Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όλα αυτά που περιγράφετε ότι θα γίνουν, έχουν ήδη γίνει, μόνο που στην θέση της χ.α. είναι το πασοκ και εν μέρει η νδ.

Επειδή μας τα έχετε κάνει τόσα, μπορείτε να μου πείτε γιατί δεν είναι φασίστας (με όλη την σημασία του όρου) ο Βενιζέλος πχ;



Και με το να υποθάλπει εγκληματίες όπως ο ΓΑΠ κι ο Παπακωνσταντίνου, να ωθεί κόσμο στην αυτοκτονία, να έχει δημιουργήσει τις συνθήκες για να γίνονται καθημερινά εκατοντάδες εγκλήματα, να έχει ξεπουλήσει κυριολεκτικά ένα έθνος, να το έχει καταστήσει παντελώς αμόρφωτο, να θέτει 10άδες χαράτσια επειδή έτσι γουστάρει, να χτυπάει τα χέρια και να υψώνει τις φωνές και να ουρλιάζει όταν του μιλάς πολιτισμένα κι ήρεμα, να σου λέει ότι σου κάνει και χάρη που σε κυβερνά...

Σαν να μπαίνω στο σπίτι, να πιάνω την γυναίκα μου να κάνει τρίο και να μου λέει, όχι, δεν είναι αυτό που νομίζεις, εσύ με απατούσες όσο ήσουν έξω.

Απαντήστε δημοκράτες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Επειδή μας τα έχετε κάνει τόσα, μπορείτε να μου πείτε γιατί δεν είναι φασίστας (με όλη την σημασία του όρου) ο Βενιζέλος πχ;

Απαντήστε δημοκράτες μου!

Ποιος ειπε οτι δεν ειναι φασιστας αυτος και ολη η μαφια του;
Ειναι και παραειναι για ολους τους λογους που ειπες και που δεν ειπες.
Μην μπερδευεσαι, ομως!
Το οτι καταδικαζουμε τη ΧΑ δε σημαινει οτι υπερασπιζομαστε τα αλλα λαμογια.

Θελουμε περισσοτερα φασισταρια στη βουλη;
Ας αποφασισουμε αυριο, λοιπον.

Καλα μυαλα, σε ολους!


Καλα ο Βενιζελος βρισκεται σε παρακρουση.
Τα εχει χαμενα.
Φυσικα και τους κρατουν στο χερι οι Γερμανοι με τα σκανδαλα της siemens.
Για ποσο ηλιθιους μας περναει πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
thermopiles, τα έχουμε ξαναπεί. Όσο περισσότερο πολεμάτε την χ.α., τόσο περισσότερη δύναμη της δίνετε. Ο φανατισμός είναι η δύναμή της. Αν την αντιμετωπίσετε με φανατισμό και μάλιστα περισσότερο από ότι τους άλλους (ναι, ξέρω εσύ δεν το κάνεις, το κάνει όμως η πλειονότητα των Ελλήνων), θα την γιγαντώσετε σε δύναμη. Για μένα αυτό θεωρείται ηθική αυτουργία η οποία γίνεται εν αγνοία πολλών.

Κράτα τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς σου πιο κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
thermopiles, τα έχουμε ξαναπεί. Όσο περισσότερο πολεμάτε την χ.α., τόσο περισσότερη δύναμη της δίνετε. Ο φανατισμός είναι η δύναμή της. Αν την αντιμετωπίσετε με φανατισμό και μάλιστα περισσότερο από ότι τους άλλους (ναι, ξέρω εσύ δεν το κάνεις, το κάνει όμως η πλειονότητα των Ελλήνων), θα την γιγαντώσετε σε δύναμη. Για μένα αυτό θεωρείται ηθική αυτουργία η οποία γίνεται εν αγνοία πολλών.

Κράτα τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς σου πιο κοντά.

Zed απο αυριο ο καθενας θα ειναι υπευθυνος για την ψηφο του.
Τελειωσαν τα ψεματα.
Ας σκεφτουμε ολοι με καθαρο μυαλο και με ψυχραιμια που πρεπει να πεσει η ψηφος μας.
Ακουστηκαν πολλα απ ολες τις πλευρες.
Οποιος νομιζει οτι η ΧΑ, ο ΣΥΡΙΖΑ, η ΝΔ ή το ΠΑΣΟΚ ειναι η λυση ας τους ψηφισει.
Το μελλον θα μας επιβεβαιωσει ή θα μας διαψευσει.

Φανατισμοι δεν χωρουν πλεον απο κανεναν.
Ο "εχθρος" ειναι ιδιος για ολους μας.
Μια φορα ας δειξουμε ομοψυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το οτι καταδικαζουμε τη ΧΑ δε σημαινει οτι υπερασπιζομαστε τα αλλα λαμογια.

Θελουμε περισσοτερα φασισταρια στη βουλη;
Ας αποφασισουμε αυριο, λοιπον.
ο φασισμος και σαδισμος ειναι και θεμα χαρακτηρα
αριστεροι με ταμπελα μπορει να ειναι φασιστες στην καθημερινη ζωη.Ο κωνσταντοπουλος του συνασπισμου φημολογουταν οτι εδερνε τη γυναικα του

πολλοι φαινομενικα προοδευτικοι στα λογια ,ειναι καραδικτατορες στην προσωπικη ζωη
και αντιστροφως,καποιοι που θεωρουνται φασιστες δημοσια μπορει να ειναι πολυ μαλακοτεροι απο μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
συμφωνω μ αυτο που λεει ο αγγελος, εξ ου και η θετική. στο πλαίσιο όμως όπου λέγεται, συγκεκριμένα για τη χρυση αυγή, δεν την καταδικάζουμε από τις προθεσεις της ή την ίσως "κρυφη αντζεντα" της, τα σωψυχα της ρε παιδι μου, αλλα τις πραξεις της (που προφανως ευθυγραμμίζονται με την ιδεολογία της)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
thermopiles, τα έχουμε ξαναπεί. Όσο περισσότερο πολεμάτε την χ.α., τόσο περισσότερη δύναμη της δίνετε. Ο φανατισμός είναι η δύναμή της. Αν την αντιμετωπίσετε με φανατισμό και μάλιστα περισσότερο από ότι τους άλλους (ναι, ξέρω εσύ δεν το κάνεις, το κάνει όμως η πλειονότητα των Ελλήνων), θα την γιγαντώσετε σε δύναμη. Για μένα αυτό θεωρείται ηθική αυτουργία η οποία γίνεται εν αγνοία πολλών.

Το να υπερασπίζεσαι με σθένος τη δημοκρατική νομιμότητα δεν είναι φανατισμός. Φανατισμένος είναι αυτός που διψάει για αίμα. :slourp: Συνήθως προέρχεται από κάτι τύπους που τρώνε πολύ κόκκινο κρέας! :P (κακιούλα... :upside: :angel:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
thermopiles, τα έχουμε ξαναπεί. Όσο περισσότερο πολεμάτε την χ.α., τόσο περισσότερη δύναμη της δίνετε. Ο φανατισμός είναι η δύναμή της. Αν την αντιμετωπίσετε με φανατισμό και μάλιστα περισσότερο από ότι τους άλλους (ναι, ξέρω εσύ δεν το κάνεις, το κάνει όμως η πλειονότητα των Ελλήνων), θα την γιγαντώσετε σε δύναμη. Για μένα αυτό θεωρείται ηθική αυτουργία η οποία γίνεται εν αγνοία πολλών.

Κράτα τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς σου πιο κοντά.

Συμφωνώ σε αυτό. Αν μη τι άλλο για μένα είναι και αρνητικό που την αποκλείουν τα κανάλια (αν και η ίδια αυτοαποκλείεται πολλές φορές). Καλό θα ήταν να βγαίνουν να βλέπει ο κόσμος τους μπράβους που ψήφισε για βουλευτές. Όσο λειτουργεί στα κρυφά και ευκαιριακά, τόσο πιο πολύ θα αυξάνεται η δύναμή της. Καλύτερα λοιπόν όλα στην φόρα, κι από κει και πέρα ο καθένας αναλαμβάνει την ευθύνη της ψήφου του. Ακούω πάντως από διαφόρους ότι πριν βγει η ΧΑ στην βουλή δεν ήξεραν καν ότι πρόκειται για ναζί. Νόμιζαν απλά ότι είναι κάτι τύπου ΛΑΟΣ.

Αν δεν της επιτραπεί μάλιστα να μπει στην Βουλή με το ζόρι (κάτι το οποίο εγώ το θεωρώ αντιδημοκρατικό και αυθαίρετο δεδομένου ότι το ζήτησε ένα 7% του ελ. λαού), νομίζω ότι θα γίνει τρις χειρότερη την κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
ο φασισμος παταει παντα στην ελλειψη παιδειας και δημιουργει ακραιους συνειρμους....και ελλειψη παιδειας ειναι να πιστευω οτι επειδη δεν υπαρχει κρατος δικαιου,αρα εχω το δικαιωμα να παρω τον νομο στα χερια μου παρασυρομενος απο την διψα μου για αισθημα δικαιοσυνης,χωρις να γνωριζω οτι το κρατος δικαιου το υπερασπιζεται η νομικη επιστημη,που καποιοι σπουδασαν και καλλιεργησαν....εγω ομως οχι....υπερπηδωντας λοιπον την εννοια της "δομης"ο φασισμος,εκμεταλλευομενος τα ιδια μου τα αισθηματα,φτανει να ισοπεδωνει αξιες,που ειναι απαραιτητες για αξιοπρεπη ανθρωπινη υποσταση.
αν ψηφισεις φασισμο θα εχεις δωσει το εναυσμα εκκινησης εγκληματικης περιοδου,που δεν θα σταματησει μπροστα σε σενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Η μεγάλη στιγμή πλησιάζει...
Η χρυσή αυγή επιτέλους θα μπει στην βουλή!

Οι πραγματικοί Έλληνες θα εκφράσουν την γνώμη τους !

Ζήτω ! το Έθνος !
Ζήτω ! η Χρυσή Αυγή ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ο φασισμος και σαδισμος ειναι και θεμα χαρακτηρα
αριστεροι με ταμπελα μπορει να ειναι φασιστες στην καθημερινη ζωη.Ο κωνσταντοπουλος του συνασπισμου φημολογουταν οτι εδερνε τη γυναικα του

πολλοι φαινομενικα προοδευτικοι στα λογια ,ειναι καραδικτατορες στην προσωπικη ζωη
και αντιστροφως,καποιοι που θεωρουνται φασιστες δημοσια μπορει να ειναι πολυ μαλακοτεροι απο μεσα..

ει , δεν παει αμφιδρομα!
καποιος "αριστερος" μπορει να ειναι καραφασισατς στην καθημερινοτητα του! οπως και καποιος "χριστιανος"
ετσι αυτος που πιστευει οτι ειναι αριστερος ή χριστινος, καλο θα ηταν να λεει οτι ειναι εν δυναμει αριστερος, χριστιανος κτλ !
καποιος που ειναι φασιστας, και μπορει (οχι εχει την ικανοτητα, αλλα το επιτρεπει στον ευατο του) να δερνει, κακομοιρους και αδυναμους μεταναστες, που παλευουν για ενα κομματι ψωμι, εε τοτε δεν μπορω να πω πως στην υπολοιπη ζωη του ειναι καλος ανθρωπος!
συνιθως οι πολιτικες μας αποψεις , δειχνουν και τι ανθρωποι ειμαστε,(ποσο ευαισθητοι, ποσο καλοι , ποσο αλληλεγγυοι) χωρις αυτο να ειναι βεβαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
ο φασισμος παταει παντα στην ελλειψη παιδειας και δημιουργει ακραιους συνειρμους....και ελλειψη παιδειας ειναι να πιστευω οτι επειδη δεν υπαρχει κρατος δικαιου,αρα εχω το δικαιωμα να παρω τον νομο στα χερια μου παρασυρομενος απο την διψα μου για αισθημα δικαιοσυνης,χωρις να γνωριζω οτι το κρατος δικαιου το υπερασπιζεται η νομικη επιστημη,που καποιοι σπουδασαν και καλλιεργησαν....εγω ομως οχι....υπερπηδωντας λοιπον την εννοια της "δομης"ο φασισμος,εκμεταλλευομενος τα ιδια μου τα αισθηματα,φτανει να ισοπεδωνει αξιες,που ειναι απαραιτητες για αξιοπρεπη ανθρωπινη υποσταση.
αν ψηφισεις φασισμο θα εχεις δωσει το εναυσμα εκκινησης εγκληματικης περιοδου,που δεν θα σταματησει μπροστα σε σενα...
Γιατί το παιδεύεις;
Ο φασισμός είναι συμπεριφορά επιλεκτικής ασέβειας στα νόμιμα δικαιώματα του άλλου σε καθεστώς Δημοκρατίας....
Είναι η μή τήρηση και η στρεβλή ερμηνεία/εφαρμογή των Νόμων...
Η Αριστερά κάθε απόχρωσης δλδ Κομμουνιστές και Ανάρχες και γκρουπούσκουλα, είναι οι πρώτοι διδάξαντες σ' αυτό!!
Η "επαναστατική" ιδεολογία τους μέσω των Μανιφέστων, επιτάσσει εναντίωση και αλλοίωση ή κατάργηση, σε ότι δεν είναι ή δεν θεωρούν, δικό τους... δλδ τις επιθυμίες τους, ενάντια στη θέληση των πολλών....
Ο Φασισμός επειδή είναι συμπεριφορά, είναι και κόκκινος πάμπολλες φορές, οι εκβιαστικές και δυναμικές αυτενέργειές τους, έχουν δημιουργήσει εθιμικό δίκαιο παρανομίας στη χώρα μας και όσον μας αφορά, πάνε περίπατο οι αξίες που ειναι απαραίτητες για αξιοπρεπή ανθρώπινη υπόσταση, όπως ζητάς κι εσύ. Γιαυτό εμφανίστηκε η αντίδραση της ΧΑ, στην δράση τους....
Είναι η αντίρροπη δύναμη πρός εύρεση σημείου ισορροπίας, στην υπάρχουσα πολιτικοκοινωνική ανισορροπία....αυτοδιάλυσης της χώρας.
ΥΣ: αυτό, διαφωτίζει επιπλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η μεγάλη στιγμή πλησιάζει...
Η χρυσή αυγή επιτέλους θα μπει στην βουλή!

Οι πραγματικοί Έλληνες θα εκφράσουν την γνώμη τους !

Ζήτω ! το Έθνος !
Ζήτω ! η Χρυσή Αυγή ! :)


ΖΗΤΩ! Η ΑΕΚ
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩ....

ΩΩΩ....


Ωωωωω, γκουχ-γκουχ
(γαμω τα τσιγάρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
:thumbsup::thumbsup: :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:+1000 Πιάτα στο Ζαγοραίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
αν ψηφισεις φασισμο θα εχεις δωσει το εναυσμα εκκινησης εγκληματικης περιοδου,που δεν θα σταματησει μπροστα σε σενα...

Την τωρινή περίοδο πώς θα την χαρακτήριζες ακριβώς; Ελλάδα ζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Η μεγάλη στιγμή πλησιάζει...
Η χρυσή αυγή επιτέλους θα μπει στην βουλή!

Οι πραγματικοί Έλληνες θα εκφράσουν την γνώμη τους !

Ζήτω ! το Έθνος !
Ζήτω ! η Χρυσή Αυγή ! :)


οι ''πραγματικοι'' ''ελληνες'' δεν θα ψηφισουν τους νοσταλγους του χιτλερ και του ναζισμου που εκανε τοσα στην ελλαδα.

πατριωτης δεν ειναι αυτος που σκοτωνει εναν ξενο και μετα κανει ουγκ ουγκ ουτε αυτος που προωθει τον φανατισμο και την μισαλλοδοξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
οι ''πραγματικοι'' ''ελληνες'' δεν θα ψηφισουν τους νοσταλγους του χιτλερ και του ναζισμου που εκανε τοσα στην ελλαδα.

πατριωτης δεν ειναι αυτος που σκοτωνει εναν ξενο και μετα κανει ουγκ ουγκ ουτε αυτος που προωθει τον φανατισμο και την μισαλλοδοξια

στου κουφου την πορτα......Πιο πολυ πραγματικο Ελληνα θεωρω τον Καμμενο παρα τον Μιχαλολιακο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η μεγάλη στιγμή πλησιάζει...
Η χρυσή αυγή επιτέλους θα μπει στην βουλή!

Οι πραγματικοί Έλληνες θα εκφράσουν την γνώμη τους !

Ζήτω ! το Έθνος !
Ζήτω ! η Χρυσή Αυγή ! :)
πότε ακριβώς γελάμε?:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Qawaa

Νεοφερμένος

Ο Qawaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι το ποσοστό της Χρυσής Αυγής θα είναι σταθερό αύριο (με απόκλιση 1-2 μονάδες).
Από τη στιγμή που είναι νόμιμο κόμμα, σέβομαι όσους το ψηφίζουν.

Αλλά τέτοια ώρα, τέτοια λόγια. Όταν θέλεις να "φωνάξεις", ίσως σου βγει να το κάνεις λίγο άτσαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Την τωρινή περίοδο πώς θα την χαρακτήριζες ακριβώς; Ελλάδα ζεις;


ναι Ελλαδα ζω
αν διαβασες ολο το σχολιο μου,κανω λογο για ακραιους συνειρμους....αυτο ακριβως που κανεις δηλαδη εσυ μεσω αυτης της ηλιθιας ερωτησης σου....οχι δεν διανυουμε ειρηνικη περιοδο...ΑΛΛΑ δεν θα παρουμε τα τουφεκια κ οποιον μεταναστη κ οχι μονο,παρει ο χαρος...εμεις ξερεις εδω στην Ελλαδα γνωριζουμε απο οραμα.....απο δομες.....
καλημερα κ καλη λεφτερια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top