Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σπέρνουν ανέμους, θερίζουν θύελλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αν καταδικαστεί τη Δευτέρα ο νούλας για το άλλο κακούργημα το οποίο εκδικάζεται θα μπορεί ακόμα να κατέβει Βουλευτής ;

Εάν δεν του επιβληθεί ποινή στέρησης των πολιτικών του δικαιωμάτων, λογικά ναι, θα μπορεί... (αν δεν κάνω λάθος πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ΕΚΕΙ η αδερφή μου λέει ότι αναφέρθηκε και σχολιάστηκε φυσικά αλλά ΠΑΝΙΚΟΣ δεν έγινε.
Τι στα διάλα στην ίδια χώρα ζείτε, τόσο διαφορετικά Input δεν περίμενα.
.

Οκ πολύς κόσμος ζει σε παράλληλες κοσμάρες εδώ.ΠΑΝΙΚΑΡΑ λέμε και μάλιστα ΠΑΝΤΟΥ σε όλα τα έντυπα,ΜΜΕ,ιστοσελίδες και σαφώς ειδήσεις και ακόμα γίνεται βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οκ πολύς κόσμος ζει σε παράλληλες κοσμάρες εδώ.ΠΑΝΙΚΑΡΑ λέμε και μάλιστα ΠΑΝΤΟΥ σε όλα τα έντυπα,ΜΜΕ,ιστοσελίδες και σαφώς ειδήσεις και ακόμα γίνεται βασικά.

στανταράκι...
αν και μάλλον η διαφορετική αντίληψη της έννοιας "πανικός", δεν σημαίνει απαραίτητα "παράλληλη κοσμάρα (sic)".
"πανικός" γίνεται εδώ (και λογικό είναι), πχ. το mega έβγαλε έκτακτο δελτίο να το πει, όλα τα κόμματα κάνουν δηλώσεις, η εισαγγελέας διέταξε σύλληψη, κάποια Blog κάνουν party βαφτίζοντας τα μικρόφωνα καλάζνικοφ (My point is συζητάνε ΟΛΟΙ ΟΛΗ μέρα για αυτό το θέμα)
Προφανώς εσύ όταν αναφέρεται συχνότερα από ... ποτέ η Ελλάδα (και δη για τέτοιο θέμα) στη χώρα σου το ονομάζεις "πανικό". Εγώ το ονομάζω αλλιώς.
Fair, clarification required and understood. :)


(το bbc πράγματι μας έχει στα
Most Popular in News
1: Greek politician's live TV assault
2: Jackson daughter 'confused by mask'
3: Barre-Sinoussi: Pope wrong on condoms
4: Compact living in Tokyo
5: Tsunami dock washed up in Oregon

στη δεξιά στήλη.

ΠΑΝΙΚΑΡΑ, imo, θα ήταν να μας είχε ...πρώτο θέμα. Να γιατί έγινε αυτή η συγχυση...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Όταν η Δούρου δέχθηκε το νερό ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗΝ...ΓΕΛΑΕΙ ! ! !

Επισης, δεν ξερω αν το προσεξες...ειχε και μια μυγα ακριβως απο πισω της προς τα δεξια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Resident δεν ειναι θεμα εκλπηξης. Εμενα προσωπικα δεν με εξεπληξε καθολου το σκηνικο, ξερω τι παει να πει Χρυσαυγητης, αυτο που μου ειχε προκαλεσει εκλπηξη ητανε η ικανοτιτα του Κασιδιαρη να αποκριπτει την πραγματικη ταυτοτιτα της Χρυσης Αυγης (οι υπολιποι δεν εχουν τοσο ταλεντο οσο αυτος), μεχρι προσφατα. Εμενα βασικα μου βγηκε χαρα οταν το εμαθα, γιατι απλα επεσαν οι μασκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
στανταράκι...
αν και μάλλον η διαφορετική αντίληψη της έννοιας "πανικός", δεν σημαίνει απαραίτητα "παράλληλη κοσμάρα (sic)".
"πανικός" γίνεται εδώ (και λογικό είναι), πχ. το mega έβγαλε έκτακτο δελτίο να το πει, όλα τα κόμματα κάνουν δηλώσεις, η εισαγγελέας διέταξε σύλληψη, κάποια Blog κάνουν party βαφτίζοντας τα μικρόφωνα καλάζνικοφ (My point is συζητάνε ΟΛΟΙ ΟΛΗ μέρα για αυτό το θέμα)
Προφανώς εσύ όταν αναφέρεται συχνότερα από ... ποτέ η Ελλάδα (και δη για τέτοιο θέμα) στη χώρα σου το ονομάζεις "πανικό". Εγώ το ονομάζω αλλιώς.
Fair, clarification required and understood. :)


Αχ να σε καλά για το μάθημα Ελληνικών βρε συ.Μου έμαθες τι σημαίνει πανικός και πιστεύω κάτι μου είπες τώρα.Ανεξάρτητα φυσικά από το πόσο πληθωρικά εκφράζομαι εγώ και το ζόρι που τραβάνε κάποιοι για τις εκφράσεις μου ώστε να ''ακριβολογήσουν'' η ουσία είναι ότι μιλάμε για ΚΑΡΑΠΑΝΙΚΑΡΑ και εδώ και διεθνώς.Οι παπαρολογίες της Ελλάδας αναμενόμενες εξάλλου , αλλά για Βρετανία μέχρι και πρώτη είδηση έφτασε ακόμα και στην ιστοσελίδα του σοβαροφανούς BBC


ΠΑΝΙΚΑΡΑ, imo, θα ήταν να μας είχε ...πρώτο θέμα. Να γιατί έγινε αυτή η συγχυση...)

Aχ δε το πρόλαβα το εντιτ σου.Είδες τι σου κάνει όμως η ιντερντετική αλά Πουαρό εξ αποστάσεως; Πρώτη είδηση ήταν στο Europe section όλο το μεσημέρι.Αλλά ναι φαντάζομαι στα μετάδιδε λεπτό λεπτό η αδερφή σου!

Τώρα είναι τρίτη φυσικά ώρα 9.46 τοπική.

https://www.bbc.co.uk/news/world/europe/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    154.1 KB · Εμφανίσεις: 106

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αχ να σε καλά για το μάθημα Ελληνικών βρε συ.Μου έμαθες τι σημαίνει πανικός και πιστεύω κάτι μου είπες τώρα.Ανεξάρτητα φυσικά από το πόσο πληθωρικά εκφράζομαι εγώ και το ζόρι που τραβάνε κάποιοι για τις εκφράσεις μου ώστε να ''ακριβολογήσουν'' η ουσία είναι ότι μιλάμε για ΚΑΡΑΠΑΝΙΚΑΡΑ και εδώ και διεθνώς.Οι παπαρολογίες της Ελλάδας αναμενόμενες εξάλλου αλλά για Βρετανία μέχρι και πρώτη είδηση έφτασε ακόμα και στην ιστοσελίδα του σοβαροφανούς BBC

Δεν σκοπεύω να σου μάθω ελληνικά. Αν δεν στα μάθαν στο σχολείο, δεν είναι δικό μου θέμα. Προφανώς αντιλαμβανόμαστε κάποια μεγέθη διαφορετικά,that's all.

Δεν σε δάγκωσε κανείς χαλάρωσε λίγο, πολύ περισσότερο δε που δεν είναι καθένας που δεν ταυτίζεται μαζί σου αντίπαλός σου, ούτε στη λέει. Αν σε κάποιους δεν αρέσει ο πολιτικός λόγος που ορθώνεις εδώ μέσα (σε εμένα για παράδειγμα δεν αρέσει) δεν σημαίνει ούτε ότι είναι χρυσαυγίτες (για όνομα!) ούτε ότι διαφωνούν σώνει και ντε με αυτά που λες.

Peace.


edit: σήμερα δούλευα μέχρι τις 10 το βράδυ οπότε δεν είχα χρόνο ούτε τα site να ψάχνω ούτε να τηλεφωνώ κάθε 5 λεπτά στην αδελφή μου να την ρωτάω "τι κάνει το (πχ) bbc? Λέει για μας?". Όταν γύρισα σπίτι μιλήσαμε, τη ρώτησα, και μου απάντησε. Τώρα τι να σου, αν δεν ήταν (όπως προφανώς εσύ?) πάνω από τα site όλη μέρα και έχασε το ...peak τη δημοσιότητας μας (που να μην την είχαμε καλύτερα) ε, σχώρα μας οικογενειακώς τι να σου πω(!).

edit2: Ντάξει καλό μου μας έπεισες (ίλεος το τράβηξες και snapshot!) ΟΛΗ Η ΒΡΕΤΑΝΙΑ ασχολείται με την πάρτη μας, όχι πανικάρα, της μουρλής έχει γίνει, σε λίγο θα βγάλει και διάγγελμα η Ελισάβετ. Ντάξει τώρα, μπορούμε να χαλαρώσουμε λίγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά ο διάλογος μόνο δημοκρατικός δεν ήταν τα τελευταία 10 λεπτά. Τελικά πιο πολύ φασισμό τρώει η Χρυσή Αυγή παρά δίνει.

Αναρωτιέμαι τελευταία, ποιος είναι ο πραγματικός φασίστας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω να σου μάθω ελληνικά. Αν δεν στα μάθαν στο σχολείο, δεν είναι δικό μου θέμα. Προφανώς αντιλαμβανόμαστε κάποια μεγέθη διαφορετικά,that's all.

Δεν σε δάγκωσε κανείς χαλάρωσε λίγο, πολύ περισσότερο δε που δεν είναι καθένας που δεν ταυτίζεται μαζί σου αντίπαλός σου, ούτε στη λέει. Αν σε κάποιους δεν αρέσει ο πολιτικός λόγος που ορθώνεις εδώ μέσα (σε εμένα για παράδειγμα δεν αρέσει) δεν σημαίνει ούτε ότι είναι χρυσαυγίτες (για όνομα!) ούτε ότι διαφωνούν σώνει και ντε με αυτά που λες.

Peace.


edit: σήμερα δούλευα μέχρι τις 10 το βράδυ οπότε δεν είχα χρόνο ούτε τα site να ψάχνω ούτε να τηλεφωνώ κάθε 5 λεπτά στην αδελφή μου να την ρωτάω "τι κάνει το (πχ) bbc? Λέει για μας?". Όταν γύρισα σπίτι μιλήσαμε, τη ρώτησα, και μου απάντησε. Τώρα τι να σου, αν δεν ήταν (όπως προφανώς εσύ?) πάνω από τα site όλη μέρα και έχασε το ...peak τη δημοσιότητας μας (που να μην την είχαμε καλύτερα) ε, σχώρα μας οικογενειακώς τι να σου πω(!).


Δε θυμάμαι να σε αποκάλεσα Χρυσαυγίτισα.Ούτε υποννόησα κάτι τέτοιο για σένα,απλά το συμπλεγματικό κόλλημα στις πληθωρικές εκφράσεις μου τονίζω.Όσο για τα Ελληνικά μου,μαγκιά μου που δεν πήγα σε Ελληνόφωνο σχολείο ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δε θυμάμαι να σε αποκάλεσα Χρυσαυγίτισα.Ούτε υποννόησα κάτι τέτοιο για σένα,απλά το συμπλεγματικό κόλλημα στις πληθωρικές εκφράσεις μου τονίζω.Όσο για τα Ελληνικά μου,μαγκιά μου που δεν πήγα σε Ελληνόφωνο σχολείο ποτέ

φαντάζομαι ότι έχεις επαφή με ελληνική tv (και διαφημίσεις) οπότε θα το κλείσω εδώ το θέμα, λέγοντας απλώς

"α καλά!...εχ'ς ξεφύγει!"

(και για αυτό άλλωστε θα επιλέξω να το κλείσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τελευταία, ποιος είναι ο πραγματικός φασίστας.

Ολοι τους. Δεξιοι και αριστεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Οι λεξεις..απο τις πραξεις,εχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα.
Εγω παντως σκεφτομαι οτι..ΤΩΡΑ..δεν εχουν καμια δικαιολογια οσοι θα ψηφισουν Χρυση αυγη.Εστω οτι καποιοι(λεμε τωρα..),δεν ηξεραν τι ειναι..ΤΩΡΑ ΞΕΡΟΥΝ.Αυτα.Δεν θα ασχοληθω αλλο με σιχαματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
32 χρονων ρε εσυ Κασιδιαρη και 60 η Κανελλη. Θα μπορουσε να ειναι η μανα σου (ή την χτυπας και αυτη?)

Ριχνεις το νερο στην Δουρου (τιμη της που δεν αντεδρασε) και μετα ριχνει 3 χαστουκια στην Κανελλη επειδη σου πεταξε εναν Ριζοσπαστη. Μιλαμε η συγκριση ειναι τερατωδης

Και μενα αφου χτυπησες και αλλα δυο ατομα το εσκασες στα χωραφια σαν καλος αντρας.

ακομα που το βλεπω νιωθω ασχημα

δεν μου αρεσει
δεν υπηρχε λογος να χτυπησει
ουτε να ριξει νερο
τι του ειπε?οτι θα παει τη χωρα 500 χρονια πισω
ε,,ας της ελεγε "θα την παμε και χιλια στο βυζαντιο.."

γιατι επρεπε να θυμωσει?

ας εβριζε τελος παντως ας εριχνε καντηλια,,και ας εφευγε,,γιατι να σηκωσει χερι?
σιγα την προσβολη,,εδω τοσες προβολες ακουγονται στις συζητησεις


ο κασιδιαρης εξ αρχης φαινοταν οτι δεν ηταν καλα στα νευρα του
ας τον μαζεψουν.. γιατι την επομενηδεν θα προλαβει να διαφυγει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ναι παιδι μου..θα καθαριζε για σενα και εσενα....
(και λιγο σεβασμο τα κοριτσακια στον εαυτο μας δε βλαπτει εεε)
Τι εννοείς και λίγο σεβασμό στον ευατό μας; Βασικα ποθ κολλάει αυτό που λες; Εγώ χιούμορ έκανα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίκος

Νεοφερμένος

Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
γτ ισως το κομμα που εκπροσωπει δεν καταδικασε την πραξη του αλλα αντιθετως εμμεσα την ενστερνίστηκε?
Συγνώμη αλλα που το είδες αυτό ? Η Χρυσή αυγή με την δήλωση της σχετικά με το περιστατικό δεν ενστερνίστηκε την κίνηση του Κασιδιάρη απλώς προσπάθησε να την δικαιολογήσει(η Κανέλλη χτύπησε πρώτη κλπ). Αν αναφέρεσε στους οπαδούς του κόμματος,που επιδοκίμασαν το βουλευτή τους οτάν έφτασε στα γραφεία της Χρυσής Αυγής, δεν μου φαίνεται παράλογο (αν και δεν συμφωνώ με αυτούς) γιατί επιδοκιμασίες υπήρξαν και απο πολιτικά άσχετους με κριτήριο αναφοράς τα όσα είδαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Πήγα κι εγώ ο κακομοίρης να χαλαρώσω με λίγο chataki, πέφτω σε μια Georgia_32 και το πρώτο πράγμα που μου είπε ήταν...
"χρυσή αυγή, να ξεβρομίσει ο τόπος" :eek:
Οπότε γυρνάω και της λέω κι εγώ....
"σκατά στον τάφο σου, να ποτιστεί το χώμα" :shifty: :redface:
με έβρισε :/:
μου λέει "να πεθάνεις μπασταρδάκι"
και της λέω "αφού πρώτα φάω 5-6 από σας!" 8) :P

ρε τι πάθαμε...
γιατί ρε κορίτσια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Νικό μην το ψαχνεις.. Μερικές κοπέλες είναι τελείως μαζοχες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίκος

Νεοφερμένος

Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ακομα που το βλεπω νιωθω ασχημα

δεν μου αρεσει
δεν υπηρχε λογος να χτυπησει
ουτε να ριξει νερο
τι του ειπε?οτι θα παει τη χωρα 500 χρονια πισω
ε,,ας της ελεγε "θα την παμε και χιλια στο βυζαντιο.."

γιατι επρεπε να θυμωσει?

ας εβριζε τελος παντως ας εριχνε καντηλια,,και ας εφευγε,,γιατι να σηκωσει χερι?
σιγα την προσβολη,,εδω τοσες προβολες ακουγονται στις συζητησεις


ο κασιδιαρης εξ αρχης φαινοταν οτι δεν ηταν καλα στα νευρα του
ας τον μαζεψουν.. γιατι την επομενηδεν θα προλαβει να διαφυγει..
Τον ειρωνεύτηκε σε προσωπικό επίπεδο χωρίς λόγο,εκεί που συζητούσε έντονα με την Κανέλλη. Μα είναι δυνατόν να συζητάνε για πολιτικά θέματα και να πετάγεται η άλλη στο ξεκάρφωτο και να του λέει ''Αναβολή πήρες?''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Τον ειρωνεύτηκε σε προσωπικό επίπεδο χωρίς λόγο,εκεί που συζητούσε έντονα με την Κανέλλη. Μα είναι δυνατόν να συζητάνε για πολιτικά θέματα και να πετάγεται η άλλη στο ξεκάρφωτο και να του λέει ''Αναβολή πήρες?''
Σωστααααααα..οποτε,ας ριξουμε και κανενα μπουνιδι βρε.Μα...τι συζηταμε τωρα;;ποσο εχουμε ξεφυγει;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top