :"Μπράβο ρε μ...." κλπ . Τον άκουγα να τραγουδάει μέχρι που απομακρύνθηκε πάρα πολύ!!!

Έχω κ άλλα τρελά θα σας τα πώ στην πορεία!!!!

:) Ευχαριστώ...
Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΚΑΨΟΥΡΙΔΩΝ (μέρος 2ο):

Περιστατικό 3ο:
Ήμουν τότε 15 χρονών κ περίμενα τον μεγάλο έρωτα να μου χτυπίσει την πόρτα... Δυστυχώς όμως εκείνη την περίοδο, όχι μόνο την πόρτα δεν μου χτυπούσε αλλά είχα κ ένα μαγνήτη που τράβαγε τον κάθε βλ@κ@... Από οτι καταλάβατε λοιπόν ήμουν στη φάση.. Τραγούδια - κλάμα - αχ βαχ κ τουμπαλιν!!! Ήταν Ιούλιος??? Αύγουστος δεν θυμάμαι που ένα βράδυ περνάει από κάτω ...........

Περιστατικό 4ο:
Το ίδιο καλοκαίρι, την ίδια περίπου περίοδο κ αφού είχε τελείωσει το κονσερτο ο ένας κατά τις 5 το πρωΐ κ ενώ ήμουν στον υπολογιστή ακούω έναν να φωνάζει: "Το πρόβλημα μου είναι ένα! Οτι σάγαπάω πολύ" πετάγομαι έξω.........

Περιστατικό 5ο:
Ένα βράδυ καθόμουν στο μπαλκόνι κ μίλαγα στο τηλ βλέπω ένα ζευγάρι να περπατά κ καθώς μίλαγα βλέπω ξαφνικά την κοπέλα να φεύγει μπροστά, το αγόρι να της φωνάζει να γυρίσει, εκείνη τίποτα κ αυτός άρχιζε να τρέχει να την πιάσει ....

Περιστατικό 6ο(μου το έχει πεί ο μπαμπάς μου):
Ένα βράδυ που γύρναγε ο μπαμπάς μου από την βραδυνή του βόλτα γύρω στις 12? 12μιση? Κάπου εκεί, βλέπει έξω από την πόρτα μας σχεδόν σε μια κολώνα, να έχει κάτσει ένας πιτσιρικάκος κ να κλαίει με λυγμούς! Πάει ο πατέρας μου, τον ρωτάει τί έχει κ του είπε οτι έκλαιγε επειδή των χώρισε η κοπέλα του!!....

διπλα στην πολυκατοικια μου μενει μια οικογενεια οι οποιοι βαζουν τερμα μουσικη (Καζατζιδη , Ζαγοραιο κλπ) στις 6.30 - 7.00 καθε πρωι και ειδικα τωρα το καλοκαιρι ακουγεται ακομα πιο δυνατα.επισης η ιδια οικογενεια (παιδια, γονεις,παπουδες) βριζονται μεταξυ τους μερα-νυχτα με τα χειροτερα λογια .. ελεος..
και απεναντι μου ακριβως μενει η Λαμπιρη της γειτονιας ! μια κυρια γυρω στα 65-70 η οποια εχει κιαλια και κατασκοπευει ολον τον κοσμο , δεν της ξεφευγει τιποτα απολυτως!

ά στο καλό συγκινήθηκα τώρα:cry_x: - βρεθήκανε και 2 στοκομέλη να ναι γειτόνισσες :)

εγω μενω κατω απο ενα νεκροταφειο και δεν υπαρχει αλλο σπιτι διπλα!δεν εχω ομως κανενα παραπονο δεν με εχει στοιχιςσει κανενας τοσα χρονια γειτονες:P
αυτό ακριβώς είναι το παράπονο μου εμένα : η έλλειψη νεκρικής σιγής :mad: - φυσικά λίγος θόρυβος ζωντανεύει την γειτονιά , ιδίως κάτι μεσημέρια ιουνίου , αλλά επειδή ο θόρυβος συνεχίζεται και το βράδυ και τα ξημερώματα , φοβάμαι ότι στο τέλος θα στοιχιςσει κανένα γείτονα :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ εδώ που μένω οι πιο κοντινοί ... γείτονες είναι στα 200 μέτρα!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εμείς από πάνω μας έχουμε μια γριά που μάλλον δεν ακούει καλά.Ήταν περίοδος εξετάσεων και διάβαζα Γεωγραφία και γύρω στις 8:57 ανοίγει την τηλεόραση και βάζει Alpha.Επειδή ήταν καθημερινή είχε "Κάτι ψήνεται" και ήταν η ώρα που έβαζαν τη βαθμολογία,ε και εγώ άκουσα πόσους βαθμούς πήρε.Στις 9 ακριβώς αρχίζει ο Λαζόπουλος (Τρίτη ήταν) ε και εγώ καθόμουνα και άκουγα Λαζόπουλο από την γειτόνισσα :PΆσε που κάθε μεσημέρι έβαζε σκούπα...
Επίσης ήταν 5 Δεκεμβρίου και οι γονείς μας πήγαν έξω σε ένα κέντρο διασκέδασης.Εγώ με τον teol20 καθόμασταν στον υπολογιστή μέχρι τις 2.Κατά τις 3:00-3:30 γύρισαν οι γονείς μας και πήγαν στην κρεβατοκάμαρα να κοιμηθούν.Έλα που είχε σπάσει ο σωλήνας από το καλοριφέρ της γριάς και έτρεχε το νερό που είχε μαζευτεί στο ταβάνι της κρεβατοκάμαρας των γονιών μου.Τώρα ποιος ξυπνάει τη γριά 3:30 τα ξημερώματα για να κλείσει τη βάνα;:pΠάλι καλά που έρχεται μόνο το καλοκαίρι αλλά όποτε θυμάται έρχεται και το χειμώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Eμεις εχουμε ακριβως διπλα εναν ο οποιος παντα πρωι-πρωι μολις ξυπναει βαζει τα ποντιακα στο τερμα..Απεναντι ακριβως μενει ενα ζευγαρι και ολη την ωρα μαλωνουνε και φωναζουνε βγαινουνε στο δρομο και βριζουν ο ενας τον αλλον μεχρι και ξυλο εχουν δωσει στη μεση του δρομου η αστυνομια 3 φορες εχει ερθει και τους πηρε με το περιπολικο...Ευτυχως που δεν μενω σε πολυκατοικια και δεν εχω και αλλους απο πανω τουλαχιστον απ αυτην την αποψη εχω το κεφαλι μου ησυχο..;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εγώ ευτυχώς δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τους γείτονες. Μόνο στο εξοχικό έχουμε έναν που το Πάσχα παίρνει ένα τουφέκι και βαράει στον αέρα συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top