Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
σε φαση αφασιας...οσο για την αυπνια που λετε παραπανω μαλλον ειναι ψυχολογικο...αν δεν εχεις να κανεις κατι που να σου προκαλει ενθουσιασμο , αν καπου χανεις το νοημα ισως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω. :P

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.

πανελλήνιες είναι δυστυχώς αλλιώς θα ήμουν σε φάση "μπάλα, μπάλα, μπάλα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κουραση και ξαπλα αλλα σε λιγο πρεπει να βαλω το αγγουρι στο .... και να αρχισω να διαβαζω για εξεταστικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κάθε άνοιξη δεν έχω όρεξη για δουλειά, και θέλω να κάαααααθομαι !!!
Και όσο σκέπτομαι ότι αύριο είναι Δευτέρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
τοσο χαρουμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική :D

Κι εγώ αλλά με διαφορά πως φέτος δεν έχω άγχος σχεδόν καθόλου!:D Σε νορμαλ πλαίσια μόνο!
Ομορφη και δημιουργική περίοδος, ήσυχη και προετοιμάζω το καλοκαίρι που θα γεμίσει μπαταρίες για το χειμώνα που θα'ρθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,801 μηνύματα.
Αυτή η περίοδος είναι η εποχή που κοιτάζω για καινούργιες προκλήσεις. Νέα δουλειά, άλλο περιβάλλον, περισσότερα λεφτά, καλοπέραση, φίλοι, παρέες, γυναίκες, διακοπές, ξάπλα :upside: ...και καινούργιες κιθάρες! :redface: :hehe:

Ήλιος στον ουρανό! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σε φαση βαρεμαρας για διαβασμα,εκγυμνασης καιπανεπιστημιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?! :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?! :hmm: :P
ΑΑΑΑΑΑ μαζι σου για οτι βοηθεια θες και εγω στην ιδια βρισκομαι :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Σε μια ουδέτερη και μάλλον μπερδεμένη φάση...:hmm:νιώθω εκνευρισμένη,αγανακτησμένη,θλιμμένη,απογοητευμένη,αλλά ταυτόχρονα και λίγο τυχερή, αποφασισμένη και έτοιμη να αποδεχτώ τα πάντα και τους πάντες...Πολλοί θα αναρωτιέστε πώς γίνεται να "συγκατοικούν'' αυτά τα συναισθήματα σε μια ψυχή..κι όμως στη κατάσταση που είμαι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Χμμ,τείνει προς το χειρότερο περισσότερο. Η μοναξιά σε όλο της το μεγαλείο, νεύρα τσατάλια με το παραμικρό, στεναχώρια και κλάμα στο φουλ και... "χαμόγελα" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
δυσκολη πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τίποτα το ιδιαίτερο σε μια ήρεμη φάση με διάβασμα για τις εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emma92

Νεοφερμένος

Η emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Περιμενοντας πως και πως το καλοκαιρι , διαβαζοντας για εξεταστικη .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
μάλλον περίεργη, αβέβαιη και μεταβατική (!)
είναι σαν να είμαι ανάμεσα σε κάτι...και σε κάτι άλλο που θα έρθει (δεν ξέρω τι).Σε μια αίθουσα αναμονής για ''κάτι''...:confused:

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σε φαση ''δε πα να χω εξεταστικη σε 8 μερες,δεν διαβαζω''.Επισης ανυπομονώ να ρθει το καλοκαιρι και ο,τι αλλο φερει,καλοδεχουμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Σε πολύ περίεργη φάση!Προσπαθώ να ανασυγκροτήσω τις δυνάμεις μου και να κάνω πράγματα για εμένα.Τρέχω σαν την τρελή ωστόσο αυτό μου δίνει ικανοποίηση γιατί αισθάνομαι πως η ζωή μου δεν περνάει απλά αλλά έχω κάποιους στόχους.Ωστόσο οφείλω να ομολογήσω ότι υπάρχουν στιγμές που θέλω να βουτήξω στην κατάθλιψη που υποβόσκει και να μην ξαναβγώ από αυτή.Βέβαια κάπου εκεί λέω ξεκόλλα καλή μου και άσε τις μα@@ιες!
Γενικά δεν ξέρω τι μου γίνεται!:DΔεν έχω χειρότερο από τις μεταβατικές περιόδους:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top